Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
FORUM
Podstrony:

PZPN - bastion ignorancji!

strona 1/2

29 września 2006, 18:56 / piątek
- Nie dano nam szansy rehabilitacji. Co najbardziej zadziwiające, wpływ na karę miały nie tylko ostatnie wydarzenia, ale także wisząca od lat flaga "Lechia Gdańsk - Polski Bastion Prawicy", nawiązująca do lat 80., kiedy na stadionie w Gdańsku zasiadała demokratyczna opozycja - powiedział dyrektor Lechii Błażej Jenek.

Ze zdumieniem przeczytałem tę informację prasową. Okazuje się, że dla osób, które chcą regulować obyczaje kibiców na polskich stadionach prawica kojarzy się z RASIZMEM!!! Doprawdy śmieszna, ale przecież dla Lechii dotkliwa pomyłka...
Już wcale nie śmieszna jest kara dla klubu za flagę, która dla osób będących w opozycji antykomunistycznej była i jest powodem do dumy...
Możliwe, że pochodzące z okresu komuny, przyzwyczajenia działaczy PZPN spowodują, że będziemy karani za cokolwiek - tak jak to miało miejsce w latach 80-tych, gdy stojący na koronie ZOMO-wcy uważali się za bezkarnych?
Drastyczną karę nałożoną na Lechię z tak chybionych powodów uważam za haniebną.

ps. Osobom z PZPN proponuję nawet tak powierzchowną - i ogólnie dostępną - definicję jak ta, którą kopiuję tu z internetowej "Wikipedii":

Prawica - potoczne, ogólne i niejednoznaczne określenie doktryn oraz ruchów politycznych, broniących porządku społeczno-politycznego i/albo odwołujących się do przedpolitycznych zasad porządku „wyższego”, których wspólnym – negatywnym – mianownikiem jest przeciwstawianie się doktrynom i ruchom lewicowym, zwłaszcza rewolucyjnym, klasowym, egalitarystycznym i laicystycznym, jak jakobinizm, socjalizm czy komunizm.

konserwatywny światopogląd (przywiązanie do tradycji i autorytetów),
poszanowanie własności prywatnej; często liberalizm gospodarczy,
przywiązanie do wartości wolności i samostanowienia obywateli,
dla "nowej" prawicy postulaty ograniczenia i minimalizacji ingerencji państwa w różne dziedziny życia; dla prawicy "starej" szczególny szacunek dla autorytetu państwa i prawa ("państwo powinno być proste, twarde i skuteczne"),
sprzeciw wobec zmian rewolucyjnych,
sprzeciw wobec nadmiernego interwencjonizmu państwowego,
sprzeciw wobec rozbudowanej polityki socjalnej państwa,
prywatna służba zdrowia i edukacja,
postulaty uproszczenia systemu administracji państwowej, systemu podatkowego, prawa,
sprzeciw wobec prób sztucznej regulacji rynku.
postulat wprowadzenia armii zawodowej
Jako prawicowe określa się następujące poglądy polityczne:

monarchizm - nie wszystkie formy
konserwatyzm (stara prawica)
konserwatywny liberalizm
liberalizm (nowa prawica)
libertarianizm (nowa prawica)
nacjonalizm - nie wszystkie formy
Ze względu na trudności w jednoznacznej klasyfikacji współcześnie istniejących partii tradycyjny podział na lewicę i prawicę bywa zastępowany alternatywnym podziałem dwuosiowym sceny politycznej, w którym jedna oś przedstawia kwestie ekonomiczne, druga zaś obyczajowe. W warunkach polskich istnieje podział odwołujący się jeszcze do czasów PRL, gdy władza komunistyczna nazwała siebie lewicą i społeczeństwo na zasadzie kontrastu zaczęło nazywać wszelkich opozycjonistów "prawicą".
29 września 2006, 20:07 / piątek
eljot nie wiem nawet o czym piszesz bo Twoj wywód jest nieco za długi :) ale :

PZPN PZPN jebac jebac PZPN ! (do dizsiaj byłem w miare spokojny ale to ze sie wpierdolili w telebim to nie ma szacunku juz dla tego dziadostwa)

Pzodr
29 września 2006, 20:33 / piątek
Może zamiast na mecz, powinniśmy pojechać na miodową ?????

Przecież tych dziadów trzeba zacząć wieszać, zgodnie z hasłem na fladze !!!!!!!!!

Jebać komuchów i z miodowej dziadów !!!!!!!!!
29 września 2006, 20:44 / piątek
Eljot zajebiscie to wyklarowałeś a te leśne dziadki co nielegalnie zajmują miejsce na miodowej powinni uczyć sie tego aż zajarzą o co chodzi Pozdrawiam Cię
29 września 2006, 20:50 / piątek
Adwokat oni nigdy nie zajarzą,chćbyś im czytał do usranej śmierci.
Twardy komunistyczny beton,dla nich czas sie zatrzymał w peerelu.
Dlatego tak nienawidza Lechii.
29 września 2006, 20:53 / piątek
ale stadion na którym gra Lechia nalezy do miasta

więc . . . to nie moze być na zadnym obiekcie w Gdańsku ! ! ! !
29 września 2006, 21:05 / piątek
ups, to zwyzej wpadlo nie wten temat co kcialem, prosba o lekkie podmoderowaie

do rzeczy

niestety, akurat pojecie "prawicy" jest delikatnie mowiac mocno nieprecyzyjnie pojmowane nie tylko przez półgłówków z Miodowej

rzeczywiscie zaskakuje i rozsierdza najspokojinejszego ignoracja, i bezczelnosc formulowania zastrzezen akurat odnosnie tej flagi, akurat odnosnie tego hasla i akurat w tym miejscu

podczas gdy w innych podobnego typu przypadkach w Polsce mamy do czynienia z lekką przeginka ze strony kibiców,
to tutaj, w tym wypadku dziady z PZPNu sami sie prosza o tęgiego kopa
29 września 2006, 22:01 / piątek
kurwa pzpn jest naprawde smieszny flaga "Polski bastion Prawicy" to flaga rasistowska jjjasssne ale jak by na fladze bylo"Polski bastion lewicy" to na 200 procent listkiewicz i spolka by sie nie przyjebali taki to juz jest ten pzpn:)
29 września 2006, 22:04 / piątek
A czegoscie sie spodziewali?PZPN zawsze mial Lechie na celowniku.Szczegolnie ze jest to jeden z nielicznych bastionow komunizmu i ukladow w nim panujacych.Zreszta nie chce mi sie nawet pisac na ten temat...wszystko jasne.Precz z komuna!!!
29 września 2006, 22:53 / piątek
I to ma byc sprawiedliwe?!

Zgraja lewacko-komunistycznych idiotow na czele Polskiej Pilki?!
Konkretna pomylka..=[

Jestem tylko ciekawa w ktorym miejscu ta piekna Flaga jest rasistowska czy faszystowska?! =/

Kretyni z PZPN-u konkretnie sie do nas doczepili..=[

Ale nie dadza rady Niepokonanej LECHII!
30 września 2006, 01:28 / sobota
OK zgadzam sie numer z bananami to pełna wiocha. ALA ŁAPY PRECZ OD NASZEJ ANTYKOMUNISTYCZNEJ FLAGI!!!
30 września 2006, 10:45 / sobota
PZPN - Polski bastion kur..icy
1 października 2006, 10:44 / niedziela
Jak dla mnie to już jest dno. Ci frajerzy odsłonili się całkowicie, PZPN to przechowalnia starych komuchów, dla których Lechia jest solą w oku. Teraz jest w Polsce bardzo ważny czas, nie można się cofnać, trzeba walczyć o swoje przekonania. Jest szansa wywalić te czerwone świnie tam gdzie ich miejsce czyli na śmietnik.
1 października 2006, 15:23 / niedziela
PZPN to związek gnid czerwonych od jaj, aż po podniebienie. Ich decyzja to nie tylko dowód ignorancji, ale też ich błędnego przekonania, że w Polsce nic się nie zmieniło od czasu upadku komuny. Jebać PZPN = Jebać przywiezionych na ruskich czołgach komsomolców!!!
1 października 2006, 15:45 / niedziela
jak oglądałem dzisiejszy wiec Pis-u,też niedobrze mi się kojarzył :pomożecie,........:
1 października 2006, 16:58 / niedziela
Nie ma sie czemu dziwic. Jaki prezes taki zwiazek. Mam tutaj pewien cytat na jego temat :

"1984 r. Korespondencja z Moskwy w katowickim „Sporcie”. „Chyba każde polskie dziecko wie coś o postaci Feliksa Dzierżyńskiego, wybitnego rewolucjonisty, bliskiego współpracownika Lenina. Sądziłem, że i ja wiem o nim niemało. Musiałem jednak przeżyć chwile wstydu...” – pisze dziennikarz Michał Listkiewicz. Wstyd korespondenta Listkiewicza wynika z tego, że dopiero w Moskwie usłyszał pouczającą historię o tym, jak Feliks Dzierżyński kochał dzieci i założył dla nich klub Dynamo."

no i dalej :

"Nie gardził pościelą, koszulami, wódką czy szampanem. Były sędzia i biznesmen oskarżają go o korupcję. Kolejne aresztowania sędziów i działaczy piłkarskich sprawiają wrażenie, że wokół szyi bossa polskiej piłki Michała Listkiewicza powoli zaciska się niewidoczna pętla."

on sam mowi :

"Przyznaje, że w czasach PRL spotykał się z korupcyjnymi propozycjami. – Wtedy były one bardziej zawoalowane, polegały na kolacji czy miłym towarzystwie w hotelu. Trzeba było podchodzić do tego z taktem i dyplomatycznie. "

za to byly sedzia liniowy Adam Kotarski :

"W drugiej połowie lat 80. z obecnym prezesem PZPN jeździł jako sędzia liniowy Adam Kotarski. Ówczesną postawę Listkiewicza wspomina nieco inaczej. – Brał chętnie wszystkie fanty – koszule, pościel, wódkę, szampany. Chciwy na prezenty był strasznie. Pamiętam, jak po meczu w Pabianicach zabrał z rozpędu i swoje, i nasze upominki. Pomeczowe kolacje to były imprezy wielkości małego wesela. Kwalifikatorów upijało się i odwoziło do domów. "

Wazne jest chyb rowniez to ze:

"Studiował filologię węgierską na Uniwersytecie Warszawskim. Po ukończeniu studiów zaczął pracować jako dziennikarz: w latach 1977-1987 w katowickim „Sporcie”, a od 1987 r. w tygodniku „Tak i Nie”. W czasie pobytu w wojsku zapisał się do PZPR."

oraz ze :

"Nosił napis Polfrost na plecach i brzuchu, kiedy się rozgrzewał. Załatwił sobie na to wszystkie możliwe zezwolenia – mówi sędzia Adam Kotarski. Polfrost był firmą braci Stajszczaków, trudniących się nielegalnym sprowadzaniem do Polski gigantycznych ilości alkoholu. Swojego sponsora Janusza Stajszczaka Listkiewicz wprowadził do władz PZPN.

Po latach Listkiewicz tłumaczył się ze współpracy ze Stajszczakami na łamach „Przeglądu Sportowego”. „Miałeś na rękawie stroju sędziowskiego naszywkę firmy Polfrost, która to spółka zalała Polskę morzem przemyconego alkoholu” – pisał dziennikarz. Listkiewicz tłumaczył, że nie wiedział, kim są bracia Stajszczakowie. „Jak mogłem być podejrzliwy, skoro cały kraj był oklejony plakatami, na których ówczesny prezydent uśmiechał się do pana Janusza?”.

Wazne tez:

"W 1999 r. Listkiewicz wygrał wybory na prezesa PZPN. W stosunku 99:57 pokonał ustępującego prezesa Mariana Dziurowicza.

Jako prezes PZPN Listkiewicz postanowił uwiarygodnić swój wizerunek reformatora. „Powołał w tym celu Radę Patronacką PZPN. Powstanie rady jest dowodem na to, że poprawia się klimat wokół polskiej piłki” – zachwalał. W radzie znaleźli się Marek Belka, Jan Krzysztof Bielecki, Waldemar Dąbrowski, Wojciech Gąssowski, Henryk Goryszewski, Maciej Jankowski, Jan Litwiński, Krzysztof Materna, Andrzej Olechowski, Zbigniew Religa, Jerzy Staroń, Romuald Szeremietiew, Bogdan Tyszkiewicz, Janusz Zaorski, Andrzej Zoll. – To było ciało czysto fikcyjne, bez żadnego znaczenia, ale służyło budowaniu wizerunku Listkiewicza – wspomina Piotrowski.

Jednocześnie podkreślał swoje bliskie związki z prezydentem Kwaśniewskim. „Człowiekiem lewicy, którego darzę admiracją, jest prezydent Kwaśniewski” – mówił.

Gdy w radzie PZPN zasiedli figuranci, ludzie Listkiewicza zajęli się sprawami naprawdę wartymi zachodu. Jednym z najbliższych ludzi Listkiewicza jest Janusz Hańderek. To Listkiewicz stał za jego wyborem na szefa Polskiego Kolegium Sędziów. „Gazeta Wyborcza” napisała niedawno, że Hańderek pisał w latach 80. na zamówienie bezpieki teksty propagandowe atakujące działaczy „Solidarności”.

Szarą eminencją polskiego futbolu stał się Andrzej Placzyński, były porucznik Służby Bezpieczeństwa, który nadzorował m.in. o. Hejmę. Swą pozycję Placzyński zawdzięcza kierowanemu przez Listkiewicza PZPN-owi. Dzięki zawartym ze związkiem umowom firma SportFive, w imieniu związku, sprzedaje prawa telewizyjne. Znajduje też reprezentacji sponsorów i organizuje mecze towarzyskie. "

Jednym slowem skorumpowany komuch, ktoremu sola w oczych jest bastion prawicy jakim jest Gdansk.
1 października 2006, 17:17 / niedziela
a propo ulicy miodowej w wawie to jest na niej zajebisty pub irlandzki - polecam piwko prosto z beczki BELFAST mmmmmmmmm rewelka - to taka ciekawostka przy ewentualnym szturmie na pzpn - po szturmie BELFAŚCIK :-)
18 października 2006, 22:23 / środa
Dwie informacje z ostatnich 24 godzin:

1) Rozpatrzenie wniesionego przez OSP Lechia odwołania dotyczącego złagodzenia kary nałożonej po meczu pucharowym z Pogonią nie nastąpi w najbliższy piątek. Planowane spotkanie Komisji Odwoławczej PZPN zostało przeniesione na nowy termin, którego jeszcze piłkarska centrala nie określiła.

2) Związkowy Trybunał Piłkarski PZPN uchylił decyzję Wydziału Dyscypliny i Komisji Odwoławczej w sprawie wprowadzenia w błąd Komisji Licencyjnej I ligi przez członków zarządu Polonii Warszawa Marka Ruszkiewicza i Romualda Pindelskiego, a tym samym wyłudzenie przez warszawski klub licencji na grę w Orange Ekstraklasie.

Członkowie ZTP uznali, że podczas postępowania prowadzonego przez organ pierwszej instancji popełnione zostały błędy formalne i postanowili przekazać sprawę do ponownego rozpatrzenia przez Wydział Dyscypliny PZPN.

W kontekście dzisiejszego orzeczenia ZTP Polonii należy przywrócić w tabeli rozgrywek II ligi punkty odjęte po uprawomocnieniu się wcześniejszych decyzji.

Wniosek: Darmozjady z PZPN do roboty. Jesli chodzi o Lechię to karę mozna błyskawicznie nałożyć, a potem nie ma juz czasu na ewentualne jej zmniejszenie. Jesli chodzi o ulubiony klub Listkiewicza - wręcz przeciwnie! Mozna szybko uchylic kare i tym posunięciem pomóc Jerzemu Engelowi JR w utrzymaniu zespołu w lidze, a równoczesnie poprawić humor bandycie Listkiewiczowi! Zreszta o czym tu gadać - Engel senior jest we władzach PZPN ,a syn szkoleniowcem Polonii. MEGA ŻENADA!!!
19 października 2006, 09:45 / czwartek
Co to za kurwa głupoty odpierdala ten pzpn(r)-bo to "r" na koncu chyba by najbardziej pasowało!a z przodu KC jeszcze do tego!nie rozumiem jak taka flage mozna kojarzyc ze skrajna prawica, ktora sie nieladnie kojarzy!czy te dziady nie moga pojac podstawowych rzeczy???a wniosku naszego nie rzopatrzyli na poloni w tak z tego co czytalem...
zreszta w pzhl jest chyba podobnie bo kara 8 meczy dla zawodnika stoczniowca za rzekome celowe uderzenie (powiedzialbym ze sedzia nie umie sie ustawic na lodzie) i potem kara dla zawodnika!!!!paranoja!!!!wezmy to we własne rece!ten caly polski sport:)pozdro

ps. w jakiej knajpie tego belfasta mozna dostac:)???
19 października 2006, 12:31 / czwartek
Kara odjęcia sześciu punktów, którą otrzymała Polonia Warszawa za rzekome wyłudzenie licencji na grę została anulowana.

Oznacza to, że obecny asystent trenera Leo Beenhakkera w reprezentacji Polski Dariusz Dziekanowski wciąż musi czekać na 300 tysięcy złotych za grę w „Czarnych Koszulach”.

- Polonia ma parasol ochronny w PZPN i dlatego jest bezkarna – twierdzi Dziekanowski.

Sprawa dotyczyła wprowadzenia w błąd Komisji Licencyjnej przez członków zarządu Polonii Warszawa Marka Ruszkiewicza i Romualda Pindelskiego, a tym samym wyłudzenia przez warszawski klub licencji na grę w Orange Ekstraklasie w sezonie 2005/06.

Trybunał uchylił decyzją Wydziału Dyscypliny PZPN nakładającą na Polonię Warszawa karę finansową w wysokości 50 tysięcy złotych oraz dodatkowo karę sześciu ujemnych punktów w rozgrywkach drugiej ligi w obecnym sezonie oraz cofnął nałożoną na Ruszkiewicza i Pindelskiego karę sześciomiesięcznej dyskwalifikacji oraz kary finansowe w wysokości 5000 złotych.

Członkowie trybunału uznali, że podczas postępowania prowadzonego przez organ pierwszej instancji (Wydział Dyscypliny) popełnione zostały błędy formalne i postanowili przekazać sprawę do ponownego rozpatrzenia.

Z takiego obrotu sprawy niezadowolony jest Dziekanowski, który bezskutecznie domaga się zwrotu długu. Były reprezentant Polski ma w twej sprawie już korzystny wyrok sądu.

- Jest kilka osób w PZPN, które robią wszystko, by Polonii nie stała się krzywda. Trzeba przyznać, że czynią to bardzo skutecznie. Kto? Mogę podać jedno nazwisko - Eugeniusza Kolatora. Nazwiska pozostałych zachowam na razie dla siebie, ale są to osoby, które często widuje się na trybunach stadionu Polonii. To one sterują ludźmi, którzy następnie zezwalają na nielegalny pobyt zespołu w I i II lidze - mówi oburzony Dziekanowski.

- Przy obecnych układach jakie panują w związku, nie ma siły, by coś wskórać. Oczywiście odwołam się do PZPN, choć wiem, że to nie ma sensu. Zrobię jednak wszystko, by skompromitować tych oszustów. Tacy ludzie jak Ruszkiewicz i Pindelski muszą zniknąć z polskiej piłki - zakończył "Dziekan"

- Nie będę ustosunkowywał się do tych zarzutów. Jeśli te słowa pojawią się w gazecie, pan Dziekanowski zostanie wezwany do gabinetu, ale nie mojego, tylko prezesa Listkiewicza - zagrodził Kolator.
19 października 2006, 22:59 / czwartek
Wydział Dyscypliny PZPN postanowił nałożyć na Śląsk Wrocław karę zakazu udziału publiczności w oficjalnych meczach na okres czterech tygodni.

Sankcje te są konsekwencją wywieszenia podczas spotkania 12. kolejki drugiej ligi z Odrą Opole transparentu o treści rasistowskiej oraz wznoszenie przez pseudokibiców obraźliwych okrzyków pod adresem czarnoskórego piłkarza opolskiego klubu. Orzeczeniu nadano rygor natychmiastowej wykonalności.

źródło: PZPN
25 października 2006, 17:09 / środa
Ostatnia szansa na zmniejszenie kary - 26-10-2006

W związku z przełożeniem posiedzenia Komisji Odwoławczej PZPN, która miała rozpatrzyć odwołanie gdańskiego klubu oraz ewentualne zniesienie nałożonego rygoru natychmiastowej wykonalności orzeczenia, OSP Lechia zwrócił się z wnioskiem do Wydziału Dyscypliny piłkarskie centrali o anulowanie dalszej części kary nałożonej na gdański klub po incydentach mających miejsce podczas meczu z Pogonią Szczecin. Regulamin Dyscyplinarny przewiduje możliwość anulowania lub zawieszenia kary, po odbyciu połowy jej wymiaru, w przypadku uznania przez organ jurysdykcyjny odniesienia skutku dotychczasowej sankcji.
25 października 2006, 17:44 / środa
- Wiem, że Lechia wysłała odwołanie - mówi Michał Kocięba, rzecznik prasowy i członek WD PZPN. - Czy gdański klub ma szansę na zawieszenie bądź anulowanie kary? Nie wiem. Wydział liczy dziewięć osób i na czwartkowym posiedzeniu na pewno zostanie podjęta jakaś decyzja.
25 października 2006, 18:10 / środa
Eljot! Popraw z łaski swojej ten błąd ort. w tytule wątku!
25 października 2006, 19:24 / środa
j....pzpn i tyle
27 października 2006, 20:39 / piątek
No i se urządziły listkoludki "przerwę" w zjeździe. Niby przyjęli 142 poprawki do statutu ale nie wejdą one w życie dopóki nie dokończą zjazdu.
Qrwa przecież to jawne śmianie się w żywe oczy wszystkim którzy coć trochę interesują się piłką. Normalnie ogarnia mnie pusty śmiech.
Śmierdzące, jebane leśne dziady! Szczególnie niejaki Lach z wlkpZPN. Pierdolony przydupas listkiewicza!
27 października 2006, 21:30 / piątek
zagrycha sie skonczyla...
27 października 2006, 21:43 / piątek
Dokładnie. Bo wódeczka, co było widać w TV, by ła całkiem dobra!
28 października 2006, 13:07 / sobota
Cool: to była jednak literówka, a nie ort. ;). Przeceniasz moje możliwości, jeśli chodzi o ewentualną korektę zamieszczonych na forum wątków... Jednak wielkie dzięki, bo Twoja uwaga spowodowała, że ten dla mnie wstydliwy babol znikął :).
Pozdrawiam
eljot
30 października 2006, 23:47 / poniedziałek
A pzpn swoje:

PZPN nie daje za wygraną i ciągle nakłada nowe kary na drugoligowe kluby. Tym razem po raz kolejny na celowniku piłkarskiej centrali znalazło się Zagłębie Sosnowiec. Przypomnijmy, iż parę miesięcy wcześniej, sosnowiecki klub, także został ukarany przez WD PZPN za niestosowne zachowanie się swoich kibiców w stosunku do piłkarzy i trenerów Zawiszy.

Tym razem jeden z faworytów rozgrywek został ukarany za wulgarne przyśpiewki swoich kibiców oraz rozpalenie rac, co jest zabronione piłkarskim regulaminem. Karą ma być zakaz wyjazdowy dla kibiców Zagłębia, a sam klub został za to ukarany grzywną w wysokości 500 złotych. Na razie kara nie będzie zbyt dotkliwa , bowiem sosnowieckich piłkarzy czeka tylko jedno spotkanie wyjazdowe w najbliższej kolejce, kiedy zmierzą się z Jagiellonią Białystok.
9 listopada 2007, 10:41 / piątek
z archiwum:

odnośnik
10 listopada 2007, 10:45 / sobota
Wczoraj popis głupoty w stolicy dał delegat Tomaszewski, co ciekawe to ten sam koleś, który po derbach Trójmiasta rozegranych w Gdańsku ten sam delegat (sic!) wśród największych uchybień wymienił ... wywieszenie flag "Bastionu Prawicy" i "Precz z komuną".
10 listopada 2007, 10:48 / sobota
Miało być tak :):

Wczoraj popis głupoty w stolicy dał delegat Tomaszewski, co ciekawe to ten sam koleś, który po derbach Trójmiasta rozegranych w Gdańsku wśród największych uchybień wymienił ... wywieszenie flag "Bastionu Prawicy" i "Precz z komuną".
10 listopada 2007, 11:08 / sobota
A oto dokladniejsze info co do wczoraj odnośnik
Naprawde takich ludzi trzeba wieszac za jaja w Oświecimiu!!
10 listopada 2007, 11:15 / sobota
na dziadów z pzpn jest tylko jedna rada. Jechać do Warszawy i potopić i w Wiśle. Fakt że przez kolejne 20 lat Wisła będzie zatruta, ale moim zdaniem warto.
10 listopada 2007, 11:19 / sobota
odnośnik - tutaj kolejne brednie red. Steca
10 listopada 2007, 11:54 / sobota
Ten debil stec, niech zdejmie mopa ze łba. Stara musi nim wybierać podłogę, dlatego ma takie chore teksty.
14 listopada 2007, 09:41 / środa
odnośnik

Idioci, brak słów co robią leśne dziadki z pzpn-u.

Biało-zielone pozdrowienia z UK.
14 listopada 2007, 11:04 / środa
Rozumiem że projekty opraw, również muszą być wysłane do pzpn przed sezonem. Kurwa, będzie zajębiście- same zwycięstwa gości. Dziady będą losować mistrza i spadkowiczów :-)
14 listopada 2007, 12:38 / środa
Bede mogl od wiosny dalej nosic moja koszulke ,,Lechia Gdansk - precz z komuna,, czy bede musial ja miec zalozona na druga strone ? Czy skarpety z malym emblematem przekreslonego sierpa i mlota wchodza w gre.........i na stadion ? W koncu, czy moge sobie w toi-toju po cichu, zeby nikt nie slyszal mruknac po pijaku pod nosem : ,,pzpn, pzpn, jebac, jebac pzpn,, ? Niechcialbym narazic nasz klub na strate punktow, tym bardziej n.p. przy stanie 4:0 dla nas.

A jakby tak kurwa przy niekorzystnym stanie meczu dla nas, nasi porzadkowi wywiesiliby specjalnie na ta okolicznosc spreparowana 20 metrowa flage z napisem na czarnym tle : ,,Chuligani, przecz z komuna, a skora jest biala, jebac pzpn, beda wisiec komunisci, Skinheads, Biale sa nosy,, ze swastykami i liczbami 88 po bokach na stelarzu 2 metry przed sektorem gosci ?
Jeszcze w zyciu nie widzielibyscie ekipy, ktora tak szybko przewala sie w calosci przez plot, aby zdobyc plotno.
14 listopada 2007, 12:44 / środa
A ja proponuje żeby na każdym meczu zarówno ekipa gospodarzy jak i gości wywiesiła jakiś symbol zakazany, będzie beka na maksa PZPN zgłupieje i ciekawy jestem, czy wobec tego wszystkie mecze będą kończyć się obustronnymi walkowerami, szczerze wątpie.

Biało-zielone pozdrowienia z UK.
14 listopada 2007, 12:59 / środa
Sam już nie wiem czy to bardziej śmieszne czy żałosne. Jednak przyjdzie taki moment że te ludziki smrodziki z Miodowej zapędzą się same w kozi róg - to tylko kwestia czasu.
Ps.StarszyLechisto - to Ty nie wiesz ze w toi-toiach też będą instalowane przenośne systemy audio-wizualne? Chyba nici z Twoich planów hehe ;-)) pzdr

A MY SWOJE...
14 listopada 2007, 15:54 / środa
14 listopada 2007, 16:47 / środa
he he. A ja proponuję powołac grupke kibiców która bedzie udawała przyjezdnych, będie zajmowac miejsce w klatce i w razie niekorzystnego wyniku wywiesi co nie co :))
14 listopada 2007, 16:50 / środa
i odwrotnie na wyjazdach. Będzie wbijac się w na sektory gospodarzy z zakazanym symbolem :)) oficjalni chuligani- Gedania :))
14 listopada 2007, 17:34 / środa
Czasem intryguje mnie napis i chcę dowiedzieć się, jakie jest jego źródło. Na przykład "YH02" w Kielcach. Ponieważ jako delegat mam prawo wejść wszędzie na stadion, więc udałem starszego kibica, postawiłem kołnierz, zagadałem slangiem kibicowskim i dowiedziałem się, że to flaga "Young Hooligans 2002", czyli propagująca przemoc i chuligaństwo na stadionach. Kazałem zdjąć.

to przerasta najwieksza glupote
14 listopada 2007, 21:04 / środa
Czy jest ktoś w stanie, wyjaśnić mi, kto dostanie walkowera, w przypadku kiedy na płocie zaiwśnie flaga zgody ??

Wyobraźmy sobie, że na mecz Lechia- Wisła Płock przyjeżdża do nas Wisła Kraków i Śląsk Wrocław. W sektorze gości siada Górnik Zabrze. Oczywiście każda ekipa wywiesza swoje płótno. Jak wiadomo, każdy klub zgłosi tylko swoje flagi.

Kto w takim wypadku dostanie walkowera ??

1. Lechia
2. Płock
3. Nasze zgody- Śląsk i Wisła
4. Górnik
5. Wszystkie kluby razem
14 listopada 2007, 21:09 / środa
pzpn !!!!!!!!!!!!
14 listopada 2007, 21:45 / środa
dobry plan z protestem, obydwie ekipy w tym samym czasie wywieszaja flagi i leci podwojnyultrawalkower, ciekawe co by zrobili gdyby tak sie wszystkie mecze w kolejce skonczyly ;] jebac pzpn
14 listopada 2007, 22:33 / środa
Wyslannikom pzpn-u chodzi o fakt wywieszania flag a nie o mecz i kto z kim gra, tak ? A wiec tak, mecz w sobote z Belgia, wszystkie kluby I i II ligi wywieszaja swoje kontrowersyjne, zabronione przez pzpn plotna (niezla akcja by byla), kto dostaje walkowera, przeciwko komu, dlaczego i kiedy go dostaje i za jaki mecz i w jakiej rundzie ?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.273