Gdańsk: czwartek, 20 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Maciej Kalkowski i jego kartki

strona 1/1

1

22 października 2006, 16:37 / niedziela
Po co Maciek, nasz kapitan robi takie rzeczy ?!

Nie po raz pierwszy osłabia zespół. Jak on może być jeszcze kapitanem?
22 października 2006, 16:56 / niedziela
bardzo, bardzo kiepskie zachowanie i poważne osłabienie drużyny :( szkoda, bo to już nie pierwszy raz. wiadomo nerwy i emocje robią swoje, ale trzeba nad nimi panować !!! szkoda takie zachowanie wogóle komentować :/
22 października 2006, 16:56 / niedziela
za co Kalka dostał kartke ??

za to ze krzyczał do młodszych ze zle graja ze podali mu piłke na aut !!

czy kapitan nie moze uwagi zwracać swoim zawodnikom ??

LECHIA GDAŃSK !!!
22 października 2006, 20:03 / niedziela
wedlug mnie 1 kartka byla za szybko jak by dana [ brak konsekwencji - po chwili zawodnik za ostry faul nie dostaje zoltej], druga mogl sobie sedzia darowac...

no coz... kujawiak zbyt mocny byl

a my SWOJE !
22 października 2006, 21:25 / niedziela
Ad1: Spójrz w 2 strone po ilu zagraniach Kalki drużyna przeciwna dostaje kartki ?? Kalka to dobry kapitan i nie ma co narzekac . Tez bym byl taki wkurwiony jak koles go wypierdala po 1 nieslusznej kartce kiedy kolo za chwile faulie tak samo a 2 no sedzie pokazal swoja klase . Maciek Pierdolną piłką o glebe jebut i zdaża sie . Chociaz trzeba chamować.
22 października 2006, 21:44 / niedziela
Ja to widze inaczej, pierwsza kartka na wyrost a druga calkiem zasłużona. Zdenerwował się i rzucił piłą, ja tam jego rozumiem, ale wiedząc, że się ma już kartke na koncie to powinnien sobie darować takie zachowanie zwłaszcza, że bezsensownie osłabił zespół.
Szkoda bo ostatnie minuty graliśmy bez 2 ofensywnych zawodników
22 października 2006, 21:59 / niedziela
mi sie wydaje ze maciek sie wkurwil na kosznika i dla niego szurnal pilka a nie na sedziego tak to oceniam a pierwsza kartka to na wyrost pierwszy faul i juz zoltko
22 października 2006, 22:16 / niedziela
Ale taki stary wyjadacz jak Kalka powinien trzymać nerwy na wodzy.

Tym bardziej, że nie pierwszy raz osłabia zespół w ten sposób.
22 października 2006, 23:58 / niedziela
tzn. kiedy ostatnio?
23 października 2006, 00:03 / poniedziałek
Ostatnio w meczu ze Śląskiem. Ale nie ważne, Maciek to walczak i gra w naszej drużynie za 2. I co jeszcze ważniejsze, wie co to Lechia i jej KIBICE !
23 października 2006, 08:44 / poniedziałek
Dajcie już mu spokój. Maciej to jest Lechista z krwi i kości!! Jeżeli ktoś kiedyś grał w piłkę to napewno potrafi zrozumieć takie zachowanie. Szacunek dla Kalki za to że potrafi po meczu (mimo czerwonej kartki) podejść do kibiców i im podziękować.
A MY SWOJE!!!!!!!!!
23 października 2006, 10:27 / poniedziałek
Zostawicie Kalkę w spokoju. Wy macie wyj*****, siedzicie sobie w domku, w kapciach w wygonym fotelu z zimnym piwkiem w ręku i oglądacie sobie meczyk. On zapieprzał przez cały czas na boisku, a sędzia go w tym czasie okradał. Wku**** się, rzucił piłką, powiedział parę słów temu chu***. Ja na jego miejscu kopnąłbym sędziego w zad.
23 października 2006, 12:07 / poniedziałek
to byś sobie odpoczął kilka meczyków albo i dłużej
23 października 2006, 14:35 / poniedziałek
Kalka mial racje ze sie oburzyl jak przegrywamy 2-1 zaczynamy cos konstruowac zapowiadalo sie niezle i nagle mlody w aut kto by sie nie wkurwil zaden prawdziwy Lechista go za to przeciez nie bedzie winil !

Tylko Bialo-Zieloni !
24 października 2006, 18:55 / wtorek
szacunek kalka !!!chlop oddaje cale serce jak gra!!! nie wytrzymal cisnienia na kosznika !!dobrze powiedzial ktos kto nie umie podac na 2 m dokladnie pilki nie powinien grac bravo kalka
24 października 2006, 18:59 / wtorek
Oj nie! Kalkowskiego trzeba potępić za takie zachowanie, bo jego zachowanie było debilne. Przez swoją głupotę osłabił zespół i to nie jest pierwszy raz. Cała ta starsza gwardia wychowanków zbiera kretyńskie żółtka w zastarszającym tempie. Przewodził w tym Król, Kalka i Wojciech deptali po piętach, a Pawlak naprawdę dołącza do czołówki. O coś takie mam pretensje, bo o ile dostaję się upomnienia za jakąś ostrość w grze to można przeboleć, bo to wynika z ferwowu walki, głupota swoje źródło ma gdzie indziej.
24 października 2006, 19:30 / wtorek
do lukash: "głupota swoje źródło ma gdzie indziej".
W twoich "debilnych" wpisach? :)
24 października 2006, 19:58 / wtorek
eljot- 100% poparcia.
24 października 2006, 20:50 / wtorek
Panowie każdy kto jest ambitny to tak gra !!!!!!!!!
24 października 2006, 21:16 / wtorek
Zeto i Eljot 200 % poparcia

lukash - Jakbys wiedział i widział na meczach jak sie walczy i jaka jest stawka ... nie bede sie denerwowal

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.214