Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Euro 2012 w Gdańsku

strona 1/2

14 października 2006, 08:54 / sobota
www.e2012.org ------- Proszę wejść na tą stronę aby poprzeć kandydature Polski i Urainy do Euro 2012
14 października 2006, 17:02 / sobota
Ja wam cos powiem , jak w tym kraju do teego czasu sie nic nie zmieni, to wyjdziemy na obciach !!
23 października 2006, 15:26 / poniedziałek
odnośnik - tak dla odpoczynku od tematu Bydgoszczy.
23 października 2006, 17:30 / poniedziałek
Trochę obłudny w tym filmiku widok miedzianych kadzi w gdańskim browarze,który od dawna jest zlikwidowany i nie prowadzi żadnej produkcji...
24 października 2006, 16:19 / wtorek
Niby tak, ale w porównaniu z prezentacjami innych miast to wydaje się, że ten Nasz jest calkiem ładnie skrojony.
12 maja 2009, 20:56 / wtorek
Prosze pisać wszystko o e2012 w tym wątku !

Jutro o 13-tej W Bukareszcie UEFA poda jakie miasta będą gospodarzami e2012.
13 maja 2009, 08:02 / środa
Niby w większości spekulacji Gdańsk pozostaje, ale może decyzja naprawdę zapadnie dopiero dziś (nie została jeszcze podjęta -> spekulacje nie mają pokrycia).
13 maja 2009, 10:24 / środa
Tak naprawde to mało ludzi zdaje sobie sprawe z tego jak to było na początku. Zgłoszone były 4 miasta polskie i 4 ukraińskie. Kraków i Chorzów zostały 'dodane' później i nazwano je 'rezerwowymi' a potem zaczęto mówić że to żadne rezerwowe tylko wszystkie miasta mają takie same szanse. Guzik prawde. Zgłoszone były Warszawa, Gdańsk, Wrocław i Poznań. Ale jak wiadomo z ostatnich doniesień uefiakom spodobał się bardzo Kraków. I wg mnie podzieł miast będzie równy, czyli 4-4, mimo że orpócz stadionów ukraina to jest naprawde 30 lat za murzynami...autostrad żadnych i żadnych nie będą budować, hoteli malutko bo nie ma dla kogo ich budować. Ogólna bieda i standardy życia strasznie niskie...No ale wracając do wyboru to wg mnie bardzo prawdobodobne, że uefa wybierze kraków zamiast wrocławia, poznania czy nawet gdańsk...już za 2h się dowiemy..
13 maja 2009, 11:06 / środa
Gdańsk zatwierdzony na Euro.
13 maja 2009, 11:08 / środa
kurde odetchnalem z ulga.
13 maja 2009, 11:11 / środa
Warszawa, Gdańsk, Wrocław i Poznań. Szkoda Krakowa ale cóż.Wybrano też 2 miasta na Ukrainie i kolejna dwa muszą nadrobić. Jeżeli te dwa pozostałe ukraińskie nie przyspieszą tempa do grudnia 2009 to mistrzostwa będą w 4-ech polskich i 2-uch ukraińskich miast. To tyle.
13 maja 2009, 11:17 / środa
Prawda jest taka, że dzięki tej decyzji będzie w Polsce 7 dużych stadionów z prawdziwego zdarzenia (liczę stadion Legii), gdyby odpadł Gdańsk albo Wrocław, to wcale bym nie miał pewności, czy coś by się nie przeciągnęło w Letniewie....
Ponadto jest kilka mniejszych stadionów typu: Kielce, Lubin.
Poza samym prestiżem i promocją związanymi z organizowaniem Euro, dzieje się u nas coś czego zawsze brakowało.
13 maja 2009, 11:32 / środa
Ale będą cyrki z biletami...
13 maja 2009, 11:41 / środa
Hahaha Jakubiak- była minister sportu teraz mówi, ze trzeba starać sie o 6 miast dla Polski i 6 miast dla Ukrainy... zabiła mnie tym tekstem... Wczesniej mowila, ze przez 2 lata wspolpraca z Ukraina byla zle prowadzona, ze nie bylo wspolpracy, tylko konkurencja, rozumiem, ze za jej kadencji tez tak bylo, bo 2 lata zahaczaja o jej kadencje...

Reasumując, PiS wykorzystuje decyzje UEFA do swoich politycznych podchodów... Ci politycy nie są normalni. Rzygać się chce...
13 maja 2009, 11:56 / środa
Pocieszające jest także to, że nasza świątynia T29 zyska także na obliczu, ze względu na zadania jakie podczas mistrzostw ma spełniać. Czyli pięknieć będzie z dnia na dzień do samych mistrzostw.

AVE LECHiA!!!
13 maja 2009, 11:57 / środa
A jakie są plany zwiazane z Euro jesli chodzi o T29?
13 maja 2009, 12:19 / środa
Plany sa takie że bedzie zjazd idiotów z Porazki Obywatelskiej pewnie bedziesz gosciem honorowym-Co za baran
13 maja 2009, 12:36 / środa
Idiotami to są Psiory!!!W/g nich to porażka ze RZĄD!!!nie wywalczył dla nas 6 miast!!!!!We wszystkich dotychczasowych mistrzostwach podział był równy to raz a dwa to Prawo i Sprawiedliwość ma w nazwie SPRAWIEDLIWOŚĆ czyli równo a oni chcą wykiwać Ukraine!!!!!to jest OSZOŁOMSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13 maja 2009, 12:42 / środa
Bolek!!! idź-odpocznij...
13 maja 2009, 12:45 / środa
A Ty sie zastanów!!!!!!TO UEFA rozdziela a nie rząd!!!!A po drugie to te miasta jeszcze przed wyborem miejsca zgłosiły sie do organizacji!!a po trzecie to te mistrzostwa dano nam ze względu na loobing Ukrainy!!!
A TERAZ TY ZACZNIJ MYSLEC LUB ODPOCZNIJ OD TEGO!!!!
13 maja 2009, 12:50 / środa
Niewidzialny88 - dzięki za kontstruktywną odpowiedź :)
pozdrawiam Cie chłopcze
13 maja 2009, 13:21 / środa
Nie zaczynaj z polityka na forum(szczegolnie pisząc o oszołomach z Porażki Obywatelskiej)Jesli masz taką intuicje jesli chodzi o wiek forumowiczów to wracaj lepiej na Onet:)
13 maja 2009, 13:26 / środa
Czy Pis czy Po i tak to jest jeden chuj... nie zaleznie kto bedzie przy wladzy i tak normalny zwykly obywatel Polski nic nie znaczy dla nich, wiec nie wiem po co wy sie tak tu wyklocacie kto lepszy, a kto gorszy... czy Kaczory czy Tuskonowicze i tak to wszystko jest jeden chuj!
13 maja 2009, 13:27 / środa
To Ty ropoczołeś od PORAŻKI OBWATELSKIEJ!!!wiec spokojnie.Sam doskonale widzisz i orientujesz się w ku;isach całej sprawy więc niepotrzebnie wtrącach elementy polityczne a odpowiedz Twoja do "sin" była chyba nieprzemyślana!!
pozdrawiam
13 maja 2009, 13:32 / środa
Wiadomość świetna a tu sie okazuje ze niektórzy wierzyli w jakies FaktoSuperEkspresowe spekulacje ze moze dostaniemy wiecej miast i teraz sa rozczarowani. Krakowa rzeczywiscie szkoda no ale czyim to sie miało by odbyc kosztem.
Co do T29 jesli ktos zechce wyłozyc nie male pieniążki to moze bedziemy kandydowac na ośrodek dla reprezentacji uczestniczących w Euro . Ale chyba marne szanse bo raczej jest taka moda ze kadrowicze osiedlaja sie gdzeis z dala od miejskiego zgiełku.

Inna sprawa ze PISklaki z Kurską kur.. na czele (zreszata sie zastanawiam czy on naprawde mysli ze Polacy sa tacy głupi czy jest tak mądry ze udaje debila liczac ze Polacy kupią te jego pierd..) beda teraz to politycznie przekrecac ze porażka i ze wogóle lipa i ze nic sie nie uda . Wspomiana wypowiedz b.m. Jakubiak (ona na pewno czuje ducha sportu buhahah) tylko o tym świadczy.

Pozostaje miec nadzieje ze Ukraincy dadza rade i bedzie 4+4 a nie 4+2. Nie wiem na jakiej podstawie niektórzy dalej opieraja sie na tym ze jeszcze cos dostaniemy !!??!!

Pozdro.

Macie jakis pomysł jak zarobic na Euro ?? :)
13 maja 2009, 13:32 / środa
Niewidzialny88 - gdzie ja napisałem o PO? Pokaż mi palcem. Gdybyś czytał ze zrozumieniem, to pewnie byś wykumał jaki jest sens mojego posta. Nie od wszystkich można jednak wymagać tego czego wymaga się od siebie. Aha i wyzwiska typu "baranie" w Twoim wykonaniu są na tyle proste, że miałem prawo użyć w twoim kierunku zwrotu "chłopcze".

Wobec tego pozdrawiam dojrzałego kibica :)
13 maja 2009, 13:43 / środa
Proponuję Wam założyć na forum gadki wątek "PO kontra PIS i inne chujostwo" i tam sobie po-pisujcie do woli.

I chuj. Kropka.
13 maja 2009, 13:49 / środa
Weszły miasta, które miały lobbystów - i o tym chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Czy to dobrze czy źle - to już zupełnie inna sprawa.
Osobną kwestię stanowi też starcie amatorów platfusiarni z pisiorami...
Mimo wszystko uważam, że Bolek powinien odpocząć!!!
13 maja 2009, 14:13 / środa
Euro nasze i chuj. Reszta niech sie bije między sobą w dupie to mam Tylko Gdańsk
13 maja 2009, 14:18 / środa
A co do T29 to pewnie prędzej czy później i tak Kuchar każe naszą świątynie zaorać i wybuduje jakiś market czy ośrodek:(

Aejaejao!!!
13 maja 2009, 14:29 / środa
jacaraca...

to podpucha? Jeśli nie to kto by się spodziewał, że taki "doświdczony forumowicz" nie wie co i jak.

A propos EURO2012 Panowie więcej luzu. Nie biadolić, że będzie stadion ale nie będzie drogi 1,2,3 nie będzie parkingów itp.
Kto był w np. w Klegenfurcie to będzie wiedział o czym mówię ;-)
13 maja 2009, 14:59 / środa
Kurski fajnym posłem jest (barwna z niego postać) i prawdziwym kibicem biało-zielonych, nie jak jakies kur..., miglance, polityczne oszusty i werhmachtowce. A najważniejsze, że LG będzie grała na prawdziwym nowoczesnym stadionie prosto z bajki. W końcu przesiądziemy się z drewnianej furmanki, fakt ostatnio trochę odpicowanej (która jednak nigdzie i do niczego nas nie dowiozła) do prawdziwej rakiety, na której będziemy grali z MU, Barceloną i Milanem. LG będzie mieć bezapelacyjnie najładniejszy stadion w Polsce, jeden z najpiękniejszych w Europie i na świecie. Może na reszcie opuści nas ten pech i w nowym miejscu sięgniemy po laury i tytuły, na które swoim potencjałem i tradycja zasługuje Lechia i Gdańsk.
13 maja 2009, 15:50 / środa
Castorp!!!Wszystko ok ale ten wstęp !!! troszke za dużo chyba wdychasz!!!co do reszty to zgadzam się!!
13 maja 2009, 16:04 / środa
Bolek - jesteś uprzedzony
13 maja 2009, 16:20 / środa
Dajcie spokój juz z tą polityką, przecież było wiadomo ze mieli już ułożone wierszyki (czerwoni, pisiory i rząd) na każdą ewentualność tj. 3 i 4 miasta, 5 , 6....
Zawsze mozna powiedziec ze mogło być lepiej, a jak juz nie mogło to najlepiej powiedzieć ze to nie "ich" zasługa...itd itd.
Wkurza mnie natomiast to pie... pseudofachowców ze jeszcze jest szansa dla Krk i Chorzowa, chociaż przed chwilą Platini mówił ze nie biorą pod uwagę tych miast.
I po co takie farmazony żenić? Wybrali 4 miasta i wypada sie cieszyc ze jest tu Gdańsk, bo i nasza LECHIA na tym skorzysta.
Oby.
TYLKO LECHIA!
13 maja 2009, 17:12 / środa
Kurski jest fajnym posłem - załatwiaczem :)
ale na szczęście nie on Euro dla Gdańska załatwiał
13 maja 2009, 17:31 / środa
odnośnik
Proponuję sondę: czy jest nam do czegoś potrzebna Piechniczkowa wiara w "UEFA Family"?
Zdziwił się biedny, że leśne dziadki stąd nie dały rady przekonać leśnych dziadków stamtąd, że Śląskiemu się należy "za zasługi"
13 maja 2009, 18:39 / środa
castrop - wróciłeś...;)
i teraz tylko nie wiem czy Ty tak na serio czy tylko dla jaj;DDD
13 maja 2009, 19:55 / środa
Euro 2012: Szczegółowa punktacja polskich miast

odnośnik
14 maja 2009, 23:51 / czwartek
"Wzrośnie liczba samobójstw, rozwodów i niechcianych ciąż." - czarna strona euro, już mamy się bać ? odnośnik

Swoją drogą, spotkałem Miecugowa w Klagenfurcie nie wyglądał na zniesmaczonego.
15 maja 2009, 07:22 / piątek
Ja pierdole. Niech te babska sie wezmą za gotowanie, sprzatanie ulic (nie daj Boże niech nei wsiadaja do samochodu) a nie za robienie reportarzu o czyms o czym nie mają pojęcia. Samobójstw rozwodów i mordobić :) - nowy klasyk :)

Wiadomo ze Euro ma tez jakieś koszty ale "ważne zeby minusy nie przesłoniły plusów"
15 maja 2009, 07:52 / piątek
hime..
a parkingi na polu odgrodzone taśmą ostrzegawczą powbijaną na tyczki widziałeś?
a wyjście ze stadionu prosto w pole kukurydzy widziałeś?

Ja też nie byłem zniesmaczony. Przyjąłem to na miękko. Jest jak jest i już. Chodzi mi o to niech wszystkie płaczki się zamkną i nie pitolą że nie ma tego czy tamtego.
15 maja 2009, 09:25 / piątek
haha, piechniczek jest rulezem "- Łudziłem się do końca, że Stadion Śląski będzie gościł mistrzostwa. Bo ja... pokochałem go."

niech sie z nim ozeni, chociaz to chyba bedzie bardziej homoseksualny zwiazek partnerski ;] tak czy siak ma problemy z wybujalym ego... ja, piechniczek tak mowie wiec musi byc! lol, po co nam impreza na trupie... przestal wierzyc UEFA family bo okazalo sie, ze jego uczucie nie zostalo odwzajemnione hyhy

"dodał Piechniczek, który swoje biuro senatorskie ma w budynku Stadionu Śląskiego." i wejsciowki chcial miec za free :D
15 maja 2009, 10:00 / piątek
Ostatnio oglądałem cafe football i był Piechniczek, i co trzecie słowo w jego wypowiedział to 'stadion śląśki' ale co się dziwić, promował 'swoje' regiony. Nie jestem przesadnie złośliwy, ale W-wa, Gda, Poz, Krk i Wro - to wg. mnie idealna 5-ątka po stronie polskiej. Chorzów to naprawde jakiś żart był. Błąd został popełniony 2 lata temu podczas wybierania miast, bo złosili 4 i tyle dostali. Kraków i Chorzów był poprostu tak na "dostawke", żadne umowy z nimi nie były zawierane i było oczywiste, żę odpadną. Ale dziwi mnie to co właśnie mówił prezydent Krk...Rozumiem, że uefa mobilizowała wszystkich żeby coś robili ale po cholere takie ocenianie...Kraków oceniali najlepiej, cudownie, wspaniale i za kilka dni mówią im "dziękuje". Co do krzesełek to jeszcze nie ma decyzji ale pewnie będzie ankieta w necie jak np. przy okazji budowy stadionu Legii i to kibice wybiorą bo stadion nie jest budowany tak o tylko dla Lechii. Co do wykorzystanie T29, to był pomysł aby rugbyści się tu przenieśli ale chyba pomysł upadł. Treningi piłkarzy będą na T29 a mecze na BA, bo z tego co pamiętam to jeżeli treningi miałyby być na BA to by wychodziło o wiele drożej...

Nasz stadion (wizki)
odnośnik

Postęp prac: (niestety z gorszej kamerki bo lepsze padły):
Dzisiaj: odnośnik

13 maj: odnośnik

A tu wszystkie 4 miasta gospodarze od środka:
odnośnik
15 maja 2009, 12:59 / piątek
Nasz Bursztyn wygląda na tych prezentacjach przekozacko!
W ogóle "serce roście, parząc na te czasy". Do niedawna w Polsce nie było nic, a teraz fajne obiekty będą wyrastać jak grzyby po deszczu.

Śledzi ktoś te wszystkie plany i budowy stadionów piłkarskich (jeśli jest błąd, to poprawcie)?:
- Stadion Korony w Kielcach (zbudowany)
- Stadion Zagłębia w Lubinie (zbudowany)
- Stadion Zawiszy w Bydgoszczy (zbudowany? wyremontowany?)
- Bursztyn w Gdańsku
- Stadion narodowy w Warszawie
- Stadion Legii w Warszawie
- Stadion Śląska we Wrocławiu
- Stadion Wisły w Krakowie
- Stadion Cracovii w Krakowie
- Stadion Piasta w Gliwicach
- Stadion Górnika w Zabrzu
- Modernizacja starego stadionu narodowego w Chorzowie

Jest coś jeszcze w planach?
15 maja 2009, 13:25 / piątek
W Białymstoku, stadion na 22,500, projekt już jest (chyba najładniejszy stadion z tych mniejszych w Europie?) serio będzie miała Jagiellonia naprawde świetny stadion! Narazie trwa wyburzanie starych trybun, na jesieni zaczyna się budowa.

"Terminy realizacji zakończenia projektu wykonawczego przewidywane są na maj 2009 roku. W czerwcu 2009 nastąpi ogłoszenie przetargu, który zostanie rozstrzygnięty w październiku 2009. Również w październiku 2009 nastąpi przejęcie prac przez generalnego wykonawcę."

Wizki: odnośnik
Postęp prac: odnośnik
odnośnik
15 maja 2009, 13:26 / piątek
- Stadion Lecha w Poznaniu

Dlaczego tu nie ma opcji "edytuj"...
15 maja 2009, 13:57 / piątek
Bardzo dobre zachowanie Laty, ze popdpisal papier o organizacji Euro 2012 w 4 polskich i 4 ukrainskich miastach. Razem od poczatku i razem do konca. Aczkolwiek szkoda, ze nie ma tam Krakowa, gdyz to kolebka polskiej turystyki, miasto mogace chyba najwiecej zaoferowac. Niestety od samego poczatku ich nie bylo i stalo sie. Ja osobiscie wolalbym Krakow niz Poznan. Na minus w Krakowie przemawia tez stadion, ktory nie bedzie mial takiego standardu jak w Poznaniu.
17 maja 2009, 14:03 / niedziela
Co to za kurwa żydowski posąg pod dworcem? W GDAŃSKU
17 maja 2009, 14:13 / niedziela
a co to ma wspolnego z "EURO 2012 w Gdansku" ??
jak jestes ciekawy to zgłoś sie do Adamowicza on Ci wytłumaczy
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.452