Gdańsk: wtorek, 7 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Oprawy, doping , sprawy meczowe

strona 1/1

1

20 września 2006, 13:19 / środa
Być może się czepiam, ale zauważyłem od pewnego czasu , że na naszym stadionie mało się dzieje. Brakuje opraw(bo te ostatnie trudno nazwać oprawami)Lepsze mają kluby III ligowe(przykład Olimpia Elbląg itd.). Czego dokonują w tym sezonie Greengos? Moim zdaniem niewiele, pisze dlatego ,że ta grupa się tego podjęła, ale moze nieco zapał się ostudził. na ostatnich meczach nawet nie wiedziałem gdzie wrzucić kaske do puszki na oprawy tak jak to wcześniej było.
Oprawy są niezbyt imponujące, doping raczej bez rewelacji. Nie wiszą nowe flagi i reaktywowane. Ten post nie jest na zasadzie czepiania się , jednak spojrzenia prawdzie w oczy co teraz prezentujemy. Starsze osoby uciekają z młyna , a średnia wieku w młynie pozostawia wiele do życzenia. Prowadzący ma raczej ten sam repertuar(najbardziej mnie rozśmieszył na ostatnim, jak śpiewa 3 punkty mamy, a to mecz Pucharowy!! Lub jak zobaczył 2 osoby z Czarnych Słupsk i nagle zaczyna krzyczeć Czarni) Skoro już ma jakąś słabość do Słupska (akurat wolę Gryfa) niech będzie obiektywny i zaśpiewa np. Pomezania Malbork czy pozdrowi Starogard bo też widziałem ich fany. Osobiście doping tej drugiej osoby która prowadziła czasami w ostatnich meczach zdecydowanie bardziej mi się podobał Rozpisałem się ale po prostu wiele rzeczy mi się nie podoba i chciałbym jak wszyscy żeby było lepiej
22 września 2006, 17:36 / piątek
Moje zdanie wydaje się być podobne. W porównaniu choćby z poprzednim sezonem jest słabiej o wiele na Traugutta. Doping podoba się przez pierwsze 15 min kiedy to niemal cały stadion (bez pikników pod trybuną) śpiewa, wtedy jest zajebisty efekt, później zdecydowanie siada, takie jest moje odczucie. Na temet prowadzącego już chyba się kiedyś wypowiadałem i niechce mi sie rozwijać wątku bo raczej to i tak niczego nie zmieni. Co do flag to faktycznie nie za wiele ich wisi, niewiem dlaczego na prostej nie wiszą.
22 września 2006, 17:43 / piątek
22 września 2006, 17:56 / piątek
Macie całkowitą racje, w porównaniu chociasz do poprzedniego sezonu to obecnie jest tragedia jesli chodzi o oprawy i doping, widocznie Greengosi maja jakis kryzys, miejmy nadzieje ze powrocą do poprzedniej formy. Poniewaz obecnie jest lipa
22 września 2006, 18:18 / piątek
ee tam gadacie tak ze opraw niema i ze wogole a po huj nam te oprawy jak nie mamy dopingu nauczmy sie najpierw starszych piosenek{a nie klepiemy te co znamyco zresztą wychodzi nam slabiutko} a pozniej mozemy pomyslec o oprawach bo nawet i 1000 rac i oprawa na miare Legi czy Wiselki nic nieda jesli niema zajebistego dopingu non stop przez 90 min{w wyzej wymienionych klubach doping ma sie zajebiscie dlatego oni mogą bawic sie w oprawy:)}
22 września 2006, 18:56 / piątek
A moze prowadzący nie zna starszych piosenek?. Np gdzie była słynna pieśń śpiewana niemal od zawsze na Pogoni "Czekam na wiatr co rozgoni szczecińskie...." Pogoń wyzywała Lechię! Ja osobiście czekałem na to, zreszta nie tylko ja, coś tam próbowali zacząć śpiewać to ,ale prowadzący niewiem czy nie znał czy poprostu nie chciał ciągnąć tego dalej, a fak faktem jest , że w młynie są maolaci i nie znają tych piosenek z przed lat, ale od tego jest prowadzący żeby nauczyć.
22 września 2006, 19:14 / piątek
BKSLG nie o to chodzi że być może młynarz nie zna piosenek. Uwierz mi zna i to dobrze. Ale po prostu większość naszego młynu nie zna tej piosenki i nie słyszało nawet o niej. A pare osób między innymi ja czekało na wiatr no ale...... :(:( Jak wiemy średnia wieku naszego młynu jest bardzo mała. Nie wiem czy przez najbliższy czas usłyszymy takie pieśni jak "Lechia,Lechia ponad wszystko......" "Do boju Budowlani...." "We Wrocławiu i w Gdańsku jest wiara........."A jeszcze jedno uważasz że młynarz powinien nauczać piosenek w młynie ??? Ale kiedy to ma zrobić niby ?? I to On sam..... Gdyby młn stanowili chodż połowę starsi to może by to jakoś szło i Oni by ciągnęli starsze pieśni a młodzi dobijali by z czasem........ Jeszcze jedno uważam że doping to zabawa a tak po tym co widze to u Nas w młnie wyglada to jak przymus skakanie, bawienie się Niestety doping to w tej chwili duży problem :(:(
23 września 2006, 10:58 / sobota
Z jednej strony młyn nie śpiewa starych piosenek z drugiej jak już to zrobi to w beznadziejny sposób.
Niestety pokutuje brak solidnego dopingu na przestrzeni kilku ostatnich lat.
Młyn niech spiewa nowe hiciory. Może znajdzie się jakiś kumaty małolat, który cos nowego wymyśli :))
Pozostaje miec tylko nadzieję, że stara gwardia znajdzie jakiś sposób na "odkurzenie" starych piosenek.
Co do opraw- dla mnie moga nie istnieć a gadka o kartonikach i balonikach powoli zaczyna mnie wku..ć.
23 września 2006, 11:05 / sobota
a swoją drogą nieźle mogłaby brzmieć ta szanta o kibolach (Wolf, Kaczor i inni) puszczana podczas przerwy. Jaki jest jej tutuł i gdzie można ją dostać?
23 września 2006, 11:23 / sobota
To jest Pokolenie zzz Pokolenie !!!!!! To jest piosenka przy której naprawde za każdym razem kiedy ją słysze to mnie aż w sercu kuje. I jeśli ją znajdziecie to wsłuchajcie się w tekst i se przypomnicie jacy ludzie tworzyli Lechię !!!
23 września 2006, 11:38 / sobota
cos niedobrego dzieje sie z dopingiem i nie tylko ......
23 września 2006, 11:41 / sobota
dzieki Limak. Sory jeśli uraziłem Twe uczucia (słowo szanta dotyczyło tylko gatunku). Mialem podobne odczucia. Piorunująco uderza w serducho. Gdyby tak kiedyś udało się ja odśpiewać.
23 września 2006, 11:45 / sobota
Nie nie uderzyło Nie oto mi chodziło. Tylko tak wszyscy krytykują tych co śpiewają o Rudolfie ale wiemy jak było. Ja nie będę tego śpiewać, bo on moim wzorem nie jest. Ale prawda jest taka że ludzie w tej piosence też byli głęboko związani w tych klimatach. Ale dobra koniec już z tym tematem :) Myślę że nie uda nam się tego zaśpiewać, bo dłuższe piosenki Nam wychodza słąbo a co dopiero takie :) Nie wiem chciałym żebyśmy zaśpiewali kiedyś w przyszłosci "Pokolenie" właśnie "Przyjdziemy do Was biało-zieloni..." czy "You'll Never Walk Alone " w wersji Naszej jaka leci też często ale to chyba marzenia tylko ....
23 września 2006, 20:48 / sobota
oo matko w co wy wierzycie:) Pokolenie odspiewane przez to cos co parodiuje młyn:) no prosze mie nawet nie rosmieszac:)nam nie mże porządnie wyjsc my wierzymy.. a wy chcecie Pokolenie albo przyjdziemy do was bialo zieloni..
23 września 2006, 23:59 / sobota
a wie ktos moze jak sie nazywa plyta z utworami lechii?
7 listopada 2006, 15:18 / wtorek
Jak myślicie co by można zrobić za oprawe na najbliższy mecz ze stalą
8 listopada 2006, 11:03 / środa
a po huj nam jakas oprawa?? najpierw to my sie musimy spiewac nauczyc a pozniej mozemy zacząc sie bawic w oprawy bo możemy zrobic oprawe namiare WISEŁKI a i tak nam to nic nieda jak doping bedzie slabiutki mamy od huja fajnych piosenek lecz nikt{albo prawie nikt} w mlynie ich niezna jednak to byl dobry pomysl zeby zostawac po meczu i uczyc sie starszych piesni wsumie ze stalową mozna troszke potrenowac jakies nowe {znaczy sie stare ale dla tego mlyna nowe}:) pieśni albo zorganizowac jakies spotkanie w przerwie zimowej i troszku sie pouczyc:) a tak pozatym dla wszystkich co nieznajo jakies piesni polecam spiewnik na www.lechia.net:)
8 listopada 2006, 12:19 / środa
a ja mam pytanie go greengosow czy p.Adamowicz daje wam jakis hajs za to ze wywieszacie "jego" flage ? przed wyborami tak czesto nie wisiala na stadionie...
8 listopada 2006, 15:14 / środa
Ja znam piosenki i te stare i te nowe dlatego chodze na młyn
10 listopada 2006, 21:25 / piątek
Przez dwie najbliższe kolejki ligowe nie będą nakładane kary za zapalanie rac na stadionach piłkarskiej ekstraklasy - uzgodniono podczas spotkania kibiców z przedstawicielami spółki Ekstraklasa SA.

- To początek dialogu. Dostrzegamy problem używania na stadionach środków pirotechnicznych i dążymy do jego rozwiązania. Na razie uzgodniliśmy, że podczas najbliższych dwóch kolejek nie będziemy karać klubów za odpalanie rac na trybunach. W grudniu planujemy kolejne spotkanie z kibicami - poinformował dyrektor Departamentu Logistycznego Rozgrywek Ekstraklasy Marcin Stefański.

W tym sezonie Ekstraklasa SA karała finansowo kluby, na stadionach których kibice odpalali race bez odpowiedniego przeszkolenia.

źródło: PAP

ps. ciekawe jak zachowa sie pzpn?
11 listopada 2006, 12:10 / sobota
NARESCIE COS MODREGO WYSZLO OD TYCH DARMOZJADOW
13 listopada 2006, 17:23 / poniedziałek
witam,nie sadzilem ze cos takiego znajde na allegro.
odnośnik
19 listopada 2006, 09:30 / niedziela
czemu na meczu nie wisiala flaga z Adamowiczem ? to ze jest juz po wyborach nie znaczy ze nie mamy jej juz wywieszac przeciez Adamowicz zrobil tyle dla Lechii...

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.219