Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

Porządek na forum

strona 1/1

1

23 października 2006, 19:12 / poniedziałek
Brawa za stronę dla adminów z jednym wyjątkiem a mianowicie "dziwne" tematy. Na stronie poświęconej Lechii w mojej opini administratorzy powinni selekcjonować tematy watków! Nie przeszkadza mi tu w żadnym wypadku wiek (nie istotne) ale np. "kod do fify 07" ni jak ma się do BKS LECHII. Może warto o tym pomyśleć???
Z prostej...
23 października 2006, 19:16 / poniedziałek
to po co taki watek "pozadek na forum"
napisz do admina osobiscie tyle w tym temacie
23 października 2006, 19:28 / poniedziałek
Mi osobiscie nie przeszkadzaja tematy nie zwiazane z Lechią ale drazni mnie jesli ktos zakłąda temat by zadac jedno pytanie ! Ale to nic w porównaniu do tematu który troche niżej zakłada jakis kretyn mieniacy sie : siwa_małpa czy jakos tak !

Pozdr
23 października 2006, 19:28 / poniedziałek
Ty daj sobie na luz
23 października 2006, 19:47 / poniedziałek
Forum nie jest dla Admina tylko odwrotnie więc wpływ na kształt mamy My. Zawsze można nie zaglądać (uwaga również dla mnie) pomimo że to jedyne opiniotwórcze jeszcze forum!
Z prostej. . .
23 października 2006, 22:48 / poniedziałek
Ja jestem przeciwny podziałom forum na działy. Kto zagląda codziennie ten się nie pogubi. Natomiast takie podziały znacznie wydłużają przeglądanie, a poza tym tworzą bałagan, bo mało kto trzyma się reguł, a zasze znajda się tematy które akurat nie pasują do żadnego działu lub pasują do trzech. Jeśli ktoś zakłada np. piąty wątek dotyczący jednego meczu, bo nie jest w stanie zauważyć czterech już istnejących to myślicie, że zwróci uwagę na to, do którego działu pasuje jego pytanie? Oczywiście, że wpisze się byle gdzie. Jestem za tym żeby zostawić jak jest.

tg
24 października 2006, 08:26 / wtorek
Ja bym proponował Tangens właśnie na działy . Oto propozycja :

1. LECHIA
2. KIBICE
3. NEWSY

Lechia - Wszystkie związane z meczami . Oraz wątki takie "transferowe"

Kibice - Bez niektórych durnych tematów . Takie Ciekawostki np. " Ile jest Lechii w Polsce " ?

Newsy - komentowanie najnowszych wiadomości ze strony . Przykład : załóżmy :
"Lechia Gdańsk ma sponsora strategicznego "
24 października 2006, 09:08 / wtorek
Taka formuła forum jest zdecydowanie najlepsza. Zgadzam się z Tangensem. Podział na tematy wprowadzi bałagan.
24 października 2006, 09:40 / wtorek
Dokladnie tak jaj napisali moi przedmowcy!!

Dlatego wiekszosc z nas wchodzi na to forum zamiast na "net" bo tam sa dzialy i jak dla mnie chujowo sie przeglada ( juz nie wspominam o avatarkach i innych duperelach dla 12 latkow)

Proste przejrzyste to cechuje forum "pl"
24 października 2006, 09:40 / wtorek
kurak cos ci ni pasi?to napisz co myslisz o moich wypowiedziach ktore sa bardziej dla beki(tylko widze taki kretyn i imbecyl bierze to do siebie na serio)Jak masz mi cos do powiedzienia to poiwedz a ni emnie wyzywasz!jak ci sie ni epodoba to sam wypierdalaj!

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.188