Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Zamknęli nam stadion...

strona 2/7

21 września 2006, 01:17 / czwartek
Do Cwaniaka: Qurwa czubie jak im cos powiedziec?!!!! To sa warjaci jak im cos nie pasi to cie skopia na zbity ryj!!!! Ja wiem co mowie bo znam te osoby i sie nie dziwie ze nikt nic nie mowi bo sie poprostu boja!!!!! Oni sraja na wszyskto i wszystkich! W Wiekszosci sa na koksie lub anfie to dopiero maja farta. Ten problem moim zdaniem jest bardzo cieszki i musi byc wieksza organizacja rozwiazany, ale jak to sam nie wiem!
21 września 2006, 07:45 / czwartek
Do dzidzia morena ---- mogą nam zabrać punkty w lidze, mogą nas z automatu zrzucić do 3 ligi, mogą nam zamknąć stadion na dowolną długość czasu. A decyzje podejmą 28 września.
21 września 2006, 07:53 / czwartek
Mimo, że PZPN kojarzy się tylko z korupcją, nieudolnością i aferami to jestem za tym aby zamknął nasz stadion nawet do końca rundy, choć to nie mozliwe. Wtedy jest szansa na pewne oczyszczenie się od plugawców wzywających Hessa i obrażających inne rasy. Minie troche czasu może troche się ludziom w głowach poukłada.
Jeżeli PZPN zamknie stadion na 1 lub 2 mecze, lub gdy wogóle go nie zamknie to mam propozycję dla zarzadu zamówienia kilka tysięcy biało-zielonych t-shirtów z napisami antyrasistowkimi, antynazistwoski, antyfaszystowskimi. Może jak ktoś zobaczy, że na problemie zależy piłkarzom, że my też nie chcemy tego gówna u siebie to przestaną zachowywać się jak z zoo wyciągnięci. Pozdrawiam
21 września 2006, 08:08 / czwartek
kibiccc- ale z ciebie DEBIL !!!!!! I ty piszesz, że jesteś kibicem Lechii ??????

Najlepiej sam się zamknij, do końca sezonu.
To co wypisujesz, jest tak samo mądre, jak głupoty wypisywane w gazecie wybiórczej !!!!!

Jak ktoś mający siebie za kibica, może wogóle takie brednie pisać ????????
21 września 2006, 08:13 / czwartek
Teraz winna jest wyborcza i PZPN? Ci drudzy maja przepisy i nie mają wyboru a co do pierwszych... Przecież o tym co działo się naszym stadionie mówiły wszystkie polskie media (nawet TVN 24) ale boje się ,że dla takich bananowych kretynów to tylko powód do dumy. Najpierw wstyd i pośmiewisko w całej Polsce a teraz jeszcze zamkniety stadion a na tym podobno nie koniec. Prezydent i piłkarze przepraszają , klub zapowiada podjęcie działań, tyko że tak naprawed najwiecej zalezy od kibiców. Tych siedzących obok- biernie sie przyglądających. Może trzeba się zastosoweć się do koronnego argumentu kolegów faszystów (cyt" podejdź i powiedz to w twarz na stadionie a nie napinaj sie na necie") może trzeba podejść, powiedzieć że mamy 21 wiek - że cała Polska albo się z nas śmieje albo się nad nami lituje. Przecież jest nasz więcej - trzeba wyrwać tego wrzoda ze zdrowego organizmu.
21 września 2006, 08:39 / czwartek
Zeto, dyskutowałem z Tobą na tym forum kilkakrotnie (mam nadzieję, że merytorycznie). Tym razem mam prośbę - jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, to odpuść sobie wpisy. Czasem lepiej zamilknąć niż gadać głupoty.
21 września 2006, 09:11 / czwartek
Zeto akurat tu ma racje żaden kibic nie chce zamknięcia swojego stadionu. Zresztą zamknięcie stadionu nic nie da, bo ta garstka "kibiców", którzy zrobili syf przyjdzie na kolejny mecz, kiedy już stadion bedzie otwarty i zrobi to samo. Przecież im nie chodzi o dobro Lechii bo wiadomo było za co mogą być kary i zrobili to z premedytacją, chodziło im o rozdzwięk bo mecz z pogonią był najbardziej medialnym widowiskiem od paru ładnych lat. Zrobił się syf a winni są wszyscy a jak słysze naszego Dyrektora klubu jak pie... "a co mieliśmy zabierać banany na bramce" to mnie telepie. To, że ktoś jest głupi to jego sprawa ale jak ktoś jest głupi i pracuje na stanowisku odpowiedzialnym za dobro klubu i bezpieczeństwo na stadionie nie potrafi zrobić pożytku ze swojej makówki i wyciągnąć jakieś wnioski to to jest jakaś farsa. Do wiadomości pana dyrektora tak trzeba było zabierać banany na bramce chyb, że prowadzona jest jakaś akcja dla powodzian i każdy banan jest na wage złota.
21 września 2006, 09:14 / czwartek
Czym będziecie rzucać następnym razem ?
Proponuje kamieniami, płytkami chodnikowymi ....... be...... może jakieś granaty macie ! Tam jakieś niewypały chyba macie zakopane na takie okoliczności jak mecz ! Jak wam nieidzie gra to kropniecie z 5 zawodników przeciwnika i wygracie !

Podbeskidzie pozdrawia bananowców !
21 września 2006, 09:14 / czwartek
ZETO tak jestem prawdziwym kibicem i nigdy nie buczalem ani nie rzucalem bananami ani nie krzyczalem o wzorze hessa
odnosnie tego ostatniego czyli hessa podobala mi sie akcja we Wroclawiu jak wodzirej kilkakrotnie probowal na sile rzucal kurwami wmowic nam zebysmy skandaowali to smieszne haslo ale jakos nie mogl poderwac tlumu pare osob sie wyrwalo po kilku probach spasowal rzucil inna przyspiewke i odrazu caly tlum sie poderwal do krzyku jaki wniosek? ludzie nie chca tego krzyczec czy to takie trudne do zrozumienia???
druga rzecz ja juz tu zadalem takie pytanie.......rzucalbys bananami w czarnoskorych pilkarzy Slaska albo Wisly??? prosze Cie odpowiedz mi na to
21 września 2006, 09:24 / czwartek
Co chwile pojawiają się nowe informacje na temat ostatniego meczu Lechii z piotrcovią i według przepisów w pzpn: raczej nie odejmą nam punktów,bo w myśl tych samych przepisów takie sankcje są za recydywe:tyle ode mnie!!!
21 września 2006, 09:53 / czwartek
wkurw.. mnie to ze za czyny debili ktorych znamy mamy odpowiadac wszyscy
Mamy 2006 rok a wracamy do tylu ODPOWIEDZIALNOSC ZBIOROWA jak kur.. za komuny to po to nadstawialem kiedys ryja zeby znowu do tego wracac A swoja droga moglby ktos napisac cos o wozie monitorujacym mecz- skad gdzie i ile nas to kosztuje
I jeszcze jedno jezeli zamkna stadion jestem za tym zeby wlaczyc do tego naszych politykow i walczyc z pzpn
normalny kibic Pozdrawiam
21 września 2006, 09:54 / czwartek
Ech, chyba zrobię sobie napis na biało-zielonej koszulce, np. RUDOLF HESS - JEBAŁ CIĘ PIES. Pewnie się natknę na jakichś nazistów (sorry - narodowych socjalistów, hehe..), którzy będą chcieli mnie za to obić. Ale co tam, pierwszy to raz się człowiek napieprzał za przekonania? ;) Może jakieś inne pomysły na napisy? To mogłaby być metoda, żeby pokazać ilu z nas jest jednak przeciw.
21 września 2006, 10:06 / czwartek
APEL

Klub - LECHIA GDAŃSK prosi wszystkich rzycających bananami podczas ostatniego meczu o Puchar Polski Lechia - Pogoń o zgłoszenie sie do siedziby klubu bądz też na ulicę Białą, w celu złożenia zeznań, do dnia 25 września ( wszystkie osoby które zgłosza sie same bedą potraktowane ulgowo ).
Nadmienia sie że klub posiada zarówno zdjecia jak i nagrania na których sprawcy są widoczni i będą wzywani po 28 wrzesnia !!!
21 września 2006, 10:08 / czwartek
harvester- powiedz mi, jak kibic może wnioskować o zamnknięcie stadionu swojego klubu ???????

Przecież to nie klub, a kilku kibiców rzucało bananami. Jak można teraz narazić na straty kogoś innego ????????
Od kiedy w Polsce obowiązuje odpowiedzialność zbiorowa ????

Zamkniecie stadionu, to strata conajmniej 50 000 zł za mecz !!!!!!!!
Czy kilo bananów ma być aż tyle warte ??????

Poza tym, czy za błedy swojego brata ukarałbyś własną matkę ?????

Złodzieje z pzpnu powinni zająć się własnym gównem. Posprzątać Miodową z tego korupcyjnego gówna. Dopiero potem, niech się wezmą za "wychowywanie" trybun.
21 września 2006, 10:13 / czwartek
do Zeto - Nie napinaj się, bo internet to słabe miejsce na takie rzeczy, pokaż się w realu to pogadamy. Wszyscy (prawie) ciągniemy wózek w tę samą stronę, jednak każdy na swój sposób, niestety jest też grupka ludzi mało inteligentnych, nieznających historii, ludzi nie przystosowanych do życia z innymi, ludzi prawdopodobnie nie nadających się do normalnego kibicowania - i ci ludzie ciągną wózek w druga stronę. Raczej na 100% odejmą nam pkt za zachowanie oszołomów, raczej napewno zamkną nam też stadion. Cała Polska teraz wie, że Gdańsk to miejsce gdzie mieszkają rasiści, gdzie nie ma tolerancji, a co gorsze wszyscy Gdańszczanie to wielbiciele Hessa, powoli wychodzi na to, że Gdańsk to III Rzesza i właśnie sobie na takie coś zapracowalismy. BRAWO.
21 września 2006, 10:16 / czwartek
Do ZETO - strata z meczu 50.000 ? Oszalałeś? Na każdym meczu Lechia dokłada za organizację, sam helikopter to prawie 100% dochodów z biletów - jak czegoś nie wiesz to nie komentuj bo się ośmieszasz.
Z za,knięciem stadionu przesadziłem, ale ja próbuje znaleźć środki zapobiegawcze rasizmowi a ty go już nieraz popierałeś, więc rozmowa z tobą jest lekko bezsensowna bo zawsze będziesz bronił swojego chorego wewnetrznego świata.
21 września 2006, 10:18 / czwartek
i co to teraz da,że jedziecie po sobie jak po starych szamtach???chcecie doprowadzić do rozłamu???jak narazie to się na to zanosi....
21 września 2006, 10:22 / czwartek
kibiccc- przy odrobinie dobrej woli znajdziesz mnie w realu. Forum to nie jest miejsce na dawanie namiarów.

Twoje teksty są zbyt wyolbrzymione. Gadasz tak, jakbys chciał się do polityki załapać.
Kiedy kibice karmili foki, kiedy kibice zbierali pieniądze na dom dziecka na Oruni, kiedy kibice zbierali pieniądze na Biało- Zielonych dotknietych chorobą- wtedy jakoś nikt nie pisał z takim rozmachem. Wybiórcza, bandycki jeśli już napisały, to dwa, trzy zdania w słabo widocznym miejscu.
Kiedy poleciało kilka bananów, zrobiła się wielka afera. Co gorsza, tę aferę podkręcają ci, którzy siebie nazywają kibicami Lechii !!!!

Dziwne to trochę.
21 września 2006, 10:23 / czwartek
Pałucha z Kubickim znów zaatakowali.

odnośnik

"Pseudokibice II-ligowej Lechii przez cały mecz naśladowali też odgłosy małpy i wznosili okrzyk: "Wzorem naszym jest Rudolf Hess". Tak rasistowskiego zachowania na polskich stadionach jeszcze nie było." - Cały mecz? Mi się wydaje, że ze 3 razy, małpich odgłosów też tak dużo nie było Panie Pałucha. I oczywiście trzeba wracać do meczu z Kotwicą. Może jutro napiszesz co się działo na stadionie 5 lata temu. Już od dłuższego czasu widać było, że ten pismak tylko czeka, żeby nam do*ać, wystarczy przejeć jego artykuły.

A do tych co piszą, że to nie dziennikarz rzucał bananami. Macie racje, ale on zaczął nagonke na Nas, w DB jest mała notka, a Koszerna artykuł na całą stronę i kolejne, a potem wszystkie media zaczeły ciągnąć temat (niech każdy zwróci uwage jakie wszyscy podają źródło). Gdyby nie ten artykuł sprawa by przycichła, a my dostalibyśmy kare jak za widzew w zeszłym roku.

Pozdrawiam
21 września 2006, 10:28 / czwartek
i tu się zgadzam w 100% z przedmówcą: rekacja wybiórczej<tych 2 panów>--bradzo agresywna!!!!!
ile macie siana za każdy artykół do waszej gazety?>????? co?????? na bank to czytacie????? ban dla was

rozdmuchali ogromny balon z napisem Lechia i banany...............................
21 września 2006, 10:29 / czwartek
kibiccc-
Do ZETO - strata z meczu 50.000 ? Oszalałeś? Na każdym meczu Lechia dokłada za organizację, sam helikopter to prawie 100% dochodów z biletów - jak czegoś nie wiesz to nie komentuj bo się ośmieszasz.
Z za,knięciem stadionu przesadziłem, ale ja próbuje znaleźć środki zapobiegawcze rasizmowi a ty go już nieraz popierałeś, więc rozmowa z tobą jest lekko bezsensowna bo zawsze będziesz bronił swojego chorego wewnetrznego świata.

I to jest twoje rozzumienie świata. Przy zamknietym obiekcie, też trzeba zapłacic policji i ochronie. A kasy za bilety zabraknie. Nie uważasz, że jest to strata ????
Jeśli do walki z rasizmem potrzebujesz coś zamykać, to zmknij granice !!!! Wtedy nie będzie czarnych i co niektórzy nie będą mieli w kogo rzucać :-)) <żart>

Rozumiem też, że po wypadku na autostradzie zamkniesz autostradę. Po morderstwie w falowcu, eksmitujesz wszystkich jego mieszkańców. Po zatruciu się Big Mackiem zamkniesz wszystkie McDonaldy etc ......

Czy według ciebie, ci gdańszczanie co nie byli na meczu też są pogladani jako rasiści ???, wyznawcy hessa ???
Nie uważasz, że jest to troszeczkę głupie ???
21 września 2006, 10:35 / czwartek
GLK, ZETO - nie miejscie pretensji, że jeden czy drugi pismak robi wielką aferę z małego gówna, chcą błysnąć, nie lubią Lechii, albi i kibiców - nie ważne jakiś powód mają a że mogoą o tym pisać to piszą i chuj im w dupę.
Zeto- czyś ty naprawdę postradał zmysły, jak możesz pisać, że prowadzę akcję przeciwko Lechii, jesteśmy na forum gdzie piszemy m-dzy sobą co myslimy o ostatnich zajściach, mi się one nie podobają, tobie pewnie tak i to jest różnica znacząca. Ty nie widzisz winy po stronie kibiców a po atronie gazet, że mają czelność o tym pisać. Troche samokrytyki i mniej stronniczośći w ocenie sytuacji.
Za Lechię dawniej i dziś dałbym wiele, ale może trzeba coś poświęcić dzisiaj aby w przyszłości pewne sytuację się nie powtarzały.
21 września 2006, 10:38 / czwartek
ZETO proszę cię o jedno nie gadasz z gówniarzem więc czytaj mnie ze zrozumieniem.
twój cytat
Czy według ciebie, ci gdańszczanie co nie byli na meczu też są pogladani jako rasiści ???, wyznawcy hessa ???
Nie uważasz, że jest to troszeczkę głupie ???
Nie chodziło mi o to kto tak naprawdę nazistą jest, ale jak na nas patrzy Polska a ja wszystkimi Polakami nie jestem.

Co do start za zamkniety stadion to spróbyj sobie skalkuwać wszystko jeszcze raz. Ja akurat mam sprawdzone źródło informacji i wiem, że takie mecze jak z Pogonią, czy Polonią W-wa to niezła strata dla klubu.
21 września 2006, 10:41 / czwartek
to jest zwykły banan - odnośnik
a to jest Chiquita - odnośnik

a my swoje .....................
21 września 2006, 10:45 / czwartek
Badolog, czy jak się tam nazwałeś, mógłbym Ci tu ubliżać i tak dalej, ale nie jestem z tych co mocni klikając w klawe. Mam nadzieję, że na Lechii błyśniesz siedząc obok mnie, wtedy pogadamy.
21 września 2006, 11:07 / czwartek
Zeto, problem polega na tym, że od kiedy śledzę Twoje wpisy nigdy stanowczo nie odciąłeś się od idiotycznych zachowań na stadionie. Zawsze jest jakieś "ale", jakieś uzasadnienie dla zachowania rasistów, nazistów czy zadym. Nie masz za to większych problemów z nazwaniem innego kibica Lechii debilem tylko dlatego, że chce - w dalszej perspektywie dla dobra klubu - surowych konsekwencji. Nie uważam, że zamknięcie stadionu to najlepszy pomysł i wściekam się że mogę nie zobaczyć kolejnego meczu - ale wolę to, niż kolejny wstyd na całą Polskę.
Jesteś na Lechii od lat, z Twoich wpisów wynika, że znasz na Traugutta wiele osób - zrobiłeś coś, żeby takie sytuacje się nie zdarzały? Jeśli nie chcesz albo nie potrafisz, nie dziw się że ktoś zamyka stadion żeby uniknąć kolejnego żenującego zdarzenia.
21 września 2006, 11:45 / czwartek
Wiceprezes PZPN Eugeniusz Kolator: - PZPN wprowadził karomierz za rasistowskie zachowania ustalony przez FIFA. Odjęcie trzech punktów za pierwszy taki wypadek, sześciu za recydywę, dyskwalifikacja klubu za następne incydenty. Sprawa ze stadionu w Gdańsku będzie prawdopodobnie pierwszą, w której z niego skorzystamy. Najpierw musimy jednak wszystko dokładnie zbadać.

No to chyba mamy po 3 punktach szkoda moga byc bardzo ważne na koniec sezonu, nie mówie już o kasiorce i sponsorach.
21 września 2006, 11:53 / czwartek
Jest kilka sposobów na walkę z rasizmem w takiej postaci jak miało to miejsce we wtorek.
1. Lechia musi kupić kilku murzynów którzy nieźle by grali, wtedy na 100% "kibice" staną się bardziej tolerancyjni.
2. Sprzedaż bądź rozdawanie koszulek nie zgadzajacych się na rasizm na Lechii.
21 września 2006, 12:12 / czwartek
kibicc...

Ludzie nie zmieniają poglądów zależnie od wynikow, jedno nie ma nic wspólnego z drugim, no chyba ze w Twoim przypadku skoro sugerujesz że pomysl będzie skuteczny, jak tak to gratuluję podejścia.
21 września 2006, 12:21 / czwartek
KATE ZETO no to wkoncu prosze odpowiedzcie mi an pytanie.....czy na czarnoskorych piulkarzy Wisly i Slaska tez byscie rzucali bananami?
21 września 2006, 12:23 / czwartek
Musisz sie nauczyć, że nasia muzina to dobra muzina a inna muzina to zła muzina i bananem w nią. Paranoja
21 września 2006, 12:26 / czwartek
Ja w nikogo nie rzucam, szkoda bananów ;) Co nie zmienia faktu że jak jestem na zgodach, a bywam często (pozdrawiam Kraków&Wrocław ;)) i nie tylko ja, jasno każdy wyraża swoje zdanie, z resztą kto był na Śląsk-Lechia chyba zauważyl co się tam dzialo.

Pozdrawiam
21 września 2006, 12:29 / czwartek
a no bylem na Slasku i wlasnie wyzej napisalem co zauwazylem na stadionie....
21 września 2006, 12:30 / czwartek
Kate może trzeba Tobie życzyć aby Twoje dziecko uratował przed śmiercią lekarz murzyn. Ale i tak nawet to nie spowoduje, że inaczej na nich nie bedziesz patrzyła a szkoda.
21 września 2006, 12:50 / czwartek
Sluch o przyjeciu zgotowanym czekoladowej Pogoni przekroczyl granice naszego suwerennego panstwa. W robocie kumaci kibole niemieccy przychodza do mnie z zapytaniem co sie dokladnie wydarzylo w Gdansku, bo pisza o tym w germanskich brukowcach i na jakiejs helmutowskiej telegazecie.

Skoro wiesci dotarly do niemiec rozprzestrzenia sie tez dalej....ja pierdole...znalezli sobie temat nr. 1 w Europie.
21 września 2006, 13:01 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 września 2006, 13:12 / czwartek
więc tak wygląda elita pomorskiej gw:
21 września 2006, 13:23 / czwartek
LG Zaspa, Twoja rasa to chyba Chihuaha albo jamnik. Proponuję wyjebać w powietrze wszystykie stacje TV bo informują o morderstwach i kradzieżach.
21 września 2006, 13:45 / czwartek
Idziemy na wzgorze dopingowac. Niech PZPN uslyszy jeki i wrzaski z lasu to sie przestraszy ze stadion jest nawiedzony:D. Damy rade. A o wyniku bedzie nas informowal speaker
21 września 2006, 13:46 / czwartek
tia, ogolnie to troche przejebane :/ gadka-szmatka nic tu nie da, niektorych sie nie przekona. mam tylko nadzieje, ze w przyszlosci powstrzymaja sie od takich akcji w imie dobra klubu... jesli to cos dla nich znaczy. bo co? odbudowac a potem pograzyc? to jest dopiero swietne podjescie. a jak jeden z drugim chce walczyc z czarnymi to niech jada na bronx ale z bananem bym nie wyskakiwal bo tam wiekszosc ma bron palna :] i sytuacja z flagi kkk moze sie odwrocic... ale chyba wola rzucac w takich co oddac nie moga hehe nie ma to jak odwaga bialej rasy... w ogole jak to brzmi, nasza rasa, biala rasa. ekstra ale jej nie wybieralem. ludzi sie po czynach ocenia a nie po wygladzie. ale coz, hitlerowskie debilizmy trzymaja sie mocno. proponuje jeszcze pomierzyc glowy kibicom i takie tam. ale z takim podejsciem to wrocimy do a-klasy bo co jak co ale bez kasy zaden klub nie pociagnie. a ktora firma chce byc kojarzona z najbardziej rasistowskimi kibicami w polsce (tak to przynajmniej teraz wyglada bo wg. mediow wychodzi na to, ze lechisci to fani hessa a reszta polskich kibicow to pelen wersal :])
21 września 2006, 13:49 / czwartek
"Walka z rasizmem jest dla nas sprawą priorytetową" twierdzi kolega Malinowski z PZPN-u. A ja zawsze myślałem, że PZPN powinien najpierw zajmować się rozgrywkami, a po drugie tym, żeby były uczciwe. Widocznie jednak coś się w PZPN zmieniło.
A tak na marginesie: poczytajcie książkę Romka Zielińskiego z Wrocławia "Jak pokochałem Adolfa Hitlera". Jest i o Murzynach i o PZPN-ie i o mediach w stylu "Wyborcza"
21 września 2006, 14:17 / czwartek
Coś w tym jest:

Po raz drugi w przeciągu ostatnich dni piszę o tym samym. O tym, że nie powinno się zamknąć stadionu. Poprzednio pisałem o Arce, dziś to samo piszę o Lechii. Bo głęboko nie zgadzam sie z polityką policji, władz PZPN i innych oficjeli wobec piłkarskich klubów.

Zamykanie stadionów to porażka prawa i uczciwości. Ale też porażka zdrowego rozsądku. To sukces 20 bandytów lub idiotów (niewykluczone że bandytów - idiotów), ale klęska tysięcy normalnych, uczciwych, spokojnych kibiców.

Ale mimo to stadiony się zamyka - na razie prewencyjnie.

Władze polskiej piłki od lat nie radzą sobie z patologiami - korupcją, "ustawianiem" spotkań, skandalicznym sędziowaniem. Nie radzą sobie nawet z normalną działalnością - patrz wyniki polskiej reprezentacji na ostatnim Mundialu.

Mając w dorobku serię porażek, usiłują odwrócić uwagę od nich. Jak? "Szybko" i "sprawnie" i "zdecydowanie" reagując na incydenty grupy idiotów. Ale walcząc z idiotami karze się dotkliwie tysiące uczciwych, wspaniałych kibiców, tym razem w Gdańsku.

Nie tędy droga. Nie zamykajcie stadionu przy Traugutta.

Artur Kiełbasiński - NaszeMiasto.pl
21 września 2006, 15:14 / czwartek
Ja osobiście nei przepadam za murzynami, żydami pedałami i innymi odłamami Polskiego społeczeństwa. Nie rzucałem bananami tylko dla tego bo klub by na tym ucierpiał. Możecie na mnie pierdolić różne rzeczy, ale i tak będe miał to w dupie i swojego zdania nie zmienię.
21 września 2006, 15:25 / czwartek
Nikt nie twierdzi, że PZPN jest uczciwy ale jeżeli chodzi o walke z rasizmem to mają racje. Należy ją zwalczać ale nie po przez kare zamknięcia stadionu. Nie może być odpowiedzialności zbiorowej. Muszą być karani ci , którzy rzucili. Rolnik nie pozbywa się całej swojej uprawy a tylko chwastów i analogicznie to samo trzeba zrobić na Lechii.
21 września 2006, 15:30 / czwartek
Piro i o to chodzi, każdy z nas ma jakies poglądy ale przychodząc na mecz niektóre powinny zostac za bramą. To już nie te czasy, że sie manifestuje je na stadionie, zresztą hasła też już też nie te. Teraz idziemy na mecz oglądać gre naszyego zespołu, dopingować go i porywalizować z kibicami zespołu przeciwnego.
Pozdrawiam
21 września 2006, 15:42 / czwartek
rzucono pare bananów a media i pzpn kręcą afere - lepiej przyjrzeć się komu zależy na tym żeby oczernić nasz klub i zamknąć stadion
21 września 2006, 15:45 / czwartek
bilet na mecz - 10zł
banany - 2,50zł
afera na całą Polskę - bezcenne
21 września 2006, 16:31 / czwartek
Wiadomo komu zalezy na tym by zamknac stadion nasz kochany !! kluby ktróre beda grac u nas i miastom które chce tak jak my zorganizowac ME !!
im rozdmuchanie tematu jest na reke

A i pzpn bede miał łatwiejszy wybór i moze wziesc np kase od poznania za to by to miasto porzec

a dzis kolejnego goscia aresztowano z pzpn z okregu poznańskiego wiec czy korupcja jest mniej wazna niz nasze owoce !!!! dla mnie to wszysko jest sterowane przez pzpn i gazety ( i nie mówie ze oni ponosza wine za rzucanie - tego nikt tu nie powinien zrobic ale problem nie jest tak wielki jak korupcja ponad 40 osób w areszcie i rzadza dalej w pzpn ludzie którzy tez powinni tam sie znalesc ) jezeli jutro wyborcza tez cos wysmaruje tzn ze ich dziennikarze poprostu sa tak słabi ze nie moga znalesc innego tematu

ale nasz temat chwycił a teraz maja chwile oddechu i moga odwrócic uwage od siebie, nie mówie ze nie powinni ukarac winnych ale odejmowanie punktów czy zamykanie stadionów było my smieszne w stosunku do czynów

nalezałoby bardziej nacisnac temat korupcji i karaniem tych klubów co w tym uczestnicza, u nas ktos rzycił kara dla klubu, w innym klubie trener dawał klub nie zostaje ukarany ?? ??
21 września 2006, 16:53 / czwartek
Banan wam wszystkim w dupę idioci, którzy rzucali bądź aprobowali taką akcję. Jesteście kompletnymi zakałami społeczeństwa. Jeżeli jesteście takimi fanatykami nauk hitlera to proponuję zacząć w takiej kolejności jak on to robił mianowicie od upośledzonych czyli od was. Wysadźcie się puste ćwoki w powietrze, bo jesteście zakałami LECHI GDAŃSKA POLSKI I LUDZKOŚCI. Prezentujecie najmniej wartościową grupę społeczną. TO pisałem ja: MATEUSZ BAJ lat 18 ul. Buczki 14 a GDAŃSK
21 września 2006, 17:52 / czwartek
bylem na meczu, widzialem co sie dzialo i uwazam ze gazety wyolbrzymiaja cale zajscie, co nie zmienia faktu ze to byla pelna patologia.Rasizm z cala surowoscia trzeba tepic!Jedynym rozwiazaniem jest monitoring i karty kibica, inaczej wladze nie sa w stanie wyciaqgnac konsekwencji w stosunku do osob winny zajscia i dlatego preferuja odpowiedzialnosc zbiorowa.Mam nadzieje ze zamkniecie stadionu ominie Nasz klub, poniewaz mimo wszystko nie bylo rozroby a przedmioty(poza jednym bananem)ladowaly przed boiskiem.Rozumiem ze zainstalowani czegokolwiek jest drogie, jedna w ten sposob moglibysmy wylowic szumowiny z trybun.Nie slyszalem przyspiewki o hessie,widzialem tylko banany i nasladowanie malpy, co jeden z graczy pogoni sparodiowal bo zdobyciu bramki, co rowniez nie bylo zachowaniem godnym sportowca.Szacunek dla prowadzacego mlyn, choc uwazam ze moglby sie postarac stonowac rasistowskie buczenie, wydaje sie byc czlowiekiem z ogromna charyzma, moze nastepnym razem?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024