Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia - Piast /30.09.06, g.16.00

strona 2/3

30 września 2006, 11:07 / sobota
masz racje wiec mam nadzieje ze zarzad pokaze ze ma jaja i jednak bedzie ten telebim i odjebiemy taki doping ze na Miodowej nas bedzie slychac!!!
30 września 2006, 15:06 / sobota
Wszyscy na Lechie!!! My wierzymy tylko BKS!!!!!!!!!!!
30 września 2006, 15:58 / sobota
Bąk
Fechner
Krzepiński
Pawlak
Wojciechowski
Szulik
Manuszewski
Cetnarowicz
Piątek
Buzała
Brede

Kto to jest Krzepiński do ch**a ? :)
30 września 2006, 16:07 / sobota
a czemu Wisnia nie gra...
30 września 2006, 16:08 / sobota
cetnar
:)
30 września 2006, 16:08 / sobota
GOOOOL
30 września 2006, 16:09 / sobota
GOOOOOOOOOOOOL

1:0

Cetnar.
30 września 2006, 16:09 / sobota
bo wpuscił drewniaka buzałe
30 września 2006, 16:11 / sobota
"Drewniak" Buzała, wypracował bramkę.
30 września 2006, 16:19 / sobota
JEST!!!!!!!!!!!!!!!JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!A MY SWOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!
30 września 2006, 16:25 / sobota
JAk.juz.dawno.mowilem.Cetnar.jest.najlepszy!!!!
30 września 2006, 16:49 / sobota
Niestety 1:1, wyrównali przed przerwą...

A MY SWOJE! LECHIA GDAŃSK, LECHIA GDAŃSK!
30 września 2006, 16:51 / sobota
Jakie 1;1 co ty pierdo*** ?

Nie siej zamętu. Lechia prowadzi 1:0 do przerwy.
30 września 2006, 16:51 / sobota
A nie... Przepraszam, ale mój ziomek chyba na innym meczu jest, albo sobie jaja robił. Sorry jeszcze raz.
30 września 2006, 17:06 / sobota
Wie ktoś ilu jest naszych wokół stadionu???
30 września 2006, 17:08 / sobota
W radiu mówili że 200.
30 września 2006, 17:08 / sobota
Dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30 września 2006, 17:53 / sobota
Koniec.

Lechijka wygrała 1:0.
30 września 2006, 18:26 / sobota
kibicow mysle ze ok 1000. Dostalo sie po pizdzie listkiewiczowi i pzpn. Dobry doping
30 września 2006, 18:26 / sobota
BRAWO BRAWO !!!!

Dla Zespołu !!!

Dla Kibiców !!!

Dla Cetnara !!!

za super przyśpiewki na dwie strony !!! ( miedzyinnymi za listka ;)
30 września 2006, 18:33 / sobota
Druga strona odpowiada ! :)

Zajebisty doping, ludu okolo 800 myśle ale trudno określić. Brawo dla piłkarzy i dla wszytkich którzy przybyli dziś wspierać biało-zielonych !

A MY SWOJE !
30 września 2006, 18:43 / sobota
Byłem od strony Akademii Medycznej / było ok 200 osób / a w II połowie stałem w lesie za zegarem / ok 1000 kibiców /. Doping zajebisty. Szczególnie: Druga strona odpowiada: Listkiewicz! Co? Ty k****!!!!! Dobrze ze wziąłem syna / 11 lat / niech sie uczy co to znaczy być LECHISTA. TYLKO LECHIA BKS!!!!!
30 września 2006, 18:45 / sobota
Brawo Lechia i Kibice (było nas chyba900-1000).dobry doping wiele osób mówiło że na meczach nie ma takiego.SUPER!!!Prszyśpiwka o listku!!!!!!!!!!!!!
W końcu wygraliśmyy brame widziałem ale meczu prawie nie bo była zasrana gałąźć.
H.. Z ZAKAZAMI LECHIJKO JESTEŚMY Z WAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30 września 2006, 18:49 / sobota
jak opadna liscie z drzew to widocznosc sie znacznie poprawi
30 września 2006, 18:53 / sobota
Lechia: Bąk - Fechner (64' Szczepiński), Krzepiński, Pawlak, Wojciechowski (58' Żuk), Szulik, Manuszewski, Cetnarowicz (89' Rusinek), Piątek, Buzała, Brede.

zdaniem Sportowychfaktów.pl

Zeto , a teraz spróbój powiedzieć , że Wojciech jest cienki to ... huj wie co

ps. Kto to Krzepiński ?? chyba bramkarz Piasta ?
30 września 2006, 18:59 / sobota
Wracając do meczu to nic nie pobije 2 tekstów

1:

Listkiewicz !! Co ? ty kurwa

Listkiewicz !! Co ?! Ty kurwo !!

Listkiewicz !! Co ?! Huj ci w dupe !! buahaha

2.

Grzesiu Król pije z nami !! czy jak to było
30 września 2006, 19:18 / sobota
Bananowy Klub Sportowy Lechia Gdansk :))
30 września 2006, 19:18 / sobota
Tak to wlasnie bylo. Najbardziej rozjebal mnie koles co od strony smolchowskiego przyszedl z fotelem.
A tak wogoleatmosfera zajebista i ....................................

LISTKIEWICZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30 września 2006, 19:27 / sobota
Ale kilka mlynow mielismy =)

Myslalam, ze gorzej bedzie to wygladalo od strony kibicowskiej!
I to jest wlasnie LECHIA!

Ch*j z zakazami!
LECHIJKO jestesmy z Wami!

Przyspiewki o Listku pobily wszystko! =D
Ale nie zapominajmy o Kolatorze-WIBRATORZE =D
30 września 2006, 19:29 / sobota
swoja sciezką widok z "nad zegara" jest całkiem niezły :) Gorzej jeśli coniektórym za bardzo sie spodoba oglądanie meczu za free :))
30 września 2006, 19:30 / sobota
Frekwencja i doping poza plotami lepszy niz na niektorych meczach aktualnej I ligi :)
30 września 2006, 19:34 / sobota
pozdro dla wszystkich którzy byli :))
30 września 2006, 19:51 / sobota
Saned- Wojciech nie jest cienki- on jest za GRUBY, aby biegać po boisku !!!!!!!!!!

I proszę nie pisz, że rozegrał dobry mecz, bo ciebie śmiechem zabije. Zresztą cała Lechia zagrała słabo, co zresztą potwierdził po meczu Borek.
Lechia grała drugim składem. Zwycięstwo wywalczone, za co chwała zawodnikom.
Widać było, że ostatnie 15 minut już ledwo co biegali.

Teraz Miedź, i oby kolejne 3 pkt.
30 września 2006, 20:11 / sobota
wlasnie wrucilem z meczyka:D:D o samym meczu sie nie wypowiem bo wsumie wiele nie widzilem od strony kibicowskiej hmm doping moze nie najlepszy ale niezly choc niestety w 2 polowie wszystko siadlo wogole zajebisice sie ogolda meczyki na "lesnej"D:D:
30 września 2006, 22:08 / sobota
Ale ten pzpn jest glupi. Czyli co, wszystko co jest bebe przed siatka jest zabronione a juz metr dalej za siatka dopuszczalne ?
Misiu puszysty jak ci sie podobala flaga ,,Polski Bastion Prawicy,, ktora dzisiaj nie wisiala na stadionie ? :)
Na przyszlosc tam gdzie dzisiejszy mlyn mozna wieszac nasze flagi Hooligans bez przykrywek w postaci malych flag Wisly i Slaska, powiewac flagami z krzyzami celtyckimi, pic litrami piwo, rzucac bananami zza siatki w Pogon odpalajac przy tym z 50 rac a wyslannikowi z centrali bedzie tylko piana kapac z pyska.

pzpn, co wy na to chuje bose ?! Zamkniecie nam mieszkancom Gdanska las i dojazd do szpitala ? Chyba po dzisiejszym meczu zauwazyliscie, ze czas juz teraz otworzyc stadion debile.

pzpn - Lechia 0:1 (nie liczac waszych podstepnych zwyciestw w ostatnich sezonach, kierowanych poczynaniami waszej prawej reki - henia klocka).

Leszcze z Miodowej - dzisiaj bylo tyle ludzi za plotem ogladajacych II ligowy mecz w poligonowych warunkach, co u was kibicow siedzacych wygodnie na plastikowych krzeselkach na meczach bylej I ligowej Polonii !
30 września 2006, 22:23 / sobota
StarszyLechista: jakie warunki poligonowe, razem z browarkiem to był full wypas :))
30 września 2006, 22:41 / sobota
Dzisiaj pokazaliśmy wszystkim co znaczy LECHIA GDAŃSK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Żadne zakazy i tym podobne pierdoły nam nie straszne, doping z lasu to jest to, a widok jak z górnego piętra na Nou Camp :) Ciekawe ilu ludzi przyjdzie na następny mecz 2000 a może 3000?
Pozdrawiam wszystkich leśników z nad zegara :)
30 września 2006, 22:46 / sobota
Ale doping dobry i fajny sektor w lesie :D

Ma ktos moze fotki z meczu prosze o link ??? pozdrawiam

A my swoje !!! LECHIA GDAŃSK !!!!
30 września 2006, 22:51 / sobota
Hehe ja tez bylem powiem jedno ze to bylo lepsze niz jedno spotkanie na stadionie :D dozwolone wszystko Piwko litrami hehe

tylko trzeba nastepnym razem polamac te krzaki i bedzie wiecej miejsca dla innych wielki wypas pozdrawiam tych co tam byli

A my swoje !!! LECHIA GDAŃSK!!!
1 października 2006, 01:41 / niedziela
Bez kitu widok jak na Camp Nou!
Wynik świetny, jak na ten skład.
Mecz z gatunku takich, których się nie zapomina.

Listkiewicz!!!...................ty wiesz co...
1 października 2006, 08:24 / niedziela
Myślałem że będzie lipa, a było zajebiście. Doping mógł się podobać szczególnie na dwa głosy.
1 października 2006, 08:42 / niedziela
trybuna lesna zbyt:D
pozdro dla wszystkich
1 października 2006, 09:03 / niedziela
takie meczyki tylko Nas wzmocnią :)) Proponuję do następnego spotkania rozebrać murek nad zegarem (i tak jest bezużyteczny) i postawic niski płotek lub siatkę.
1 października 2006, 09:08 / niedziela
trzeba przyjsc z pila i drzewa niektore pokosic:D
1 października 2006, 09:12 / niedziela
czy ja wiem. Szkoda zieleni- fajnie wygląda ten lasek z trybun. Ale murek jest bezużytecznyw dobie istnienia sektoru leśnego :))
1 października 2006, 09:17 / niedziela
Hehe. Bylem z dziewczyną na trybunie leśnej, było lepiej niż sie spodziewałem. No i browarki można było legalnie sobie siorpać. Meczyk średni ale atmosfera bardzo dobra.
Pozdrawiam wszystkich z loży szyderców :]
1 października 2006, 09:20 / niedziela
Dobra mysl trzeba bylo by rozwalic ten murek lepiej :D

I prosto nad zegarem jest male wejscie zasloniete takimi drewnianymi deskami i ponizej sa krzaki :D mozna by bylo je skosic albo podeptac zeby wiecej kibiców przyslo :D

POZDRAWIAM
1 października 2006, 10:03 / niedziela
kibiców i tak przyjdzie ile ma przyjść. Ale dla poprawy widoczności możnaby zrobić porządek ze ściółką leśną.

Niepokoi mnie tylko treść hasła "nie dla rasizmu" i reklamy pewnego szmatławca przy wejściu z tunelu na boisko.
Zdania na temat wspomnianego hasła mogą być, z wiadomych względów, podzielone. Dla mnie jest to przejaw wazeliniarstwa w stosunku do pzpn i dla tego mi się nie podoba, ale skoro taka jest polityka zarządu to trudno.
Co do reklamy szmatlawca- chyba co najmniej niestosowna jest obecność tego logo.
1 października 2006, 10:47 / niedziela
Meczyk fajny, obawiam się że po cofnięciu zakazu trybuna leśna będzie miała masę zwolenników. Jednorazowo była ok, dawno nie oglądałem meczu Lechii przy browarku. Mecz był przeciętny najbardziej podobał mi się Fechner. To był taki Sebek jakiego pamiętam z 3 ligi, walczeny, zdecydowany i udzielający się w ofensywie. Reszta zespołu bez błysku, ale też poza stałymi fragmentami Piast nie był w stanie nam zagrozić.
1 października 2006, 10:52 / niedziela
oglądałem z trybuny kleśnej od Smolucha. Widok zajebisty, no i napisy: "UWAGA: NIEWYBUCHY", mogła by być niezła oprawa piro, hehe
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.265