Gdańsk: czwartek, 16 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

raport

strona 1/1

1

2 października 2006, 08:25 / poniedziałek
02.10.2006 dziennik bałtycki wypowiedż delegata pzpn.Mecz miał się odbyć bez bublicznośći i moim zdaniem organizatorzy zrobili to , co donich należało.I tak to opiszę w moim raporcie .TO przecież niczyja wina że stadion w gdańsku jest tak położony że będąc poza obiektem w zasadzie ogląda się mecz.Jednocześnie nie mogę udawać że jestem głuchy czy ślepy.doskonale słyszałem obelgi pod adresem pzpn i przezesa listkiewicza to także się znajdzie w moim raporcie .WIDAĆ że kibice nie wyciągneli wniosków .LECHIA chce się odwołać i liczy na złagodzenie kary a takie obrażliwe okrzyki mogą działać na niekożysc gdańskiego klubu. powiedział dariusz szewirski. moim zdaniem jeszcze jest wolnośc słowa i poa stadionem możemy krzyczeć co chcemy to niepowinno być zapisane w tym raporcie .jakie jest wasze zdanie .pozdrawiam
2 października 2006, 08:52 / poniedziałek
1. Czy to znaczy że jak wracam z imprezy to nie mogę wychwalac pod niebiosa mojego ulubionego związku i jego prezesa? :(((

2. Z tego co wiem stadion zamkneli za banany, okrzyki faszystowskie i flagę.
Jeśli wpływ na karę mają szykany na pzpn to powinni pozamykać wszystkie stadiony w Polsce.
2 października 2006, 10:16 / poniedziałek
Jeżeli gość z PZPN opisze sprawę tak jak opisał to wyjdzie po prostu na mega idiotę, bo skąd on wie, że to akurat My śpiewaliśmy? Ja widziałem, że to kibole i huliganka Trefla Sopot była. Pozdro.
2 października 2006, 10:25 / poniedziałek
jakie jest Wasze zdanie ?

moje jest takie że jak będa chcieli nas ujebać na 4 mecze (nie na dwa)
to skorzystaja z tych bluzgów

na takim patencie ze . . .oni karają nas wychowawczo dla naszego własnego dobra, niejako w trosce o tloerancje walke z rasizmem i antykomunizmem, ale też dla naszego dobra,
a my tego nie rozumiemy i nie potrafimy przyjąć kary z nalezytą wdzięcznoscią
skoro nie ma szans na rychłe nasze zrozumienie swych błedów, postanowienia poprawy (co widac po tym jak niewdzięcznie odbieramy tą karę) to i nie ma co skracac kary z 4 do 2 meczy

z góry prosze nie tłumaczcie mi co i jak, bo nie musicie mnie przekonywac do niczego, a wręcz odwrotnie

napisałem po prostu to w jaki sposób oni to dobiorą,

a ja swoje: czas skończyc bluzgać na PZPN - trzeba ich powystrzelać
2 października 2006, 11:44 / poniedziałek
Kumaci mowia, ze byla to lobuzerka Gedanii, ci sami co w IV lidze bawili sie na MRKS-ie przerywajac wlasny mecz, wbiegajac na boisku z okrzykami ,,oficjalni chuligani Gedanii Gdansk,,.

Rany julek...coraz gorzej z tymi chuliganami...
2 października 2006, 15:25 / poniedziałek
Ja słyszałem że wczoraj na wiecu poparcia dla rządu ( w Gdańsku z resztą) sam premier Jarosław K. powiedział "Precz z komuną! Precz z postkomuną!".
Uważam że PZPN powinien zawiesić pana premiera w rozgrywkach na 4 najbliższe spotkania.

Ci chuligani Gedani, znow dali o sobie znac, trzeba coś z nimi zrobć, najpierw hasali po boisku MRKSu teraz bananami rzucali w biednych czarnoskórych chłopców którzy cięzko zarabiają pięniądze cudowną brazyliską grą, tysiące kilometrów od swoich wiosek...a teraz jeszcze lżyli prezesa Listkiewicza....
chamstwo !
2 października 2006, 15:57 / poniedziałek
Ja byłem na grzybach ;)
2 października 2006, 20:49 / poniedziałek
miało być "Wykopmy rasizm ze stadionów" a jest "Wykopmy kibiców ze stadionów"
2 października 2006, 22:26 / poniedziałek
odnośnik

Listkiewicz ..co ?

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.260