Gdańsk: poniedziałek, 17 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:

Polska-Portugalia 2:1 !!

strona 1/1

1

11 października 2006, 21:21 / środa
JAZDA POLACY !!! Żuraw choć do Gdańska to mamy I lige !!
11 października 2006, 22:10 / środa
A mogło być już i z 4:0
..ale mecz się jeszcze nie skączył...
11 października 2006, 22:26 / środa
:D 2-1:D:D:D Bravo Ebi:D
11 października 2006, 22:26 / środa
Szkoda , że tylko 2:1 i ta stracona bramka i niewykorzystane sytuacje . Ale pokonaliśmy Portugalie !!!!. A mogło być 4:1 ...
11 października 2006, 22:35 / środa
Mogło być wyżej ale liczą się 3pkt:)
11 października 2006, 22:38 / środa
To był po prostu piękny mecz!!!!!
Dawno nie widziałam takiej dobrej gry Biało-Czerwonych :D

Uśmiech nie schodzi mi z twarzy :)

Polskaaaaaaaaa biaaaaaało - czerwoniiiiiii!!!!!! :)
11 października 2006, 22:39 / środa
Jak dla mnie to rewelka!!!
Dawno nie widziałem takiej repry!
Szczerze mówiąc nie wierzyłem(:(:(:(:
11 października 2006, 22:45 / środa
no no panowie badzmy z lekka uczciwi nie 5-1 a moglo byc 5-5 bo portugalia miala tez niezle szanse! Wiec ogolnie mowiac mielismy wiecej szczescia od nich i to nam dawalo sily do ladnej gry. Ale tego czego nie moge zrozumiec to jest pan Rasiak!!! He he takiego paralityka to jeszcze nie widzialem i chyba jest to tylko w Polsce mozliwe on sie prawie polamal jak chcial pokiwac. Czemu on gra w reprezentacji??? To ze zaliczyl assyste przy drugiej bramce to byl jak 6 w Lotka!
11 października 2006, 22:51 / środa
No nieźle teraz Werder dojebałeś. Portugalia 2 celne strzały w bramke, a ty mówisz, że mogło być 5:5. Ładnie się uśmiałem, dziękuję. Dobranoc
11 października 2006, 22:52 / środa
Co moglo, a co nie..

Wazne, ze WYGRANA!

Piekny mecz, az sie poplakalam ze szczescia..
Ta Druzyna zaczyna zaskakiwac i to POZYTYWNIE!
Oby tak dalej..=)
11 października 2006, 22:56 / środa
Werder chyba inny mecz ogladałes :-) nasi byli lepsi pod każdym wzgledem.
2:1 to najniższy wymiar kary dla Portugalii.Naprawde jestem po wrażeniem,chłopaki dlai z siebie wszystko no i taktyka Leo na 6.
11 października 2006, 23:00 / środa
Do WERDER
Chłopie, urywkami mecz oglądałes???
Polska powinna co najmniej 4 brameczki walnąć.
Niesprawieliwie się zdarzyło, że Portugalia nam strzelila (choć ładna akcja była).
Cieniowali cieniowali, ale strzelili.
Byli tacy mali, malutcy...
Tylko POLSKA!!!
Wszystko nam wychodziło.
Świetny mecz.
BRAVO!!!
11 października 2006, 23:03 / środa
panaowie badzmy obiektywni melismy fuksa jak chuj. jak by ta bramka nie wpadla tak szybko bysmy dostali oklep. MY NIE MAMY ZADNEJ TECHNIKI TO ZE WYGRALISMY TO JEST FUKS NA MAKSA i sobie mozecie pisac co chcecie jak bysmy nie strzelili szybkiej bramki to mecz by calkiem inaczej wygladal.
11 października 2006, 23:03 / środa
Werder za bardzo opiles to zwyciestwo bo pier*olisz głupoty :D:D

Pozdrawiam i kładę się szczęśliwy spać :)
11 października 2006, 23:08 / środa
Rehabilitacja za MŚ :) Dla takich meczyków warto żyć :)

PS: Werder nie pij tyle :]
11 października 2006, 23:08 / środa
to tak: mecz ustawila szybka bramka Smolarka w 9 minucie piekna akcja, i wiadomo ze portugalia nie moze na nic czekac chociaz tu powinno byc wiecej cierpliwosci i powolutku przechodzic do ofensywy, skad kiedy sie dosc mocno odkryli to Smolarek znow gol i pozamiatane wtedy calkowicie zmienil sie obraz gry i Polska wiaodmo, ze nie niezle gra z kontry zas gorzej radzi sobie z atakiem pozycyjnym. Tu wielkiej filozofii nie trzeba ze czasem sam Carvalhio zostawal na polowie i mial ciezko skad tez gra naszych wygladala niezle. Chwala im za to ze grali naprawde z zaangazaowaniem i to bez wyjatku, dawno nie widzialem takiej gry u Polakow. Styl gry pozwolil odkryc sie Bronowickiemu co bylo widac az nadto. Zaskoczyla mnie dyspozycja Lewego zagral jak profesor w srodku, nie do przjecia. Jednak gdyby nie ta bramka w 9 minucie roznie moglo sie potoczyc ale po co gdybac gbyby mamy 3 punkty po pieknej zespolowej grze i musimy sie cieszyc.
Co do sytuacji zgadzam sie ze moglo byc wiece bramek szczegolnie ta sytuacja gdzie szli 3 na bramkarza Rasiak mogl strzelac ale wiadomo, ze gdyby strzelal i chybil kazdy by mu to wytykal wiec wybral rozwiazenie lepsze dla druzyny ale niestety nie wyszlo ale nie ma co narzekac bo zle nie zagral ze ma klopoty z porwadzeniem pilki nie od dzis wiadomo ale asyste zaliczyl przy drugiej bramce madrze sciagnal w swoim stylu 3 obroncow i pozamiatane. Wiec nie ma co jest dobrze !!!!

POLSKA BIALO CZERWONI !!!
11 października 2006, 23:10 / środa
Werder nie wiem czy wiesz, ale na tym własnie polega ten sport. Trzeba strzelac bramki i nie wazne w jaki sposób mógł nawet Kowalewski strzelić. Widze, że jesteś jednym z tych wiecznie nie zadowolonych, ale cuż masz do tego prawo.
11 października 2006, 23:13 / środa
brawo.brawo.brawo!!!dawno nie widzialem tak grajacej REPREZENTACJI.POLSKA BIALO CZERWONI POLSKA BIALO CZERWONI.....
11 października 2006, 23:17 / środa
WERDER.nie osmieszaj sie . to co piszesz uwlacza tobie i kibicom naszej KOCHANEJ LECHII.zastanow sie nad soba chlopie!!
11 października 2006, 23:17 / środa
macie racje werde cos pił !!!

4-0 tak mogło być BRAWO EBI !!!
BRAWO RASIAK !!! (naprawde)
11 października 2006, 23:22 / środa
Werder idź sobie na forum werderu!!!!! Czy ty kiedyś byłeś zadowolony? Czy od urodzenia byłeś wściekły na matkę, że wpadła z twoim starym? Polska wygrywa po w miarę dobrej grze. Rasiak dobrze wystawia piłki, po jednej akcji pada gol. 'wielka' Portugalia sobie nie pograła. A ty szukasz dziury w całym. Zmarszcz freda, może wtedy humor podłapiesz :-)
11 października 2006, 23:28 / środa
zagrali genialnie,werder chyba inny mecz ogladales :)
dla mnie odkryciem boczni obroncy:golanski,bronowicki byli z przodu i z tyly caly czas...
zagralismy futbol totalny,wszyscy bronli i wszyscy atakowali,holenderska szkola wychodzi,BRAWO!!!!!!
11 października 2006, 23:31 / środa
Polskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

Jak wróci Jeleń będzie zajebiście :D

I zmieńcie nazwe tematu na Polska - Portugalia 2:1

:]
11 października 2006, 23:44 / środa
4-0 na luzie mogloby byc, ale nie narzekajmy. Brawo POLACY.

ps. i tak nie lubie Slaskiego ;)
11 października 2006, 23:54 / środa
Ludzie czy zawsze musza być wszędzie malkontenci! Liczą się 3 punkty. Nawet jeżeli Portugalia miałaby 100 sytuacji a my byśmy strzelili jedną bramkę kolanem to trzeba się cieszyć. Zwycięstwo Polski nie było jednak przypadkowe. Zagralismy bardzo dobre spotkanie i byliśmy lepsi. Odczepcie się też od Rasiaka, który rozegrał dziś dobre spotkanie. Cieszmy się tą chwilą i JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA!!!
12 października 2006, 00:02 / czwartek
ale ja sie tak samo ciesze z wygranej polski jak i wy tylko ze jeste objektywny i nie wpadam w obsesje i jeste uczciwy do wyniku! Ale niech wam bedzie najwazniejsze abysmy teraz belgie pokonali koniec watku!
12 października 2006, 00:10 / czwartek
Werder,

Dobranoc =)
Nie pij tyle, alkohol tez szkodzi =)
12 października 2006, 00:16 / czwartek
Werder ale ty jestes koles zajebisty mecz dawno juz takiego meczu nie ogladalem teraz wyjazd do Belgi tylko 3 punkty polaczki pozdro
12 października 2006, 00:24 / czwartek
kurwa 24 lata czekalem na taki mecz . BRAWO POLSKA, ze lzami w oczach patrzalem na bramki Ebiego i cala gre naszej reprezentacji,mam nadzieje ze to poczatek calego wielkiego planu NASZEGO TRENERA :) BIALO CZERWONI DO BOJU, w takim stylu mamy ME :)
12 października 2006, 00:33 / czwartek
Przepiękny mecz Panowie! Dziękuję! To jest to na co czekałem! Beenhakera powinni zatrzymać na stanowisku za wszelką cenę bez względu na to, czy zakwalifikujemy się do Euro 2008, czy nie. Z drugiej strony ten fenomenalny mecz w wykonaniu Polaków może okazać się grą o pietruszkę, bo i Finlandia i Serbia zdobywają kolejne punkty. To co mnie urzekło już pod koniec transmisji to "We are the Champions" z głośników na Śląskim - taki "Miś na miarę naszych możliwości", bo do jakiegokolwiek czempionatu to nam daleko... Mimo wszystko jeszcze raz gratulacje dla Leo, Dziekanowskiego, Kaczmarka i całego sztabu za ułożenie taktyki, a dla naszych chłopaków za perfekcyjne wręcz wykonanie założeń. DZIĘKI!!! - PODTRZYMUJECIE DUCHA W NARODZIE! OBY TAK DALEJ!
12 października 2006, 00:35 / czwartek
Wspaniały, fantastyczny mecz, niesamowity... po prostu historyczny

brameczki Ebiego:
odnośnik
odnośnik

Polska Biało-Czerwoni!!!!!!!!!
13 października 2006, 00:03 / piątek
To ja moze o Rasiaku napisze : totalne drewno, zero techniki uzytkowej , ciagle zaliczanie gleby, ledwo dostanie pilke i ktos przy nim stoi to Rasialdo juz sie przewraca. Niecelnosc podac <sam na sam z bramkarzem ,gdzie podal na lewo tak zjeb..ie ,ze naszych 2 kopaczy nie zdazylo dobiec do niej i strzelic.
Poza tym byly akcje ,kiedy Rasiak mogl sam swobodnie biec z pilka, holowac ja, to az seki drewniane mu sie trzesly < raz kiwnal z wlasnym cieniem po prawej str. boiska
na polowie okolo> , mnostwo niedokladnosci , nieprecyzyjnosci.
Asysta ,ktora zaliczyl to byl wielki cud, poprostu podal <chyba zzaliczyl glebe tez> i kopnal czubkiem buta , akurat tam byl Smolarek.
Rasiak co potrafi ? - POTRAFI JEDYNIE grac głową , w ten sposob strzelac bramki.
Za grosz nie ma dryblingu.
13 października 2006, 09:44 / piątek
tCZEW ALE NIE NARZEKAJMY!WYGRALI CHLOPAKI!TO SIE LICZY!RASIAK MOZE MASZ RACJE JEST PARALITYKIEM ALE WALCZYŁ!TAK WALECZNEGO GO NIE WIDZIAŁEM DAWN!ALE I TAK MNIE ON NIE PRZEKONUJE!JA BYM WSTAWIL MATUSIAKA OD POCZATKU!I TERAZ DO BELGII PO 3 PKT I POZAMIATANE:)POZDRO
15 października 2006, 12:05 / niedziela
Ja wiem , że tym razem awansujemy do ME i zdobędziemy ME !! POLSKA !! BIAŁO CZERWONI !!

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.232