Gdańsk: czwartek, 16 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Kibice lepsi i gorsi

strona 1/1

1

1 października 2006, 22:30 / niedziela
To co wyprawiaja panowie z zarządu to pełna prywata. Traktuja nasz ukochany klub jako swoja własność, dzielą nas kibiców na swoich kolesi i wazeliniarzy; których powpuszczali na stadion. Co to k....... znaczy??? Jak kara to dla wszystkich, a nie pomaranczowe kamizelki dla wybrańców. Jednym z widzianych był m.in. brat pana z zarządu. Gdzie tu ludzka sprawiedliwość, zarząd do dymisji.

PRAWDZIWI KIBICE OGLADALI MECZ Z LEŚNEJ TRYBUNY !!!!!!!
2 października 2006, 07:57 / poniedziałek
czy nie uważasz, że stojąc somotni w tych kamizelkach na koronie stadionu dużo stracili? :))) Takie meczyki zza plotu wspomina się latami. Ciekaw jestem jakie będą ich wspomnienia.
Według mnie sami są sobie winni :))
2 października 2006, 09:18 / poniedziałek
Ponoć w jedności siła?! Jedności nie ma już dawno, bo jak ma być jak towarzysz popielarz wprowadza swoich kolesiow, towarzysz krawczyk wprowadza swoich, a ochrone zapewnia grupa towarzysza młodego parasola z bratem na czele, wszyscy mają korzenie wśród kibiców tylko że nikt z wymienionych nie zna się na futbolu! pozdrowienia dla wszystkich oglądających mecz spoza stadionu!
2 października 2006, 09:46 / poniedziałek
Nie siejcie fermentu bo niepotrzebny nam jest w trudnych czasach. Co do prawdziwych kibiców to ich poznaje sie po wyjazdach a nie czy ogladal mecz z lasu czy jako porzadkowy albo jednorazowy dziennikarz. Wszyscy do Legnicy,Bydgoszczy i na Ruch !!!

P.S
Czamu żaden z was nie podejdzie do Parasola i mu tego w oczy niepowie tylko na necie się napinacie.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
2 października 2006, 09:57 / poniedziałek
przestańcie już k..wa biadolić. Ja byłem za płotem i jestem z tego zadowolony. Niezła beka była. Jak ktoś miał możliwość wdziania kamizelki jego brożka. Dużo stracił, moim zdaniem. Prawdziwy klimat kibicowski miał miejsce poza ogrodzeniem.
W ostatnim meczu pokazaliśmy, że jesteśmy silni (solidarni) i niech tak zostanie.
2 października 2006, 10:27 / poniedziałek
Roman J. - bolszewiku, odpierdol się od Krawczyka
2 października 2006, 13:49 / poniedziałek
Nie wiem kim Ty kurwa jesteś, ale od Parasola też się odpierdol rumunie! uuupss... Romanie.
2 października 2006, 14:48 / poniedziałek
Roman J.- jak dasz na Lechię choć połowę kasy, którą w Lechię włożył Krawczyk, to sam, osobiście zainstaluję dla ciebie na krytej fotel z kości słoniowej, abyś w komfortowych warunkach mógł oglądać mecze Lechii. Nawet wtedy, kiedy stadion będzie zamknięty.

Piszesz coś o jedności, a sam rzucach jakieś egoistyczne, prymitywne teksty, podobnie jak kibic z lasu 1. A prawda jaka jest, wie każdy szanujący się kibic. Na necie nie ma co tego rozstrząsąć, bo na mecz z Łomżą listki zamkną cały Wrzeszcz, nie tylko Traugutta 29.
2 października 2006, 19:01 / poniedziałek
Racja jak Roman masz coś do Parasola to podejdż do Nego i pogadaj a nie robisz tu jakieś nie potrzebne konflikty. Wszyscy mają szacunek chyba do Niego i brata i tyle !!!!!

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.252