Gdańsk: czwartek, 16 lipca 2020
FORUM
Podstrony:


Lechia - Piast /30.09.06, g.16.00

strona 3/3

1 października 2006, 11:16 / niedziela
"Uważnym obserwatorem tego co działo się przy ul. Traugutta był Dariusz Szewirski. - Gospodarze wywiązali się z sankcji i nie dopuścili kibiców na stadion. Nie jest ich winą, że obiekt jest tak usytuowany, że mecz można było oglądać zza płotu. W swoim raporcie odnotuję, że kibice wielokrotnie lżyli PZPN i jego prezesa. Tego typu zachowanie zapewne będzie brane pod uwagę przy rozpatrywaniu odwołania Lechii od nałożonej na nią kary - podkreślał delegat PZPN na sobotni mecz. "

----------

PZPN rozpacza, że "można było oglądać zza płotu" :) ONI jeszcze coś przygotują. Godziny milicyjne w godzinach meczu w promieniu paru km od stadionu.
1 października 2006, 11:55 / niedziela
Może dobrze , że krzykneliśmy " Nie dla rasizmu ! LECHIA GDAŃSK ! " Ale listka nic nie pobije
1 października 2006, 12:11 / niedziela
moze co trzeba bylo krzyknac panie listkiweicz lchia cie kocha ?/ cala polska sie smieje z pzpn i j.....listka a przydupasy p.... takie rzeczy cisnienie psi huj podnosi ytylko

j....pzpn i ciebie frajerze listku!!!!!!!!!!!!
1 października 2006, 13:44 / niedziela
W swoim raporcie odnotuję, że kibice wielokrotnie lżyli PZPN i jego prezesa. Tego typu zachowanie zapewne będzie brane pod uwagę przy rozpatrywaniu odwołania Lechii od nałożonej na nią kary - podkreślał delegat PZPN na sobotni mecz. "
Panie Szewirski jak kibice mogli lżyć kogokolwiek, jak ich nie było na meczu?
Ktoś sie pod nas podszył to nie bylismy my!My jesteśmy lojalnymi obywatelami i przestrzegamy prawa.Jak zakaz to zakaz! ;-)
1 października 2006, 13:51 / niedziela
Kurwa jacy kibice? Mecz był bez kibiców i ich nie było... a że w sobote po Gdańsku ludzie spacerują i krzyczą różne rzeczy to ich sprawa.... Proponuje wprowadzać gonę policyjną w czasie meczu żeby ludzie z domów nie wychodzili i wtedy nikt nic nie krzyknie...
1 października 2006, 13:56 / niedziela
A ja proponuję, aby listkiewicz i spółka założyli wszystkim kibicom w Polsce podsłuchy. Bo to co leciało z "trybuny leśnej", to nic w porównaniu z bluzgami jakie codziennie na nich lecą w prywatnych rozmowach. Niech zamkną wszystkie stadiony w Polsce, wszystkie fora internetowe i niech wprowadzą zakaz noszenia klubowych szali na mieście.
Wogóle niech zakażą wychodzić z domu i mówić cokolwiek.

:-))

Acha, jesli ktoś chce napić się piwa, niech też poprosi o zgodę kolatora- wibratora.
1 października 2006, 14:44 / niedziela
delegat PZPN musiał ulec halucynacji, gdyż jak dowodzi wiarygodna wybiórcza:

"Lechia Gdańsk wygrała u siebie z Piastem Gliwice 1:0. Spotkania nie obejrzeli kibice, bowiem za rasistowskie wybryki obiekt został dla nich zamknięty."
1 października 2006, 15:16 / niedziela
dobra juz po meczu . Nasi pilkarze wygrali , a MY <kibice> zaprezentlowalismy sie dobrze, chociaz na meczu NAS niebylo :) . pod stadion przyszlo nas okolo 1500 osob . dzieki ze bylisicie
1 października 2006, 16:29 / niedziela
Wiem , że nasz Srezetpn to zjeby naturalne . No bo co kibice bluzgali , ale ich nie było więc jak mogli bluzgac ??

Ale dobrze , że tamci " Ludzie " co byli wokół stadionu krzykneli ras Nie dla rasizmu ! Lechia Gdańsk !
1 października 2006, 16:56 / niedziela
pozdrawiam wszystkich co byli na meczu! bylo niezle a doping lepszy niz na nie jednym meczu jebac pzpn i ich zakazay i nakazy !
2 października 2006, 23:10 / poniedziałek
Atmosfera na trybunach była piękna. Przyszli ludzie, którzy chcieli dopingować. Spora grupa za zegarem i my, stojący za sektorem gości, staraliśmy się stworzyć dobry doping i chyba nam się to udało. Na nowy sektor nie można narzekać - standart siedzisk wyższy niż na krytej Smile Niestety trochę mała ich ilość nie pozwoliła wszystkim na wygodne rozsiąście się Smile Konkretnie był to jeden fotel i jedno krzesło. Osobom, którym obiecałem wrzucenie filmików winien jestem wyjaśnienie, że nic ciekawego z nich nie wyszło - nas słychać za głośno, a zegar za cicho. Z tego też powodu nie znalazły się one na necie. Wrzucam natomiast garstkę zdjęć. Zainteresowani mogą zgłosić się po więcej na maila: michal@citemedia.ca.
Pozdro, Camel.

odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.257