Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia-Kmita /28.10.06, g. 15:00

strona 2/2

28 października 2006, 21:04 / sobota
A mi tam się bardzo podobało! Grad bramek, walka na całego i do samego końca. Czego jeszcze więcej potrzeba?
Jestem zachwycony Pękim- qrwa to jest walczak!!
No i Cetnar- super zawodnik!
Cygan przy karnym niczym Zidan- he he.
A tak po za tym to cały zespół zasłużył moim zdaniem na duże brawa.
28 października 2006, 21:06 / sobota
KiBiC:

1. Przy tym rzucie wolnym, mur był źle ustawiony. W drugiej połowie w analogicznej sytuacji, muru nie było wogóle.

2. Przy stałych fragmentach gry, każda piłka w obrębie 5m od bramki, powinna być łupem bramkarza.

Do redakcji:
Buzała strzelił dwie bramki, wywalczył karnego, a wy pomijacie go w składzie ;-)))
Poprawdzie to szybko, bo chłop w kompleksy wpadnie ;-)))
28 października 2006, 21:54 / sobota
Do zawodników obu dwóch drużyn nie mam pretensji . Ale to co wyprawiała trójka sędziowska to jest patologia .

Kurwa powinno być 8:1 gdybyśmy mieli szczęscie a minimalnie 7 . To jest paranoja . Siedzialem na krytej skrajnej i widzialem , że po strzale Żuka piłka wpadła bezpośrednio do bramki . Czy panowie po raz pierwszy mecz prowadzili ? Potem jedna z kolejnych złycha akcji pana sędziego . Buzała w 53 minucie meczu dostaje w twarz od nieinteresującego sie piłka zawodnika kmity i pada w polu karnym i ewidenty karny ! Pytanie : Gdzie Kartka ? to jest ewidenta czerwona kartka ! Uderzenie z łokcia w twarz Pawła Buzały od zawodnika , którego nie interesowała piłka jest ewidenta czerwona kartka ! To jest skandal II ligi i to trzeba tępić , nie robić tygodnia walki z rasizmem tylko millenium walki z Sędziowaniem i odrazu zakaz prowadzenia meczy bo to co sie działo to dla mnie wewnętrzna porażka !
28 października 2006, 22:03 / sobota
Saned.
Ja siedziałem na prostej na wysokości pola karnego (tego od strony zegara) i powiem Ci, główny w porównaniu to tego co biegał po lini od mojej strony to mały pikuś!!
SKANDAL!!!!!!
28 października 2006, 22:05 / sobota
Jeszcze jedna taka sytuacja była jak (chyba)Wiśnia biegnie sama na sam a tu ood tyłu a sędzia CO????tylko żółta kartka to też jest paranoja!!!!!
PĘCZAK NAJLEPSZY JAK ON WALCZYŁ!!!!!!
BUZAŁA FANATASTYCZNIE!!!
BĄCZEK TEŻ OFIARNIE np.jak piłka na róg szła a on sie rzucił i z wielkim trudem ja złapał!!
CENTNAROWICZ TEŻ ŚWIETNI!!
WSZYCY ŚWIETNIE
PAWLAK TEGO KARNEGO STRZELIŁ(MIODZIO)
BRAWO LECHIA TERAZ Chorzów!!!
28 października 2006, 22:51 / sobota
powiem tak my mamy słuchać wywodów leśnych dziadków a oni i tak robią swoje .... to co pokazał dziś sedzia ( gdzie ta tolerancja ??) i wczoraj pań "jawny" - rasizsta z pzpn- a ponoc oni są świeci (widzew-legia) woła o pomste do .....
29 października 2006, 11:31 / niedziela
mecz ladny dla oka bravo borek za wtpoienie niektorym co to walka !!!

peki cetnar naprawde milo sie patrzy nawas walka do konca i o to chodzi wisnia widac grajek naprwde dobry szulo walka piekna lecz za duzo strat dzina sytuacja z buzala 2 bramki bravo ale strasznie chaotycznie gral ale jeslima strzekac tak co mecz niech gra
29 października 2006, 12:23 / niedziela
Najlepsze było:
-Wiśnia, kurwa!!!!! Wiśnia, kurwa do muru!!!
ala Bączek:D
29 października 2006, 17:05 / niedziela
Dodam jeszcze ze Szulik w srodku pola takze ofiarnie walczyl
29 października 2006, 17:20 / niedziela
No i zdecydowanie na pochwałę zasługuję Żuk!
Fenomenalne dokładne przerzuty, dobre stałe fragementy, niezły w odbiorze, bez strat w ataku! O to chodzi! Bardzo dobrze zrobiło mu przestawienie na środek, bo na skrzydło chyba brakuje szybkości, choć zawsze stanowi alternatywę dla Kosznika, który z Trzebińskim byli najmniej pewnymi punktami w zespole.
29 października 2006, 19:36 / niedziela
Pęczak to jest kurwa walczak!! od niego powinno sie zaczynac ustalanie skladu,

doping tragedia!! myslalem ze bedzie wiecej ludzi i glosniej, ze wszyscy stesknieni za stadionem beda drzec mordy a tu taka kicha... i nie ma co gadac ze to tylko kmita itp, gdyby nie chlopaki na boisku to bym zasnal,tak wialo nudą na trybunach...
mlyn mizerny ale chwala tym dzieciakom ze sie staraja,przygladalem sie im i wkladaja duzo serca,szkoda ze bylo ich tak malo
29 października 2006, 20:47 / niedziela
A mnie rozwalił Bączek: "Agresja, kurwa agresja"...

Wiśniewski moim zdaniem genialny mecz, mogłobyć wiecej bramek, ale piłka trzymała się go jak rzep psiego ogona... Super... Pęki, Cetnar miodzio... Pierwszy raz na swoim poziomie zagrał Pawlak.. Szkoda tylko, że "Cyganowi" ukradziono jedną bramkę tę strzeloną głową, n i jego ofiarna główka w polu karnym, po której Cetnar brame łupnął. Jakże piękna byłaby też brameczka Cetnara w 7 min, gdyby nie ta poprzeczka...

Świetny mecz, świetna gra... Szacunek dla Kmity za otwartą grę...

Gdyby tak jeszcze 6pkt udało się do końca rundy skompletować, byłoby ahh...

Ale zejdźmy na ziemię... 4 pkty tez będą super wynikiem
29 października 2006, 21:52 / niedziela
szkoda że twierdza Wrocław padła :(

Nasza Twierdza Gdańsk trzyma się mocno - ostatni mecz przegrany z KSZO w listopadzie zeszłego roku :)))))
29 października 2006, 23:29 / niedziela
George: Pawlak to wedlug mnie jeden z pewniejszych punktow naszej druzyny od kilku dobrych meczow :)
moze sie myle, ale ja mam takie odczucie ^^
30 października 2006, 16:50 / poniedziałek
Ja sie troche dziwie , wszyscy Pawlaka , Pęczaka i Piotra Cetnarowicza :P Lubicie widze Litere P :)

JA uważam , że najlepszym piłkarzem byl Szulik . Odbiory , jezdzi na dupie wstaje serce na boisku zostawia miło patrzeć :D
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.472