Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia-Kmita /28.10.06, g. 15:00

strona 1/2

22 października 2006, 22:17 / niedziela
Oby decyzja leśnych ludków z PZPNu była dla nas wreszcie korzystna.
22 października 2006, 23:36 / niedziela
mam nadzieje ze tak sie stanie, bede mogl w koncu pojsc z synem na meczyk i podrzec ryja troche dla naszej Lechii :P
23 października 2006, 10:17 / poniedziałek
Kibiców Lechii zapraszam na portal www.magazynpilkarski.pl - tam zdjęcia kibiców Lechii i Zawiszy, a już niebawem relacja filmowa z meczu!! polecam
23 października 2006, 10:41 / poniedziałek
jaki wynik ? Obstawiam 2:0 dla Lechii
23 października 2006, 15:06 / poniedziałek
Mecz trzeba wygrać.Chłopaki muszą zwyciężyć po porażce z hydro.....Może Kalka coś trafi. !!!Jestem przekonany że te h*** z pzpn-u coś wymyslą (pogoda nie taka,sędzia z wąsem) i nas udupią i dopiero w następnej rundzie wejdziemy na stadion.
PS:Mój wynik to 3:0 lub 2:1 dla LECHII oczywiście
23 października 2006, 18:48 / poniedziałek
Od dzisiaj piłkarze Lechii oprzestają rozmyślać o Zawiszy i przygotowują się do meczu u siebie z Kmitą Zabierzów.

- Musimy się podnieść. Wrócił już do treningu Mariusz Pawlak. Nie wiem co z Krzyśkiem Brede. Na razie jeszcze trenuje indywidualnie. Z kolei Piątek potrzebuje kilku dni na dojście do siebie po kontuzji w Bydgoszczy. Chciałbym żeby zagrał w sobotę, ale liczę się z tym, że Karola nie będę miał do dyspozycji - zakończył trener Borkowski.
23 października 2006, 19:35 / poniedziałek
Serwus, Kalka niestety z Kmita nic nie strzeli bo za kartki z hydrotworem będzie pauzował 1 mecz. Ale mam nadzieje że inni coś ustrzelą. TYLKO LECHIA BKS!!!!
23 października 2006, 20:01 / poniedziałek
Ile Kalka ma kartek ?? 2 chyba teraz po raz pauzował ?
24 października 2006, 23:35 / wtorek
Szkoda tej czerwonej kartki Kalki ale i tak mysle ze wygramy moj typ 3-1 TYLKO LECHIA!!!
25 października 2006, 20:15 / środa
2:0 moj typ... kiedy bedzie decyzja czy odwiesza kare czy nie?
25 października 2006, 22:34 / środa
decyzja będzie jak się dziady zbiorą i będą miały ochotę zająć się tą sprawą.

Kmitę trzeba rozjechać.

Czy ktoś pamięta, kiedy ostatni raz w meczu ligowym Lechia strzeliła więcej niż 3 gole ?? Bo moja pamięć sięga aż do meczu z Pomką jeszcze w IV lidze.
Chyba czas to naprawić ???

4-0
25 października 2006, 22:44 / środa
Ja pamiętam ostatni mecz z Pogonią Lębork 4:2, nie jestem pewnien ale z Pomką był chyba później.
25 października 2006, 23:16 / środa
Lech II - Lechia 1:4 III liga bramki ROLAND KAZUBOWSKI, SLAWOMIR WOJCIECHOWSKI, JANUSZ MELANIUK, KRZYSZTOF RUSINEK o ile sie nie myle
25 października 2006, 23:21 / środa
Oj mylicie się Panowie !
Ostatnim meczem w którym "biało- zieloni " strzelili wiecej niż 3 bramki było spotkanie z 03.05.2005 roku Odra Chojna - Lechia 0:4 .
Natomiast na Traugutta ostatni taki mecz to Lechia - Unia Tczew 5:0 ( 13.04.2005 )
Ps. Zeto pozdrówki !
26 października 2006, 18:50 / czwartek
i stadion otwarty ;]
26 października 2006, 18:56 / czwartek
28 października 2006, 15:14 / sobota
1:0 Buzała :)
28 października 2006, 15:16 / sobota
RELACJE NA ŻYWO odnośnik WYSTARCZY KLIKNĄĆ NA HERB JEDNEGO Z GRAJACYCH KLUBÓW!!
B.S.N.T
28 października 2006, 15:21 / sobota
17 min , niestety 1-1 .
28 października 2006, 15:22 / sobota
Narazie dobre wyniki...
Stalowa Wola - Jagielonia 2-1
Jajniki - Ruch 2-0
Podbeskidzie - HydroZagadka 3-2
28 października 2006, 15:35 / sobota
1:0 - Buzała 4'
1:1 - Bębenek 17'
2:1 - Cetnarowicz 27'
28 października 2006, 15:40 / sobota
2:1 Cetnar
28 października 2006, 16:15 / sobota
3-1
28 października 2006, 16:17 / sobota
pawlak z karnego
28 października 2006, 16:21 / sobota
pawlak 53'(k)
28 października 2006, 16:22 / sobota
Ruch przegrał w Jajnikowie 4:0 :)))
28 października 2006, 16:33 / sobota
wszyscy graja pod Lechijke strata sie zmniejszydo Lidera oj szkoda punktów z Bydgoszczy
28 października 2006, 16:36 / sobota
Podbeskidzie-Hydrozagadka 3:2
Stalowa Wola - Jagiellonia 2:2

bardzo dobre wyniki i coraz bliżej czołówki
28 października 2006, 16:37 / sobota
Podbeskidzie -Zawisza (2) 3-2 (:->)
28 października 2006, 16:40 / sobota
1:0 - Buzała 4'
1:1 - Bębenek 17'
2:1 - Cetnarowicz 27'
3:1 - Pawlak (k.) 53'
4:1 - Buzała 77'
28 października 2006, 16:50 / sobota
jeszcze jeden i 5-1
brawo Wiśnia
28 października 2006, 16:53 / sobota
brawo lechia!!!!!u siebie wymiatamy!!!!
28 października 2006, 17:11 / sobota
czołowka straciła punkty ale grupa poscigowa w tym Lechia zdobyła punkty miejsce od 7 w góre tabeli liczy sie o awans robi sie bardzo ciasno na wiosne na wiosne z 6 zespołów 5 goscimy u siebie to jest nasz atut
28 października 2006, 17:16 / sobota
eheh doobry meczyk wynik zajebisty a co do dopingu ..hmm slabiutko nam to poszlo ale mlynek byl dzis maly i tobardzo a pozatym mocno mlodziezowy wiec niema co nakrzekac..ale R na gniezdzie jako mlynarz sprawil sie niezle:)
28 października 2006, 17:34 / sobota
Brawa za wynik!!!
To jest właśnie liga! Skład niby nijaki a tu proszę 5:1. Dobrze że szukaliście w pamięci ostatnie wysokie zwycięstwo u siebie. . . pewnie pomogło -:))
28 października 2006, 17:38 / sobota
Meczyk jak meczyk :) Cieszy 5 goli, mogło być 6 tylko trzeba wykorzystywać sytuacje 3 na 1... ;] Poziom sędziowania spadł poniżej wszelkiej krytyki. Kto w TYM JEBANYM PZPNIE SZKOLI TYCH POJEBÓW ?!
28 października 2006, 17:56 / sobota
Brawo. Nie zlekceważyliśmy przeciwnika, zagraliśmy ostro i pewnie wygraliśmy.
Fajnie, że inne wyniki w tej kolejce ułożyły się korzystnie.

W piątek czeka nas najważniejszy mecz w tej rundzie. Po nim się wyjaśni czy mamy realne szanse, żeby powalczyć o coś......ciekawego:)
28 października 2006, 17:56 / sobota
Miałem przeczucie, że padnie sporo goli ;-)))))

Z przodu Lechia grała ZAJEBIŚCIE !!!!!!!!! Bramek mogło paść jeszcze conajmniej 5, a może i wiecej. Szkoda, że nie wszystko weszło.

Gra obronna pozstawia sporo do życzenie. Bramka stracona z niczego- ewidentny błąd Bąka. W drugiej połowie taki sam błąd w analogicznej sytuacji. W sumie, dobrze że skończyło się na tej jednej stracie.

Na wyróżnienie zasłużył praktycznie cały zespół. Buzała za skuteczność. Szulo za podania i rzut wolny. Pawlak za łatanie defensywy. Pęczak i Wiśnia za walkę.
28 października 2006, 17:58 / sobota
Brawo Lechia za dobry wynik teraz wyjazd do Chorzowa bedzie super jak wygramy i blisko OE TYLKO LECHIA!!!
28 października 2006, 17:59 / sobota
Meczyk naprawde bardzo fajny !!! Aż miło bylo popatrzec na grę obu zespołów, bo goście nie byli wcale takimi "bolkami" jak mógłby sugerowac wynik. Obie drużyny zagrały ofensywnie z zebem i pasją. Lechia miała wiecej piłkarskich argumentów w postaci takich zawodników jak: Centek, Wisnia, Szulo, Cygan, Peki czy Manek, którzy byli klasą sami dla siebie. Brawa rownież dla Buziego za dwie bramy, ma gosciu potencjał jednak jeszcze sporo pracy przed nim. Podziękowania należa sie zresztą całej druzynie, która zagrała tak jak oczekuja od niej kibice: widowiskowo twardo i co najwazniejsze skutecznie.
28 października 2006, 18:36 / sobota
Z waszych wpisów mam wrażenie że słuchaliście mecz w radiu.
Bo nie macie żadnego pojęcia co się działo na boisku.
Wynik zadawala, ale piłkarsko był to mecz beznadziejny.
Najsłabszy mecz jaki rozegrała Lechia w tej rundzie. I to było na tyle.
Mam nadzieję że trener znajdzie jakieś lekarstwo i z Ruchem zobaczymy prawdziwą Lechie.
28 października 2006, 18:47 / sobota
MECZYK DOBRY ORAZ B.MłODY MłYN I CO ODZIWO IM TO B.DOBRZE WYCHODZIłO !!
28 października 2006, 18:58 / sobota
jak narazie wyniki innych spotkań układają się dla nas bardzo dobrze górnik polkowice
przegrywa do przerwy z łomżą 1:0. Jutro jeszcze tylko Śląsk wygra z zagłebiem a kszo z polonia bytom to bedzie swietnie
28 października 2006, 19:20 / sobota
Cetnarowicz dzisiaj znakomity, brawo panie Piotrze!!! W ogóle gość jest w znakomitej formie, kilka poziomów wyżej niż w poprzednim sezonie. Dynamiczny, potrafi przytrzymać piłę przy nodze, każde podanie do niego to zagrożenie dla przeciwnika.

Wspaniała bramka z "szarańczy", szkoda, że praktykujemy to tylko raz w meczu :)

Po pierwszej bramce niepotrzebnie się cofnęliśmy, poza jedna sytuacją z poprzeczką nie przeszliśmy połowy przeciwnika. Potem na szczęście było już normalnie, zaczęliśmy grać swoje, czyli walczyć już na środku boiska, bo Kmita się nie cofał i nie bronił.

Tak zaciętego meczu dawno na Lechii nie widziałem, genialne widowisko.........
28 października 2006, 19:21 / sobota
Warto zauważyć, że na dzień dzisiejszy jesteśmy najskuteczniejsi w lidze
28 października 2006, 19:23 / sobota
A jutro tak coś czuję w kościach KSZO sklepie Bytom.
28 października 2006, 19:40 / sobota
Mecz naprawde mógł sie podobać.Mimo wysokiej porażki Kmita zrobiła naprawde dobre wrazenie.Chyba pierwszy zespoł,który zagrał u nas tak otwarcie.Zyskalo na tym tylko widowisko.Dla mnie najlepszy Wiśnia niesamowita szybkośc,świetny drybling.Zreszta cały zespół zagrał dobrze i bardzo skutecznie.Kmita do końca walczyła o strzelenie bramki i naprawde zdobyła moje uznanie.
ADI1 chyba to Ty nie byłes na meczu.A może na rezerwach byłeś?
28 października 2006, 19:44 / sobota
ADI 1
Natomiast z Twojego wpisu wynika ze byłes fanem Realu tego z przed 6 lat, 2 lata temu przezuciłes sie na Barce, a dzis mocno zastanawiasz sie czy nie założyc szalika Chelsea.
Pragnę Tobie przypomniec ze Lechia gra tylko w II lidze polskiej.
28 października 2006, 19:56 / sobota
Naprawdę niezłe widowisko dzisiaj przy Traugutta,
Kmita słabo w obronie i na bramce ale reszta funkcjonowała całkiem nieźle,
Grali podaniem, kombinacyjnie, na czym zyskało tylko widowisko,
Brawo należą się w szczególności Szulikowi, Buzale, Pęczakowi i Cetnarowi,
Szulik ambitnie, z pełną determinacją,
Szkoda tej poprzeczki Cetnara, bo Szulo zaliczył by piękną akcję i asystę,
Buzałą po 30 minutach wyglądał jakby nie miał już sił,
Strzelił jednak 2 bramki i karny na nim, BRAWO,
Rusinek będzie się musiał napracować by wrócić do składu,
Pęki jak zwykle walecznie, kartka zaliczona i piękne rajdy w ataku,
Nawet Kosa grał zdecydowanie lepiej niż do tej pory, gdyby nie to podanie pod koniec:)

Bączek bardzo pewnie, w odróżnieniu od bramkarza gości,
Piękna obrona wolnego, a przy bramce nic do powiedzienia,
Był gdzie być powinien, a bramka padła po błędzie w kryciu,
Zeto ma najwyrażniej umiejętnośc przewidywania lotu piłki przed dośrodkowaniem i byłby na 5 metrze jeszcze przed wrzutką,
Cabaj też myślał, że pozyskał tą umiejętność i pięknie wpakował sobie piłkę do bramki po "Dośrodkowaniu" Clebera,

Pozostaje tylko zadzwonić do Mysiaka i dowiedzieć się jak pokonać Ruch w piątek,

LECHIA GDAŃSK
28 października 2006, 20:19 / sobota
Mecz nie był jakiś genialny, dobry wynik, ale należy jasno powiedzieć, że 5:1 to za wysoki wymiar kary. 3 bramki zawalił gościom Kula w bramce, Bączek to przy nim Petr Cech. Przy bramce raczej nie miał szans, po wrzutce i strzale z 3-4 metrów bramkarz zawsze jest bezradny. Lechia zagrała dobrze, potrafiła wykorzystywać błędy w obronie. Jasne, że mogło być wyżej, ale mogło też być 0:2, jak zawsze w piłce. Sędzia dziś podejmował jakieś irracjonalne decyzje, np. karny wydawal mi się bardzo naciągany, lecz po 3-4 minutach jakby na usprawiedliwienie nie zauważył ewidentnej jedynstki i faulu na Wiśniewskim. Dobra postawa drużyny, rezerwowi jakby nic nie wnieśli, bo Rusinek to nie miał chyba żadnego dobrego zagrania, choć warty podkreślenia był 30 metrowy rajd Szczepińskiego, po którym nigdy bym się tego nie spodziewał. Patrzę z optymizmem na mecz w Chorzowie, bo dzisiejszy bilans bramek obu zespołów to 9-1 dla nas :)
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.416