Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Nie będzie relacji na telebimie

strona 1/1

29 września 2006, 16:37 / piątek
W związku z nadesłanym przez Polski Związek Piłki Nożnej pismem informującym o zakazie rozgrywania przez Lechię Gdańsk zawodów jako gospodarz z udziałem publiczności na terenie całego obiektu w wymiarze 4 meczów, planowana transmisja meczu Lechia - Piast na telebimie usytuowanym na bocznym boisku stadionu przy ul. Traugutta 29 zostaje odwołana.

Jednocześnie OSP Lechia Gdańsk zwraca się do wszystkich sympatyków z gorącym apelem o niepodejmowanie prób wejścia na teren stadionu, ponieważ grozi to dalszymi sankcjami wobec naszego klubu.

Transmisję na żywo przeprowadzi Radio Gdańsk.
29 września 2006, 16:49 / piątek
a z kad takie info?

Jeżeli to prawda to wielka szkoda....ale i tak wszyscy pod stadion na leśną loże:D
29 września 2006, 16:53 / piątek
Info dostaliśmy od klubu a konkretnie Błażeja.
Wszyscy do lasu na trybune honorową !!

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
29 września 2006, 17:04 / piątek
Info prawdziwe.
29 września 2006, 17:07 / piątek
No to się nieźle ubawiłem... może jeszcze przy płocie nie można stać???
Kurwa takiego cyrku to już dawno nie było!
29 września 2006, 17:30 / piątek
zaraz sie kurwa dowiemy ze bedzie jeszcze zakaz przy plocie stania!
29 września 2006, 17:39 / piątek
A teraz się wyżyje... kurwa jebane ćpuny pierdolone suki zjabane żydy kurewskie pierdolone leśne dziadki pierdolona banda w dupe ruchanych rumcajsów!!!
pznp pzpn JEBAĆ JEBAĆ pzpn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mozna powiedzieć że się wyżyłem
29 września 2006, 17:44 / piątek
Nie pozostaje nic innego :

PZPN PZPN JEBAC JECBAC PZPN ! Badna jebanych decydentów !

Pozdr
29 września 2006, 17:47 / piątek
Postawic telebim w parku przed stadionem na otwartej przestrzeni - park nie nalezy do terenow klubu. I ch... w d... pzpenowi, zobaczymy co wtedy wymysla a czasu maja coraz mniej. Info o postawieniu telebimu rzucic na godzine przed meczem....albo w ogole nie informowac i tak wszyscy wiedza o co chodzi, ze trzeba tam byc.

Kurwa, zaraz sie okaze, ze wyślą nam wyslannika z pzpenu na ogladanie meczu w kinie albo na Targu Weglowym i ze nie bede mogl sie przejsc po Gdansku z kolezanka z bananem w ustach, a ona bardzo lubi te formy miec w garsci i co ja na to poradze...
29 września 2006, 17:54 / piątek
A może odrazu niech te świnie przy korycie wprowadzą zakaz grania w piłke w całym województwie... Krew człowieka zalewa...
29 września 2006, 17:55 / piątek
Nie no teraz to już odjebali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze kurwa wyłączyć w Gdańsku prąd i telefony żeby nikt nie znał wyniku do końca rundy bo taka jest kurwa wola jebanego pzpnu
29 września 2006, 18:02 / piątek
a nie mozna tam gdzie sa/byly koncerty??
29 września 2006, 18:06 / piątek
Mozna tam tylko wtedy raczej jak bedziesz zdzieral gardło krzyczac Lechia Gdańsk piłkarze i tak cie nieusłysza wiec tam niema za bardzo sensu
29 września 2006, 18:07 / piątek
Dobrze by było, gdyby klub wymyślił jakieś inne miejsce w pobliżu gdzie będzie można obejrzeć mecz, chodzi mi tu głównie o możliwość sprzedawania "cegiełek" na rzecz kary nałożonej przez tych ***** z pZPN'u, bo inaczej może być z tą kasą ciężko...

Jeśli czegoś takiego nie da się zrobić, to może chociaż w siedzibie klubu, sklepiku, bądz Roko możnaby wpłacać jakąś kasę, równowartość biletu np....

..... brak mi słów na to co te **** z pZPN'u wymyślają... :(
29 września 2006, 18:17 / piątek
Witam mam 2 pytania:1 zeby podlozyc trotylu troche z tych bombeczek co na Lechii znalazly sie na Miodowa a 2czy nie mozna ustawic telebimu na trawie wzdluz plotu jak sie wchodzi na łuk tam jest sporo miejsca i bedzie nas slychac.
PZPN PZPN JEBAC JECBAC PZPN ! Badna jebanych decydentów !
29 września 2006, 18:21 / piątek
....zaslonie w mieszkaniu zaslony, pospuszczam zaluzje, powylaczam swiatla, dla zmylenia wroga moja kolezanka zagryzajac bananem zagra na pelnej kurwie na fortepianie hymn XVII zjazdu kcpzpr i ogladne sobie na Wideo (dla pewnosci bez fonii i wizji) mecz Lechii ze Slaskiem z lat 90-tych, mam nadzieje, ze ci z Miodowej nie nakryja mnie na goracym uczynku.

Trza nam zejsc do podziemii....ma ktos z Was drukarke ?
29 września 2006, 18:29 / piątek
I zeby nikomu nie przyszlo do glowy isc do Roko na piwko i na transmisje w Radio Gdansk :) Bo jeszcze to jako teren klubu potraktuja i kolejna kare dowala. :))
PZPN PZPN yebac yebac PZPN

ps.sorry za brak polskich znakow :))
29 września 2006, 18:39 / piątek
S.L. - powielacz !

PZPN może nakazac rozgrywanie zawodów bez udziału publicznosci

i to byłoby spełnione, nawet gdyby ludziska się zebrali na tym samym obiekcie
a w klubowej kawiarni można obejrzec relację ? czy tez grożą za to sankcje,

bzdura,
zamiast kłaść uszy po sobie "ktoś" właściwy powinien sprawdzić po paragrafach
bo coś mi się to na z dupy wyjęte wydaje (rozumiem brak czasu - ale . . czy taką wykładnie nie powinien klub otrzymac 48 godzin przed rozpoczeciem zawodów ? wtedy czas by był aby wyśmiać ten pomysł)
29 września 2006, 18:41 / piątek
S.L. - powielacz !

PZPN może nakazac rozgrywanie zawodów bez udziału publicznosci

i to byłoby spełnione, nawet gdyby ludziska się zebrali na tym samym obiekcie
a w klubowej kawiarni można obejrzec relację ? czy tez grożą za to sankcje,

bzdura,
zamiast kłaść uszy po sobie "ktoś" właściwy powinien sprawdzić po paragrafach
bo coś mi się to na z dupy wyjęte wydaje (rozumiem brak czasu - ale . . czy taką wykładnie nie powinien klub otrzymac 48 godzin przed rozpoczeciem zawodów ? wtedy czas by był aby wyśmiać ten pomysł)
29 września 2006, 18:56 / piątek
Masz racje Wojtus...powielacz, papier, kawal plotna, biale i czerwone nici...krotko przed godzina milicyjna jak zwykle zbiorka u mnie na chacie, mama zrobi kanapki i posluchamy przy bimbrze z mety Radia Wolnej Europy a jutro relacjii z Traugutta w Radiu Gdansk (jezeli nie bedzie zagluszana przez pzpn).
Z antykomunistycznym oraz antypezetpeenowskim pozdrowieniem :
Darek z Wejhera
29 września 2006, 18:56 / piątek
przepr za dubel z wyżej

przecierz to absurd jest

a jak ktoś krzyknie z Akademii: "Lechia Gdańsk" to nam punkty zapierdolą pojeby ? ? ?

czy weryfikacji do rozgrywek ligowych przez Policję ale rówinez PZPN podlegało główne boisko wraz z trybunami i wszelkimi zabezpieczeniami ?
czy te debile moga zabronic wszystkiego co się dzieje od przystanku SKM-ki ?
może Smolucha zamknąć na dwie godziny ?
zakazać relacji radiowych ?

przecierz kazdy wie jak przebiegają płoty oddzielajace boisko główne i jego trybuny od otoczenia

przecierz to zupełnie inna impreza ! ! !
tam jest mecz bez publiki,
a tu . . . kurwa co ma PZPN do tego co się dzieje poza jego lepkimi łap[pami
przecierz nie jest jego kompetencją mówić komukolwiek co gdzie kiedy i z kim ma robic,
w tym gdzie można stawiac telebim o ile - - - nie dotyczy to meczy rozgrywanych pod jego egidą
na meczu jest zakaz - trudno

OBOK, jest impreza społeczna i chyba im się we łbach poprzewracało skoro chcą ze swymi zakazami wychodzic poza bramki i ogrodzenia oddzielajace boisko i trybuny od reszty

moze w promieniu 1500 metrów postawić kordony policji które beda weryfikowały kto w jakim celu chce przejśc w pobliżu, a może . . i nawet się spotkac ze znajomymi nie tam gdzie misiakom się ubrało

zgaduje . . klub połozy uszy po sobie, telebimu nie bedzie

ale . . . to nie znaczy ze my nie mozemy tam być, wręcz odwrotnie, powinniśmy
i nie będzie to miało zadnych znamion łamania zakazu
i nic PZPNowi do tego co ja tam bede robił, o ile nie wejde na trybuny, a nie wejdę

czas przestac pisać ChWDPZPN - - trzeba ich powystrzelać :D
29 września 2006, 18:59 / piątek
mam pytanie: czy w sobotę po godzinie 16:00 można wyjść na ulicę? za odpowiedź z góry THX! pzdr.
29 września 2006, 19:03 / piątek
klub powinien postawic telebim !!!!! dla kibiców a przeciw pzpn by pokazac kto jast wazniejszy dla klubu !!

jesli nie mozna na bocznym to poza płotem od strony cerkwi !!!!

mozna tez pomyslec co zrobic by nas lepiej słyszeli zawodnicy jakies nagłosnienie moze, ja sie tam na tym nieznam - oby nas było duzo jutro z nasza LECHIA bysmy mogli wspólnie pozdrowic pzpn ;)

LG
29 września 2006, 19:30 / piątek
telebim albo na placu zebrań ... albo w parku , niech włodarze pokarzą ,że Lechia i jej kibice leżą im na sercu
29 września 2006, 19:32 / piątek
he, he...Madar niezle przyjebales :)

Wszyscy na Lechie, tylko pamietaj , ze nie mozecie chodzic w grupie (powyzej 5 osob jak to mi kiedys tlumaczyl zomowiec z patrolu)...i wezcie dowody ze soba jak bedziecie szli obojetnie z jakiego punktu Gdanska w kierunku Mekki Lechii - milicja z pzpnem moga po drodze sprawdzac...

Pomysl ze strony klubu z telebimem zajebisty, tylko trzeba go zrealizowac jak najblizej Naszych meczacych sie grajkow. A co z kibicami Piasta ? Oni nie maja zakazu na ten wyjazd a co nie jest zabronione jest dozwolone. Gdzie oni beda stali ? Czyzby (w.g. pzpn nielegalny) telebim w Gliwicach ?

Kurwa ! Panie listkiewicz, czy moge jutro obejrzec wiadomosci na TVP1 a z rana zmienic skarpetki ?!!!!
29 września 2006, 20:10 / piątek
aż kurwa ręce opadają... zamiast jebany pzpn się cieszyć ze kibice se obejrzą mecz i już to oni kurwa pod górkę nam robią... ale tak to jest jak się w Polsce buduje klub na zdrowych zasadach i nie ma się układów w pzpnie... wogule pzpn to jak do tego doszli niedawno organizacja działąjąca bez prawie a kurwa takie rzeczy robi... niech się za siebie wezmą i oczyszczą Polską piłkę...

pzpn, pzpn, jebać jebać pzpn....
29 września 2006, 20:40 / piątek
A może by tak telebim przy kasach ????????

I chuj że będzie słaba widoczność. Ważne że będziemy przy Traugutta !!!!!!

A na koniec specjalna prośba do Stowarzyszeń działających na Lechii. Może czas wynająć specjala i pojechać bandą na Warszawę. Przecież te skorumpowane śmieci, te czerwone szmaty nie mogą tak nami pomiatać !!!!!!!!!!!!!

Szable w dłoń,
nie brać jeńców !!!!!!
29 września 2006, 20:46 / piątek
To juz jest kąsanie konającej hieny.Banda komuchów czuje że ich dni są policzone
i rozpaczliwie próbuje pokazać że coś robi.Jak dla mnie decyzja zupełnie bezprawna i ograniczająca elementarne swobody obywatelskie.Może faktycznie jak napisał Starszy postawic telebim poza stadionem(Plac Zebran albo Targ Węglowy).Tam chyba jurysdykcja tych kretynów nie sięga?
No i chyba stare wrócilo- trza bedzie znów zejść do podziemia:-)))
29 września 2006, 20:52 / piątek
Jestem w 100% za Zeto- czas wreszcie rozprawic sie z tym jebanym PZPN-em, bo to co oni robia wola o pomste do nieba... Co to ze tak sie grzecznie spytam kurwa mac ma znaczyc, ze klub nie moze ustawic telebimu??? Toz kurwa dostalismy kare: 4 mecze (ew. 2) bez udziału publiczności i nikogo przeciez nie bedzie na trybunach!!! Ciekawe co by leśne dziadki kurwy z Miodowej zrobily, jakbysmy mieli ogladac mecz na telebimie transmitowany przez TVP3, czy wtedy odwołaliby transmisję telewizyjną bo żaden kibic Lechijki nie może zobaczyć tego meczu ?! Toz to zakrawa o kpinę!!!

PZPN, PZPN, JEBAĆ JEBAĆ PZPN!!!
29 września 2006, 20:55 / piątek
ale stadion na którym gra Lechia nalezy do miasta

więc . . . to (cokolwiek oznacza "to") nie moze być na zadnym obiekcie w Gdańsku ! ! ! !
29 września 2006, 21:40 / piątek
Z innym ustawieniem telebimu bylby pewnie problem... Chodzi o to, że o ile nie byloby wiekszym problemem podlączenie kilku kamer kablami i wyslanie obrazu na ekran (usytuowany na saharze) to juz ustawienie ekranu w innym rejonie miasta, powodowaloby konieczność albo relacji satelitarnej, albo skorzystania z czestotliwosci radiowych, ale za malo czasu by sie udalo wynajac takowa (np. od wojska)... Dlatego... Smoluchowskiego, i górka przy cerkwi... A moze jak za dawnych lat bywalo... wszyscy do "ochrony"?
29 września 2006, 21:55 / piątek
ehehe tylko smiać sie z tych debili z pzpn jutro z rana zapewne bedzie pismo do zarządu Lechi ze nie możemy stac na tkz"trybunie leśnej":) pzpn robi sie coraz bardziej załosny i za wszelką cene prubuje odwrucic uwage ludzi od tego co sie NAPRAWDE tam dzieje
29 września 2006, 22:47 / piątek
Hmm..
Moze lepiej sie nie wypowiem na ten temat, bo nie chce uzyc porazajacej liczby slow niecenzuralnych..=[

Napisze tylko tyle :

Jezeli ta banda lewacko-komunistycznych tolerancyjnych wycieruchow z PZPN-u mysli, ze takim zakazem odbierze Lechii Kibicow to sie grubo myla! =[

Mam tylko nadzieje, ze "Sektor Lesny" bedzie dla nas otwarty..
30 września 2006, 10:35 / sobota
Moge sie założyć, że na dziś w lasach przy Traugutta zaplanowane zostały szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie i obowiązuje zakaz wstepu do lasu !
30 września 2006, 11:04 / sobota
Nie no ku*wa , co za banda ch*ja :'(...

Może jeszcze PZPN nakażę Jehowym zmienić datę odnawiania chrztów na 30.09 i tylko oni będą mogli wejść dziś na obiekty Lechii.

Je*ać te szmaty z Miodowej.
30 września 2006, 13:28 / sobota
Jechałem przed chwila moluchowskiego i spokojnie jeden radiowóz sobie przejachał ale to chyba normalny przejazd.

miejsc przy płocie jeszcze sporo dwóch kolesi chyba juz sobie miejsca zajmują

napiszcie o której idziecie na smoluchowskiego ( ze szpitala dobry by był widok ) i do lasu bym nie był zapozno i miejsce gdzies z tyłu miał ;)

szkoda ze ten telebim nie wypalił a teraz mało czasu jest by cos zorganizowac by mozna razem w odpowiedni sposób dopingowac naszych !!!

gdzie sie wiekszosc zbiera na górce czy smoluchowskiego napiszce co i jak - jesli mozna o tym pisac oczywiscie ( no bo MO )

LG !!
30 września 2006, 14:56 / sobota
Ostatnia wiadomość z PZPN-u
Wynajęli od ruskich stacje zagłuszania, żeby tym sposobem uniemożliwić kibicom Lechii słuchania transmisji w Radiu Gdańsk. Ponadto w sklepach z materiałami kupili od cholery zasłon żeby od strony cerkwii "sektor leśny" odseparowac od stadionu.
Nie wiem czy mogę chodzić w koszulce w biało-zielone pasy z napisem Lechia. Jeszcze mnie zawiną na 48 godzin.
A tak na serio to komuchy z pzpn-u przegięli.
Listek to niech sobie swoje cygaro w dupę wsadzi, ale tym gorącym na zewnątrz, żeby nie mógł już tego cygara z dupy wyjąć, Kolator i Kręcina - to przecież z ich gęb widać że tęsknią za plenum egzekutywy pzpr.
To tyle
LECHIA FOREVER
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.435