Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

My, lechiści, na obczyźnie...

strona 1/2

9 października 2006, 21:15 / poniedziałek
witam i zapraszam do wpisów tych,którzy są daleko od biało-zielonej areny na traugutta,i mogą jedynie za pośrednictwem internetu śledzić poczynania Naszej Lechii.Osobiście jestem pozytywnie zaskoczony postawą "lechijki",i widze drużyne a nie zlepek indywidualności,ponieważ nawet podczas absencji podstawowych graczy ,Lechia gra jak należy,przed nami najbliższe spotkanie ze słabiutką Łomża,jednak nie lekceważmy ich...a potem wyjazd do ydgoszczy i tam okaże się w jakiej naprawde formie są "chłopaki z Traugutta".Pozdrawiam,Rafci Bergen-Norwegia
10 października 2006, 14:16 / wtorek
No ja mam nadzieje ze ta dobra passa bedzie trwala jestesmy na 5 miejscu i mamy w sumie nie tak duza strate co prawda to prawda ze nawet na polmetku nie jestemy ale jak tak dalej pujdzie to Nasza Ukochana za niecaly rok czasu powinna wybiec na boiska Ekstraklasy a patrzac na ostatnie lata naszej Lechijce lepiej idzie w drugiej rundzie To by bylo na tyle pozdrowienia ze Stockholmu

A tak pozatym czy istnieje jakas grupa ludzi w Stockholmie ktora chodzi tutaj na mecze jakiejs druzyny (oczywiscie grupa ludzi z Gdanska) !!

Bialo Zielona Rodzina Gdansk, Sopot, Gdynia, --- Stockholm !!

Rafal Stockholm Szwecja
10 października 2006, 23:05 / wtorek
Witam! Najbardziej z tego wyjazdu zaluje tego ze nie moge ogladac LECHIJKI na zywo co prawda sledzi sie mecze na necie slychajac radia gdansk ja u nas graja Chlopaki ale to nie to samo. Powodzenia na murawie i na trybunach.
Jestem w Cork (Irlandia) jest tu druzynka nawet maja bialo zielone barwy;] to troszke cieplej sie na sercu robi.
Pozdrowionka zarowno dla tych na obczyznie ja i tych w kraju bialo-zielono krwistych.
Dominik-Gdansk-Cork
11 października 2006, 01:09 / środa
Z rozrzewieniem wspominam dzieciece lata spedzone wokol stadionu Lechii. Niestety zycie tak sie potoczylo, ze teraz zostaje tylko internet. Jednak mam nadzieje ze uda mi sie zjawic na jakis mecz w koncowce rundy wiosennej. Jest tu nas kilku Lechistow, w tym tez i z sekcji rugby. Sledzimy wszystkie poczynania naszego klubu i trzeba powiedziec ze duzo radosci nam przysparza. Droga na szczyty jeszcze dluga - zarowno pod wzgledem personalnym jak i organizacyjnym. Ale najwazniejsze ze stopniowo tej drogi ubywa. W naszych sercach tylko LECHIA!

Andrzej, Brisbane - Australia
11 października 2006, 23:58 / środa
cze Korpol daj cynk na maila oiram@interia.pl tez jestem w CorK :)

pozdro z biało-zielonej wyspy

oiram
13 października 2006, 12:47 / piątek
Siemanko! Ja juz podjarany na maksa jestem bo wracam po 17 miesiacach zeby dopingowac moj ukochany klub. Zalapie sie na mecz ze stalowka i moze tylko za plotem ale juz mnie ciarki przechoodza :)
pozdrawiam z Chudleigh k. Exeter/ UK
14 października 2006, 01:53 / sobota
No to jak zwykle dolacza sie do tematu Rykosz i Gaca z Keflaviku, Islandia . My prawdopodobnie jesienia juz nie zobaczymy meczu na Traugutta ,ale liczymy ze wiosna bedzie nasza ! Moze pora zeby zrobic flage emigrantow?? Pozdro dla Pytona ,byl , wie jak jest hehe TYLKO LECHIA!!
14 października 2006, 05:33 / sobota
No to i ja się dopiszę do listy emigrantów naszej Lechijki.Pozdrowienia. Robex z Chicago.
14 października 2006, 14:33 / sobota
pozdrowienia i zawsze werny Bialo - Zielonej tradycji...
Hounslow / Londyn... sercem Kohorta Dolny Vrzeszcz... zawsze z Lechią
14 października 2006, 15:30 / sobota
Pozdrowienia z Northampton / Anglia !!!!

Na zawszed wierni,nawet na obczyznie !!!!
14 października 2006, 19:28 / sobota
Biało-Zielone pozdrowienia z Bognor Regis na płd. Anglii.Do zobaczenia na Traugutta wiosnąna na meczu Lechia-Śląsk.Kalczuk
14 października 2006, 20:08 / sobota
Anglia Nottingham . Gdanska kolonia - Kro , Pirat , Michal , Piotr , Bunia - zawsze z Lechia i nowym symbolem Mattim Baczkiem ( tak to juz 6 lat) . Juz na wiosne walka o I Lige . Brawo Borek .
14 października 2006, 21:20 / sobota
Mimo tylu dzielacych kilometrow sercem zawsze z Lechijka. Sledze na biezaco na necie lub w tv (mam tu cyfre+ :]) Mamy dobra passe i trzymam kciuki za chlopakow przed meczem w Bydgoszczy z Hydrotforem.
My wiezymy tylko w BKS!!!!!!!!!!!
Pozdrowienia z Anglii dla BIALO-ZIELONEJ BRACI!
14 października 2006, 23:16 / sobota
Emigrant tez mam cyfre a juz w przyszly weekend meczyk Lechii w Tvp3 :)))

nie ma to jak telewizja PolskA!!!!
15 października 2006, 18:30 / niedziela
Siemanko,
Pozdro dla wszystkich kibiców Lechii na obczyźnie.
Ja ze swoją Kobietą przebywam w Halmstad w Szwecji.
p.s.
LG-HS daj jakiś numer gadu-Sztoholm to tylko 500 kilosów od Halmstad;d;d;d
22 października 2006, 16:00 / niedziela
Pozdrowienia z deszczowego Wuppertalu dla wszystkich bialo-zielonych. "...dopiero gdy cos stracisz, zdajesz sobie sprawe jak bardzo ci tego brakuje..." LECHIA GDANSK

Dziela nas kilometry laczy wspolna milosc.
Wuppertal / Niemcy
22 października 2006, 16:07 / niedziela
W Lübece nie pada ale jak widze wynik to jest smutno i pochmurno!!!!!!!A MY SWOJE!!!!!!!!!!!!!
22 października 2006, 16:50 / niedziela
MY Wierzymy tylko BKS......Bialo zielone pozdrowienia z Berlina!!!Wierny miastu i klubowi!!! JoJo
22 października 2006, 17:31 / niedziela
Udało mi sie obejrzeć mecz z Zawiszą w regionalnej trójce,oczywiście poprzez satelite i troche jestem troszke zawiedziony postawą,chociaż druga połowa była lepsza(szkoda bezmyślności Kalkowskiego w końcówce),a bardzo zbudowany postawą na trybunach,cały mecz gorący doping!BRAWO!!!!Pozdrawiam,Rafci Bergen,Norwegia
22 października 2006, 19:45 / niedziela
ossa dortmund pozdrawia wszystkich na obczyznie...
9 listopada 2006, 00:49 / czwartek
halo?czy to już wszyscy lechiści na obczyźnie???,nie wstydzić się-wpisywać!
9 listopada 2006, 20:29 / czwartek
korpol odezwij sie adam
9 listopada 2006, 22:04 / czwartek
Pozdrowienia dla wszystkich kibicow Lechii z Trondheim.W tym roku Rosenborg po roku przerwy znowu zostal mistrzem(po raz 20!!!!!) i w przszlym roku znowu bede ogladal LM na zywca.Moim marzeniem jest aby do Trondheim w ramach Ligii Mistrzow przyjechala Lechia, wtedy na pewno zasiade w sektorze gosci z bialo-zielonym szalem,ktory jest tu ze mna.Podobno marzenia sie spelniaja.
10 listopada 2006, 13:36 / piątek
Pozröwka dla wszystkich Lechistöw od Marassa z Berlina Zachodniego i od Herthy BSC!!!
12 listopada 2006, 14:23 / niedziela
pozdro dla wszystkich bialo-zielonych braci z Irlandii okolice Cork
12 listopada 2006, 22:53 / niedziela
Pozdro dla wszystkich z Edynburga Tylko Lechia
13 listopada 2006, 11:35 / poniedziałek
widzę, że kilku nas tutaj jest w Cork :) - okolice Wilton
pozdrawiam z wyspy biało&zielonej
oiram
13 listopada 2006, 11:58 / poniedziałek
Pozdrowienia ponowne !! Dla Bialo zielonej braci
(Piekarz moj gg numer 3727421 !! i w sumie nie wiem dokladnie gdzie Halmstad lezy ale jest chyba ztamtad jakas druzyna cos i sie o uszy obilo :D
14 listopada 2006, 11:00 / wtorek
Lechia FC Chojnice jest tez w Galway (Irlandia), brakuje tu tylko atmosfery na Traugutta, klimatu wyjazdow no i wszystkich bialo-zielonych braci!pozdrowienia!
19 listopada 2006, 10:26 / niedziela
odwiedziłem po długiej przerwie stadion na Traugutta,na meczu ze 'stalówką',piękna sprawa,mnóstwo biało-zielonych braci,extra oprawa,doping cały mecz,coś pięknego!!No i do tego świetna,przemyślana gra(tylko w 2 połówce),ogółem super się bawiłem!Pozdro,Rafci!
19 listopada 2006, 11:34 / niedziela
Pozdrowienia z brudnego i szarego Glasgow!

Tylko Lechia! A nie jakiś tam Celtic czy Rangers ;]
19 listopada 2006, 12:18 / niedziela
holandzia pozdrawia all biało-zielonych

heheeeee 8-)
2 lutego 2007, 19:55 / piątek
korpol odezwij sie z tego zaupia z cork :) (adam)
4 lutego 2007, 19:59 / niedziela
pozdrowienia dla bialo zielonej braci ze Scunthorpe(pól.Anglia).Kohorta Dolny Wrzeszcz
4 lutego 2007, 21:20 / niedziela
Pozdrawiam i zapraszam do Brighton-poludniowa Anglia,Panowie mieszkajacy po za RP ,wypadalo by abyscie czesciej sie pokazywali na forum;bedzie ciekawiej!!! LECHIA<LECHIA<LECHIA!!!
4 lutego 2007, 21:36 / niedziela
6 lutego 2007, 14:46 / wtorek
BIALO ZIELONY YORK ANGLIA SLASK WISELKA LECHIA GDANSK
6 lutego 2007, 17:13 / wtorek
Pozdrowienia z Wrexham(Walia) dla wszystkich bialo-zielonych.
6 lutego 2007, 19:03 / wtorek
pozdro z Hounslow/ London Penia -=]Kohorta Dolny Vrzeszcz[=-
6 lutego 2007, 22:39 / wtorek
ty kohorciaz bys sie odezwal do znajomych z palcu:)))))
1 marca 2007, 04:46 / czwartek
Pozdrowienia dla wszystkich Biało-Zielonych z Chicago :)
1 marca 2007, 10:20 / czwartek
Apeluje do braci mieszkajacych w Niemczech ktorzy chca jezdzic na mecze-prosze o kontakt.Razem lepiej i latwiej sie jezdzi,taniej przedewszystkim!Piszcie na maila jesli jestescie zainteresowani ciorus-hannover@web.de
1 marca 2007, 17:13 / czwartek
Witam, i pozdrawiam wszystkich bialo-ziolnych wariatow ktorzy sa w Trojamiescie i tych co sa na Emigracji, ...milosci do naszej LECHII nigdy nie zginie...
ps. do zobaczenia na I lidze
pozdro dla chlopakow z Wisły i Slaska i całego SlupskA ;-) oczywiscie w klimacie !
> GLASGOW LECHIA GDANSK EMIGRACJA <
19 czerwca 2007, 15:24 / wtorek
Witam, moze jest tutaj ktos z Dublina?
Szukam obecnie jakiejkolwiek roboty w dublinie, moze ktos moze cos zalatwic lub wie gdzie najlepiej uderzyc?

tel. 0870 666 456

Z bialo-zielonym pozdrowieniem. :)
7 listopada 2007, 14:48 / środa
Witam Bialo-Zieloni Bracia przebywajacy na emigracji.

Szykuje sie pewne wydawnictwo dla nas, wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt mejlowy sitek@lechia.org.pl

pozdr z dd
7 listopada 2007, 15:45 / środa
jeszcze jak bys powiedzial o co chodzi to bylo by fajnie :). Co za wydawnictwo? pozdro
7 listopada 2007, 20:53 / środa
DO WSZYSTKICH W UK!!
mieszkam w blackpool wybieram sie do polski 23.12 samochodem wracam 1-2.01 mam 5 wolnych miejsc jezeli jest ktos chetny prosze o kontakt GG 6509746 zrzuta na paliwo to jedyny koszt.Pilne
7 listopada 2007, 21:22 / środa
juz tylko 4 miejsca...
7 listopada 2007, 23:38 / środa
Pozdro (z Larsnes-Norwegia) dla mojego syna ur 14 10 2007 nowy Bialo-Zielony!!!
Lechia rosnie w siłe! A takze dla Jesika i całej ekipy z prostej...

Dozobaczenia na świeta!
9 listopada 2007, 00:06 / piątek
Fajnie Brako , że jedziesz... Do kraju przodków; Dunaja i Tabuna. Ciekawe co na to Tekila?
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021