Gdańsk: poniedziałek, 21 października 2019
FORUM
Podstrony:

Zawisza S.A - Lechia 22.10.06. godz.14.40

strona 1/1

1

14 października 2006, 21:45 / sobota
Troche grzecznościowy temat , ale na prosbe kibica zawiszy będe nazywał tak jego zespół
14 października 2006, 23:23 / sobota
sluchaj sie dalej
14 października 2006, 23:43 / sobota
Dlaczego Lechia gra z IV ligowcem?
14 października 2006, 23:45 / sobota
Lechia gra z Kujawiakiem, klubem ktory sam nie wie czym jest, i przekupuje kibisow, i to swoich! To nie klub pilkarski! To jebane gowno w ktorym siedza ludki ktore chca sie nalapac
15 października 2006, 00:09 / niedziela
Możecie nas nazywać Hydrotworem czy jak tam chcecie. czy przyjedziecie czy nie lata mi to koło nosa. Nie macie zielonego pojecia co sie dzieje w bydgoskiej pilce . chcecie popierac tych co pare lat temu ukradli drużynę aluminium konin to wasza sprawa.Zawisza SA bedzie istniec mimo durnych bojkotów.To żenada że IV -ligowi błagają największe kosy o bojkot.Wstyd !!!!. Mamy was w dupie. Lechia Gdańsk K.... Szajs . Czekamy na was w Bydgoszczy.
15 października 2006, 00:55 / niedziela
Slit nie napinaj sie tyle bo ci zylka pierdzaca peknie i pobrudzisz sobie klawiature.Co ci to da ze powyzywasz nas na forum?Masz jakies kompleksy?A moze mama wczoraj komputer kupila.
15 października 2006, 01:45 / niedziela
jedziemy 11:08 pociag z Gdanska Glownego
na miejscu jestesmy o 13:04

mecz na 14:30 w niedziele !
15 października 2006, 03:56 / niedziela
Slit jesteś prostakiem i kasztanem! Idź i zatańcz Kujawiaka na meczu Hydrozagadki. Twój wpis świadczy tylko o tym, że jesteś zwykłym pastuchem i wsiunem. Twój post już dawno powinien być wykasowany. Aż mnie trzęsie jak sobie pomyślę, że masz czelność wchodzić na to forum z buciorami, napinać się i obrażać Lechistów. W niedzielę weź ze sobą parasol, a na meczu baw się chorągiewką, którą dostaniesz na wejściu, żryj kiełbaski i rozkoszuj się piknikową atmosferą. Na żużlu już Cię nie lubią co?

Nie obchodzi mnie wynik tego spotkania, bo niewiele ma ono wspólnego z rywalizacją sportową. Kupiliście sobie nazwę, piłkarzy, kibiców i wyniki. Mam nadzieję, że zdechniecie sobie tak samo jak zdychały podobne do was pseudoklubiki, kiedy tylko skończy się pęga, a wasze brudy wypłyną na wierzch.

I slit... Chrupiesz berło
15 października 2006, 10:53 / niedziela
slit ty wez sie tak nie spinaj bo wychodzisz na totalnego debila:) was{hydrogowna} niema na mapie kibicowskiej wiec niema co dyskutowac a tak pozatym radze czasem odejsc od kompa:)"czekamy w Bydgoszczy" buahahhaha
a to czekaj se dalej:)
15 października 2006, 13:07 / niedziela
Slit napisal:
"czy przyjedziecie czy nie lata mi to koło nosa".

a nastepnie napisal:
"Czekamy na was w Bydgoszczy"

tak wiec lata Ci kolo nosa czy chcesz zeby Lechia przyjechala?...bo sam sobie przeczysz...
15 października 2006, 14:38 / niedziela
szacunek dla kibicow Lechii za nazwe zespoluz Bydgoszczy.mimo ze macie opinie jednych z najgorszych kibicow w Polsce zachowalisce sie po sportowemu zakladajac temat z nazwa klubu taka jaka jest.co do kibicow mam nadzieje ze bedzie doping w miare sportowy .i nie wierzcie ludziom ktorzy mowia ze nie ma kibicow nasz zespol bo z meczu na mecz jest coraz lepiej ,
odnośnik
oto fotka z wyjazdu do janikowa.swoja droga to gimnazjalisci z unii 75 minut meczu zamiast dopingowac swoj zespol to wyzywalo druzyme przyjezdna oraz ich ikibicow.pozdrawiam i zycze abysmy sie spotkali na wiosne w 1 lidze:)
15 października 2006, 14:58 / niedziela
Ci gimnazjaliści z Unii byli słyszani na stadionie a wy nie istnieliście. Gdyby nie fakt, że trybuna gości jest wyraźnie oddzielona od sektorów Unii to można by pomyśleć, że was tam wogóle nie było. Skoro "gimnazjaliści" z Unii was przekrzykują z palcem w dupie to jak można określić was??
Poza tym stwierdzenie, że 75 minut Unia obrzucała was obelgami zamiast dopingować swoich to kłamstwo. Więc jest tylko małym zakłamanym kundlem.

Jestem kibicem Zawiszy. Nigdy nie pomyślałbym, że mogę wam kibicować ale tak się chyba stanie w Niedzielę. Życzę powodzenia i przywieźcie z Bydgoszczy 3 punkty.
15 października 2006, 16:34 / niedziela
TOPERZ - daj to na wasza glowna strone - Zawisza kibicuje Lechii.

mysle, ze w walce zapedziliscie sie w kozi rog :)

moze jeszcze wejdziecie do klatki do Lechii, skoro ak nagle zapalales miloscia do bialo-zielonych?
15 października 2006, 23:10 / niedziela
A niech wchodzą, będzie ciekawie... :]
15 października 2006, 23:30 / niedziela
Ja tych bajek znam kilka , najbardziej wiarygodnąjest najkrótsza :

Koleś zrobił w Włocławku wielką piłke , a na mecze po 1000 ludzi przylazilo i tylko po to tak jak nasi bananowcy zeby sobie jaja robic . Koleś dostał wkurwa i przeniósł zespół do Bydgoszczy .
16 października 2006, 16:03 / poniedziałek
hehe widze ze net walka trwa dalej... Zawisza S.A atakuje w kazdym temacie chyba nie damy rady im jak tak waleczni beda u siebie :)
16 października 2006, 23:59 / poniedziałek
odnośnik
Prawie jak kibice-Prawie robi wielką różnice...
18 października 2006, 17:48 / środa
Z powodu kontuzji nie zagra 2 podstawowoych zawodnikow w srodku pola Wojciechowski i Pawlak. W sumie za Pawlakiem nie ubolewam. Ostatnio gdyby nie dobra psotawa obrońców i Baka oraz to ze mielismy duzo szczescia, bylibysmy przez Cygana w gorszej sytuacji. Gorzej, ze Slawek nei bedzie gral, bo chlop zaliczal ostatnio asysty i gola strzelil. Przy stalych fragmentach byl nasza mocna strona. Ciesze sie jednak, ze do gry wraca Szulo on sie przyda.
Mysle ze w srodku pola od 1szych minut zagraja Szulik i Pietrowski.
Chcialbym w koncu zobaczyc jak w srodku pola blyszcza razem Szulik i wojciechowski.
22 października 2006, 12:38 / niedziela
Już za 2 godziny hit kolejki ;)

Hydrostwór - Lechia.

Wieże w naszych.
23 października 2006, 08:57 / poniedziałek
Mnie najbardziej zastanawia postawa sponsora Kujawiaka czyli Hydrobudowa. Nie mogę pojąć jak można trzymać się klubu którego po za garstką gówniarzy nikt nie chce, nie chcą go w Bydgoszczy, Włocławku, nie chcemy go My Kibice z całej Polski. Jakaś dziwna strategia tej firmy budowlanej, bo co oni za reklamę mają, dkoro ciąglę każdy nazywa ten twór Hydrogównem, itp, itp. Być może w końcu po meczu z nami i naszym dopingiem przeciw Hydrobudowie włodarze tej prężnej firmy budowlanej pójda po rozum do głowy i skończą sami sobie robić pod górkę. Mi nazwa Hydrobudowa kojarzy się wyłącznie źle, i myślę, że tak jest u większości kibiców w Polsce. Z drugiej strony Hydrobudowa to wykonawca prac hydrotechnicznych zx którymi my szarzy ludzie raczej nie mamy doczynienia, o ile wiem to Hydrobudowa nie jest developerem więc mieszkań od nich nie kupimy. Fakt faktem sami sobie fundują antyreklamę, nie wiem może to nie ma wpływu na ich obroty, nie jestem w tym temacie specjalistą.
Lechii jest tylko 3- drugoligowa, piątoligowa i beklasowa :P
23 października 2006, 09:48 / poniedziałek
hydroani pojebani!!!!slit jakby zawodnikow arki przeniesli do gdanska i zespol nazywalby sie lechia gdansk!o by byla paranoja co nie...na tej samej zasadzie stworzony został ten pojebany hydrostwor!!!pozatym jebnijcie sie w banie!!!krzyczycie lechia n akolana a to ledwo 2;1 wymeczyliscie!!!!kazdy to powie chuj w dupe hydrobudowie!!!hydro fani pojebani!!!!!!!!!pozdro dla fanow lechii!!!
23 października 2006, 10:03 / poniedziałek
kibicc zapomniałeś dodać kilka ekip juniorskich i drużynę dziewczynek ;-)

a co do hydrobudowy - być może kierują się zasadą - nieważne jak mówią, byle mówili - tym bardziej, że udowadniają że wbrew wielu trudnościom potrafią zorganizować drużynę z Orendżowymi aspiracjami
23 października 2006, 15:26 / poniedziałek
mnie powalił tekst sprawozdawcy w TVP3 - gdy hydrotwór skandował na kolana - sprawozdawca - kibice Zawiszy świętują już zwycięstwo
17 grudnia 2006, 12:33 / niedziela

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012