Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Miedź - Lechia /07.10.06, g.15.00

strona 3/3

7 października 2006, 16:54 / sobota
no i mamy 3 pkt :)))))
7 października 2006, 16:54 / sobota
:-)

2-1 i koniec meczu.

3 pkt dopisane :-)
7 października 2006, 16:55 / sobota
ufffff....dobrze się skończyło:)
Co się dziś stało z Cyganem??Ponoć grał słabituko:(
pozdro ze Szwedzkiego Halmstad
7 października 2006, 16:55 / sobota
i +3 pnk!!!! Brawo!
7 października 2006, 16:55 / sobota
wygrana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7 października 2006, 16:56 / sobota
luki - nic nie zapeszyłem jesteśmy na 5. miejscu
szkoda tych trzech źółtych kartek w końcówce
sędzia ch** wozi gnój
7 października 2006, 16:56 / sobota
Wygrana 2:1 ! Brawo Lechia !

A MY SWOJE !!
7 października 2006, 16:58 / sobota
Jeeest 2-1 i 3 pkt dla nas:D no i teraz 5 miejsce :D
7 października 2006, 17:09 / sobota
Zeto:
Widze, że sie troche napracowałeś zeby znaleźć moją wypowiedż! Chociażnie. Ty jesteś takim maniakiem że siedząc na tym forum od rana do nocy znasz dokładnie na pamięć wypowiedzi wszystkich i na wszystkie tematy wrza z dokładnym czasem ich wypowiedzi!!!! TY CHYBA WOGOLE NIE PRACUJESZ BIEDACZKU!!!
Jak chcesz to Ci prace załatwie chociaż moze i lepiej nie bo i tak byś nic nie robił tylko siedzial przed kompem.
Ja dalej twierdze że Borek nie ma doświadczenia /bo niby skąd miałby miec/ ale idzie mu całkiem nieźle!!!
Jednak twoje skreślanie Wojciecha jako piłkarza świadczy o Twojej kompletnej nieznajomości piłki!!!
PS. Nie musisz odpisywać bo bo mi sie nie chce z tobą gadać!
7 października 2006, 17:14 / sobota
Zeto i co cicho ?? mówiłem , że Don Wojciechowski jest liderem LECHII ?! OOO NASZ !! LECHIA !!
7 października 2006, 17:57 / sobota
Cieszy postawa Wojciecha ale nie ma co sie podniecac!!
To raptem jeden mecz i w dodatku ze slaba Miedzia.
Z ocena poczekajmy do konca, po meczach z Ruchem i Kujawiakiem.
7 października 2006, 18:41 / sobota
BRAWO LECHIA wróciłem z treningu a tu taka niespodzianka!Cieszy mnie postawa Wojciecha ale poczekajmy jeszcze kilka meczy.Wtedy bedzie więcej powiedzieć!
BRAWO LECHIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PS:muszą zacząć ten nasz stadion robić bo orange coraz bliżęj może nie ten sezon ale w następnym?!?!
7 października 2006, 18:46 / sobota
Najważniejsze mecze tej rundy jeszcze przed nami. Jakbysmy zdobyli chociaz 2 pkt z 2 wyjazdowych meczy z Ruchem i Hydro nie było by źle. 4 pkt byłoby extra.

Co najważniejsze, mecze z Jagą, Ruchem, Hydro i Górnikiem w rundzie rewanżowej gramy u nas. Ja patrze z optymizem, ale umiarkowanym :)

A MY SWOJE !
7 października 2006, 19:29 / sobota
BKS!

marsz w góre tabeli !

PS Z bratem z Wrocławia właśnie rozmawiałem, nasi byli na meczu Śląska... i jakieś ploty chodzą, że niedługo koniec zgody z Wisełką. Wiecie o co chodzi, czy to tylko jakaś pijacka bzdura tylko ? :| I bez napinki, albo jakiś infantylnych tajemnic proszę :)
7 października 2006, 19:43 / sobota
Bela lugosi- spróbuję bez napinki :))
Nie siej fermentu.
7 października 2006, 19:46 / sobota
zeusik1- o moją pracę się nie martw. Stać mnie na to, żeby opłacić rachunek za neostradę.

Saned- to że jesteś juniorem i Wojciech jest twoim trenerem, nie znaczy, że jest liderem drużyny. Jak na razie wypadł blado z Piastem i Jajnikowem, oraz rewelacyjnie (podobno) w Legnicy. Jeśli mecze do końca sezonu będzie grał na takim poziomie, posypię swoją głowę popiołem.
Jednak na razie, zacytuję Boruca (wypowiedź przed meczem z Kazachstanem)- nawet najgorszemu grajkowi, wychodzi jeden mecz życia.
7 października 2006, 19:51 / sobota
zzz: no właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałem :))

PS z PiSu jesteś ? :)

pozdro
7 października 2006, 19:51 / sobota
bela lugosi - niech jeszcze wstrzymają się z tą decyzją, bo chętnie bym się wybrał na Feyenoord-Wisła do Rotterdamu! A na kosę nie wypada :-)
7 października 2006, 20:46 / sobota
ŚLĄSK WISEŁKA LECHIA GDAŃSK!!!!!!TYLE W TEMACIE!
TOMAL TY POWAZNIE TO PISAŁEŚ????
7 października 2006, 21:12 / sobota
Slask Wisła Lechia . Mam kumpla z Krakowa , zadzwoniłem odrazu , i lamentu sie nasłuchałem .... jednym słowem nie siej zamętu
7 października 2006, 21:18 / sobota
Kumaci mówią , że podobno 14 -tego, o 27-ej, mamy zawrzec zgode z Prokomem !!!
W dodatku tym z Gdyni !!!

Slask-Wisełka-Lechia Gdansk !!!!
7 października 2006, 21:45 / sobota
:-)
...wesoły dzień dzisiaj, Lechia i Polska wygrały...

Serwus!!!
7 października 2006, 21:52 / sobota
zzz,

Bez komentarza.

Tomal,

Te zwyciestwa jedynie ratuja resztki mojego humoru dzisiaj =)
7 października 2006, 21:54 / sobota
ZZZ,

Ajjćśś.. Przepraszam!
Z pospiechu pomylily mi sie nicki, tamta wypowiedz miala byc skierowana do tego Bela-Jugosi czy jak mu tam.

Jeszcze raz PRZEPRASZAM!
7 października 2006, 22:53 / sobota
Zeto czemu cytujesz takie akurat głupie zdanie takiego gówniarza jakim jest według mnie Boruc?Czy naprawde Twoim zdaniem Wojciech jest najsłabszy z tej całej ekipy?Chyba jednak troszke przesadzasz...
7 października 2006, 22:56 / sobota
aha zapomniałem Zeto skąd Ty wiesz ze saned jest juniorem?Skąd Ty to wszystko wiesz?:)Daj mi jakiś przepis na zdobycie takiej umiejętności:)P.S Chciałbym Cie kiedys poznać osobiscie:)
7 października 2006, 23:02 / sobota
Zeto - widzę, że jesteś rozchwytywany przez "head hunterów" - no, no,no... :)

A teraz w temacie troche statystyki:
- zawsze kiedy wygrywamy 2-ligowe mecze (od czasu powrotu na ten szczebel rozgrywek) to gola nr 2 strzela 'Wisnia" - tak było w Polkowicach i Białymstoku oraz ostatnio w Opolu;
- wygraliśmy na wyjazdach z drużynami, które kolejke wcześniej wygrały w Janikowie (nikomu poza Odrą i Miedzią jeszcze się to nie udało).

Od dłuższego czasu wiele osób (w tym ja) twierdzi, że Lechia nie ma "ławki". Tym bardziej dziwne jest to, ze w momencie gdy zespół złapała plaga kontuzji wygrywa on mecze. Inna sprawa jest to, że powrót Cetnarowicza, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki spowodował, że remisy zamieniły się w zwycięstwa.

Teraz czas na wygraną z Łomżą. Tu tez troche statystyki (ku przestrodze):
- Lechia w 2 lidze po wygraniu meczu na wyjeździe nie wygrała ani razu następnego meczu u siebie (po Polkowicach było 1:3z KSZO, po Jadze 1:1 z Heko, po Opolu 1:1 z Polonią B.)
- ŁKS Łomża wszystkie swoje punkty zdobył w meczach wyjazdowych ( mecze "u siebie" grane na stadionach rywali nie przyniosły nawet punktu).
Zatem uwaga na nastepny mecz - jednak licze na 3 punkty!
8 października 2006, 00:33 / niedziela
To kim jestem to moja sprawa Zeto , Zadnym juniorem ani nikim tam Wojciecha nie jestem . Ja znam poprostu jego klase i wiem co potrafi . To samo Kalka tacy grać potrafią i w wieku 34 czy 33 lat !
8 października 2006, 00:57 / niedziela
Bravo Bravo Lechia Gdańsk Bravo

Teraz by bylo dobrze w Gdansku wygrac i bedzie Bardzo dobrze nawet 3 miejsce:D

A my swoje LECHIA GDAŃSK

pozdrawiam
8 października 2006, 09:38 / niedziela
Dokładnie Saned. W Ruchu pierwszoplanową postacią jest Tomasz Sokołowski lat 36! Szok dla niektórych
8 października 2006, 10:55 / niedziela
animag- teraz czekam na tematy: "Postawmy Wojciechowi pomnik", albo "Wojciech kolejną gwiazdą w aleji" albo "Czy nowy stadion powinien nosić imię Wojciecha ??" :-)))))

Nie wiek decyduje o tym, czy ktoś jest dobrym czy złym piłkarzem, ale umiejetności i podejście do gry. Wojciech zawsze miał tylko lewą nogę, zawsze miał lekką nadwagę i zawsze był leniwy. Takiego go pamietam z juniorów, takiego z Lechii Boba Kaczmarka i takiego samego widzę go praktycznie w każdym meczu. Zawodnik w sezonie może mieć słabsze mecze, ale nie można z kogoś robić lidera zespołu tylko dlatego, że raz na trzy lata strzeli coś z wolnego !!!!!!!

kemp- co do ekipy, to się z tobą zgadzam. Najbardziej odstaje Szczepiński i Buzała. Nie znaczy to jednak, że Wojciech jest najlepszy.
Może gdyby w każdy mecz wkładał tyle serca co Kalka albo Pęczak zmieniłbym o nim zdanie.
8 października 2006, 11:07 / niedziela
Jakby nie grał, to za te dwa wczorajsze wolne(one były idealne!) warto go trzymać w składzie. Gwiazda Wojciechowskiego w aleji jest tylko kwestią czasu jak Sławek będzie kończył karierę. Bardzo ważne 3 punkty, które robią z Lechii drużynę która ma szansę włączyć się do walki o awans. ŁKS wypadałoby pokonać wysoko, potem powlaczyć na trudnych wyjazdach i to może być super wiosna. Martwi mnie słaba(nierówna) gra Bąka (był bliski zawalenia bramki). Jednakże oby więcej takich zwycięskich wyjazdów.
8 października 2006, 11:21 / niedziela
zeto: Wojciech może i ma lekką nadwagę ale on ma już taką krempą budowę ciała. Jak próbuje schudnąć to traci siły /tak twierdzi jego teść/. zresztą dzięki tej budowie trudno go przewrócić a nieraz zawodnicy się po prostu odbijają. Ma tylko lewą nogę. Ale co to za noga!!!! Nikt w Lechii nie potrafi tak jak on podać co do centymetra na 30-40 metrów. Jego strzały i dośrpdkowania są doceniane w całej Polsce. Niektórzy twierdzą że to najlepsza lewa noga w Polsce. "Mógłby nią krawaty wiązać"!!!
Jeśli tego nie widzisz to albo jesteś ślepy, albo się nie znasz na piłce albo mecze "oglądasz "tylko przez internet i gazety!!! A może wszystkiego po troszku.
Jak bym był dociekliwy to bym znalazł twoje komentarze w których mieszałeś z błotem Cetnara a teraz piejesz nad nim z zachwytem!
Ja jestem pewien , że jeżeli ta dwójka będzie zdrowa i grala to mamy wygrane prawie wszystkie mecze!
A ty se chłopie daj na luz bo niektóre twoje komentarze tylko zaśmiecają to forum.
I oczywiście bez odzewu prosze!
8 października 2006, 11:24 / niedziela
Siwa - sio, suko :)

Przekręcanie nicków to elementarny brak szacunku :) Generalnie do kobiet się tak nie odzywam, ale zasłużyłaś.

PS Co do Wisełki - to nie ja sieje ferment, tylko jakaś najebana dzieciarnia z Moreny. Hoolsi, że japierdolę :|
8 października 2006, 11:41 / niedziela
ciesza 3 ptk
8 października 2006, 11:53 / niedziela
Zeto - twierdzenie, że Wojciech jest solidnym piłkarzem - nie oznacza jeszcze budowy pomnika. A z tym że jest dobry zgadzają się chyba wszyscy oprócz Ciebie. Jeszcze przed kontuzją na konferencjach po meczowych chwalony był przez niemal wszyskich (jeśli nie dokładnie wszyskich) trenerów druzyn przeciwnych) a jego zagrania do napastników były i znowu zaczynają być ozdobą meczów.
8 października 2006, 13:00 / niedziela
bela lugosi,

Suke sobie zrob i wychowaj.
Wybiera jakis latwy nick, wtedy go nikt nie przekreca.

Tez bardzo madry jestes, poprostu swiecisz intelektem sluchajac dzieciakow i siejac zamieszanie, zanim sprawa sie wyjasni.
8 października 2006, 13:25 / niedziela
Zeto kurwa ale jaki pomnik ? O czym ty gadasz kurwa . Jest Liderem Lechii i z Piastem wcale blado nie wypadł . A ty odrazu o pomnikach gadasz. Zobacz takich piłkarzy jak Roman Rogocz . Pomnika nie mają, są w aleji gwiazd bo byli dobzi . Wojciech jest dobry i jest liderem Lechii. Skupmy sie Lepiej zeby Lechia wygrała z ŁKS-em Łomża a nie na pomnikach dla Wojciecha . Dlatego go cenie bo gra dobrze .
8 października 2006, 13:26 / niedziela
zeusik1- mecze oglądam tylko na żywo. Jak znam życie, to mam więcej wyjazdów, niż ty meczy w Gdańsku. Jesli twierdzisz, że wszyscy chwalą Wojciecha, to powiedz mi czemu go nie chcą zatrudnić u siebie ??????

W Polsce Wojciech grał o medale tylko w Katowicach, gdzie słynny na całą Polske i pół Europy "magnat" ustawiał mecze że aż miło. Jeden taki pamietam, gdzie drużyna przyjezdna przegrała w Katowicach 0-3. Wojciech w tym meczu wyróżnił się brutalnymi faulami, za który Mariusz Pawlak dostał czerwoną kartkę, oraz tym, że pokazał kibicom przyjezdym swoją "dziurę" między nogami.
Inne kluby raczej spadały z ligi, a potem upadały całkowicie (Radomsko i Zawisza).

Europa to Aarau, gdzie liga była na poziomie naszej II- giej (teraz jest o niebo silniejsza) i dziwny układ Bayern Monachium, skąd szybko przesuneli go na wypożyczenie.

Co do Cetnara, masz rację. Wiosnę miał kiepską, wręcz tragiczną. teraz jest liderem drużyny. Ciągnie do przodu. Strzela bramki. To nie jest przypadek, że z nim w składzie Lechia wygrywa, nie tracąc punktów remisując.
Kiedy gra Wojciecha będzie przynosić tyle korzyści, co gra Cetnara, też zacznę go chwalić.

Najlepszą lewą nogę w Polsce miał niestety Miąższkiewicz, który o ile wiem marnuje się teraz w warszawskiej III- lidze. Dużo lepszą lewą ma również inny wychowanek Lechii, Marek Zieńczuk.
8 października 2006, 14:08 / niedziela
Jesteś niereformowalny!!!
Zieńczuk śmieszny piłkarzyk który mógłby Wojciechowi co najwyżej buty czyścić!!!
Brak mi słow. Nie chce mi sie z tobą gadać!
8 października 2006, 14:23 / niedziela
Zeto ja niemówiłem ze Wojciech jest najlepszy:)co do tego że Szczepiński to największe drewno zespołu to sie z Tobą zgodze dlamnie jeszcze takim drewienkiem jest Żuk, Buzała w sumie też nic niepokazał.Myślisz ze Wojciech niewkłada w serca w gre?To sie jeszcze okaże dopiero go obserwowaliśmy z 3 mecze po kontuzji, długiej kontuzji.
8 października 2006, 14:24 / niedziela
zeusik1- za to ty jesteś jak wielkie reformy. Reformy jakie nosiła moja prabacia ;-))

Może Zieńczuk jest "smieszny", ale w Wiśle u każdego trenera wychodzi w pierwszym składzie. Wojciech o Wiśle może pomarzyć.
Taka jest między nimi różnica.

:-)
8 października 2006, 21:50 / niedziela
bela chujgosi powiem Ci 4 słowa wypierdalaj do swojej Gdyni!

ps. kobiet tak się nie nazywa
9 października 2006, 00:05 / poniedziałek
no to mi przysrałeś, internetowy napinaczu :)

znów będe płakał i nie będe mógł spać w nocy.

Do Sivej nic nie mam, zwykła sprzeczka. A to co napisałeś o kobietach to pospolity przesąd, dzieciaku. Są kobiety do noszenia na rękach, są też zwykłe szmaty:)

pozdrawiam serdecznie Cię.

PS Z tą Gdynią przesadziłeś, widać wiesz jak zadać okrutny ból, nie śmiem nawet Cię prosić o przeprosiny :))
9 października 2006, 13:54 / poniedziałek
Zeto-cokolwiek bys napisal nie zmienia to faktu,ze Wojciech to jest w ogole koles ktory nie pasuje do II ligi.Jego problemem sa kontuzje...a co do jego podan i lewej nogi...bez przesady,ale to jest ekstraklasa.Wojciech fizycznie sprawny to najlepszy zawodnik Lechii.
9 października 2006, 19:16 / poniedziałek
Saruman: Wojciech fizycznie sprawny to najlepszy zawodnik Lechii.

Z tym się zgadzam. Powiem nawet więcej. Wojciech to jedyny piłkarz w Lechii. Reszta to zawodnicy, bo tylko Wojciech posmakował gry za granicą w klubach, gdzie piłkę traktuje się profesjonalnie.
1 2 3
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.455