Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Wyjazd do Bydgoszczy!

strona 12/14

22 października 2006, 15:02 / niedziela
dluga pilke od srodkowego obroncy zawiszy na napastnika miedzy 3 obrancow i strzal po rekach M. Bąka
22 października 2006, 15:15 / niedziela
gra sie troche wyrownala,toczy sie w srodku boiska. Była jedna akcja Piatka zakonczona strzalem
22 października 2006, 15:18 / niedziela
rozny i strzal glowa Cetnara jednak nad bramka
22 października 2006, 15:27 / niedziela
niestety 0:2
22 października 2006, 15:27 / niedziela
ja pier... co oni robią w tej obronie, kryją 2 metry od zawodnika, a Zawisza robi z nami co che :-(((( a Kosznik to juz mnie dzisiaj wkurza jak nie wiem co
22 października 2006, 15:28 / niedziela
brazyliane normalnie sobie na naszym polu karnym zagrali...
22 października 2006, 15:32 / niedziela
Witaj Pawelku!!!Jestem z Naszymi w Lubece przy internecie i .......cholerna szkoda!!!!Serdecznie pozdrawiam
22 października 2006, 15:34 / niedziela
i ja mam sie wyleczyc w tym zakichanym szpitalu, leżę z nogą w gipsie, 3 dni walczyłem z dziadkami na sali, że w sobotę zadnej familiady i innych gówien nie będą oglądać tylko mecz Lechii, a Te nasze grajki chcą mnie wykończyć. Jak nie potrafią grac otwartej gry, to niech się bronią na 0:0, a nie wypier.... piłkę byle przed siebie, z przodu to pięknie i bezsensownie faulują i kartki łapią, ale z tyłu to już wyciąć przeciwnika nie potrafią jak jest potrzeba. Oby druga połowa była lepsza !!!!!!!!!!!!
22 października 2006, 15:38 / niedziela
Borkowski powinien w przerwie kazdemu po lisciu dac na odmole
22 października 2006, 15:54 / niedziela
A mialo byc tak pieknie...
22 października 2006, 16:12 / niedziela
2:1
22 października 2006, 16:36 / niedziela
szkoda.... przynajmniej w drugiej polowie trochę walczyli, choc gdyby przycisnęli naszych to by się bramki posypały, dorbze by było gdyby ktoś naszemu Ronaldinio wytłumaczył, że juz nie po raz pierwszy osłabia bezsensownie drużynę i żbey lepiej się wziął za treningi i panowanie nad sobą, bo poki co g... osiągnął w piłce, a się już koniec "kariery" zbliża :-), idę teraz powalczyć z dziadkami o oglądnaie Kubicy w tv, może mi poprawi się humor wieczorem :-)
22 października 2006, 16:37 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
22 października 2006, 17:04 / niedziela
nie rozumiem czemu moj opis zostal usuniety!

o takich rzeczach trzeba mowic glosno i wyraznie!

a odpowiedzialnosci i tak sie nieuniknie za wybryki niedojrzalych i zapewne wyrosnietych idiotow!

chyba ze osoba ktora usunela moj wpis sama miala udzial w pamietnych wydarzeniach z meczu z Pogonia i chwali sobie takie akcje...

ten problem trzeba jakos rozwiazac... bo akcja przeciw rasizmowi nie przynosi poki co efektu... malo tego powinnismy sie modlic aby kolejne pokolenia nie zachowywaly sie jak stado wyciagnietych z dzungli przyglupow!

glupota ludzka nie zna granic... jeszcze raz dziekuje przyglupom za uniemozliwienie mi jak i paru tysiacom kibicow Lechii Gdansk obejrzenia dwoch ostatnich meczow przy Traugutta...

ps. pobuczec i udawac malpki ta gartska przyglupow moze czynic wolajac swoich znajomych czy rodzine ale na wlasnym podworku i nie uzywajac do tego emblematow naszego ukochanego klubu...
22 października 2006, 17:14 / niedziela
Zgadam sie w 117% z marianem
22 października 2006, 17:19 / niedziela
Marian, koniecznie kup jutrzejszą wybiórczą z pewnością będzie tam Twój wpis.
22 października 2006, 17:29 / niedziela
Maćko:

Poczekam na jakis twoj wpis z wyrazonym zalem z powodu zamkniecia stadionu albo na opinie o pzpn-ie - jacy oni sa zli i w ogole wilki same!

Smiejesz sie ze mnie wku... wia zachowanie "twoich" kolegow ale to przez takich jak ty czy oni nie mozemy ogladac spotkan Lechii...

no nic wypowiedz z cyklu gadaj z d... a cie "osra" wiec koncze wypowiedz...
22 października 2006, 17:43 / niedziela
Marian, poczytaj starsze tematy to poznasz moje zdanie.

generalnie masz rację jednak nie ciągnijmy tego tutaj na forum.
22 października 2006, 17:45 / niedziela
piękny marianie prosze cie juz więcej sie nie wpusuj!
22 października 2006, 17:53 / niedziela
Marian te huki to specjalne pozdrowienia dla ciebie. Chcesz oglądać Lechie to rusz dupe do Chorzowa. Pod stadionem był mały dym z psami. Pozdro z pociągu
22 października 2006, 17:56 / niedziela
dokladnie marian.Takis rzadny ogladania spotkan Lechii to rusz dupe na wyjazd a nie pierdolisz na necie
22 października 2006, 18:12 / niedziela
Chociaż o meczu jest osobny temat to napiszę tutaj. Pierwsza połowa słaba w naszym wykonaniu, próby prostopadłych piłek. Cetnarowicz w swojej sytuacji mógł próbować przebić się bliżej bramki, a nie uderzać zza pola karnego. Czekałem na ten ostatni gwizdek w pierwszej połowie bo coś czułem że może być nie dobrze. Co do pierwszej bramki to podanie ze swojej połowy, któryś z lechistów nie trafił piłke Vuk pomiędzy naszymi zawodnikami strzał po ręce Bąka wydaje mi się, że Mateusz mógł sie troszke lepiej zachować w tej sytuacji. Druga połowa troszke lepsza w naszym wykonaniu Wiśna kręcił po prawej stronie obrońcami Zawiszy S.A. jak chciał dało to skutek w postaci rzutu wolnego z 18 metrów. Niestety słaby tego dnia Wojciech strzelił w połowe muru. Myślałem, że Borek postawi od początku na Pietrowskiego. Z taką formą Wojciech nadaje się najwyżej na rezerwe, na zmęczonego rywala bo jak gra od początku to wygląda to tak jak by wszyscy grali na zmęczonego Wojciecha. Marcin Kaczmarek nie mógł się nadziwić, że Żuk wszedł za Wojciecha. Nie było w tym nic dziwnego, chociaż na początku sam się dziwiłem, że nie wszedł Pietrowski. Jednak gdy troche nad tym pomyślałem to już wszystko było jasne. Wojciech nie wytrzymał całego meczu co było wiadome za niego wszedł Żuk tylko dlatego, że na ławce był jeden środkowy pomocnik. Oczywiście Marcin wszedł chwilę puźniej za Szulika, który po kontuzji nie był wstanie wytrzymać całego meczu. Bardzo brakowało Pawlaka, który wykonuje tą czarną robotę w defensywie i myśle, że gdyby on grał moglibyśmy zremisowac ten mecz. Sytuacja jak to powiedział Marcin 200% dla S.A. bardzo dobrze wybronił Bąk piłke ma piłkarz Bydgoski przed soba pustą bramkę chociaż byli w niej zawodnicy Lechii i bardzo dobre zachowanie w tej sytuacji Manuszewskiego który wślizgiem uratował nas przed utratą 3 bramki potem to wybicie z lini bramkowej chyba Pęczaka to już była tylko formalność. Bramka dla Lechii nie ma co komentować dośrodkowanie i piękny samobójczy lob. Zachowanie kalki bez komentarza, ale wydaje mi się, że gdyby sedzia pamiętał o jego żółtej kartce w 3 minucie to by mu jej nie pokazał. Dopiero w swoich zapiskach zobaczył, że to druga kartka dla Kalki, ale wtedy nie mógł już cofnąć swojej decyzji. Kontuzja Piątka chyba wykluczy go na dłużej dostał w kolano kolanem więc pewnie jest to cos groźnego. TVP 3 ładnie wyciszyła doping Lechii podgłaśniane trybun gdy S.A. coś krzyczał lub po golu. Mikrofony oczywiście były przy nich o czym może świadczyć to, że ludzie z S.A. piszą, że ich doping marny, a ci co nie byli na meczu mówia, że sie dobrze pokazali. Ogólnie Zawisza S.A. miała Lechię dobrze rozpracowaną w sumie teraz to już wszyscy nas będą mieli rozpracowanych bo w sumie to ramy tylko bokami na Cetnarowicza, ale jeśli to jest skuteczne to nie widze powodu żeby to zmieniać. Choć to głupio brzmi to po tym meczu mamy spokojny sezon bo awans jest nie dla nas, a baraże nam nie grożą. Cieszy dużal liczba naszych na meczu i podobno szybkie wpuszczanie na stadion. Teraz czekamy, aż chłopaki wrócą i napiszą co i jak wyglądało z trybun stadionu.
22 października 2006, 18:31 / niedziela
Jeszcze jedno.

Przed meczem na murawie bydgoskiego stadionu leżały gwoździe i szkła, które najprawdopodobniej miały skaleczyć piłkarzy obu drużyn.

Właśnie wykorzystując pana delegata z PZPN-u chciałbym poruszyć jeden temat. To, co się stało dzisiaj na stadionie Zawiszy Bydgoszcz rano to przekracza ludzkie pojęcie, teraz naprawdę możemy się czuć niebezpiecznie, do tej pory to była zabawa. To mogło skaleczyć zawodników jednej jak i drugiej drużyny. To już jest, nie mam nawet słowa. Mam nadzieje, że pan delegat jak i trener rozumieją. Tu były wysypane szkła i gwoździe na płytę. Ja bardzo chcę jeszcze coś w tej Bydgoszczy zrobić – tak na konferencji pomeczowej to dramatyczne wydarzenie skomentował trener lidera na zapleczu ekstraklasy Bogusław Baniak.
22 października 2006, 18:39 / niedziela
Wpuszczali bez żadnej kontroli. Ogólnie ochrona kulturka, chociaż z nr2 bujał się słynny pasibrzuch. Tylko psy jak zwykle musiały się pokazać
22 października 2006, 18:44 / niedziela
jak byscie nie wiedziueli to podpowiem ze na 99 % wasi koledzy z 4 ligi to zrobili bo nikt inny taki glupi w Bydgosczczy nie jest a wy popieracie ich dzialania .zalosne
22 października 2006, 18:47 / niedziela
Qrwa jebana ostatnia minuta 1-wszej połowy!! Podobno po meczu jakeś "przepychanki" z psami.
22 października 2006, 18:54 / niedziela
Ta druga bramka!!! Oglądając mówie kumpla gola stracą zobaczysz i stało się!!Lechia zawsze po frajersku musi bramki tracić.Później Klaka na czerwono i h...Mam nadzieje żę Piątkowi nic się nie stało poważnego!Zostaje nam trubuna leśna do końca rundy!!!
22 października 2006, 19:24 / niedziela
To juz pewne ze PZPN nie odwiesi kary??
22 października 2006, 19:29 / niedziela
Do Serwus.
Niestety kolego chyba muszę się z Tobą zgodzić odnośnie tematu "leśnej trybuny"
Słyszałeś jak komentator w tv mówił że nasze piro jedynie może nam zaszkodzić?
A przez cały mecz zajebisty doping!!
22 października 2006, 20:39 / niedziela
Niestety do Bydgoszczy nie mogłem jechac i została mi transmisja w TVP 3.O meczu nic nie napisze bo już wiele osóbi pisało.Natomiast komentatorem był M.Kaczmarek który wyraznie byl za zawisza,kazdy jego komentarz to chwalenie ich a Lechie zlewał,przyjechał też do bydgoszczy wcześniej i uciął sobie pogawędkę z Baniakiem na temat Lechii.Jak dla mnie to już jest skreślony i naTraugutta bym go juz nigdy nie chciał.
22 października 2006, 20:52 / niedziela
Nasze piro to napewno ale jak były jakieś burdy z policją to wiadomo że te h**e z pzpn-u coś wymyślą.sztefla kaczmarek mnie tak w ku****Ł . Lechia to Lechia tam to ale w jednym miał racje my nie mamy drużyny na 1 ligę i w tym sezonie raczej nie włączymy się do walki ekstraligę chyba że w przerwie zimowej kupimy 1. napastnik (ale dory który umie zachować zimną krew pod bramką)
2.środkowy obrońca bo trzebiński moim zdaniem zagrał słabo
3.skrzydłowy pomocnik-młody,dynamiczny
4.SPONSOR ALE TAKI KTÓRY SYPNIE GRUBĄ GOTÓWKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22 października 2006, 21:02 / niedziela
Najgorsze to jest to że założony przed sezonem cel (miejsce 1-6) zaczyna się oddalać. Jeszcze przed nami mecz z ruchem! Ale nic to - wiosna nasza!!
A MY SWOJE!!!!!!!!!!!!!!!
22 października 2006, 21:33 / niedziela
Ja też nie lubie Kaczmarka ale musze przyznać, że miał troche racji "zawisza" zagrał dobrze wiec go chwalił, a nasi poza paroma indywidualnymi akcjami to słabiutko, a obrona nasza to była jak ser szwajcarski. A wolne wojcecha to już nawet nie będe komentował. Szkoda bo można było powalczyć o lepszy wynik.
Pozdrawiam
22 października 2006, 21:44 / niedziela
wlasnie wrucilem z meczyka ogolnie bardzoo fajny wyjazd byl:) szkoda wyniku moglby byc lepszy no ale trudno po meczyku maly dymik z policją no i drobne problemy z powrotem:) jedna rzecz tylko mie wkurzyla na tym meczu nasz doping dno i zenada tootalna jak na tako liczbe to spiewalismy naprawde slabiutko a jak juz cos glosniej zakrzyknelismy to byly to najczesciej bluzgi.. owszem mozna pobluzgac na hydro pzpn ale nie powino byc tak zeby doping opieral sie praktycznie tylko na tym..
22 października 2006, 22:02 / niedziela
po meczu mala przepychanka z psami bo napierdizelali chlopaka ktory mial z 15 lat za nic bez kitu za nic poprostu chciał przejsc z drugiej strony ulicy do nas zaczeli go napirdzialac wiec rozwalilismy plot i poprzepychalismy sie
22 października 2006, 22:31 / niedziela
odnośnik

Mozna zobaczyc jakies fotki.
22 października 2006, 22:32 / niedziela
Jedno jest pewne, tam nikt nie chodzi na mecze (na moje oko Hydrofanów nie było nawet 2tys + 1tys od nas, to w sumie max 3tys!!!), a w różnych serwisach podają, że kibiców było dzisiaj 3,5-6tys!!!
Jeżeli Listek i spółka nie zlikwidują nam kary po tym meczu, to ja już nic z tego nie rozumiem. Ale wiadomo niestety, że te dziady mogą doczepić się do wszystkiego.

Plus dla organizatorów za sprawne wpuszczanie na stadion.

Mecz-byliśmy słabsi.
22 października 2006, 22:46 / niedziela
Tomal Ty chyba ocipiales... widzow bylo od 5 do 6 tysiecy spokojnie...
masz tu line i sprawdz bardziej obiektywne fotki odnośnik
Kibice Lechii pokazali sie nawet fajnie... szacun i pozdro!
22 października 2006, 22:52 / niedziela
Jestem bardzo wkurzony tym co policja dziś odjebała Wracamy sobie z meczu, nagle jakies typy zaczely sie do nas drzec kilka osob nie wytrzymalo i podbieglo kawalek by ich przestraszyc i juz wracali do grupy, policja wyjebala zaczela pałować kilka osób (w tym dwóch zawineli) jebli z armatki. Później staliśmy w miejscu przez jakiś czas bo chcieliśmy odzyskać naszych. Z przodu policja zatrzymywała nie pozwalając iść dalej a od tyłu pchali nas do przodu. Zrobiło się tak ciasno że nie możan było się ruszyć dalej a ci z tyłu nadal nas pchali swoimi śmiesznymi tarczami i zaczeli nas do tego pałować, chwile później wjebali nam jeszcze gaz... Żenujące zachowanie policji
HWDP
22 października 2006, 22:53 / niedziela
Dawid chyba za dużo alku pobrałeś w pociągu!!! Doping był na 4+. Gdzie ty cały czas słyszałeś bluzgi?? Były, ale czy aż tak zabójczo dużo?? Duży minus dla piłkarzy, że po meczu nie bardzo chciało im się do nas podejść. Pietrowski to już wogóle jest GWIAZDA bo olał nas totalnie. To samo ManU. Brawo Bączek i Kalka, wy wiecie co to znaczy kibic.
22 października 2006, 22:59 / niedziela
Wyjazd ogulnie przyzwoity. Doping mieszany, raz zajebisty raz fatalny. Po meczu napinka ze strony Bydgoszczan, kilka osób wylatuje za płot i żywopłot, ogulnie nic wielkiego, aż tu kurwa nagle woda z polewaczki i pałowanie ze strony psów... jebane kurwy i prowokatorzy !

HWDP
22 października 2006, 23:01 / niedziela
Po co mam patrzeć na fotki skoro widziałem na własne oczy??
Prawdą jest to co mówiono, że liczby kibiców są tam strasznie zawyżane (propaganda działa w najlepsze).

Po tej wycieczce trzeba się sprężyć na Ruch!
22 października 2006, 23:15 / niedziela
Bydgoszczanie są zachwyceni z naszego przyjazdu :)

"GRATULACJE - Nadal mamy lidera ~! Trzeba przyzna ze widowisko jest kilka razy
lepsze gdy są na stadionie kibice gości - zwłaszcza tak liczni !"

"mecz niezly, kilka akcji na wyokim poziomie...brakuje jeszcze wykonczenia
bardzo fajnie, ze pojawili sie kibice przeciwnej druzyny, niewazne jak
dopingujac i co krzyczaci niewazne, ze nie maja wstepu na swoj stadion
najwazniejsze, ze w koncu jakas ekipa zrizumiala, ze nie rzadza nimi kibice z 4
ligii"
22 października 2006, 23:20 / niedziela
Tomal: sprawa jest o tyle niewyraźna, że kibice Bydgoszczy wchodzili w trakcie meczu i w II połowie było ich z 2 razy więcej niż na początku.

Uważam że ich było ok. 2500 średnio :)

muszę też przyznać że wejście było ekspresowe gratulacje dla organizatorów
22 października 2006, 23:24 / niedziela
kongo jak was bylo 1.000 to jak nas moglo byc 2.500 skoro bylo nas ze 4 razy wiecej niz was??? razem z wami bylo spokojnie 5.000
Swieta racja z tym ze nie rzadzi nami buractwo z 4 ligi (czyli Zawisza-Aluminium)
22 października 2006, 23:25 / niedziela
Zapomnieli tylko dodać: 'każdy to powie, chuj w dupe hydrobudowie' , 'tylko penisy, dostały dziś długopisy' , 'ile wam płacą, za doping ile wam płacą' , 'IV liga, IV liga Zawisza'. Faktycznie, nie ważne co krzyczą :-)
22 października 2006, 23:30 / niedziela
Kontratak: Być kibicem Lechii to jak z waleniem konia...niby przyjemne, ale wstyd sie przyznać...
ZAWISZA SA juz niedlugo OE sialalalala;]
22 października 2006, 23:34 / niedziela
u was jest tak samo, tylko wy jesteście imptentami...
22 października 2006, 23:36 / niedziela
ostry: kto to jest imptent??? hmmm imptent??? nie wiem... ale wiem kto to ANALfabeta...
22 października 2006, 23:40 / niedziela
jeżeli jestes na tyle tępy że nie możesz sie domyslec co ja miałem na myśli to juz twoj problem. dziwnie ci sie to skojarzylo... no cuż, nie każdy ma łatwe dzieciństwo.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.470