Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Wyjazd do Bydgoszczy!

strona 8/14

18 października 2006, 15:13 / środa
no i tak trzymac !!!
18 października 2006, 15:44 / środa
Wszelkie informacje dotyczące wyjazdu znajdziecie tutaj---> odnośnik
Oby wszystkie tysiac biletów zeszło a będzie ciekawie.
MOBILIZACJA!
18 października 2006, 15:55 / środa
13.15- 165biletow sprzedanych
14.30- 270biletow sprzedanych

oj szykuje sie prawdziwa inwazja :-)
18 października 2006, 16:34 / środa
Ja kilka minut po 15 wpisywałem się jako 230~ na listę .
18 października 2006, 17:04 / środa
A zobaczymy ilu tak glosno krzyczacych dzisiaj, ze trzeba jechac do Bydgoszczy, aby dopingowac swa ukochana Lechijke pojedzie w3 listopada do Chorzowa...............
18 października 2006, 17:05 / środa
kumpel wlasnie kupil bilet i byl 273 na liscie
18 października 2006, 18:11 / środa
okolo 17 byla juz liczba 315
18 października 2006, 18:53 / środa
dzisiaj ok 200 jutro musi zejsc 300 a pojutrze 400 i bedzie dobrze:)
18 października 2006, 19:18 / środa
ILE JESZCZE BEDZIECIE TAK WYLICZAC TE BILETY?!!?!?!?!?
18 października 2006, 19:29 / środa
Tylko nie liczcie gdańskie pydy na jakąkolwiek zadyme w bydgoszczy, prewencji ma być dwa razy tyle co was, a dodatkowo pamiętajcie, jak zrobicie jakikolwiek dym po aferze bananowej dostajecie ujemne punkty i zakaz wyjazdów do końca sezonu!! I to będzie koniec waszego snu o awansie!!! Więc nie macie co sobie robic nadzieji na wyjazdową zadymy, no chyba że was sprowokujemu buhahahahahha PRZYJECHALI NIE WYJADĄ!!! Zawisza tylko drugoligowy Stara gwardia zaprasza na mecz gdanskie kondony!! W gdańsku tylko ARKA!!!!! Lechia/Olimpia gdańsk/poznań największe ścierwo w historii polskiej piłki!!!!!!!!!!!!
18 października 2006, 19:34 / środa
zignorujcie go...
18 października 2006, 19:40 / środa
uważajcie lepiej ;) ty Rycerzu,ty jesteś stara gwardia czy z Gwardii Bydgoszcz? dobrze że mam twoje zdjęcie jak trzymasz flagę,zajebiście ci idzie,małolaci się słuchają ;) odnośnik
18 października 2006, 19:42 / środa
rycerzzawisza - glupkowaty prowokatorek z SP :)
18 października 2006, 19:47 / środa
NIE ROZOUMIECIE CO TO ZNACZY ZIGNORUJCIE GO?????!!!
18 października 2006, 19:49 / środa
Ja probowałem ale nie zdzierzyłem....te Wołodyjowski zakuta w przyłbicę pało....przypadłes mi do gustu.

1. Nawet jakby mialy byc jakies dymy (oby nie bylo bo i po co i dla kogo i z kim w Bydgoszczy jak lejemy na wasz smieszny protest) to bylyby tylko na wasza korzysc baranie, chyba ze jestes hoolsem druzyny Hydro...takie dymy bylyby dopiero prawdziwym protestem przeciwko Hydro, czego wy nie potraficie zorganizowac od miesiecy.

2. w Gdansku tylko Arka - zgadza sie...,,tylko Arka przynosi nam najwiecej od lat,,
odnośnik

3. Pozatym prawdziwa nowo narodzona Lechia Gdansk patrzy z litoscia na jedynego Hydrobudowe/Zawisze s.a/Chemika-Zawisze/Aluminium/Zawisze-Chemika/Zawi sze/Zawisze/Zawisze III/Zawisze II

Nara cieciu...
18 października 2006, 19:54 / środa
ale Ci ludzie z Bydgoszczy są śmieszni :))))))))
18 października 2006, 20:05 / środa
o ktorej jest wyjazd pociagiem z gdanska i o ktorej bedziemy w bydgoszczy??PZDR
18 października 2006, 20:08 / środa
lushyn156, lechia.net
18 października 2006, 20:46 / środa
Witam szanownych kibiców i napinających się idiotów z Hydrogówna,ktorzy goszczą na naszym forum, mam takie pytanko, jak wyczytalem jedziemy pociagiem chyba o 11:08 i jest przejzd z biletem grupowym ktory kosztuje 15 zł w jedna strone, ja mam np legitymacje studencka,wiec 50 proc ulgi zreszta jak wiekszosc moich kolegów.. nie wiecie czy bardziej nie oplacaloby sie nam jechac na wlasna rękę tym samym pociagiem?To jest pociag pospieszny?ile km jest to Bydzi?
18 października 2006, 20:52 / środa
ten pociag o 11:11 to pospiech, bilet normalny do bydgoszczy kosztuje 31zl wiec ze znizka to tak czy siak wyjdzie cos kolo 15zl ;)
18 października 2006, 20:58 / środa
p.s. zeby nie bylo ze nie potrafie policzyc 50% z 31zl dodam ze chyba nie ma takiej znizki... wydaje mi sie ze na legitymacje jest 47% znizki;)
18 października 2006, 21:33 / środa
no wlasnie to nawet i tak na grupowym lepiej wyjdziesz;) do Bydgoszczy jest 160 km
18 października 2006, 22:27 / środa
dzieki za info.... jak sądzicie na powrót nie ma sensu kupowac co? bo czesto tak bylo ze jak najszybciej sie nas pozbywali i nawet nie sprawdzali biletow :P a jak nie kupie to czy potem bede mogl kupic jeszcze powrotny :P
18 października 2006, 22:31 / środa
Na uczniowski jest 37% znizki, wiec lepiej kup grupowke
18 października 2006, 22:38 / środa
mam 50 proc studencki
18 października 2006, 22:55 / środa
rekin w bledzie jestes patrz tutaj:

odnośnik

masz blad jak kazdy student na legitymacji
18 października 2006, 22:58 / środa
Na studencki też jest tylko 37% zniżki na pociągi. 50% ( a właściwie 49%) jest na zkm ale nie na kolej! Student tak samo jak uczeń - 37% więc kup grupowy i nie gadaj tylko że brak siana bo to jest śmieszny wydatek a poza tym było ful czasu. Jak chcesz wracać na gapę to śmiało, często się udaje tylko wrazie czego jesteś ponad dwie stówki w plecy :-)
18 października 2006, 23:04 / środa
no to jak te dzieciaki co tu sie wpisuja pojada to bedzie siara nie tyle niepoprawna politycznie co siara siarkowa
18 października 2006, 23:05 / środa
ale bk z tymi legitkami :P hehe no nic dzieki bardzo za info :) tak wiem ze bylo full czasu ale chcialem zeby ten wyjazd odbyl sie dla mnie jak najmniejszym kosztem poniewaz jade rowniez do Chorzowa :) a to juz bedzie wiekszy wydatek, pozdrawiam i do niedzieli!!!!!
19 października 2006, 00:04 / czwartek
Jesteście śmieszni!!! Mam kontakty z chlopakami na wybrzeżu, nikt z "nabojki" nie jedzie do nas na mecz, koles powiedział że wybierają się same małolaty, tylko nie zapomnijcie zabrac ze sobą chusteczek do nosa i mamusi i tatusia żeby miał kto was obronić!!! Kiedyś daliście tyłka olipmii poznań, teraz łamiecie ogólnopolski protest wy nie macie honoru!! I jeszcze wojciechowski i pawlak mają kontuzje!!!
Po co wy gracie jak wy drużyny nie macie!!!! Po co wy gracie jak wy drużyny nie macie!!!!
19 października 2006, 00:10 / czwartek
ja bym sie klocil kto ma 'druzyne' a kto nie....
19 października 2006, 04:13 / czwartek
kto jest smieszny ten jest. najpierw kilkadziesiat wpisow temu byles grzecznym chloptasiem, mowiacy o roznych sprawach, naklaniajacych do nie przyjezdzania. teraz kiedy ludzie zdecydowali ze jada wyszlo z ciebie cale to bydgoskie buractwo. zamiast grzecznie sie pozegnac i pojsc na piwo bo decyzja juz dawno zapadla prowokujesz ludzi, dobrze ze jada kibice na mecz do bydgoszczy, bo jezeli mamy sie solidaryzowac z takimi chakmowatymi balwankami jak ty to wybacz ale nie wymagaj ze zejdziemy do twojego poziomu i moze jeszcze wyslemy ci bukiet roz. dlatego loguj sie na forum Poloni Bytom bo juz 17 marca graja w bydgoszczy, bedziesz mial 5 miesiecy na swoja agitke, a jak oni tez przyjada to bedziesz mogl im wrzucac ze kiedys sie laczyli z Szombierkami. Dzieki Bogu Lechia zaczela wszystko od poczatku od A-klasy i mozesz co najwyzej spuszczac sie przed monitorem ze swoimi durnymi haselkami, zegnam cie kolezko podeszwa w czolo skoro tak diametralnie zmieniasz swoja postawe i nie potrafisz sie zachowac w gosciach, ale wybaczam, w koncu z bydgoszczy.
19 października 2006, 09:50 / czwartek
ludzie :) take it easy :)
netowych napinaczy, cwaniakow jest od groma :)
mozna spokojnie zalozyc, ze ten pan caly rycerzyk wcale nie jest z 2 ligi tylko robi prowokacje.
ale ban sie w 100% nalezy juz chociazby za pisanie glupot :)
19 października 2006, 10:06 / czwartek
jestem z Bydgoszczy i wstyd mi za tego balwana z 4 ligi(rycerz)nie sluchajncie jego i jego debilizmow.pozdrawiam i zapraszam do Bydgoszczy na ciekawe widowisko.
19 października 2006, 10:34 / czwartek
Znowu szykuje się miłe spotkanie z kujawsko-pomorskimi oddziałami OPP. Bardzo nas tam lubią i pewnie będzie powtórka z tego co było rok temu we Włocławku.

Dzisiejsza ''koszerna'':

odnośnik

Zdjęcia lepszego znaleźć nie mogli...
19 października 2006, 10:48 / czwartek
Jak zwykle wybiórcza błysnęła.
Nie ma to jak prawdziwa informacja, zaczerpnieta u źródła. Autorzy jakąją się jak ich szef.

Powinniśmy spalić pzpn i agorę. Dwie najbardzie szmatławe instytucje w tym kraju !!!!!
19 października 2006, 10:49 / czwartek
A co z was takie kozaki zielone ufoludki!! Sami daliście ostro dupy poznańskiej olimpii kilka lat temu, a oceniacie naszego Zawisze!! Była kasa więc w Bydgoszczy pojawiła się duża piłka, a wy tak bedziecie budować potęge swojej śmiesznej lechii bez kasy i budżetu jeszcze przez 20 lat !! Jak nie chcecie to nie przyjeżdajcie na mecz mamy to w dupie!!! Tylko ułatwiacie nam zadanie. Czy tak czy tak potencjał sportowy i organizacyjny mamy dużo większy więc czy przyjedziecie czy nie to i tak dostaniecie od nas plecki!!! Al jak będziecie to może wasi kopacze wam się wypłaczą po porażce!! I jeszcze jedno stara gwardia Zawiszy do której się zaliczam zaczyna chodzić na drugą ligę, bo dla tego zespołu nie ma alternatywy!! Tylko nie przyjeżdzajcie w kilkadziesiąt osób bo pierwszy okrzyk w niedziele bedzie brzmiał TAK SIĘ BALIŚCIE W TRZYDZIESTU PRZYJECHALIŚCIE!! Powiem na koniec tak to jest wstyd że areczka gra sobie w orange a wy zamiatacie środek tabeli w drugiej lidze ufoludki buhahahahhahaha
Aras z Bydzi

poczytajcie jego wpisy kilka stron wczesniej i te ostatnie
to klasyczny internetowy frajer co sie spuszcza przed monitorem lac na takich i tyle prowokuje do awantur a my tam mamy jechac kibicowac jak najmocniej sie da tak zeby cala polska widziala i slyszala o bialo-zielonych naszym "banaowym klubie";-))))))))))))) do zobaczenia w niedziele na głównymo 10.45
19 października 2006, 10:54 / czwartek
powiedz mi na chuj cyniku ,wkrecasz ludziom,że ten jebany rycerz jest z IV ligi?? Prowokacje to ty sam ciągle tu urządzasz,jakby ktoś z IV ligowej ekipy został wylukany na hydro,to byłby zeszmacony przez wszystkich innych. PS.dzisiaj w największej bydgoskiej gazecie w EXPRESSIE BYDG. jest przytoczonych parę wpisów z tego forum,nie wiedziałem że jest tak opiniotwórcze. aha uważajcie na Koguta(szefa młynku hydro),jest bardziej niebezpieczny od Pasibrzucha;)
19 października 2006, 10:57 / czwartek
Ważna informacja:
Bilete na mecz w bydgoszczy będą sprzedawane w sklepie JAKO tylko do piątku do godz. 16!!!

Nie będzie możliwości zakupu biletu w Bydgoszczy.

Także, nie zostawiajcie tej kwestii na ostatnią chwilę, żeby jakąś utarczką w Bydgoszczy odnośnie biletów nie zaprzepaścić szansy wyjazdu na Ruch.
__________________________________________________ __________
Stowarzyszenie Lechiści
19 października 2006, 11:00 / czwartek
oto on odnośnik i weźcie nie zwracajcie uwagi na debili z hydro,którzy próbują siać tu ferment, wkurwia mnie to,że łykacie jakieś hasła o starej gwardii,to kpiny.macie tu fotkę z obrad hydrohoolsów i ocencie sami,czy komus z nas chciałoby się z nimi "współpracować" odnośnik
19 października 2006, 11:01 / czwartek
kubano
nie gotuj sie
poprostu chodzi o to ze ten niby rycerz blahahahaha robi wpisy i sam sie miota bo zmienia zdanie co kilka wpisów
ale tu juz prawda chuj z nim
hahahahah

nara
19 października 2006, 11:04 / czwartek
obejzalem twój odnosnik
blahahahahahhaha
to jakies frajerstwo
tylko paluszków ima brak i wody mineralnej albo soczków "kubus"
bllaaahahahahhahahahaha
19 października 2006, 11:11 / czwartek
jakich paluszkow i jakiej wody .... oni czekaja bo wlasnie idzie krata łychy dziwki i koks :)))
19 października 2006, 11:22 / czwartek
Nie rozmumiem po co sie rozkminiac na watkiem jakiegos rycerzykazawiszy ktory jest przestraszonym 13 latkiem wyrzywajacym sie na komputerze,tak sie napinal co to nie on a teraz gdy zobaczyl jaka ilosc LECHISTOW jedzie to straszy wieksza iloscia prewencji.Zapewne juz dostaje sraczki na sama mysl,zreszta nie istotne ignorujmy wpisy takiego kozaka rycerzyka:))).Martwi mnie troche podzial ze "ci" jada a "ci" nie,fakt czesc stalych wyjadowiczow nie jedzie ale nie wszyscy,sam bylem przeciwny temu zebysmy tam jechali lecz w przypadku gdy zapadla decyzja ze jedziemy nie powinnismy sie dzielic i jechac wszycy.nie istotne teraz czy ktos jedzie pierwszy raz czy jest tym "stalym" jestesmy wszyscy kibicami naszej Lechii i musimy teraz razem jechac i dopingowac nasza druzyne!!!.Rozumiem tych co nie chca jechac lecz ich protest w tej chwili i proba "solidarowania sie" nie na najmniejszego sensu poniewaz i tak Lechia tam pojedzie a "etykieta" i tak przylgnie do nas wszystkich.Wiec panowie nie ma co sie zastanawiac trzeba zacisnac zęby dume w kieszen i jechac!!!I pamietajcie nie ma u nas lepszych i gorszych sa tylko kibice LECHII GDANSK!!! p.s kieruje te słowa do moich kolegów którzy się jeszcze zastanawiaja.pozdrawiam i mam nadzieje ze pojedziemy wszyscy
19 października 2006, 11:39 / czwartek
Do "brat" chciales bym na forum Ci poiwedział czy jade no to mowie Ci ze jade, szkoda ze bedziesz gnił w angli pozdrawiam i do zobaczenia na Lechijce:)))
19 października 2006, 12:36 / czwartek
mam bilecik i na 90% pojadę do Bydgoszczy, ale po przeczytaniu info ze strony nowego tworu oraz gw wychodzi jedno, jesteśmy pierwszą ekipą (i w dodatku liczną) która wyłamuje się z bojkotu i ten fakt nowy twór zamierza wykorzystać marketingowo.

Okazuje się również że policja zamierza zrobić w tego meczu pokazówkę, a fakt przełożenia przez PZPN odpowiedzi na wniosek Lechii o skrócenie kary jest oczywisty. PZPN chce podjąć decyzję po meczu w Bydgoszczy.

dzisiaj skoro świt (zaraz po 10) było ponad 320 biletów sprzedanych
19 października 2006, 12:40 / czwartek
wlasnie z tego powodu powinnismy sie skupic na dopingu naszej jedenastki a nie na jebaniu pzpn-u i listka i jakis tam hydro !!!
19 października 2006, 12:47 / czwartek
Klub Zawisza Bydgoszcz SA na niedzielny mecz z Lechią Gdańsk, na otwarte Trybuny B oraz C wprowadził specjalne, obniżone ceny biletów. Na te sektory będą one kosztować 5PLN. Ceny pozostałych biletów pozostają bez zmian (Bilet Rodinny 15PLN, Trybuna A 15PLN). Przypominamy, że wejście na stadion tylko i wyłącznie za okazaniem ważnego dowodu tożsamości, co będzie kategorycznie przestrzegane przez Ochronę.

hehehe, sie mobilizuja
19 października 2006, 13:22 / czwartek
kongo: no brawo, widze, ze musiales siegnac po Judezeitung, zeby skumac, oczywiste fakty. Wiadomo, ze bede nas prowokowac, ale my powinnismy ich olac i dopingowac Lechie w walce o 3 pkt, a pozniej szykowac si ena Chorzow!!!!
19 października 2006, 14:17 / czwartek
Fani ŁKS Łódź i GKS Jastrzębie wspierają bowiem ekipę IV-ligowców i też mają "kosę" z gdańszczanami.

ŁKS ma z nami kose? lol
1 ..... 6 7 8 9 10 ..... 14
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.440