Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Transfery na wiosnę 2007

strona 4/6

22 grudnia 2006, 09:28 / piątek
22 grudnia 2006, 11:14 / piątek
Marczaka nam zajebali, to prawda spierdoliliśmy sprawe. Ale Tyrajskiego zajebali i dobrze bo mamy bramkarzy, a 3 może być młody bramkarz
22 grudnia 2006, 11:26 / piątek
generalnie to nic zesmy nie spierdo***po prostu nie bylo nas na niego stac prawdopodobnie Borek po sprawdzi na testach kogo sie da i pewnie wybierze najlepszych(w jego mniemaniu)nie mamy kasy zeby robic spektakularne transfery za Marczaka chcieli przeciez na poczatku 300tys poszedl za ok 200 to i tak za duzt dla nas najwidoczniej wydatek.Niestey moim zdaniem rowniez oddala sie ekstraklasa ale nie panikujmy jeszcze najwzniejsze to powalczyc jeszcze o piatka bo sie chlopak sprawdzil i sprobowac go wykupic definitywnie zamiast bulic na "Marczkow"gruba kase
22 grudnia 2006, 11:29 / piątek
A ja zaczynam sie powoli niecierpliwić, że u nas taka cisza.

Może w Lechii wychodzą z założenia, że lepiej mało mówić, a dużo robić i tym sposobem nawet pod koniec okienka transferowego uda się załatwić jakiś porządny, 1-ligowy transfer.

Ale jeśli rzeczywiście cisza w sprawie POWAŻNYCH wzmocnień jest dlatego, bo takich wzmocnień się nie szykuje?
23 grudnia 2006, 12:13 / sobota
Mnie najbardziej razi to, że Lechia ogranicza swoje poszukiwania do woj. pomorskiego, ewentualnie wielkopolskiego (Warta, Jarota) - a ja się pytam, czy tak wiele kosztuje przyjrzenie się grze pozostałych ekip gr. 2 III ligi? Czy aż tak daleko leży Gostyń, Koronowo czy Ciechocinek???

Wielu graczy przegapiliśmy - choćby w ub. roku Nowaka, w tym roku kolejni gracze z naszej grupy III ligi sztrurmują ekstraklasę - Kałuda w Wiśle, Kujawka bodaj i jeszcze ktoś z Koronowa zapewne trafią do I ligi, gracze Kanii Gostyń, Elany - np. bramkostrzelnemu Cieślińskiemu wygasł kontrakt i trafi chyba do ŁKSu . Czeum by nie możemy się przyjrzeć bliżej tym klubom, monitorować naszą grupę - czy to tak wiele kosztuje, czy nie możnaby przyjrzeć się np. Zdrojowi, w którym gra wielu wychowanków łódzkiego SMSu? Gdybyśmy się wystarczająco wcześnie zainteresowali tymi chłopakami - to z pewnością połowa z nich trafiłaby na Traugutta i mielibyśmy zespół na kilka lat ...
23 grudnia 2006, 13:32 / sobota
marczak kosztuje w granicy 200 tys. zl czy to az tak duzo ?? idzmy w storne jakosci nie ilosci
24 grudnia 2006, 23:52 / niedziela
A ja sądzę, że Lechia bardzo dobrze robi wstrzymując się z transferami!
Po co wydawać szmalec jak w tym składzie spokojnie zajmiemy miejsce w pierwszej szóstce. A to spokojnie da nam awans bo myślę że z OE wypadnie ok. 10 ekip /najważniejsze że ci z północy bankowo!/. Idąc dalej tym tropem można założyć że się spokojnie utrzymamy w OE !!!
Tak, że nie martwy się brakiem transferów a raczej już świętujmy awans!
Tak, że Wesołych Świąt!!!
25 grudnia 2006, 11:08 / poniedziałek
Ja jednak w tej kwestii radziłym się kierować zasadą- 'umiesz liczyć? - licz na siebie', bo jakoś nie wydaje mi się, że kluby te rychło zostaną ukarane, nie mówiąc już o zdegradowaniu, ale może się mylę:)...

Poza tym ja osobiście (jeśli już rozpatrujemy sprawę gry w OE :-)) wolałbym, aby Lechia wywalczyła ten awans na boisku, zajmując jedno z premiowanych miejsc, wtedy satysfakcja byłaby ogromna, choć z drugiej strony płakał nie będę jeśli miejsce w elicie uzyskamy dzięki degradacji klubów zamieszanych w afery.
28 grudnia 2006, 00:22 / czwartek
28 grudnia 2006, 15:08 / czwartek
wygląda na to, że w sprawie Marczaka pozamiatane odnośnik
28 grudnia 2006, 22:28 / czwartek
kurwa! my wogóle z jakimkolwiek zawodnikiem mamy zamiar podpisać kontrakt???
Zaczyna mnie to powoli wkurwiać!!!
28 grudnia 2006, 23:29 / czwartek
Ostatni przeczytałem w PS artykół dotyczący czołówki II ligi. Transferowa ofensywa wśród głównych kandydatów do awansu trwa. U nas coraz głośniej wspomina się o awansie, spokojnie zobaczymy jak potoczy się kwestia wymagań włodarzy Lechii oraz tematyka korupcji w polskim futbolu :). Jedno jest jednak pewne czołówka ucieka zarówno w tabeli jak i w wyścigu po wzmocnienia. Oby tylko z tych wielkich oczekiwań nie zostały nam za przeproszeniem same ochłapy na pocieszenie. Pozdrawiam.
29 grudnia 2006, 00:58 / piątek
Rogalski to bardzo ciekawy zawodnik. Chętnie ujrzałbym go w biało-zielonym pasiaku ;)
29 grudnia 2006, 09:48 / piątek
Sorki za błędy: miało być Ostatnio i oczywiście artykuł. Byłem zmęczony browarkiem :):)
29 grudnia 2006, 14:27 / piątek
mogloby sie cos ruszyc, niedlugo zaczynaja sie przygotowania... licze, ze wiedza co robia :]

na 90minut.pl zaznaczone, ze piatek wraca do Craxy :/ mam nadzieje, ze nie zapesza
29 grudnia 2006, 17:37 / piątek
To prawda. Rogalski może sprawić nam niespodzianke. Ja osobiście wolałbym, żeby do nas przyszedł Damian Dudziński po w polkowicach nic nie gral... Nawet szansy nie dostał
29 grudnia 2006, 20:39 / piątek
29 grudnia 2006, 21:32 / piątek
rogalski dobre posuniecie napewno dobry pomysl
29 grudnia 2006, 22:34 / piątek
A ja jaką cholere nam Chamera ?
29 grudnia 2006, 23:13 / piątek
miał koles odwage , tupet śledz dzwoni DO BOROWSKIEGO czyzby Areczka zaczynała tonąć BĄK JEST NUMER 1
4 stycznia 2007, 14:42 / czwartek
"Występujący w minionym roku w barwach gdańskiej Lechii na zasadzie czasowego wypożyczenia Karol Piątek uzyskał ze strony Cracovii Kraków zgodę na odbycie badań wydolnościowych i rozpoczęcie treningów styczniowych z drużyną seniorów biało-zielonych. W międzyczasie prowadzone będą rozmowy między klubami w kwestii wypracowania warunków ewentualnego transferu"
lechia.com.pl za lechia.pl

Miejmy nadzieję, że się definitywnie dogadają :-)
5 stycznia 2007, 14:35 / piątek
Mam nadzieję, że Rogal dobrze wybierze, a z Koniecznym się dogadają. Do końca tygodnia mają być rezultaty rozmów. Mogliby się dogadać już dziś ;-)
5 stycznia 2007, 20:07 / piątek
odnośnik

Myślę, że nie ma co się szarpać i przepłacać za tego Koniecznego. Widzew z niego rezygnuje, więc żadnym asem raczej nie jest.
6 stycznia 2007, 13:53 / sobota
Kur... ! co mnie interesuje że Rusinek zmienia klub...???Jeżeli takie informacje znajdują się na pierwszej stronie to ja się poddaje...
Mnie interesują KONKRETY - kto przychodzi nowy do drużyny???Póki co to wszyscy robią jakieś transfery a my czekamy bo jak zwykle czas jest naszym sprzymieżeńcem...
cyrk na kółkach......
6 stycznia 2007, 14:49 / sobota
dla MARTINEZ

Rogalski blisko Gdańska - 06-01-2007

Ustalone zostały warunki pomiędzy KSZO Ostrowiec i Lechią odnośnie przeprowadzenia transferu definitywnego Macieja Rogalskiego. Do poniedziałku powinny zostać również ustalone szczegóły 3-letniego kontraktu zawodnika z gdańskim klubem.

Oddala się niestety sprawa pozyskania Bartłomieja Koniecznego z łódzkiego Widzewa. Zmiana warunków pozyskania gracza w stosunku do pierwotnie deklarowanych spowodowała zawieszenie rozmów.

lechia.pl
6 stycznia 2007, 15:11 / sobota
do LG Zaspa:

Póki co to nie są konkrety.Konkret będzie wtedy kiedy Rogalski podpisze papierek.A tak pozatym jeden zawodnik to nie wiele...
6 stycznia 2007, 16:38 / sobota
nie ma co sie ludzic,nie ma kasy-nie ma porzadnych zawodnikow,za damski h.. nikt grac nie bedzie!!!
6 stycznia 2007, 17:14 / sobota
MARTINEZ, może zastąp Błażeja i sam sprowadź do Lechii kilku piłkarzy. Ja proponuję do bramki Dudka (co prawda tylko na ławie, ale za to w Liverpoolu- na II ligę się chyba nada). Na obronę Tomka Kłosa i Głowckiego. Obaj są na osrym zakręcie, w Lechii pewnie się odbudują. Myślę, że twój talent negocjacyjny sprawi, że Lechię wzmocni również Jacek Bąk. Do pomocy "Rogera" Milę, który sobie nie radzi w Austrii i Marka Zieńczuka. Atak to przede wszystkim Mięciel i Saganowski. Mięciel jest w formie, ostrao strzela w Grecji. Saga musiałby udowodnić swoją wartość, po tym jak Troyes go odstrzeliło ;-)))

Przestań narzekać. Moim zdaniem skład wymaga uzupełnień, a nie całkowitego przemeblowania.
6 stycznia 2007, 17:32 / sobota
MASZ RACJE ZETO.UZUPEŁNIANIE NIE PRZEMEBLOWANIE.HURTOWO TO GETRY MOŻNA KUPIĆ ,A MIEJSCE W TABELI NIEWSKAZUJE NA KONIECZNOŚĆ WYMIANY POŁOWY SKŁADU.PO JEDNYM WARTOŚCIOWYM NA KAŻDĄ POZYCJE ALE NIC NA SIŁE.POZDRO DLA GRZYBKA
6 stycznia 2007, 20:00 / sobota
Zeto co ty za głupoty gadasz???Ja nawet nie wspomniałem o żadnym przemeblowaniu składu!! A po drugie tych piłkarzy ktorych ty wymieniłeś też bym nie widział.Ja pisałem o jakimkolwiek wzmocnieniu! Bo póki co rozmowy z jednym graczem z Kszo to nie wszystko.Tak jak napisałem konkretem będzie podpis tego pana na umowie.
A po trzecie tak dla Ciebie:czytaj uważnie co zostało napisane
pozdr.
7 stycznia 2007, 20:58 / niedziela
Dariusz Łożyński, Łukasz Kłos, Nerijus Valskis co się dzieje z tymi zawodnikami?? mieli zacząć treningi z zespołem od 5 stycznia.
7 stycznia 2007, 21:18 / niedziela
Łożyński i Kłos trenują z Lechią. Ten Litwin ma problem z dojazdem i na dniach powinien się w Gdańsku pojawić.
7 stycznia 2007, 21:51 / niedziela
z tego co czytalem z litwina zrezygnowali, nie przyjechal to podziekowali mu slicznie.
8 stycznia 2007, 19:16 / poniedziałek
moze warto?
odnośnik
8 stycznia 2007, 19:26 / poniedziałek
No Łatka jest nawet dobry hmmmmmmm. Myślę że mogli by spróbować ale decyzja nalezy oczywiście do działaczy :) Tez słyszałem że Litwinowi jednak podziękowali. Hmmm sprawa z Piatkiem mnie intryguje jak chyba wszystkich..
8 stycznia 2007, 20:09 / poniedziałek
W pierwszych zajęciach KSZO w nowym roku uczestniczyło ponad dwudziestu zawodników, w tym kilku z zespołu rezerw.

Dzisiejszy trening był ostatnim w barwach KSZO dla Macieja Rogalskiego. „Rogal” otrzymał dwie bardzo konkretne propozycje: z Lechii Gdańsk i Zagłębia Sosnowiec, ale ostatecznie wybrał ofertę zespołu znad morza. Dzisiaj telefonicznie uzgadniał ostatnie warunki kontraktu, który podpisze w najbliższą środę. Lechia proponuje Rogalskiemu trzyletnią umowę.
Suma odstępnego za „Rogala” jest tajemnicą handlową, ale pieniądze na pewno przydadzą się klubowi.

kszo.ostrowiec.pl
8 stycznia 2007, 20:18 / poniedziałek
a co się dzieje z Biskupem?? on gra w tej odrze?? mi się wydaje, że byłby dobrym wzmocnieniem.
8 stycznia 2007, 22:25 / poniedziałek
Powodzenia na Nowym szlaku Rogal

MŁAWA PAMIETA I DZIEKUJE......
9 stycznia 2007, 00:10 / wtorek
9 stycznia 2007, 08:48 / wtorek
Rogalski uzgodnił warunki - 09-01-2007
z Lechia.pl

Ustalone zostały warunki indywidualnego kontraktu z zawodnikiem KSZO Ostrowiec Maciejem Rogalskim. Nabrało zatem mocy porozumienie zawarte w piątek z ostrowieckim klubem, na mocy którego 27-letni zawodnik zasili tej zimy szeregi gdańskiej Lechii.

im więcej Maćków w Lechii tym lepiej, bo wszystkie Maćki to fajne chłopy!
9 stycznia 2007, 13:05 / wtorek
frajter : tu masz statystyki biskupa

statystyka bieżacego sezonu (mecze w Odrze)

mecze od 1 min. 2

wejscia z ławki 5

gole 0 asysty 0

żółte kartki 1 czerwone kartki 0

hmm, ma juz pierwsza zolta kartke w I lidze :]
9 stycznia 2007, 13:50 / wtorek
No tak zgadza się. ale Biskup moim zdaniem raczej byłby dużym wzmocnieniem. Na 1 lige za słaby a na 2 może akurat, więc może warto??
9 stycznia 2007, 14:11 / wtorek
Co pół roku ten sam problem - nie ma transferów-wszyscy chca transfery. A moze lepiej zostawic tak jak jest - jeden dwóch pilkarzy dokoptowac... i niech chlopcy się bardziej zgrywaja -niech tworza monolit, niech sie ogrywaja - co moze w przyszlym sezonie zaowocowac! W rundzie wiosennej wiecej wprowadzac juniorów - kolejnych dwóch/trzech niech graja tak jak kolega Pietrowski. A za jakis czas bedzie z nich pożytek. A taki Biskup sorry ale on nie chcial grac w Lechii wolal do Odry wiec niech tam siedzi na lawie dalej.... Niech graja u nas ci co chca , kochaja ten Klub i wkładaja w gre swoje serca. A nie mecz /dwa super i szukamy lepszego Klubu! Gdzie wiecej placa.... Panowie sklad Lechii nie jest zły... moze poza zasiegiem dwóch trzech klubów z naszej ligii - ale zgrywajac sie i dajac wiare mlodzieży moze sie okazac ze za rok dwa - bedziemy mieli naprawde bardzo dobry ZESPÓŁ!
9 stycznia 2007, 14:44 / wtorek
W mojej ocenie ewentualne transfery, aby miały miejsce, powinny być faktycznie wielkimi wzmocnieniami. Nasza kapela kadrowo nie jest najsilniesza w lidze ale wolą walki i sercem jest w stanie ograć każdego. Jest kilka słabych punktów, owszem, ale uważam, że można je wyeliminować (tudzież załatać) młodzieżą, którą mamy naprawdę na najwyższym, krajowym poziomie. Muszą jednak dostać szanse, a przede wszystki zostawić kawałek siebie na boisku.
Co do faktu, że piłkarze idą za pieniędzmi, nie jest to niczym nienormalnym, w końcu mają swoje domy, rodziny, budżety i, przede wszystkim, ambicje. Młody piłkarz mając do wyboru solidny klub 1-szo ligowy i Lechię, dziś wybierze raczej to pierwsze. I nie ma na co/kogo się obrażać. Ciekawe ilu z forumowiczów pracuje za granicą, bądź jeszcze gorzej - np. w Gdyni, tak jak ja ;-) przez co zasilam budżet Gdyni, a nie Gdańska :-(
9 stycznia 2007, 14:49 / wtorek
Do Fronda: tak masz racje. Tylko najpierw niech taki pilkarz jak np. Biskup czy Hirszcz podpisze np. z Lechia kontrakt 5letnii i niech gra.... bedize zajebisty bedzie w Lechii zarabiał pieniadze - a jak ktos przyjdzie i bedzie chcial Go kupic to nie bedize sprawy. A nie takie rozwiazania jak co niektorzy pilarze robia: kontrak rok..dwa mecze zajebuiste a potem juz szukanie innej furtki... Taki Biskup teraz pewnie mialby z 15 meczów rozegranych w pelnii w II Lidze... by sie rozwijal a tak siedzi w I lidze na lawce i co???? Rozwija sie...sorry Panowie ale ODRA to nie WISLA czy LEGIA gdzie mozna od kogos cos podpatrzec...ale i tka cały czas tzreba grac/trenowac... Dlatego chcialbym aby nasz Klub zatrudnil moze dwoch trzech pilakrzy ale bardziej postawil na mlodych 3- 4 jest ktorzy ocieraja sie o kadre...a za poł roku po zagrnaiu kazdego z nich kilku meczy bedziemy wiedziec czy sie nadaja czy nie....czy rozwijaja swój talent czy nie ....
9 stycznia 2007, 15:15 / wtorek
A ja myśl;e ze jak dojdzie Rogal to da kopa całej druzynie i bedzie dobrze wiosna nasza pozdrawiam
9 stycznia 2007, 16:05 / wtorek
Nie wiem jak finansowo w Lechii stoi Król, ale jeżeli mało bym go zostawił dla rezerw.
9 stycznia 2007, 18:45 / wtorek
Rogalski uzgodnił warunki - 09-01-2007
Ustalone zostały warunki indywidualnego kontraktu z zawodnikiem KSZO Ostrowiec Maciejem Rogalskim. Nabrało zatem mocy porozumienie zawarte w piątek z ostrowieckim klubem, na mocy którego 27-letni zawodnik zasili tej zimy szeregi gdańskiej Lechii.

za lechia.pl
9 stycznia 2007, 20:20 / wtorek
Ten Rogalski ma 26 lat, 180 cm wzrostu i 73 kg . Niby warunki niezle. Zobaczymy ale oprócz meczu z nami to niewiele pokazał do tej pory.
9 stycznia 2007, 20:24 / wtorek
A odnośnie stawiania na młodych to Loda i Kawa zostali wypożyczeni do Kaszubii !!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021