Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Miedź - Lechia /07.10.06, g.15.00

strona 1/3

30 września 2006, 21:31 / sobota
Następny mecz już za tydzień. Trzeba jechać do Legnicy, oczywiście przez Wrocław :D Dojazd troche skomplikowany, ale damy rade !

Co do meczu - tylko 3pkt. chociaż dziś Miedz wygrała na wyjeździe z Jajnikowem az 5:1, ale Unia od 1 min. grała w 10.

A MY SWOJE !
30 września 2006, 21:52 / sobota
Tylko wygrana. Nic innego . A moze kontuzjowani powróc

Hej nana BKS 3 PUNKTY MA !!
30 września 2006, 22:30 / sobota
Oby wrócili Wiśnia i Kalka. Wiśnia, szybki do ataku, do pary dla Cetnara. Kalka, żeby szarpnąć skrzydełkiem. Osobiście bym zagrał tak :

Bąk - Fechner (Pęczak), Trzebiński, Manuszewski, Kosznik - Piątek, Pawlak, Wojciechowski, Kalkowski - Wiśniewski, Cetnarowicz.
30 września 2006, 23:12 / sobota
Ten wyjazd można sobie podarować taj jak i ten do bydgoszczy z wiadomych przyczyn ale wyjazd do Chorzowa ... tam musimy się pokazać w silnej liczbie i nie mówie tu o 200 czy 300 kibiców ale 500 . Najlepiej w tym celu wynająć speca co wy na to ??
30 września 2006, 23:27 / sobota
z jakich przyczyn chcesz sobie darować wyjazd do Legnicy ?!
1 października 2006, 00:53 / niedziela
Z takich przyczyn że jest to mało atrakcyjny wyjazd(zgoda Śląska) a Chorzów to juz jest wyzwanie
Pozdro :)
1 października 2006, 01:13 / niedziela
Wyjazdów nie można odpuszczac, trzeba jechać i wspomóc Lechijke, a na taki wyjazd jak Chorzów - ostatni w rundzie z czołowym zespołem II ligi nikogo nie będzie trzeba specjalnie mobilizować.

Pozdro. A MY SWOJE !
1 października 2006, 04:43 / niedziela
Jezeli tylko czas i fundusze mi pozwola..
To jest szansa, ze pojade..

Mysle, ze LECHIJKA da rade wywiezc trzy punkty z Legnicy!
1 października 2006, 08:56 / niedziela
Davor- ty chyba jesteś z północnej dzielnicy, że chcesz wyjazdy odpuścić. Jeśli sam się boisz, to nie siej fermentu i nie zniechęcaj innych.

Na wyjazdy trzeba jeździć wszędzie. Jeździmy na LECHIĘ, a nie na drużynę gospodarzy. Zasadniczo to mam w dupie, z kim gra Lechia. Ważne żeby wygrała i to najlepiej wysoko.
1 października 2006, 09:05 / niedziela
bezkitu typ zajebal textem ze zdembialem to ostatnie wyjazdy i mecze u nas przed moim wyjazdem staram sie na wszystkich byc i sram na jakis tam pzpn bylo grubo jak na dobrym wyjezdzie!! Lechijki kochanej nikt nam nie utopi to jest cos wiecej niz klub !! pozdrawiam bialo-zielona wiare !!!
1 października 2006, 09:21 / niedziela
Zeto wyprzedziłeś mnie z wpisem. Czyżby zaczęła dochodzić do nas zaraza z północy?
1 października 2006, 12:22 / niedziela
Loudzie czy wy macie nasrane w mózgownicach ?? Czy napisałem coś co by każdego z was obraziło ? NIE !! No to po jakiego chuja na mnie jedziecie ??!!
Jak ktos chce jechać do Legnicy niech jedzie ale na Chorzów jak ktos mówił wcześniej "nie trzeba się mobilizować bo i tak ludzie pojadą" a co było rok temu ??
Z tego co pamiętam naszych było koło 80 nie licząc Wisły i Śląska !!!
Ludzie bez napinki nikogo z was nie obrażam więc nie życze sobie żeby ktos mnie obrażał !!
1 października 2006, 12:29 / niedziela
Davor nikt po Tobie nie jedzie :))

Piszesz, że wyjazd do Legnicy mozna sobie dodpuscić. Masz prawo do własnego zdania.
Ja mam prawo do swojego :) i uważam że żadnego wyjazdu z założenie się nie odpuszcza.
1 października 2006, 13:38 / niedziela
Davor ja sie wybieram do Bydgoszczy.Mogę czy nie?:-)))
1 października 2006, 14:06 / niedziela
ja takze sie wybieram do bydgoszczy;)
1 października 2006, 17:59 / niedziela
Kalka w sobote nie zagra, prawdobodobnie powróci wiśnia
1 października 2006, 18:46 / niedziela
Do Bydgoszczy jedziemy :) jak najbardziej
1 października 2006, 21:53 / niedziela
Czyli jak do Bydgoszczy jedziemy bo myślałem że na hydro nikt nie jedzie ??
A co do wyjazdu do Legnicy zezwalam wam na ten wyjazd :P (taki żarcik)
1 października 2006, 22:37 / niedziela
jezeli mecz jest na 100 % na 15 a nie na 17 to jade i mam 2 miejsca w samochodzie koszt 80 zl w dwie strony od osoby kontakt gg 8136935
2 października 2006, 10:50 / poniedziałek
Davor a Ty jedziesz do Bydgoszczy na Hydro zagatke czy na Lechie ?
2 października 2006, 14:45 / poniedziałek
Wyjazd do Legnicy
Osoby zainteresowane wyjazdem do Legnicy na mecz z Miedzią dnia 7 października zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie sie we środę 4-go października o g. 20 w hotelu Roko na Lechii. Zdecydowanych na wyjazd prosimy o zabranie ze sobą 70 złotych. Tyle będzie kosztował przejazd w obie strony. Zapraszamy
2 października 2006, 14:55 / poniedziałek
To, że inni odpuszczają sobie wyjazd do Bydgoszczy, nie znaczy, że my Lechiści mamy robić to samo. Jedziemy na Lechię i tyle.

Jakoś nie zauważyłem, na znak solidarności z nami, żadnego pustego stadionu w tej kolejce. A nie da się oprzeć wrażeniu, że kara jest tak samo skandaliczna, jak przeniesienie Kujawiaka do Bydgoszczy.
2 października 2006, 15:20 / poniedziałek
Jechanie na mecz do Bydgoszczy bez wczesniejszych uzgodnien to porażka i frajerstwo. Jezeli cały swiatek kibicowski bojkotuje ten HYDROTWÓR to my nie powinnismy się tam pokazac i wyłamywac. Chyba ze nasze Orły wraz ze Stowarzyszeniem nie będą organizowac...

Samemu to mozna sobie w TV pogoladac - czasami musza być jakies piorytety.... Osobiście uwazam ze obecny protest jest bezsensu. WLasnie lepiej by bylo gdyby wszystkie ekipy jezdzuiły demolowały, krzycząły wywiesząły wiadome anty TWOROWE NAPISY...to by mialo wiekszą argyumentacje....
2 października 2006, 15:36 / poniedziałek
Gdzieś mam światek kibicowski. Co to za chory protest??? Może jeszcze powinniśmy przeprosić, że w czerwcu byliśmy na meczu Kujawiaka w Gdańsku? A czemu cały światek jeździ do Szczecina, Poznania czy Ostrowca? Czy my Lechiści mamy być jak całe to stado baranów??? Ja do Bydgoszczy jadę i nikogo nie pytam o zgodę!!!
2 października 2006, 16:15 / poniedziałek
ja takze jade nie obchodzi mnie to co mysla sobie ci co odpuszczaja..
a co do tych flag hydr#$%^&*@ to pzpn one nie robia i ten prostest dla mnie nie ma sensu
tylko LECHIA!!
2 października 2006, 17:50 / poniedziałek
Jak jedziemy to jedziemy :D . Może mały najazd tak jak w toruniu ?? :D
2 października 2006, 19:46 / poniedziałek
Nie dobrze....gdzie Wy chcecie jechac ? Na co ? Moze do Bydgoszyczy ale nie na jakis prestizowy mecz jak wczesniej z Elana albo kiedys z prawdziwa Zawisza. Chcecie miec samych piknikow przeciwko sobie ? Gdzie tu przeciwnik ? Zawisza gra w innej lidze. Ja nie mam nic do powiedzenia ale bylby wstyd tam sie pokazac....albo mamy jaja albo wydmuszki....pamietacie czasy Lechii-Olimpii ?! Zadna kurwa nie chciala do nas przyjechac....(poza jedynym klubem Slask Wroclaw). Chcecie sie skonfrontowac z prawdziwym Zawisza ? Trzeba odwiedzic ich jakies IV ligowe spotkanie. Na pochybel Hydrobudowie, chyba nie chcemy zniweczyc tego co budowali prawdziwi kibice (Zawiszy). Aktualnie podobna historia co nasza i Zaglebia Sosnowiec.

P.S Nie nawidze Zawiszy, jakby byly jakies pretensje.

Ty Gogol odezwij sie w koncu, bo mi juz glupio tu samemu z rodziny nadawac (maskotka ciagle pijany)................a pozatym prawdopodobnie nie umie pisac...
2 października 2006, 20:58 / poniedziałek
JA LICZĘ NA 3 PKT. I KONIEC!!!Miedź dobrze się prezentuje ale LECHIA jeszcze lepiej wieć nic jak tylko 3pkt.
WRACA CHYBA WIŚNIA WIĘC ATAK BĘDZIE DOBRY!!!
PS:JESZCZE CHOLERA ZAPALENIA UCHA DOSTAŁEM:))((((
POZDRO DLA BIAŁO ZIELONYCH BRACI!!!!!
2 października 2006, 21:18 / poniedziałek
Bąk-Pęczak (Fechner) ,Brede,Trzebiński,Kosznik - Piątek,Wojciechowski,Manuszewski,Buzała-Wiśnia , Cetnar
2 października 2006, 22:10 / poniedziałek
Zeby nie bylo niedomowien, do Bydgoszczy jedziemy

Za Lechie, za BKS!
3 października 2006, 17:33 / wtorek
Powyższy temat jest o wyjeździe do Legnicy(!) a nie do Bydgoszczy... Wyjazd ten z wielu względów jest atrakcyjnieszy niż wspomniany na Hydrotwora, chociażby z uwagi na odległość i możliwość załapania się tego samego dnia na II poł. meczyku Śląska z Odrą Opole, lecz mobilizacji nie widać...

Pojawiają się wpisy o składzie i zaraz zaczną się inne piłkarskie pierdoły, a ten ma kontuzję, a tamtego boli palec, a kto zagra a kto nie... - taka smutna rzeczywistość tego forum.

Bawiąc się dalej w jasnowidza to w dniu meczu zaczną się wpisy o typowaniu wyniku, a następnie śledzenie "na żywo" meczu ..bla bla bla.. i wpisy ja nie mogłem być, bo babcia ma dziś imieniny, a dziewczyna dostała okres!
Na stadionie Miedzi zasiądą natomiast tylko Ci, którzy są naprawdę są z LECHIĄ NA DOBRE I NA ZŁE.

Reasumując - kto żyw do Legnicy, z uwagi na kary PZPN-u powinna nas się tam znaleźć liczba co najmniej trzycyfrowa.
3 października 2006, 17:49 / wtorek
kit- zapomniałeś jeszcze o pogodzie. Jak znam życie, to w sobotę conajmniej 3 strony będą o tym, że czarne chmury zasłoniły niebo ;-))))
4 października 2006, 15:53 / środa
a jak chcesz sie załapac na 2 połowe ?? z tego co mi wiadomo Lechia gra o 15 i Śląsk tez
4 października 2006, 18:32 / środa
Od środy od godziny 11:00, w sklepie kibica znajdującym się na terenie stadionu Lechii Gdańsk, nabyć można bilety na wyjazdowy mecz Miedź Legnica - Lechia Gdańsk. Gospodarze spotkania przeznaczyli dla kibiców Lechii pulę 200 wejściówek w cenie 5 zł. Przy zakupie biletu należy wpisać się na listę imienną, podając swój numer PESEL oraz imię i nazwisko.
6 października 2006, 00:37 / piątek
Moj typ meczu to 1-2 dla Lechii bramki strzeli Wojciech i oczywiscie Cetnar TYLKO LECHIA!!!
6 października 2006, 02:48 / piątek
Ma, pytanie czy na Miedz bedzie imienna jesli tak czy ktos moze dac namiar za mnie jestem z Iławy prosze o priv wrazie czego kotek913@o2.pl
6 października 2006, 21:36 / piątek
Ciekaw jestem ile osób zamelduje się jutro w Legnicy, bo to odległy wyjazd. Ja jadę i wierzę że przywieziemy przynajmniej punkcik!
7 października 2006, 03:49 / sobota
Zaluje konkretnie =(
Mnie zabraknie w Legnicy z powodu braku funduszy..

A myslalam, ze mimo wszystko dam rade.. =(
..Zycie!

Do tego trzy mandaty do zaplacenia =/

LECHIJKO!
Wierze w CIEBIE!
Dasz rade przywiezc trzy punkty z Legnicy!
7 października 2006, 09:47 / sobota
Niestety bede w pracy i nie mam netu mozna wynik smsem przeslac na 502368979
7 października 2006, 11:13 / sobota
Info telefoniczne od kumpla. Lechii w pociągu 45 os. podobno jednego od Nas zawineli bo nie miał biletu, w Poznaniu i w okolicach bez przygód. Pzdr
7 października 2006, 11:36 / sobota
FanatykLG po co takie wypiujesz rzeczy ile ty masz lat pomysl troche imbecylu zachowaj to dla siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHWM
7 października 2006, 11:45 / sobota
Chyba wiadomo nie od dziś że takich informacji nie podaje się kiedy ekipa jest w trasie.

Proźba do modów o usunięcie posta.
7 października 2006, 12:00 / sobota
przepraszam najmocniej za mojego brata wszedł na moje konto i zaczął wypisywać bezmyślnie bzdury. Prosze o usunięcie tamtego wpisu!
7 października 2006, 12:50 / sobota
LECHIA musi wygrać !
1)awansuje na 5 miejsce w tabeli
2)dało by to chłopakom lepszego ducha drużyny(samopoczucie,motywacja na nastepny mecz itp.)w takim składzie wygrać .
3) będą nasi kibice!!!
4)jak przegramy to możemy spaść na 7 lokatę.
TYLKO ZWYCIĘSTWO: MOIM ZDANIEM 1:3
FANATYK LG: BRAT CI WSZEDŁ NA KONTO :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))
7 października 2006, 13:00 / sobota
dobrze że nie babcia :)
7 października 2006, 13:07 / sobota
Wie ktos gdzie bedzie jakas relacja live???
7 października 2006, 13:22 / sobota
w internecie;)
7 października 2006, 13:25 / sobota
net i chyba radio co jakis czas
7 października 2006, 13:27 / sobota
7 października 2006, 13:27 / sobota
ok domyslalem sie ze net:) ale jakas konkretna stronka??
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.450