Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Tydzień walki z rasizmem i dyskryminacją

strona 3/3

11 czerwca 2012, 21:45 / poniedziałek
czas walki i incognito to jakies gimbusy
11 czerwca 2012, 22:43 / poniedziałek
Jaki portal takie artykuły i komentarze pod nimi.
A tak na marginesie to porannego WFu słucham kiedy tylko mogę, słuchałem ich jeszcze za czasów radia 94. A lubie ich audycje za ich dystans do otoczenia czego wielu brakuje. Wspomniany portal zapomniał dodać że prowadzący to nie tylko rusek ale i drugi który jest pedałem i żydem.
Nie zchodźcie do poziomu niezależnej bo sama nazwa jest już śmieszna.

Figurski rasistą hahahaha
11 czerwca 2012, 22:59 / poniedziałek
Holy fanie czy mógłbyś wyjaśnić znaczenie słowa gimbus w odniesieniu do osoby?
12 czerwca 2012, 08:28 / wtorek
Płytki jesteś fan naprawdę, brak ci argumentów... no ale wracaj do swojego świata gdzie walki o tv trwam trwaja w najlepsze a prezes któremu został brat zastanawia się jak to możliwe że skrzydła w WTC nie pękły a w Smoleńsku już tak...

Pis robi aferę że doping prowadził Figurski i tylko dlatego że Figurski + Wojewódzki prowadzą audycję gdzie często wrzucają na Kaczyńskiego robią tą aferę... bo jak sam widzisz nie bardzo o co mogli się tam przyczepić.
12 czerwca 2012, 08:48 / wtorek
Pewnie chcielibyście żeby na Lechii prowadzili doping Biedroń z Grodzką...
Jak podoba się wam, że skrajni lewacy prowadza doping na reprezentacji, to nie ma czym dyskutować, kolorowe misie... Męczenników sobie znaleźli...
12 czerwca 2012, 09:12 / wtorek
To jest reprezentacja PZPN i kogo obchodzi kto tam prowadzi doping dla bandy januszy.
12 czerwca 2012, 09:19 / wtorek
Jak sam piszesz ten "skrajny lewak" usłyszał zarzuty za rasistowskie zachowanie co już mnie dziwi bo to chyba jakaś nowość o czerwonych.
Szczerze to mam wyjebane kto na tych spotkaniach "reprezentacji" prowadzi doping,jakie zgromadzenie taki wodzirej,jak się widzi w TV tych wszystkich przebierańców to już mam obrzydzenie a teraz jeszcze mam się przejmować kto ich podrywa do dopingu,nie mój cyrk nie moje małpy.
A co do bandy pedałów od Palikota,to widocznie Tobie takie zjawiska nie przeszkadzają bo jak sam piszesz nazwisko faceta,który się umaluje i ubierze w kobiece łachy z końcówka w rodzaju żeńskim to chyba z Tobą coś nie tak.
12 czerwca 2012, 09:32 / wtorek
Od początku śmieję się, że lewacki celebryta ma zarzuty za zachowanie rasistowskie. Śmieszy mnie że ich własna broń, czyli polityczna poprawność okazuje się działać także przeciwko nim. Co do Grodzkiej, to nie mam rozeznania jaką pleć reprezentuje, więc nie kontynuuje tematu. Z pikolandią, zamiast kibiców na kadrze, to zgadzam się w 100%
13 czerwca 2012, 03:18 / środa
"A tak na marginesie to porannego WFu słucham kiedy tylko mogę, słuchałem ich jeszcze za czasów radia 94.(...)Nie zchodźcie do poziomu niezależnej bo sama nazwa jest już śmieszna."

No jak ciebie śmieszą żarty w WF to gratuluję "poziomu", panie poziom wyższy. Ja tam pozostanę przy Wysockim
13 czerwca 2012, 12:24 / środa
jak widać nie wszyscy zrozumieli cel i przesłanie artykułu wrzuconego prze zemnie, można ubolewać nad tym tylko
13 czerwca 2012, 12:52 / środa
figurski i wojewodzki to dwie kurwy sprzedajne na uslugach lewakow, biedroniowy huj im w dupe
13 czerwca 2012, 13:37 / środa
ty akurat poprawnie patrzysz na życie:)
26 czerwca 2012, 04:02 / wtorek
Nie minęło dwadzieścia dni, a życie już napisało epitafium
26 czerwca 2012, 08:53 / wtorek
Niestety chyba o taki rozgłos chodzi błaznom. Ich "fani" są wniebowzięci tymi popisami.
26 czerwca 2012, 18:11 / wtorek
No chyba nie sądzisz że robią to dla rozgłosu.
Co do tekstów to mogę przyznać że przesadzili z tekstem o gwałcie choć jak sądze 99,9% ludzi wypowiadających się w temacie tego "skandalu" nie słuchało audycji i całej wypowiedzi i skąd ewentualne złe traktowanie kobiet z za wschodniej granicy. Nie oszukujmy sie to i tak jest pikuś w stosunku do tego co można poczytać np. na tym forum. Różnica polega na tym że oni mają dostęp do szerokich mediów z tąd ta cała afera. A z tego co widzę to używanie mają w tej chwili wszyscy których WF lał ciepłym moczem. Nie ważne czy media są koszerne, niemieckie, lewackie czy prawicowe. Nie powiem zasłużyli sobie i każdy czekał na taki moment żeby się na nich odegrać. A to co robią politycy z platformy a szczególnie pisiory to już jest śmieszne.
Spoko po wakacjach wf wróci.

a na marginesie przypominają mi się dwie postacie z mediów:
Howard Stern i Larry Flint (chociaż to trochę inna branża ;) w swoim czasie wywoływali podobne skandale.
Tak się u nas jakoś amerykańsko robi heh
26 czerwca 2012, 20:48 / wtorek
Chyba żydowsko ( wojewódzki ) kacapsko ( figurski ) : )
odnośnik
26 czerwca 2012, 22:58 / wtorek
Żal dupę ściska, że komuś imponują tego typu lamusy jak te dwie ulubienice adasia...
odnośnik
1 2 3
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022