Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Wyjazd do Bydgoszczy!

strona 1/14

2 października 2006, 18:05 / poniedziałek
przegladajac forum na LECHIA.NET
zobaczylem post

'21-go Lechia gra w Bydgoszczy, tam będziesz miał szansę obejrzenia naszych na stadionie.
Chyba nie musze dodawać, że to największy nasz wyjazd w tej rundzie.
Pozdrówki'

i drugi
'Ależ my solidaryzujemy się z kibicmi Zawiszy, dlatego nie jedziemy tam na mecz Zawisza:Lechia, bo Zawisza gra w IV lidze. My jedziemy na Kujawiak:Lechia, czy jak kto woli Hydrotwór:Lechia. Nieważne zresztą jak kto nazwie ten klub, my jdziemy dopingować Lechię, bo te punkty tak samo liczą sie w drugoligowej tabeli jak każde inne.
Tak na prawde, kibice, którzy oficjalnie nie jeżdzą do Bydgoszczy, tylko pomagają Hydrotworowi, bo ten nie musi martwic się zabezpieczeniem. Tam na mecze chodzi po kilka tysięcy ludzii, czyli sami mieszkańcy Bydgoszczy do protestu się nie zastosowali. W imię czego my mielibyśmy zostawić Lechię bez naszego dopingu na takim wyjeździe?
Juz trzeba sie mobilizować, zamiast gadać o proteście. '

ten post napisal czlonek stowarzyszenia 'LECHIŚCI'

NO to CHYBA JEDZIEMY !!!!!!!
2 października 2006, 18:18 / poniedziałek
Tak jest to najważniejszy wyjazd ponieważ:
- Gramy z bardzo dobrą drużyną
- Na Wyjeżdzie

stać nas na zwycięstwo ale musimy wspomóc piłkarzy solidnym dopingiem i dużą ilością

TEN MECZ JEST NASZ!!!!!!!
2 października 2006, 18:47 / poniedziałek
Jeśli kibice z Kulturalnego Klubu Kibica podtrzymają decyzje o wyjeżdzie do Bydgoszczy to my jako Stowarzyszenie bedziemy organizowac przejazd grupowy.
W koncu jedziemy kibicowac Lechii a nie jakiemus hydrotworowi. A i tak wszyscy wiedzą że Zawisza jest tylko jeden Czarny!!.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
2 października 2006, 18:53 / poniedziałek
Mam nadzieje że nic sie nie zmieni i cisniemy WSZYSCY!
ale to kurwa WSZYSCY! jest zakaz trzeba sie pokazac i nie ma gadki! Robimy najazd i dopingujemy naszą Lechijke! jedziemy wspierac naszych!!!!
Ps-no chyba że jeszcze sie coś zmieni.:)))))))))
2 października 2006, 19:29 / poniedziałek
Wypadalo by sie pokazac w Bydgoszczy jak najwiekszą ekipa i pokazac"miejscowym"{chyba kazdy wie dlaczego ten cudzyslów} jak naprawde sie dopinguje ..wiec jak tylko bedzie decyzja na 100 procent czy jedziemy to nie pozostanie nic jak szykowanie kaski i NAJAZD NA BYDGOSZCZ:)
2 października 2006, 19:45 / poniedziałek
hydrotwor prezentuje sie naprawde dobrze bedzie napewno dobry mecz oby przy swiatlach
2 października 2006, 20:06 / poniedziałek
Mecz jest 21 pażdziernika o 18 więc bedzie przy światłach na 100%.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
2 października 2006, 20:43 / poniedziałek
Tak zerknołem na rozkład jazdy PKP do Bydgoszczy i...
oczom nie wierze :-)
wszystko jakby pod nas ! Szczerze to czasem dłużej Słowackiego jade niż pociag do Bydgoszczy a jeździ częściej niż Skmka gdy wracam z imprezy z Sopotu.
Zawisza jest Czarny!
2 października 2006, 21:31 / poniedziałek
jedziemy wszyscy:)
2 października 2006, 21:46 / poniedziałek
gratuluje decyzji wiem że złozona zamówienie na bilety wiem że będzie was WIELU i wielkie dzięki za to że przyjedziecie gwarantuje że przekonacie sie że jednak drugoligowy ZAWISZA S.A. ma też kibiców stworzymy razem fantastyczne widowisko wasi piłkarze napewno będą wdzięczni za to że jestescie z nimi
ZAPRASZMY DO BYDGOSZCZY
2 października 2006, 22:05 / poniedziałek
ee ty cosiu z hydrogowna wez nie rozpedzaj sie z używaniem nazwy ZAWISZA bo ZAWISZA to taki klub w 4 lidze a nie toco jest w 2 ..mowisz ze hydrogowno ma kibicow?? ile wam hydrobudowa placi za przychodzenie na mecze??:>D::D
2 października 2006, 22:06 / poniedziałek
Zeby nie bylo niedomowien, do Bydgoszczy jedziemy

Za Lechie, za BKS!
2 października 2006, 22:18 / poniedziałek
PRZYJEDZIECIE PRZEKONACIE SIE ŻE SA KIBICE I CHODZI MI O TO ŻE KAŻDY POWINIEN WSPIERAĆ SWOJĄ DRUZYNE TYLKO TYLE
2 października 2006, 22:43 / poniedziałek
Dawid,a co to nas obchodzi ile im kto placi?Kazdy sobie chodzi na co chce i dopinguje jak chce.Jesli sa ludzie ktorzy sie identyfikuja z ta fuzja to ich sprawa a nam GOWNO do tego.My mamy jechac dopingowac Lechie i tyle.Zreszta juz tyle zostalo napisane o tej fuzji...w Gdansku zakaz,to trzeba ruszyc do Bydgoszczy obejrzec naszych.
2 października 2006, 22:54 / poniedziałek
A moze specjal by zorganizowac,jeszcze jest czas....TYLKO LECHIA !!!!!!
2 października 2006, 23:05 / poniedziałek
Hydrocwelu! Nie jedziemy do Bydgoszczy dlatego, że nie popieramy protestu Zawiszy jako prawowitego klubu z Bydgoszczy, tylko dlatego, że mamy skuteczniejsze metody na takich pedałów jak wy.
Zawisza woli was ignorować, my nie lubimy niedomówień!
2 października 2006, 23:15 / poniedziałek
PRZECZYTAJCIE TO : (CO PRAWDA Z WYBIÓRCZEJ ALE...)

Lider z Bydgoszczy wycofany?!

Publikujemy fragment sensacyjnego wywiadu z prezesem ZB SA, panem Wojciechem Klattem. Cały materiał już jutro w Bydgoskim dodatku Gazety.

GW: Czy to prawda, że zamierza Pan wycofać Zawiszę Bydgoszcz SA, z rozgrywek drugiel ligi?
WK: Tak, właściciel rozważa taką możliwość.
GW: Ale dlaczego, przecież mimo porażki z Chorzowskim Ruchem, ciągle zajmujecie pierwsze miejsce?
WK: Na nie przesądzoną jeszcze, ale bardzo prawdopodobną decyzję właściciela, wyniki sportowe nie miały żadnego wpływu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z formy jaką prezentują nasi piłkarze.
GW: Cóż, więc miało wpływ?
WK: Przede wszystkim finanse, oraz atmosfera panująca w klubie.
GW: To znaczy?
WK: Mamy dużą dziurę budżetową, gdyż nasz stadion nie odwiedzają kibice gości. Jest to mniej wiecej kilka-kilkanaście tysięcy złotych więcej rocznego przychodu. Co prawda przyjazd drużyny gości, jest związany z większymi kosztami, ale i tak bylibyśmy na plusie, te kilkaset złotych rocznie.
GW: Rozumiem, a co miał pan na myśli mówiąc o złej atmosferze?
WK: Niestety obecna sytuacja nie podoba się wielu osobom w Bydgoszczy. Po pierwsze: władze miasta. Denerwuje ich to, że zajmujemy pierwsze miejsce, najprawdopodobniej awansujemy, a przez to zbyt mocno promujemy Bydgoszcz w naszym mieście.
Nie przychylnym okiem na naszą działaność patrzy też policja i Polski Związek Piłki Nożnej.
GW: Dlaczego, przecież do tej pory nie było żadnych zamieszek na stadionie?
WK: Właśnie dlatego! Pan komendant powiedział, że skoro już wzywamy policje do ochrony imprezy, to niech chociaż coś się dzieje, po "białym kaską" (to jego słowa!) się nudzi. Nie ma gości, to i nie ma kogo ochraniać na meczach, a policja specjalizuje się w ochronie.
GW: A skąd negatywny stosunek do was PZPN-u?
WK: Komisja ds. Bezpieczeństwa zarzuca nam nie polskie korzenie. Twierdzą, że kibice chodzący na drugoligową Zawiszę, nie mogą być Polakami gdyż, jak to określił prezes Kolator: "nie kurwują na pzpn, więc na pewno coś z nimi jest nie tak". Komisji, nie pdoba się też to, że nigdy jeszcze nam nie wlepili żadnej kary, a przecież w tym są najlepsi.
GW: Ale czy to nie zbyt małe powody aby zniszczyć drużynę, która pewnie zmierza do Orange Ekstraklasy?
WK: Jak już mówiłem, decyzja jeszcze nie została podjęta. Cieszy nas np. fakt ciągle rosnącej frekwencji. No, ale z drugiej strony, co z tego, że kibice płacą ładną kase za bilety, skoro nie mają flag? Doping też nie jest specjalnie zoorganizowany, nic nie słychać też o jakiś chuligańskich akcjach naszej ekipy.
GW: Co mogło by przeszkodzić w podjęciu tej decyzji?
WK: Na pewno gdyby kibice gości zaczęli odwiedzać nasz stadion, właściciel by się dwa razy zastanowił. Od razu na meczu pojawiły by się dodatkowe atrakcje w postaci gwizdów, bluzgów, wjazdów z bramą itd. Ostatnio gdy siedziałem na trybunie, w przerwie spotkania, podszedł do mnie pewien ojciec z 5-letnim dzieciem, które powiedziało: "Panie Prezesiku, bez chujiganiów gości, takie meczu som do dupci!". Takie słowa dają do myślenia, czy to wszystko ma sens.

Agnieszka Wróblewska / Gazeta Wyborcza
2 października 2006, 23:28 / poniedziałek
ostry--->Czy ty jesteś jebniety?
Wierzysz w to? Wogole po co czytasz kibice.net ? co gorsza sie tam wpisujesz!
Jeszcze raz przeczytaj cały post tego co to napisał oraz to co jest na końcu małymi literami.
2 października 2006, 23:58 / poniedziałek
Fakt, mój błąd, preczytałem tylko nagłówek i postanowiłem to wkelic tu zanim sie zorientowałem, ale nie widzę powodu żebys mnie wyzywał od jebniętych....
3 października 2006, 09:35 / wtorek
nie powinnismy jechac... trzeba tepic hydro jak sie tylko da... kazdy kibic powinien sie spierac w wspolnej walce a co by bylo jak by nas taka sprawa spotkala?? zastanowcie sie jachanie tam to strasznie zly pomysl
3 października 2006, 10:16 / wtorek
Ja jestem preciwnego zdania, obecny protest nic nie przynosi, jechanie tam dużą ekipą to dobry pomysł.
3 października 2006, 10:21 / wtorek
kibice Zawiszy maja lipe z Hydrotworem
są w bardzo cięzkiej sytuacji

kiedyś prosząc o solidarność prosili inne ekipy aby bojkotowały mecze z Kujawiakiem w Bydgoszczy
jasne że Zetka nam nie bedzie mówiła co mamy robic,
po prostu prosili aby nie, bynajmniej nie robili tego bez powodu, znaleźli się w dramatycznej sytuacji

wszystkie ekipy jak dotąd się dostosowały

apel Zetki nie został wycofany

Lechiści jada aby wspierać swoją drużynę ? ?
nie bądźmy obłudni
gdzie Ci wszyscy którzy szermują tymi hasłami byli jak był mecz w Ostrowcu ?
Polkowicach? Bytomiu ? Czermnie ?
ilu pojedzie do Legnicy, Stalowej, Zabierzowa czy Gliwic ? zapewne te same 30-50 osób co zwykle

teraz jest blisko to mozna sobie wycieczkę-piknik zrobić, Lechia staje się wazna na tym akurat wyjeździe bardziej niz na innych ?
pytanie mam: w Ostrowcu nie była ? ?
pkty przywozone stamtąd sa mniej wazne ?

jesli pojedziemy to . . . powiedzmy otwarcie, gówno nas obchodzi sytuacja kibiców Zetki, wyjebane, niech se apeluja obok
jedziemy na Lechię i tylko ona się liczy
a jedziemy bo . . . mamy blisko

czy ja wiem czy to dobre ?
kazdy z Was miał oprócz tego jeszcze 8 meczów wyjazdowych aby wspomóc Lechię
na ilu był ? ? odpowiedzcie sobie sami
3 października 2006, 10:36 / wtorek
żeby nie było niejasności,
nie opowiadam się za tym by tam nie jechac

jedynie tyle by przyznać: jest blisko to sobie zróbmy wycieczkę
i za nic nam Zetka, nikt nam nie powie nic,
bez jakichs wzniosłych słów o tym że jestesmy zawsze tam etc
będzie uczciwiej
3 października 2006, 10:46 / wtorek
Niestety forma bojkotu się nie sprawdziła widzow jest dużo
i pewnie będzie przybywac.Jak dla mnie brak zdecydowanych działań
kibiców Zawiszy(perswazja ,nakłanianie ,pikiety,nawet mała prowokacja)
sposobow jest wiele,niestety poprzestano na bojkocie.Bojkot i co za tym idzie brak przyjezdnych jest bardzo na reke hydrochujozie(odpada kwota na zabezpieczenie obiektu)Po awansie widzow jeszcze przybędzie i niestety zanosi sie na kilka lat
bez wyjazdu do bydgoszczy a to juz by była paranoja
3 października 2006, 11:03 / wtorek
tak szczerze to mam wyjebane w ich protest jedziemy wszyscy dopingowac Lechie !! jak w 95 była Lechia-Olimpia to kurwa nikt nie bojkotował wszyscy mieli nas w dupie i jeszcze pkt dostawali za free . Jak zetka wejdzie do 1 ligi to bedzie tam chodzic po 15-20 tysiecy ludzi i Bydgoszczanie beda miec wyjebane na jakis bojkot 200 osobowej grupy kolesi !!!! ps. mam nadzieje ze zjebie nas tam sie z tysiac chłopa :))
3 października 2006, 11:21 / wtorek
knapik78 - normalnie wyjołes mi to z ust.
3 października 2006, 11:38 / wtorek
Verde, o co Ty walczysz?
O to, żeby do Bydgoszczy za Lechią pojechało jak najmniej Lechistów?
Czy może o to, żeby koniecznie pokazać, że ci, którzy nie byli w Ostrowcu, czy w Polkowicach są Lechistami drugiej kategorii?
Nie zgadzam się z Tobą, że nasz wyjazd pokazuje, że mamy w dupie kibiców Zawiszy. Jeżeli nasz wyjazd do Bydgoszczy w jakikolwiek sposób może zaszkodzić walce kibiców Zawiszy o prawa do nazwy klubu, to napisz, proszę, w jaki. Tam sprawa rozgrywa się w sądzie, a nie na stadionie. Na mecz z Jagą przyszło tam 8 tyś widzów, na Lechię przyjdzie znacznie więcej. W tych okolicznościach nasza nieobecność tam nie ma najmniejszego sensu.
Dodatkowo, jadąc tam robimy kłopot "złodziejom" i możemy powiedzieć im 'w twarz', co myślimy o Hydrotworze. Nikt w Gdańsku przecież nie mówi, że jedziemy na Zawisze.
Jeszcze jedna sprawa, której zdajesz się nie kumać. Większość kibiców nie może sobie pozwolić na dalsze wyjazdy, z różnych względów. Mecz Lechii w Bydgoszczy to dla wielu z nas okazja do jedynego wyjazdu w tym roku. Być może jest to ostatnia w tym roku szansa obejrzenia Lechii w akcji normalnie z trybun stadionu.
Zamiast posądzać kibiców Lechii o obłudę i nieuczciwość przyjmij, że jedziemy tam, bo:
- gra tam Lechia
- możemy wyrazić swoją solidarność z Zawiszą na miejscu
- płakać nad losem Zetki możemy również w pociągu
- kibice innego klubu nie będą nam dyktować, co mamy robić
- jest blisko, połączenia są bardzo dobre
- nie mamy jeszcze zakazu wyjazdowego
- dla wielu Lechistów to jedyna szansa zobaczenia Lechii na wyjeżdzie
- możemy zobaczyć mecz przy sztucznym oświetleniu, czego nie ma w Gdańsku
- będzie okazja do wyrażenia opinii o PZPN-e
- nie będziemy zmieniać połowy piosenek o Lechii, żeby brzmiały uczciwiej
- w Bydgoszczy są fajne dziewczyny
Mozna jeszcze dopisać pare powodów

Pozdrawiam
3 października 2006, 12:13 / wtorek
Aż takie oczywiste jak piszesz Matad to nie jest. Jest wiele za tym, że powinniśmy jechać, ale moralnie sprawa nie jest tak jednoznaczna jak piszesz -wyłamujemy się z ogólnopolskiego bojkotu, który został zapoczątkowany przez naszych braci ze Śląska i jest popierany przez całą Polskę.
Nieuczciwe jest stawiane sprawy, że bedzie to dla wielu z nas jedyna okazja by obejrzec Lechię na wyjeździe. jak ktoś chce to da radę pojechać wszędzie, czy blisko czy daleko, czy ma pieniądze czy nie ma, czy pracuje czy się uczy. Dla Lechii da się wszystko zrobić.
Oczywiście, że nie da się (choć niektórzy dają radę) jeździć wszędzie, ale takie stawianie sprawy jest usprawiedliwianiem własnej niemocy wyjazdowej, bo co mają powiedzieć ci którzy pojechali do Polkowic, Legnicy czy Chorzowa.
Podsumowując, jedźmy, ale pamiętajmy o tego konsekwencjach i nie udawajmy że wszystko jest ok.
3 października 2006, 13:06 / wtorek
czy wy kurwa nie rozumiecie ze ten bojkot jest na reke hydrotworowi ? jak ma przyjechac 100 osob i zapłaci po 10 złoty za bilet to jest raptem tysiak . ten tysiac oni maja w dupie nie maja problemow przynajmniej na własnym stadionie . Jedziemy jak najwieksza iloscia i mozemy głosno krzyknac co sadzimy o hydrotworze i o PZPN .
3 października 2006, 13:29 / wtorek
No nie...jacy tu niektorzy wrazliwi...normalnie sie rozplacze nad wlasna MORALNOSCIA...Hejnal co Ty fanzolisz?Po 1-czy Zetka to nasz zgoda,zeby spelniac ich kazda prosbe?Po 2-sami chodza na te mecze incognito.Po 3-zalozmy ze protest nie przynosi skutku(nietrudno to sobie wyobrazic),to co juz nikt nigdy nie bedzie jezdzil na mecze do Bydgoszczy???Bo co???Bo ekipy tam nie ma,czy co do k...y nedzy???A na Heko chodzila jakas ekipa???Co to ma k...a do rzeczy,czy Zetka akceptuje fuzje czy nie???Co to nas obchodzi???Lech akceptuje,Pogon akceptuje,KSZO akceptuje a oni nie!I tyle.Tylko co to nas obchodzi?My mamy zakaz...wszedzie wyjazdy daleko i zdarza sie taki wyjazd na ktory moze pojechac naprawde DUZO bialo-zielonych.I co mamy zrezygnowac?W imie czego?Od kiedy to my jestesmy tacy przyjaciele Zetki,zeby tanczyc jak nam zagraja.Skoro nie akceptuja tworu,ktory gra na ich stadionie to mamy tam nie jechac???Co to k...a za logika?A na Arke tez nie pojedziesz bo gra na stadionie Baltyku???Nie sadze tez zeby to byl dobry moment na zale,ze na inne wyjazdy jezdzi nas malo,bo akurat teraz moze pojechac DUZO,to sa jakies watpliwosci!Szacunek dla tych co jezdza ZAWSZE,ale czy nie fajnie bedzie jak pojedzie kilka setek Lechistow?
3 października 2006, 14:20 / wtorek
Jak do tej pory protest kibicow Zawiszy przynosi takie oto wynniki:

1)Hydrobudowa jest liderem II ligi.
2)Maja coraz wieksza publika.
3)Organizuja juz wyjazdy.

To jak, protest bedzie obowiazywal az do udzialu Hydrobudowy w meczach UEFA?

Co dalej zrobia fani Zawiszy to ich sprawa....czy przykuja sie do bramki,zaoraja boisko lub beda przebijac opony.... niewazne.
Istotne jest to, ze protest nic nie dal.
Ktos ma inne zdanie?

Z ekonomii jestem cienki,ale z tego co sie orientuje to koszta ochrony przewyzszaja wplywy z biletow przyjezdnych.
I tym sposobem Hydrobudowa zaoszczedzila juz sporo pieniedzy.

Moim zdaniem mozna smialo jechac,bez jakichkolwiek wyrzutow sumienia.
3 października 2006, 14:50 / wtorek
witam .mam nadzieje ze was duzo przyjedzie i nie bedziecie robic zadym .po za tym licze na wasz dobry doping ale kulturalny.pozdro
3 października 2006, 14:52 / wtorek
verde- to może ogłośmy całej kibicowskiej Polsce, że skoro listki nałozyły na nas zbyt surową karę, to w ramach protestu, niech nikt nie chodzi na mecze organizowane w Polsce. Ciekawe ile stadionów w nastepnej kolejce ligowej będzie bez kibiców.

Mi nikt nie zarzuci, ze jeżdżę tylko na bliskie wyjazdy. Troszkę przez 20 lat ich uzbierałem. Do Bydgoszczy będzie to mój kolejny wyjazd, pierwszy na Kujawiaka. Daleko w dupie mam bojkot Zetki i nie dlatego, że popieram działania hydrotworu, ale dlatego, że bojkot jest baznadziejny. Nie daje zupełnie nic.

Pojedźmy tam w 3-4 tys chłopa. Zróbmy prawdziwą mobilizację. Będąc na stadionie wyraźmy swoje poparcie dla IV-to ligowców.
3 października 2006, 15:24 / wtorek
Prawdziwa mobilizacja na pewno będzie:i myśle,że liczba 1300-1600 osób jest całkiem realna,a gdybym się pomylił i byłoby nas 3000tyś............................prawdziwa inwazja
3 października 2006, 15:31 / wtorek
Kurde z tego co widze jest zajebista mobilizacja na tem mecz. Nie ma bata wszyscy jada!
3 października 2006, 16:30 / wtorek
Jak nam wszystkim wiadomo, od podejmowania decyzji dokąd jedziemy, a dokąd nie jedziemy są wśród nas odpowiedni ludzie i to do nich nalezy tzw. "ostatnie zdanie". Wszelkie nasze dyskusje na tym forum i tak nie maja wiekszego znaczenia, albowiem ostateczna decyzja i tak zapadnie gdzie indziej :)
Pozdrawiam
3 października 2006, 17:17 / wtorek
paru tu osobom pomyliła się skuteczność bojkotu z samą akcją solidarności

można niby dywagowac ze to nieskuteczne że mozna by tak, siak, albo jeszcze inaczej
tymczasem sprawa jest prozaiczna i nie ma co tu dywagowac

Zetka znalazła się w dramatycznej sytuacji, zwróciła się z apelem i prośba o wsparcie

nie prosiła nikogo o podsumowania, recenzje zasadności czy skuteczności
ani tez o nowe lepsze podpowiedzi/pomysły

po prostu poprosiła o to o co poprosiła
sprawa znalazła ogólnopolski oddźwiek od ponad roku wszystkie ekipy uszanowały prośbe Zetki

My się na tą sytuację, na ten kontekst wypinamy bo . . . mamy blisko i beda sobie na wyjazda mogli pojechac także ci którzy zazwyczaj z róznych powodów nie jeżdżą

i nie ma co tu dorabiac jakiejś ideologii że jestesmy zawsze tam gdzie nasza Lechia gra . . bo nie jestesmy
że mamy lepszy patent na danie wyrazów solidarności bo nie mamy
ze oceniamy że jest to nieskuteczne, bo nikt nas o takie oceny nie prosił, odwrotnie, poproszono m.in. by uszanowac ich apel . . o to tylko proszono

My oczywiście . . możemy się na to wypiąć
bo jest blisko i mało wiela piknikowa wycieczkę mozna by porobic
choć jeden wyjazd w rundzie zaliczyc
bo jest szansa ze bedzie nas wiecej nieco niż . . . w szarej wyjazdowej rzeczywistości

niech tam by było raz ciut lepiej ale . . kontekst całej sytuacji . . taki mocno średni
nie jestem pewien czy skórka warta wyprawki
łamac to co zdaje sie środowisko ogólnopolskie uznało za to tylko ze . . jest blisko
bo za nic innego

po co ta cała moja produkcja ?
jesli jedziemy to uznajmy, mamy cały ten kontekst w dupie, sytuacja w bydzi zwisa nam kalafiorem
a jedziemy bo jest blisko i może byc fajnie jak pojedzie 300 osób zamiast 60

Zeto - każdy myśle kto jako tako ogarnia obydwa problemy, z łatwością uzna na ile zasadne, a na ile nie jest porównanie sytuacji z twojego posta

oceniam iz 150 w Legnicy jest daleko poza naszym zasiegiem,
obym się mylił
więc . . . zróbmy sobie świeto w Bydzi, kilka stów to jest to za co warto wyłamac się z dotychczasowego ? ?
nie uwazam
3 października 2006, 17:31 / wtorek
Verde zgadzam się z Tobą, mam nadzieję że wyjazd nie dojdzie do skutku!
3 października 2006, 17:52 / wtorek
Moim zdanie ważniejsza jest pomoc naszej druzynie (wyjazd i nasz doping) niz pomoc kibicom Zawiszy (dostosowanie się do bojkotu).

Pozdrawiam.
3 października 2006, 17:57 / wtorek
1000% za wyjazdem!!!Oni maja swoje problemy.My mamy swoje(zakaz).Dlaczego mamy sie karac dodatkowo sami.W ogole sytuacja w ktorej zacznie sie jezdzic na Hydrobudowe jest nieuknikniona.Jak nie teraz to za miesic,rok...Szkoda gadac...Zawisza siedzi na dupie i gowno robi-ich sprawa,ale nie uwazam zeby mialo sie to odbywac kosztem nas.
3 października 2006, 18:08 / wtorek
Bojkot nic nie dał tylko przynosi zysk Hydrochujozie.chyba każd to widzi ze nie tedy drogaZawisza poprosił ok.a co bedzie jezeli np Ruch bedzie miał konflikt i tez poprosi-to co tez nie jedziemy?Panowie to jest paranoja.Proponuje jechać zrobic konkret najazd i powiedziec co sadzimy o hydrogownie piknikom prosto w oczy
3 października 2006, 20:39 / wtorek
dobrze powiedziane Romano, ale ja bym przytoczyl inny przyklad. Gdyby kibice Arki organizowali bojkot to co byscie nei poszli??
3 października 2006, 21:32 / wtorek
Jebac Hydrozagadke!!
Jebac PZPN!!
Zawisza jest jeden IV ligowy!!
Najezdzajcie sobie tych baranow!!
CHWDP dla scierwa!
Najwazniejsze byscie sie pokazali!!!
Jedyni w takiej ilosci na hydrze!!
Godne podziwu!!
Pozdrowienia dla kumatych w Gdansku!!
3 października 2006, 21:45 / wtorek
JackLondon ciebie tez wyjebac baranie ty, juz jesteś za zmiana protestu?
3 października 2006, 21:59 / wtorek
robimy najazd na bydgoszcz wyrabane w jakies ich prosby itp!
3 października 2006, 22:32 / wtorek
Jeżeli pojedziemy do Bydgoszczy to nie dlatego że mamy wyrąbane w Zawisze, tylko mamy wyrąbane na hydro i jedziemy na LECHIE.

ZAWISZA JEST JEDEN, IV LIGOWY !
3 października 2006, 22:46 / wtorek
co wy gadacie tak o tej zawiszy??
Jest Tylko LECHIA!!!!
3 października 2006, 22:53 / wtorek
tak myslałem ze pękniecie i pojedziecie, jesteście łamistrjkami, jedzcie sobie jedzcie... Zawisza jest jeden, IV ligowy
3 października 2006, 23:00 / wtorek
problem polega na tym ze niedostaniecie wiecej niż 800 miejsc wiec niewypisujcie bzdur ze bedzie was 3-4 tysiace nie ma takiej opcji panowie (tylko tyle jest w bydgoszczy przeznaczonych dla przyjezdnych)
3 października 2006, 23:27 / wtorek
odnośnik

i tylko mi nie pisz że to była III liga...
 
1 2 3 ..... 14
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032