Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Komu głos od Lechii w wyborach?

strona 1/5

25 września 2006, 00:56 / poniedziałek
Pozostawiam bez komentarza...Chciałbym iść na głosowanie, ale nestety dylemat bedzie trudny...Sami złodzieje w polskiej polityce..., ale to nasze miasto i zadecydować trzeba.
Adamowicz, czy Jaworski??
PiS czy PO??
Bo chyba żaden normalny czlowiek na SLD nie zaglosuje
25 września 2006, 08:45 / poniedziałek
Na Adamowicza żaden kibic Lechii nie powinien głosować.
Na Lechii ludzie związani z SB nigdy nie byli mile widziani.
Poza tym nic dla Lechii nie zrobił prez te 8 lat. Wydał tylko kupę kasy i zepsuł murawę na stadionie.
Ja czekam na innych kandydatów, bo na razie jest słabo.
25 września 2006, 09:00 / poniedziałek
nie będę co prawda głosował na Adamowicza z tego prostego powodu że nie jestem uprawniony do głosowania w wyborach na terenie Miasta Gdańska, ale uwierz mi Kapelan że gdyby nie Adamowicz Lechia na pewno nie bylaby teraz w 2 lidze.

nie wiem co ma znaczyć ta wstawka o SB? pijesz do Adamowicza? oświeć mnie proszę.
25 września 2006, 10:23 / poniedziałek
oczywiście że Adamowicz innych nie znam,może ktoś wyjaśni po co przychodzi,ten sprzedawczyk Kurski , kto i dlaczego wydaje mu karte vip-a,już kiedyś ślizgnął się po naszych plecach,co z tego wynikneło dla Lechii było widać.
25 września 2006, 10:26 / poniedziałek
Oczywiście, że Adamowicz ->wybieram najmniejsze zło zreszta za gówniarza dostalem od niego stypendium ;) PO do boju!!!
25 września 2006, 10:52 / poniedziałek
Tylko Adamowicz, innej opcji ma i nie będzie. A Kurski niech wyp...... oszust i sprzedawczyk, wogóle PiS mnie strasznie wkurza ostatnio.
25 września 2006, 11:07 / poniedziałek
nie wiem jak wiele zrobil Adamowicz dla Nas.. ale jak by nie patrzec nasz poprzedni i obecny sponsor powiazany bardzo jest z miasem ;]
interesuje sie Lechia nie tylko przed wyborami jak co nie ktorzy[-> kurski]

wiec ja pojde i zaglosuje na Adamowicza
25 września 2006, 11:38 / poniedziałek
Oczywi ście, że Adamowicz. Miasto pomogło mojemu ukochanemu klubowi nr 1 czyli GKSowi Wybrzeże. Miasto deklaruje pomoc przy "dmuchanych bandach". Zdaje sobie sprawe, że to początek kampani wyborczej ale Adamowicz przynajmniej nie ośmieszy miasta. Gdyby Kurski miał zostać prezydenem to byłby niezły wstyd na całą Polske i świadczyłoby tragicznie o mieszkańcach naszego miasta.
25 września 2006, 11:57 / poniedziałek
Adamowicz i PO.

z biało-zielonymi pozdrowieniami
25 września 2006, 15:49 / poniedziałek
Na PO nie zagłosuję nigdy, ale na prezydenta mój głos idzie na Adamowicza.

W swojej partii ma opinie konserwatysty i nie jest przedstawicielem tej liberalnej częsci Platformy.

Niestety jest ogólna bryndza i z tego co się orientuję nie ma żadnego poważnego kandydata, bo takim nie jest przywieziony w teczce przez Kaczyńskiego Jaworski.
Z lewicy ma kandydować jakis gowniarz i Banach, ale ta opcja polityczne zupełnie mi nie leży, więc wybierając najmniejsze zło będę za przedłużeniem kadencji człowieka, któremu rzekomo "Lechia dziękuję", nie wchodzę w polemikę za co...
25 września 2006, 16:50 / poniedziałek
ja jezeli zagłosuje to na Adamowicza bo Kurski jest za prosty nie ma stylu. Po drugie nie lubie frajerów którzy szukają wygranej w rodzinie konkurenta( znalazł dziadka Tuskowi)!!!
25 września 2006, 17:18 / poniedziałek
adamovic - nie !
25 września 2006, 17:48 / poniedziałek
SKAZA NA DIAMENCIE ???

A dlaczego nikt nie podaje kandydatury ALEKSANDRA ŻUBRYSA??? W końcu to jeden z ludzi Lechii... ;) Oczywiście żartuję.

Niestety wybór Adamowicza na kolejną kadencję jest dla mnie złem koniecznym z braku alternatyw.

Lechia Gdańsk - Polski Bastion Prawicy
25 września 2006, 17:56 / poniedziałek
Adamowicz - innej opcji nie widze, ale i nie potrzebuje. Uważam ze te 8 lat pod jego rządami wyszło Gdańskowi na dobre. Ani Posadzki, ani Jamroż ani inni nie zrobili tyle ani dla miasta ani dla Lechii. Inna rzecz, że żadem nigdy nie identyfikował się z Naszym klubem, a chociażby pomoc Pana Pawła przy umowach sponsorskich w tym czy poprzednim sezonie, sama obecność na meczach jest (choć zapewne niektórzy uznają za kampanię wyborczą) czymś miłym dla mnie, Gdańszczanina kibica Lechii.

Tak więc Jaworski niech buduje statki, stawia słupy energetyczne i korzysta z PiSuarów...

Dla mnie Adamowicz nr 1
25 września 2006, 19:37 / poniedziałek
Kapelan. Adamowicz robi więcej dla tej Lechii niż powinien. 90% budżetu miasta przeznaczonego na piłke nożną w Gdańsku idzie na Lechie. Według mnie powinna Lechia dostawać co najwyżej 70%, 20 % dla Polonii, 10 % dla gedanii. Ponieważ dla Gdańska najważniejsze jest szkolenie młodzieży. Nie wspomnie już o 200 tys dla Lechii od Gdańska. Kasa na płyte boiska itp. O innych kandydatach nie będe wspominał. Jaworski wspierany przez Kurskiego - czyli fala niespełnionych obietnic
25 września 2006, 21:59 / poniedziałek
Adamowicz i to zdecydowanie. Zyję wkraju przekrętów, w którym rządzący nie doprowadzili jeszcze do żadnej waznej pozytywnej dla mnie kwestii: bezpieczenstwo, sluzba zdrowia i wzrost gospodarczy. Jestem zdania, ze w tej chwili wzrost gospodarczy jest skutkiem wejscia do unii (wiecej obcych firm w Polsce i duzy eksport na zachod naszych firm). Przez tyle lat Adamowicz nie dopuscil sie zadnej glosnej sprawy, co w naszym kraju jest ewenementem. Ponadto wystarczy wyjechac do innych miast i spojrzec chociaz na to jak tam wygladaja autobusy, drogi itp. Gdańsk naprawde wyglada niezle. Jest jeszcze jedno dla tych co maja inne zdanie. Jesli ktos inny zostanie prezydentem, nim polapie sie we wszystkich inwestycjach, ktore sa prowadzone w Gdansku, to minie co najmniej kilka miesiecy. Wtym czasie prawdopodobnie zostanie wprowadzony niezly burdel.
Teraz kwestia najwazniejsza: LECHIA.
O ile sobie przypominam to panowie Kurski i chyba (moge niezbyt dobrze pamietac) pan Biały obiecywali dla klubu zlote góry. Wychodze z zalozenia: najpierw zrob cos dla kogos, a pozniej sie tym chwal. Powyzsi panowie maja odwrotne zdanie i dlatego mam ich gleboko w ............. . Pan Kurski jest cytowany przez gazety (w sprawie Wermahtu dziadka D.Tuska), ze ciemny narod i tak to lyknie. Moze pora na to, zeby ciemny narod odplacil sie za takie numery?
Dotychczas nikt nie zrobil dla Lechii tyle co Adamowicz idlatego zaglosuje na niego.
26 września 2006, 11:55 / wtorek
Sorry Kapelan, ale Twoja opinia zalatuje bełkotliwą kurszczyzną. Może Adamowicz nie jest idealnym kandydatem, ale zrobił dla Lechii tysiac razy więcej niz Ci, którzy na nim tak chętnie psy wieszają. Przypomnijmy sobie hasełko z 1997 roku "Lechia I liga", czy to nie czasami pan Kurski mamrotał?
26 września 2006, 12:27 / wtorek
Glosuje na Adamowicza.Pewnie mogliby byc lepsi kandydaci,ale poki co ja takiego nie widze.Moze i dziala troche na pokaz,moze i jest w tym troche propagandy,ale z latwoscia moge sobie wyobrazic prezydenta,ktory ma Lechie,Wybrzeze,czy w ogole gdanski sport gleboko w dupie.Poza tym Gdańsk to nie tylko Lechia... chcialbym,aby Pan Prezydent troche przyspieszyl pewne inwestycje i w zwiazku z naszym wejsciem do UE i mozliwoscia korzystania z funduszy unijnych tego przyspieszenia wlasnie bede oczekiwal po panu Adamowiczu.Poparcie jego glownego jak sie wydaje oponenta przez posla Kurskiego uwazam za pocalunek smierci dla tego pana.Reasumujac, bez zbednej euforii popieram Adamowicza.
26 września 2006, 13:38 / wtorek
a co z parlamentem??
Mam całą chatę PiSowców u siebie, ale nie zagłosuję na nich tylko ze względu na to,że Gdańsk byłby kierowany przez Kaczorków,a tego nie chcę!!!
26 września 2006, 19:58 / wtorek
Adamowicz !
26 września 2006, 20:13 / wtorek
Zdecydowanie Adamowicz
26 września 2006, 20:31 / wtorek
Tylko i wylacznie Adamowicz.
26 września 2006, 21:45 / wtorek
Lepsza władza ktora juz jest nowej moze cos glupiego przyjsc do glowy moga z nami isc w odstawke takze wybiore napewno lepsze zlo
GŁOS NA ADAMOWICZA - STARE MIASTO STARA WŁADZA
A TAKZE Z DUZEGO SZACUNKU DLA śp.kolegi TADEUSZA
26 września 2006, 22:31 / wtorek
tylko Adamowicz
26 września 2006, 22:57 / wtorek
Tylko nie adamowicz...

Co on takiego dla Lechii zrobil?
Glowny sponsor? Okej...glowny to on jest ale hajs troszke smieszny daje:|

A ta cala jego baltic arena? kolejny pomysl zeby zdobyc glosy od kibicow:|
Zauwazcie ze w Gdańsku sie nic nie dzieje i powoli to miasto schodzi na psy:|

Tak samo flaga z jego podobizna...nie zasłużył na nią!!!
26 września 2006, 23:07 / wtorek
Sufoone to chyba zyjemy w innych swiatach...
moze kluby pomyliles? bo Adamowicz arce na pewno nie pomaga :P
27 września 2006, 08:12 / środa
I CO? KTO CHCE GŁOSOWAĆ JESZCZE NA PIS PO WCZORAJSZYCH WYDZARZENIACH ? ŚLEDZE TEMATY POLITYCZNE NA TYM FORUM I JAK CZYTAM OPINIE NIEKTÓRYCH KIBICÓW TO MAM WRZENIE ŻE NIEKTÓRZY NALEŻĄ DO BASTIONU FASZYZMU A NIE PRAWICY.CZESC ZNANYCH KOMENTATORÓW TEGO FORUM NIE ODCIEŁA SIE JESZCZE OD AKTÓW FASZYZMU, WRĘCZ ODWROTNIE WINIĄ OSOBY TRZECIE.DZIĘKI TAKIM ROZUMOWANIOM I LUDZIOM TYPU KURSKI I CALA BANDA Z PIS-U NIE MAMY SZANS NA PROFESJONALNY KLUB ( n.p S.S.A ) A TO JE3ST JEDYNY WARUNEK ZEBY NASZA UKOCHANA LECHIA GRAŁA W PIERWSZEJ LIDZE I ZNOWU PRZYCHODZILY TLUMY JAK W LATACH 80-tych.DLATEGO BEZ KAPITAŁU(LIBERALIZM) NIE MA SZANS NA SPORTOWY SKOK NASZEGO KLUBU.

MY WIERZYMY TYLKO W BKS......
27 września 2006, 08:40 / środa
Adamowicz.
27 września 2006, 13:17 / środa
nic sie w Gdansku nie dzieje, a samochodem przez miasto sie nie da przejechac...
27 września 2006, 13:56 / środa
wajs-nic się nie dzieje?nie można przejechać, bo się dzieje,całe centrum rozkopane tylko Adamowicz,tylko Lechia
27 września 2006, 14:06 / środa
Patrząc na kontrkandydatów to tylko Adamowicz.
Ciekawe czy jakiś inny prezydent tyle razy pojawiałby się na Lechii i czy tyle by zrobił dla gdańskiego sportu?
27 września 2006, 20:38 / środa
Pojawia sie na Lechii bo wie ze kibice to duza ilosc wyborcow:]

Tak samo to cale jego gadanie na temat baltic arena...

Z reszta kazdy zrobi co bedzie chcial i zaglosuje na swojego kandydata

Chce zobaczyc jego poczynania w stosunku do Lechii po wyborach...
27 września 2006, 21:21 / środa
Sufoone
Najlepsze jest to, ze Adamowicz wcale nie musial sie pojawiac na Lechii, zeby wygrac w Gdansku. Wygralby i bez tego. Poza tym to za jego kadencji sa jakiekolwiek zmiany na naszym stadionie, a nie bylo ich od x lat (no nie mowie o malowaniu lawek przez swiadkow jehowy;). Wiec wole oddac glos komus kto cos juz zrobil dla klubu, a nie tylko obiecuje, a potem niewiadomo.
Zreszta jestesmy i tak pewnie jednym z nielicznych klubow, gdzie Prezydent miasta pojawia sie na meczach w miare regularnie - dla mnie swiadczy to tez o tym, ze traktuje nas kibicow powaznie - i nie mam nic przeciwko temu.
27 września 2006, 21:26 / środa
Pan Adamowicz, ktory chodzi na Lechie jak zaden do tej pory Prezydent Gdanska. Prawdopodobnie wyklada on laske na Nasze glosy (nie jestesmy jezyczkiem u wagi) bo my prawdziwi kibice Lechii jestesmy mniejszoscia glosujaca w Gdansku a facet jest na meczach i nie oszukujmy sie, w tym czasie co my gramy moglby sobie siedziec u siebie w domu i spedzac czas z rodzina przy kominku z wlasnymi dzieciakami a on zaklada szalik i pruje na Traugutta.

Inny aspekt...w wyborach chodzi o nasz Gdansk a nie o Lechie. Pan Adamowicz skroil tyle kasy z Europy dla swojego miasta jak nikt w Polsce. Szacunek mu za to, ze buduje nasze miasto bez znieczulenia nie ogladajac sie na innych zgedow.
27 września 2006, 21:46 / środa
Adamowicz to dobry KACZOWSTRZYMYWACZ więc warto na niego głosować!
28 września 2006, 06:36 / czwartek
heh a Gdzie jest wypowiedz ZETO???? nie bylo mnie dawna na internecie i jeszcze pewnie dlugo nie bedzie... ale jakoze mam teraz okazje a w Polsce dzieja sie smieszne rzeczy... skorzystam z okazji i zapytam Zeto (z ktorym mialem okazje polemizowac czy tez raczej dyskutowac nad szybkoscia rozpadu pis-u) co teraz sadzi o Pis-ie i jego Czystych jak lza politykach i tak dalej... no nic pewnie i tak odpowiedz o ile taka dostane przeczytam dopiero za miesiac... ale i tak jestem pelen podziwu ze az tak dlugo ten rzad sie utrzymal... pozdrawiam i zachecam wszystkich do udzialu i w wyborach... blizniaki chyba juz wystarczajaco zniszczyly ten kraj... etc
28 września 2006, 08:44 / czwartek
Dokładnie Marian. Szlag mnie trafia jak słysze te wszytskie wypowiedzi o odnowie moralnej. Jak można być tak dwulicowy dupkiem. Wciskać taki kit dla stanowiska. PiS dogałby się teraz z każdym nawet z SLD byle utrzymac stołki (oczywiście dla dobra POLSKI IV RP:) Czekam na nowe wybory, lepiej wydać 200 mln na kolejne wybory, oby Polacy wykazali się większą odpowiedzialności a i skorzystali z konstytucyjnego prawa oddania głosu.
28 września 2006, 08:55 / czwartek
chłopaki co się tak emocjonujecie?
jest demokracja, są wolne wybory bedzie okazja przy urnie wyrazić swoje zdanie. tylko niech potem nie marudzi kto nie poszedł.
powstaje pytanie czy warto kłócić się w imieniu polityków.
pozdrawiam
28 września 2006, 08:56 / czwartek
Adamowicz tylko on, po pierwsze że dla Lechii zrobił więcej niż wszyscy razem wzięci - wcześniej. Po drugie kampania nia ma tu nic do rzeczy. O ile sobie przypominam jest zawsze na meczu wtedy kiedy może. Jeździ na wyjazdy, o ile dobrze pamiętam to był np. w N.M. Lubawskim na Finishparkiecie a to było dawno temu kiedy o kampanii jeszcze nikt nie myslał.
A tak wogóle jest z PO, bo chyba nikt normalny na PiS nie chce głosować.
28 września 2006, 10:52 / czwartek
adamowicz, a propo jaworskiego i ludzo którzy chcą na niego głosowa , o ten pan zamieszany był kiedyś w afere dotyczącą ostatnich wyborów samorządowych. Co śmieszne oskarżali go ludzi z jego własnej partii i nie chcieli go widzie na spotkaniach partyjnych, a jak Kaczyński kazał mu kandytdowac to wszyscy cicho siedzą. żenada :/
28 września 2006, 12:22 / czwartek
Jesli glos to tylko Adamowicz. Niektorzy sie powinni gleboko zastanowic co tutaj wypisuja np. ze za malo pieniedzy daje na Lechie. Daje duzo i daje tyle ile moze.
Gdansk to nie tylko Lechia - to takze zuzel, ktory wlasnie awansowal i tu Adamowicz pomogl im zeby wogole klub istnial. Na Lechie dal wiecej pieniedzy niz wczesniejsi prezydenci miasta razem wzieci. Wracajac do tematu to jest Prezydent MIASTA a nie klubu, dlatego tez jest patrzac obiektywnie masa bardziej potrzebnych wydatkow, co boje sie ze gdyby wybrano innego prezydenta to on mialby nasz klub gleboko w dupie i tlumaczylby sie tym ze musi dac pieniadze na cos tam innego. Nie od dzis wiadomo ze nasze miasto rozwija sie szybko, dynamicznie - tutaj duza zaleta pana Adamowicz, ktory jak napisal ktos inny juz wyciagnal z roznych funduszy europejskich bardzo duzo pieniedzy. Robi on swoje dlatego tez uwazam ze nalezy sie wstrzymac z komantarzami takimi jak bo on za awans do 3 ligi dal 20 tysiecy zlotych a czemu nie milion. Cieszmy sie ze wogole dal.

Co do kampani reklamowej to ze chodzi na Lechie, nie sadze by to byla tylko kampania bo bez nas by se i tak poradzil.
29 września 2006, 11:50 / piątek
oczywiście ADAMOWICZ,ale patrzeć na to trzeba także z innej strony,dużą zasługe wtym że pan prezydent tak często nas odwiedza i daje kase ma MACIEJ T. recznik prasowy i członek zarządu LECHII,pozdrowienia
29 września 2006, 11:54 / piątek
Maciej Turnowiecki dla niewiedzących a zasługa jego jest przewielka.
29 września 2006, 14:23 / piątek
Dziwi mnie, ze czytam tutaj jakies dziwne rzeczy...hmm jestecie za Adamowiczem, bo troche wspiera Lechie i chodzi na mecze...to zenujace...Kwasniewski tez fajnie wygladal i umial sie wyslowic i to byly kryteria, zeby Polacy go dwa razy wybrali...trzeba sie wiec zastanowic na kryteriami, jakimi sie bedzie wybieralo...i Lechia nie powina byc tym decydujacym, bo chodzi o caly Gdansk...a co do PiS...musze szczerze wam powiedziec, ze pierwszy raz w moim 17-letnim pobycie poza krajem, jestem dumny, ze Polska ma wreszcie rzad i prezydenta, ktorego sie nie musze wstydzic i ze ktory chce obalic te mafijne struktury w Polsce. Chwala Im za to. Zycze wam wszystkim milego weekendu i pozdrawiem caly Gdansk i wszystkich kibicow Lechii!!!
29 września 2006, 14:25 / piątek
za duzo za granica jesli uwazasz, ze sie nie mamy co wstydzic :] a struktury to niszcza ale demokratyczne zeby zbudowac swoje, kaczorowe. open ur fuckin' eyes!
29 września 2006, 14:55 / piątek
It depends on what kind of democracy you mean...for me the Kaczynski brothers don't build their monarchy, but they are the first polish politician that convince me and the rest of the world, that they create a politc of way that supports the polish interests and not the private ones (When you are good, you get a lot of criticism)...That's the big difference and it's very pity that you in Poland read too much the questionable newspapers as Gazeta Wyborcza...You should inform yourselves more in others media forms...as a bacic constitutional law every citizen should be free to take a political decision in the next States Election, and in Poland the biggest medias develop commandments, what good or not...don't forget it and besides this take care how you express...good luck and greeting!!
29 września 2006, 15:03 / piątek
Chris...jesli to prawda ze jestes 17 lat poza krajem,to te wszystkie Twoje banialuki,ktore byles laskaw tutaj nam przedstawic rowniez w jezyku obcym mozesz sobie w tylek wsadzic.Z calym szacunkiem.Ja bym sie nie odwazyl wypowiadac na tematy o ktorych nie mam pojecia!
29 września 2006, 17:59 / piątek
Ja również na Adamowicza, bo:
po 1: przez 8 lat rządzenia miastem udowodnił, że jest sprawnym menedżerem, umiejętnie pozyskującym środki na niezbędne inwestycje.
po 2: dużo zrobił dla Lechii, angażuje się w jej sprawy, pomaga, itp.

A poza tym mógłbym jeszcze dużo wymieniać
29 września 2006, 18:30 / piątek
Brawo, Chris, coś tam umiesz po angielsku. Automatycznie dodaj sobie +5 do lansu, a w następnej turze rzucasz dwiema kostkami ;) Ale co do bronienia interesu Polski przez Kaczory, to jest z tym tak samo jak z resztą haseł tych socjalistycznych kłamców. Be-ze-de-u-ra lub bullshit, jeśli wolisz. Jeden bliźniak jedzie do Izraela, kaja się, błaźni i rozwodzi jaki to 'strategiczny partner', drugi w USA na kolanach płaszczy się przed diasporą żydowską. A sto razy poważniejsze problemy są do rozwikłania zarówno w kraju, jak i w polityce zagranicznej. Za dużo by pisać...

Biało-zielone pozdrowienia.
29 września 2006, 18:57 / piątek
Chris09 prawie jak Kurski...

mój głos dla Pawła Adamowicza
 
1 2 3 4 5
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.537