Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia w I lidze w sezonie 2007_2008 ??

strona 1/2

10 października 2006, 15:42 / wtorek
Wszystko wskazuje na to, ze w tym sezonie Lechia do końca będzie walczyła o 1 ligę! Mamy w końcu wyrównany skład i już nawet Maciej Kalkowski nie może być pewny występów w pierwszej jedenastce... Kto wie może za rok odbędzie się mecz przyjaźni pomiędzy Lechią i Wisła!!! Do boju biało-zieloni, do boju Lechia Gdańsk :D Wspierajmy ich gorącym dopingiem, nawet zza płotu!
10 października 2006, 16:34 / wtorek
Daj sobie chlopie na luz!!! Co bedzie to bedzie lepiej nie zapeszaj!
10 października 2006, 16:35 / wtorek
daj bog :)
o ile Zawisza i Ruch sa raczej poza zasiegiem to widac, ze Jaga ma zadyszke i gra bardzo nierowno i mozna sie pokusic o baraze :)
10 października 2006, 17:32 / wtorek
I potem co ? gdzie jest baza sportowa na I lige ?? Stadion w obecnym stanie nie będzie dopuszczony do rozgrywek. A gdzie silny sponsor ? Z obecnym budżetem, z obecnym sponsoringiem stać by nas było tylko na drużynę emerytów, która spadłaby pewnie z hukiem. Moje zdanie jest takie: najpierw musi powstać SSA i muszą być perspektywy na poważny remont/przebudowę stadionu. Jeśli w przerwie zimowej sprawa się wyklaruje to atakujemy baraże :-)
10 października 2006, 17:50 / wtorek
sami optymiści ;-))))

Boże dlaczego pokarałeś Lechijkę, takimi wariatami ??????

Werder, cynik, Twardy- po co wy chodzicie na Lechię ????
Czyż nie dlatego, że Lechia jest najlepsza ??? Że nikt nie może nam dorównać ????
Czy może po to, aby ponarzekać na brak stadionu, oświetlania czy innego telebimu ???

Lechia w tym sezonie awansuje. Ja w to wierzę.
10 października 2006, 18:20 / wtorek
ja tez w to wierze po meczu w bialymstoku to byl ich najlepszy mecz choc go nie wygrali mysle ze ruch wyjdzie z pierwszego lechia i zaglebie bedzie walczyc o2 i 3 za nami jagielonia i polonia bytom ewentualnie zawisza
10 października 2006, 18:47 / wtorek
jak na hydro syfie i na Ruchu zdobedziemy wiecej niż 2 pkt to bedzie awans zgubilismy punkty w jajnikowie 2 ,zagłebie 2 z KSZO 2TO JEST 6 WIECEJ MAJAC 26 PKT DZIS JESTESMY PRZED JAGIELLONIĄ A NA PLECACH Ruchu i hydrosyfowi mecze prawdy z Ruchem i Włocławkiem ale wiosna zawsze była Nasza
10 października 2006, 18:58 / wtorek
Nie bądźcie takimi wielkimi optymistami, poczekajcie aż będziemy w połowie rundy wiosennej, bo dopiero wtedy będziemy mogli mówić czy mamy szanse, czy też nie. Z obecnej sytuacji jeszcze nic nie wynika.

Pozdrowienia z Northampton
10 października 2006, 19:12 / wtorek
ZETO Ty jesteś prawdziwym kibicem, ja też wierzę w awans i jestem niemal pewny że będziemy grali w barażach o OE. Może z Arką....:-) W Gdyni tez nie było stadionu a jak śledzie weszli do 1 ligi to i stadion się znalazł. To akurat jest najmniejszy problem... Myśle ze Zawisza beddzie pierwsza, 2-Ruch, 3-Lechia i baraże wygramy.
10 października 2006, 19:42 / wtorek
Do awansu daleko jeszcze... ale może może...

A co do stadionu itd... z tego co pamiętam pan Adamowicz powiedział że on się zajmie tym aby Lechia dała rade grać w tej klasie rozgrywkowej do jakiej się dostanie (czyli jak będzie 1liga to stadion spełni wymogi).... Zobaczymy... narazie trzeba grać swoje, niektórzy mówią że z Ruchu i Hydro trzeba przywieść punkty a ja się boje o to żeby zdobyć komplet w takich meczach jak w sobote!! Ja wierzę że będzie dobrze!! Pożyjemy zobaczymy a w sobote wszyscy razem:
1liga, 1liga LECHIA GDAŃSK!!
10 października 2006, 19:46 / wtorek
ostanie miejsca 1. ligi:
14. Arka Gdynia
15. Widzew Łódź
16. Górnik Łęczna

pierwsze miejsca 2. ligi
1. Ruch Chorzów
2. Hydroshit
3. Lechia Gdańsk

i Wielkie Derby Tróójmiast i Północy!
10 października 2006, 19:47 / wtorek
a gdzie bedziemy grali w tej 1 liidze? No chyba ze w Gdyni :):)
10 października 2006, 20:07 / wtorek
Ja patrze trzezwo na całą sprawę i myślę że jedynie na co nas stać to miejsca 5-8.
Piszecie o derbach w barażach ze śledziami.Prawda jest taka że gdyby doszło do konfrontacji z pedałami północy to by nas odprawili z kwitkiem i bagażem kilku goli.Co ma Lechia szukać w ekstraklasie pokazał mecz z Pogonią.
Zamiast dopisywać sobie punkty z hydro i Ruchem najpierw trzeba wygrać ze słabą Łomżą.A ze z tym może być problem nasi "gwiazdorzy" pokazali nie raz.
10 października 2006, 22:09 / wtorek
Wpis Anonima czy Oranije2006 pokazuje, że jednak są jeszcze realiści na tym forum.

Do tych, którzy są kompani w gorącej wodzie polecam poczytanie swoich wypowiedzi po meczach z Unią i Jagą, ew. Polkowicach. Ile wtedy było narzekań i marudzenia. "Z tymi patałachami będzie się ciężko utrzymać bez baraży" czy "Zarząd chyba poj... z miejscami 1-6. Może po sezonie, ale nie jesienią" i tego typu klimaty.

Teraz jest dobra passa i niech sobie trwa. A jeśli na koniec sezonu się okaże, że znajdujemy się na premiowanym miejscu to tylko lepiej :)

P.S. Chyba nikt z was nie powie złego słowa na piłkarzy jeśli nie przywiozą ani punktu z Ruchu czy Bydgoszczy? Osobiście wyjazdu na Ruch boję się najbardziej. Porażka i kompromitacja w zeszłym roku nie napawają mnie optymizmem przed spotkaniem z chorzowianami, ale zobaczymy.
10 października 2006, 22:41 / wtorek
Ludzie zapomnijmy o 1 lidze narazie bo z czym sie tam pchac ??
Mysle, ze mecze w Chorzowie i Bydgoszczy sprowadza co poniektroych na ziemie.
10 października 2006, 22:56 / wtorek
Ludzie , jak tu sie pojawi kasa , to my w 3 tygodnie bedziemy mieli stadion na I lige .
10 października 2006, 23:02 / wtorek
A pozatym sobie zapowiem mecze z : Łomżą , Zawiszą , Kmitą , Ruchem i Stalówką :

1.ŁKS Łomża

Jak im wje****y tylko 3:0 to ja Kur**cy dostane

2. Zawisza

Lider do rozjebania . Z Miedzią dostali w dupe . Bo Miedz sie nie bała . My też pokażmy , że sie nie boimy .

3. Kmita

Beniaminek , moim zdaniem mogą być niezli , ale na 1:0 sie nie obraże

4.RUCH

Tutaj chce przynajmniej punkt . To jest zespół który moim zdaniem jest już w Ekstraklasie . Ale nie możemy sie ich bać

5. Stal

Dobry początek sezonu , bo slabe drużyny . 3:0
10 października 2006, 23:08 / wtorek
No i musi być 3 wpis z rzędu :

Ja tu widze tylko Zeto jako prawdziwego kibica ?? Przychodzisz na Lechie i mówisz " E co to za gówno nie maja oświetlenia co oni szukają : Jebut nizej do III ligi " Przychodzisz na III lige : No i spadli cieniasy i kutasy .

a tak na marginesie Twardy i spółka :
to wy rzucaliscie bananami ?

A teraz komentarz o 5 wpisów do tyłu :

Realiści realistami , ale trzeba być optymistą . Przyjdzie ktoś i powie ( Lechia-Ruch np. ) :

A:Z kim oni grają?
B:Z Ruchem Chorzów ..
A: Chuj nie jedziemy bo dostaniemy ze 5 w plecy
Lechista:Wy kibice ??

Trzeba wierzyć
11 października 2006, 10:33 / środa
>a tak na marginesie Twardy i spółka :
>to wy rzucaliscie bananami ?

?????????? ty wez lepiej pomyśl zanim coś napiszesz!

Poza tym: napisałem przecież, że są sprawy do załatwienia w przerwie zimiwej, jak chociażby zawiązanie Sportowej Spółki Akcyjnej (z tego co wiem, jede z warunków startu w OE), czy zdobycie zapewnienia o modernicazji stadionu. Bo jak nagle w kwietniu sie okaże że walczymy o awans, to za późno będzie na tworzenie spółki.

Aha, Saned: stadion w trzy tygodnie ?? ??? Zdajesz sobie sprawę, że żeby zainstalować jupitery miasto musi rozpisać przetarg ? Niestety w Polsce zwykle na jednym przetargu się nie kończy ... Poza tym, np przy takiej kwocie jaką trzeba na taki remont wyłożyć sprawą musi się zająć rada miasta i znowu sprawa się przeciąga.

Wierze w to ,że Lechia na koniec sezonu będzie w ścisłej czołówce, ale bez załatwienia tych spraw o których wspomniałem nie ma co się pchać. Po to , żeby podzielić los ŁKS Łomża ? Tam awans spadł jak grom z jasenego nieba i do dzis nie ma ani stadionu ani kasy , a to przecież tylko II liga.

W każdym razie - działacze i władze miasta do roboty !!!!
11 października 2006, 10:34 / środa
MY WIERZYMY TYLKO W BKS, HEJ LECHIO.....

z takim podejściem powinien być nastawiony każdy kibic Naszej Lechii (oczywiście tak jest, żeby niebyło) ale żeby była równowaga to musi być troszku optymistów i pesymistów, wtedy to wszystko działa jak bum cykcyk. :-)

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K !!!
11 października 2006, 13:45 / środa
Zauwazcie ze z czolowymi zespolami bedziemy grac u siebie podczas rundy wiosennej. Wyjatek stanowi tylko Zaglebie Sosnowiec. Wiec mozemy powalczyc.
Kluczowe znaczenie beda mialy spotkanai z Hydroshit i Ruchem w tym roku na wyjezdzie.
11 października 2006, 15:31 / środa
Widzę ze sa tutaj prawdziwi kibice ale są też dupki, ktorzy chodza na lechie tylko po to zeby sie najebać i pobić. Wierze w Lechie do konca i dlatego im kibicuje. Mysle ze 1 liga jest w naszym zasiegu i zasługujemy na nią!!! A mecz z POgonia przegralismy po naszych błedach i nie ukrywajmy, przez siedziego, ktory nie uznał prawidłowej bramki Króla, nie podyktował tez ewidentnego karnego dla Lechii

LECHIA W I LIDZE!!!!!

I liga I liga LECHIA GDAŃSK!!!
11 października 2006, 16:16 / środa
Jak sie chce to można to nawet zrboić w szybciej
11 października 2006, 18:19 / środa
w tamtym sezonie bezbłędnie wytypowałem kto awansuje i z jakiego miejsca do e-klasy i ze Jaga nie da rady w barazach.Takze nie pozostaje mi nic innego jak tylko napisać 1 liga ! 1 liga ! Lechia Gdańsk ! i niech to też sie sprawdzi

Spojrzcie na wyniki .Niepokonona od osmiu spotkań.Czekalismy tyle lat , od A klasy , az Lechijka będzie tak wysoko.Az miło popatrzeć jak wroci sie z pracy na tabele II ligi ,a miejmy nadzieje ze w sobote wieczorem , po zdemolowaniu ŁKSu Łomza ( wierze w pewne zwycięstwo ! ) , Lechia będzie jeszcze wyzej

pozdrawiam :)
11 października 2006, 22:59 / środa
To by bylo piekne..

Ale licza sie realia.
Czy mamy w ogole budzet odpowiedni dla druzyny z OE?
12 października 2006, 00:58 / czwartek
nasz budzet nie jest odpowiedni bo gramy w II lidze :] ale mysle, ze jak bedzie awans to sie pieniadze znajda. duzo wysilku by to wymagalo ale jakby sie zarzad postaral to da rade, troche juz czekamy. czas pokaze...
12 października 2006, 13:30 / czwartek
Idealny scenariusz na awans.

Gramy dobrą końcówkę jesieni (minumum 9 pkt.)

+dobra wiosna (nie gorsza od jesieni)

+wygrywamy ostatnie 5 meczy (Łomża (W), Hydro (D), Kmita (W), Ruch (D), Stal (W).

+w barażach trafiamy na Odrę Wodzisław, lub Górnik Łęczna.

Ahh...byłoby pięknie :D
12 października 2006, 17:22 / czwartek
NO... Może być Odra, Biskup by sobie przypomniał atmosfere przy Traugutta!!!! U nich 1:0 u nas 2:1 i I LIGA I LIGA LECHIA GDANSK!!!
12 października 2006, 17:42 / czwartek
Awans jest zupełnie realny, przede wszystkim dlatego, że w końcu mamy normalnego trenera, który potrafi odpowiednio zmotywować drużynę.

Normalnego trenera, czyli takiego, który nie ma nasrane w gacie przed każdym meczem, nie cieszy się z remisów u siebie a na wyjazdach walczy o zwycięstwo a nie o przetrwanie czy jak najmniejszy obciach. Nastawienie tego trenera widać w składzie Lechii, gdzie trafiają ludzie, którym zależy na grze, a nie na przeczekaniu ligi, ambitni, tacy np. Szulik czy Piątek i w ogóle w zasadzie cała drużyna.

A jeżeli Ruch i Zawisza to takie wspaniałe ekipy i niby poza zasięgiem naszej Biało - Zielonej Dumy, to co robią razem z nami w drugiej lidze????
12 października 2006, 18:04 / czwartek
Do: 11thCommandment

BARDZO MĄDRZE PISZESZ. WIDZĘ ŻE MASZ POJĘCIE O PIŁCE NOŻNEJ...:-) Niedługo pojdziemy sobie na mecz przyjaźni LECHIA-WISŁA!!!

TS-WKS-BKS
12 października 2006, 18:58 / czwartek
Ludzie skonczcie ten temat, nawet jesli Lechia bedzie grala b.dobrze to moze zostac przyblokowana przez klub.
Nikt otwarcie nie mowi o awansie bo nawet sportowo taki bylby to organizacyjnie sie nie nadajemy tam.
Nie ma sponsora i przede wszystkim nie ma stadionu.
Ktos napisal, ze jak jest kasa to stadion bedzie, kasa na poszerzenie boiska byla a ile sie z tym jebali, a i tak dobrze tego nie zrobili...

Zejdzmy na ziemie, miejmy silne podstawy to wtedy pomyslmy o awansie, slaba Pogon pokazala nam roznice jaka jest miedzy pilkarzami z 1 a 2 ligi.
12 października 2006, 22:58 / czwartek
po kazdym meczu bedzie nowy temat? O awansie? Ale tez z drugiej strony to pokazuje ze jest niezle cisnienie w Gdansku na 1 lige :)
13 października 2006, 00:04 / piątek
tomek- ale ty brednie piszesz. Na molo w Sopocie, podczas prezentacji PMG Paweł A, wyraźnie powiedział, że celem Lechii jest awans, a miasto chce w tym pomóc. Przedstawiciele sponsorów również wypowiadali się w podobnym tonie.
Cel postawiony przed Borkiem, też daje jasno do zrozumienia, o jakie cele ma walczyć Lechia- "jeśli baraże, to tylko o OE".

Mecz z Pogonią grały rezerwy rezerw, a ty płaczesz, że była porażka. Zobacz w jakim składzie grała obrona. Zobacz, że z uwagi na kontuzje musieli grać juniorzy. Czego ty się spodziewałeś po takim składzie ?????
13 października 2006, 09:36 / piątek
Zeto to Ty brednie piszesz. Jaka prezentacja na molo w Sopocie? Chyba, że byłeś na jakiejś innej. Wziąłeś pod uwagę, że w I lidze też bedą kontuzje i wtedy musielibyśmy grać rezerwowymi. Pogoń objechała nas bez pierdnięcia na takim etapie organizacyjnym na jakim jesteśmy większość meczy by tak wyglądała. Co to za pomoc od miasta skoro zamawia się murawe za 1,5 bańki, która nie nadaje się do gry. Szkoda było dołożyć i zamówić porządną murawę z Holandii. Pomoc miasta wygląda tak, że stadion jest w opłakanym stanie. Aż strach pomyśleć co by się stało gdybysmy musieli zainstalować oświetlenie. Nie ma co się oszukiwać: albo Lechia wzmocni się organizacyjnie i piłkarsko albo marzenia o OE możemy odłożyć na później.
13 października 2006, 10:11 / piątek
LECHIA JAK GRA TAK GRA!ZAŁOZENIA PRZEDSEZONOWE SA REALIZOWANE!JESTESMY NA 5 MIEJSCU(MIALY BYC 1-6) A JAK BEDZIEMY WYZEJ TO TEZ LEPIEJ!TYLKO ZE ORGANIZACYJNIE I PILKARSKO TRZEBABY SIE SOLIDNIE WZMOCNIC! BO JEDNAK 1 LIGA TO TROCHE INNY POZIOM, ALE NIE POROWNUJE DO MECZU Z POGONIA BO U NAS NIE BYLO KILKU PODSTAWOWYCH GRACZY I TO TEZ MIALO ISTOTNY WPŁYW... POZDRO
13 października 2006, 12:05 / piątek
Dratva- wypowiedzianych słów, nie da się cofnąć. Prezydent, sponsorzy i piłkarze głośno mówili o OE.

Czy jesteśmy na to organizacyjnie przygotowani. Czy Pawłowi A można zaufać. To niestety jest już inna bajka.

Piłkarsko nie jesteśmy wcale tacy słabi. W tym składzie Lechia moim zdaniem utrzymałaby się w ekstraklasie. Organizacyjnie masz rację.
13 października 2006, 12:05 / piątek
Co wy za bzdury piszecie? Tomek ty jesteś z Lechii czy z Arki? Zeto Ty piszesz mądrze, ja wierze ze I liga jest w naszym zasięgu. Ktos napisal ze w I lidze tez beda kontuzje, ale od tego są transfery.... Wraz z awansem do I ligi zwiększy się budżet klubu. Trzeba wierzyć a nie tylko narzekać...
29 października 2006, 11:23 / niedziela
Wznawiam temat, odżyły nadzieje po efektownym zwycięstwie z Kmitą:))
29 października 2006, 12:21 / niedziela
Chcialbym zaznaczyc ze wiosna gramy z czolowymi zespolami u siebie:)
Kurde zeby Slask sie utrzymal...
Druga liga za rok moze byc bardzo ciekawa... prawdopodobnie awansuje Motor Lublin...
29 października 2006, 14:32 / niedziela
ciekawe gdzie bysmy mieli grac w przyszłym roku w OE??
na paraolimijskiej??
29 października 2006, 16:46 / niedziela
sew- sam sobie odpowiadzas. Będziemy grać w OE. Napewno 15 spotkań rozegramy na wyjeździe. Drugie 15 w Gdańsku.
I proszę ciebie, i innych malkontentów- nie zadawajcie już tego głupiego pytania.
29 października 2006, 17:39 / niedziela
w tym sezonie bedzie trzy razy awans wszystkie Lechie awansuja o klase wyżej A MY SWOJE...............................
29 października 2006, 21:38 / niedziela
Witam przedmówców. Ciekawa dyskusja się wywiązała. Ja w kwestii tematu zdanie mam niestety podobne do reszty pesymistów. Moim skromnym zdaniem wszystko zależy od decyzji o organizacji Euro w Polsce i na Ukrainie.Jeżeli takowa, "korzystna" dla Polski zapadnie to chyba możemy zapomnieć o OE w najbliższym sezonie, a kto wie czy nie na dłużej. Jeżeli w kwietniu przyszłego roku zpadnie ta nieszczęsna decyzja to wszelkie środki finansowe pójdą na budowę Baltic Arena. Nie ma się co oszukiwać. Taka inwestycja to dla miasta dużo większa promocja dla Gdańska i Paweł A. mimo całego szacunku jaki mam dla niego pewnie "letko" na nas wypnie. Teraz zbliżają się wybory samorządowe i nie zapominajmy, że politykiery wszelkiej maści będą obiecywać złote góry dla paru głosów, a jak przyjdzie co do czego to będzie jak zwykle. Tam pódzie cały dostępny hajc z miasta i ze środków unijnych. A nie zapominajmy o budowie hali na granicy Gdańska i Sopotu. To w niej ma być rozegrany finał ME w koszykówce w 2009r. i ona też "musi" być gotowa. Niektórzy podają przykłąd klubu zza miedzy. Oki, ale oni nie mieli rozpadającej się trybuny, która stanowi realne zagrożenie dla życia tam zasiadających. Nie była remontowana chyba od czasów Hitlera. Ponadto Śledzie miały zainstalowane oświetlenie, które też nie jest bagatelnym wydatkiem (napewno pare milionów pln), gdy wchodzili do ligi nie było wymogu podgrzewanej murawy (a nas to już będzie obowiązywało) i mogli to sobie spokojnie zrobić w późniejszym terminie, to znaczy w tym roku w lecie. Arka miała na stadionie krzesełka i ogółnie dużo lepszą sytuację. Ryszard Krause za zaoranie Górki zobowiązał się kłaść gotówkę na klub i mieli już bardzo silnego sponsora. Poza tym w Gdyni nie ma żużla, piłki ręcznej, siatkówki i bóg wie czego,a to są potencjalni nasi sponsorzy. Niby w Gdańsku jest kilka poważnych firm jak Hydrobudowa ( Zawisz :) ), Energa, DGT, Lotos ale one coś nie garną się do sponsoringu piłki. Reasumując sytuacja mimo jako takich wyników (kłania się remis np. z Janikowem i Polonią B) wcale nie jest różowa i hurra-optymistyczne zalicznie do grona klubów OE chyba jest nieco na wyrost. OE to kupa hajcu na organizacje zaplecza i co najmniej 3 razy większy budżet na drużynę niż teraz. Ale to tylko moje zdanie, mogę się mylić czego nam wszystkim życzę. Pozdrawiam
CHWAŁA LECHII NA WIEKI!
30 października 2006, 09:25 / poniedziałek
Keanoo- mała wrzutka:

W jajnikowie punkty straciła Lechia, hydrobudowa a Ruch wręcz poległ. Zobaczymy jak w ostatniej kolejce zagra tam jaga.

Bytom zabrał punkt nam, ale zremisował też w Białymstoku i u siebie z Ruchem, oraz wygrał w Sosnowcu.

Tak więc, z tymi drużynami czołówka grała bardzo, bardzo podbnie. ;-)
30 października 2006, 09:57 / poniedziałek
czasy robią się coraz normalniejsze (tzn. komercyjne). Miejsce Lechii jest tylko w I lidze. Coś mi mowi, że nastąpi to wtym sezonie :))
30 października 2006, 18:20 / poniedziałek
Witam,
Zeto - masz rację, drużyny z czuba też tam potraciły punkty, ale czy nas to usprawiedliwia. Pamietasz pewnie doskonale jak dostaliśmy bramę z Unią. Kurcze, to chyba była 94 minuta! A tak było by 2 pkt więcej. Z Polonią o ile dobrze pamietam, mieliśmy sporo sytuacji na wygranie i to kilkoma bramkami. Remis we Wrocku też po kuriozalnym błędzie. w sumie 6 pkt i jak już wcześniej wspomniałem nie jest tak super różowo. Ale to nieistotne, bo temat jest inny. Lechia była, jest i będzie wielka i kiedyś będziemy wygrywać w OE.
Pozdrawiam
CHWAŁA LECHII NA WIEKI!
31 października 2006, 13:46 / wtorek
Thomas13 poradze i coś. Zamiast marnować prąd na internet kup oryginał i będzie OK. CO ma wspólnego LECHIA i FIFA?? Temat do usunięcia moim zdaniem!

TS-WKS-BKS
31 października 2006, 13:48 / wtorek
Sorki pojebały mi się tematy:))
9 listopada 2006, 16:31 / czwartek
Ja straciłem nadzieje po meczach z Zawiszą i z Ruchem, no ale na wiosne wszyscy najgorski rywale polegną na TRAUGUTTA 29!!!!!
10 listopada 2006, 19:37 / piątek
Dobre wyniki dla Lechii w tej kolejce póki co.

Górnik 1:1 Kmita
Sosnowiec 1:1 KSZO

Plan na jesien (miejsca 1-6) wykonany.

WIOSNA NASZA!
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.443