Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

PZPN - bastion ignorancji!

strona 2/2

14 listopada 2007, 22:39 / środa
Pytanie do Gina.
Czy wy tzn SL,cos dzialacie w tym temacie ?
Cos cicho,nie ma spotkan z dziadami z miodowej ?

Prosze o odpowiedz.
14 listopada 2007, 22:41 / środa
...a jezeli nikt nie dostaje walkowera, to dlaczego moga wisiec te flagi na meczu, widzianym na ełrosportach przez pol swiata a n.p. na stadionie Polonii W-wa podczas priorytowych rozgrywek polskiej II ligi przy 1,5 tys. widzow sa juz zabronione ?! Ja pierdole, kurwa w dupe zajebana mac !
14 listopada 2007, 22:44 / środa
Gin wypił cały gin, i jest nieobecny :D

Ale widziałem go kiedyś, jak śpiewał "jebać pzpn" !!!!!!
14 listopada 2007, 22:51 / środa
Widziales ???!!! Naprawde,tak spiewal ???!!! A to hooligan !!!
14 listopada 2007, 23:28 / środa
kurwy szmaty jebane, czerwone pająki, w dupach sie poprzewracało chyba,
noż kurwa pozabijać i nic innego,
właśine, właśnie, może rozkręcić stadionową akcję "zabij dziada" ?

odnośnik

odnośnik

odnośnik

odnośnik

odnośnik

odnośnik

wszystkie powyższe miały przejścia bo jakiś jebany dziad miał nasrane w bani

wiele z tych flag ma w Gdańsku bogatą historię, wpisuje się w tradycje, dziedzictwo ostatnich dziesięcioleci, fenomenu miejsca (Gdańsk), czasów (walka z komuną) i ludzi - zarówno Lechistów jak i świadomosci wszystkich Gdańszczan i Gdańszczanek

w sosnowcu ryczeliśmy - Zagłębie cwelu nie bedzie już PeeReLu
a tu kurwa w PZPN komuna na sto cztery fajerki

co z . . Warchołami ? Green Gangiem ? Green Animals ? Nowym Targiem gdzia pomieszczono hasło o nienawiści do komuny ? ? innymi że nie wymienię wszystkich ? ? ?

że się takie kurwy na miodowej do dziś uchowały to jest nie-do-wiary
nie do wiary żeby nie było na ich kretyństwa skutecznej kontry
jak się nie znajdzie . . trudno . . . trza będzie powystrzelać

dobry czerwony to martwy czerwony,
a ci az się sami kurwy proszą
15 listopada 2007, 00:12 / czwartek
Panowie, nie ma co, sparawa jest prosta.....zyjemy w kraju gdzie obowiazuje wolnosc slowa i nikt, tym bardziej jebany pzpn nie moze jej zakazac!!!
To nie sa czasy komuny!!!! Kurwa mac niech kluby zatrudnia w koncu prawdziwych prawnikuch!!!!
A jesli to nie pomorze, proponuje akcje: " cala Polska kibicowcka - anty pzpn" bojkot I i II ligi!!!!
To jest jakas paranoja, zeby stare dziady mialy zatwierdzac co moze a co nie moze byc wywieszane w czsasie meczu!!!!
Do panow pokroju pana Tomaszewskiego.....chuj wam w dupe!!! CZerwone psy!!!!
15 listopada 2007, 00:15 / czwartek
Kurwa mać! Znany ich twarze. Znany ich nazwiska. Wiemy gdzie mają siedzibę. Dlaczego jeszcze jesteśmy przed monitorem?
15 listopada 2007, 20:45 / czwartek
Bo najlepiej protestowac przed kompem.....................................

Nie wiem,jak wy,ale ja jestem sklonny nawet sam jechac do wawy,na miodowa.
Moze nawet mnie nikt nie zobaczy,nie uslyszy,ale Bog mi swiadkiem,pojade tam !!!
Nie po to czlowiek przez tyle lat sie narazal,zeby teraz te czerwone swinie zatykaly mi twarz i mowily mi,co mi wolno,a co nie !!!

PRECZ Z KOMUNA !!!!! JEBAC PZPN !!!!!
15 listopada 2007, 21:00 / czwartek
Mi się wydaje że manifestacje na Miodowej nie mają sensu,bo nas oleją. Lepiej byłoby jak na wiosne kibice wszystkich drużyn (gospodarze i goście) wywieszą "pozdrowienia" pzpn-u i tym podobne flagi, co powinno doprowadzić do sparaliżowania rozgrywek jeżeli dziady będą konsekwentne, a wtedy Canal+ i sponsorzy też będą musieli zareagowć,bo ich najbardziej dotknie ta sytuacja. Jest jeden problem, ekipy które nie jeżdżą na wyjazdy, szczególnie w 2 lidze.
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców musi przeprowadzić jakąś akcje bo to kpina jest co listki wymyślają.
Aejaejao!!!
15 listopada 2007, 21:05 / czwartek
jest teraz super okazja na taki protest w W-WA bo przecierz dziadki lesne chca sprzedac prawa do transmisji,a kto kupi takie prawa bez kibicow na stadionach ,zadna firma nie wykupi reklam
22 listopada 2007, 10:05 / czwartek
Jak dla mnie sprawa wygląda tak. Jest ekipa wyjazdowa ktora ma kontakt do naszych Braci. Zorganizowana pikieta pod gniazdem obłudy może nie pomoże ale na pewno skłoni do refleksji. A jak sie nie uda to rozstrzelac w pizduuuuuu
29 listopada 2007, 20:57 / czwartek
Podczas zaplanowanego na 10 lutego 2008 roku walnego zgromadzenia, do statutu PZPN zostanie wpisany nowy organ związku. Jego celem będzie walka z patologiami w polskim futbolu, m.in. korupcją i rasizmem.

Decyzję o powołaniu nowego organu, który przejmie część obowiązków Wydziału Dyscypliny, podjął w środę zarząd PZPN.

- Powstanie tego organu zostanie usankcjonowane 10 lutego podczas walnego zgromadzenia PZPN. Aby mógł powstać i zacząć działać musi zostać wpisany do statutu związku. Nowe ciało przejmie od Wydziału Dyscypliny m.in. całość spraw związanych z korupcją, jak postulował szef Wydziału Dyscypliny Michał Tomczak. Jego zadaniem będzie m.in. monitorowanie pojawiających się w mediach sygnałów o nieprawidłowościach w polskim futbolu - powiedział rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński.

Poinformował także, że podczas kolejnego posiedzenia zarządu - 20 grudnia - jego członkowie zajmą się wyborem nowego przewodniczącego Wydziału Dyscypliny. Obecny - Michał Tomczak - złożył rezygnację.

Z kolei prezes PZPN Michał Listkiewicz zapowiedział, że Polska będzie ubiegać się o organizację kongresu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA). - W najbliższych latach pozostały do obsadzenia dwa terminy - 2009 i 2012 rok. Organizacja kongresu FIFA byłaby wielkim wydarzeniem i olbrzymim sukcesem dyplomatycznym PZPN - powiedział Michał Listkiewicz.

źródło: PAP
29 listopada 2007, 22:14 / czwartek
Naszym wzorem jest,Rudolf Hess!!! CHWM RH+ T29

źródło: PAP
29 listopada 2007, 22:26 / czwartek
"Podczas zaplanowanego na 10 lutego 2008 roku walnego zgromadzenia, do statutu PZPN zostanie wpisany nowy organ związku. Jego celem będzie walka z patologiami w polskim futbolu, m.in. korupcją i rasizmem."

NARESZCIE !!! PZPN ZACZYNA WALKĘ Z PATOLOGIAMI W POLSKIM FUTBOLU - CZYLI Z SAMYM SOBĄ !!! Takiego efektownego HARAKIRI mogliby im pozazdrościć samurajowie.
29 listopada 2007, 22:30 / czwartek
No to wszystkie stacje będą na żywo relacjonować samobójstwo listkiewicza. Najpierw samurajskim mieczem wybije wszystkich zjazdowiczów, po czym wykona harakiri
29 listopada 2007, 22:59 / czwartek
Ponoć w tej nowej grze PZPN'2008 Listkiewicz ma trzy życia-ma ktoś może kod do tej gry?
29 listopada 2007, 23:08 / czwartek
No to już wiemy, skąd ta aktywność u moda. Pewnie chce się załapać do nowej komórki na miodowej
29 listopada 2007, 23:19 / czwartek
Mało mu szarych komórek?

Mod-usunięty!!!
28 listopada 2008, 17:11 / piątek
ciekawa konfrontacja....

odnośnik
5 grudnia 2008, 19:20 / piątek
lata mijają, a pzpn się nie zmienia... i ten odnośnik skecz ciągle jest na czasie... swoją drogą w tej konfrontacji na Lechia.pl ktoś dobrze podłożył odpowiedzi ludzi lasu... na pewno tak samo by odpowiedzieli
2 kwietnia 2009, 15:39 / czwartek
ten link pasuje chyba wlasnie do tego tematu:

odnośnik

Wkoncu obserwator oficjalnie bedzie mogl wziasc kolo i pierdolnac sie w czolo !!

TYLKO LECHIA !!
2 kwietnia 2009, 16:25 / czwartek
Co (kto) ma wisiec,nie utonie !

PRECZ Z KOMUNA - LECHIA GDANSK ! ! ! ! !
2 kwietnia 2009, 17:09 / czwartek
Obrady PZPN. Bezpośrednia relacja. ;)

odnośnik
2 kwietnia 2009, 18:12 / czwartek
Też mi nowina. Dla kibiców gdańskiej Lechii flaga ta zawsze mogła wisieć.

Tylko czy wisieć jest tu odpowiednim słowem? Czy w mojej wypowiedzi nie ma zbyt wiele nienawiści?
2 kwietnia 2009, 22:40 / czwartek
Jebac Jebac PZPN !! :)

TYLKO LECHIA !!
3 kwietnia 2009, 00:04 / piątek
Swoją drogą skoro teraz już ładnie jest napisane i powiedziane, że flaga mogła wisieć, to wychodzi też na to, że kary które były nakładane na klub przez WD PZPN, czy Komisje Ligi były bezpodstawne i czy na tej podstawie nie można by wystosować pisma o zwrot pieniędzy ktore na te kary byly przeznaczone? Bo dlaczego te chuje z miodowej maja przytulac pieniadze Lechii, które przygarneli bezpodstawnie?
4 kwietnia 2009, 13:10 / sobota
właśnie Ruszkiewicz i Pindelski podtrzymywali Polską Piłkę szanowny D-E-B-I-L-U panie 'dziekanie'.
:)
* dodam jeszcze że tylko ludzie z klasą [nie kasą :P] zasługują na pisanie ich PRZEZWISK z dużej litery. To chyba informacja zbędna, jednak by nie było wątpliwości.
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025