Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Hokej.Stocznia-GKS Tychy piatek 27.10

strona 1/1

24 października 2006, 21:35 / wtorek
Panie i Panowie. W piatek szykuje sie bardzo ciekawy mecz hokeja: Stocznia po dzisiejszym zwyciestwie nad aktualnym Mistrzem Polski Cracovia 6:2 (na wyjezdzie!!) jest faworytem w spotkaniu z liderem PLH - GKS Tychy. Zapraszamy wszystkich na godzine 18:00, hala Olivii, bilety 10 PLN, szykuje sie niezla zabawa, choc Tychy pewnie nie przyjada. Stocznia w tym sezonie jest rewelacja rozgrywek!
25 października 2006, 08:33 / środa
co ty pleciesz,ze Tychy nie przyjadą??;/...Chyba,ze chodzi ci o kibiców, więc nie wprowadzaj w błąd. pozdrawiam
25 października 2006, 08:47 / środa
Przecież to kurwa oczywiste, że chodzi o kibiców....
25 października 2006, 08:51 / środa
darioosheck jestes na tyle głupi, że pomyślałes że Śmigło pójdzie na mecz, kupi bilet za 10 PLN i będzie się dobrze bawił w hali "Olivia" bez drużyny przyjezdnej ?

Ja pier....
25 października 2006, 09:31 / środa
Warto byłyby się stawić na tym meczu ja ide z resztą chodzę kiedy tylko mogę.Wczoraj Stocznia rozwaliła Craxe 2:6 na wyjeździe(choć po pierwszej tercji przegrywali 2:0!!!!!!)Stocznia idzie na mistrza!!
PS:W SOBOTĘ NA TRYBUNĘ LEŚNĄ A W PIĄTEK NA STOCZNIE:)))))
LECHIA GDAŃSK!!!!!
STOCZNIA!!
25 października 2006, 09:49 / środa
Warto przyjść i wspomóc dopingiem Stoczniowca bo to dość ważny mecz. Dla tych co im szkoda wydać 10zł na bilet można wejść za darmoche ale dopiero od 2 tercji, tylko trzeba dobrze z czasem trafić.
Heej eRKaeS!
Lechia Gdańsk!
25 października 2006, 10:06 / środa
Na ten mecz trzeba isc:))!!Szczerze niespodziewałem sie tak dobrej postawy stoczniowca w tym sezonie...Tak sie narzekało ze zawodnikow brak ze z jakims juniorami beda musieli grac...jednym slowem fabryka talentow!!!na tym polega budowanie sportowego sukcesu,na wlasnych wychowankach a nie na kupowaniu starych repow ktorzy pograja 2 moze 3 lata!!!brawo stocznia i gratki!niekonieczne mistrza musza zdobyc bo to co zrobili to juz i tak sukces...!!!
Jeddym slowem sportowy weekend sie zapowiada:)piatek stocznia z tychami, sobota lechia ze stalowka, a w niedziele...turniej bilarda i pilkarzykow w klubie hi-fi we wrzeszczu (na wyspianksiego w akademikach):)))Zapraszam rownie goraco!Pozdro dla
kiboli z gdanska!!!
25 października 2006, 16:11 / środa
Polityka grania wychowankami ktorzy rzadzili w rozgrywkach mlodzierzowych + znakomici stranieri(Jurasek,Skutchan,Hurtaj) przynosi efekty.Swietna forma Stoczni spowodowala ze do kadry zostalo dzis powolanych az 6(!) naszych(Odrobny,Wrobel,Rompkowski,Drzewiecki,Zacha riasz i Urbanowicz).
Cos czuje ze w piatek trzeba bedzie odslonic kotare i przygotowac miejsca na trybunie od strony malej "olivii", bo zainteresowanie tym maczem jest ogromne. Poza tym ten mecz to dobry "trening" dla gardla przed sobotnim meczem Lechijki!!!
25 października 2006, 16:23 / środa
Miejmy nadzieje, ze bedzie konkretna atmosfera, a Stocznia wzniesie sie na wyzyny swoich mozliwosci! W tym sezonie czuje medal...
25 października 2006, 16:27 / środa
I można pociagnąc:
Hejjj Stocznia gollll sialalalaaaaaa siallaaaaaa HEJ STOCZNIA GOLL... tak jak w Bydgoszczy :-)
Czy może tam bramki a nie gole padaja :)
Mobliziacja tak jak w poprzednim sezonie ?:)
25 października 2006, 16:34 / środa
No i co najwazniejsze...W PLH graja tylko biali hehehe:)
25 października 2006, 16:39 / środa
Jeszcze nie :)

Można by powtórzyc zeszły sezon i atmosfere z meczu z Sanokiem, ale myśle że dopiero w playoff będzie takie ciśnienie. Fajny by był finał z Tychami lub TKH czy Cracovią.

HEJA RKS ! :]
25 października 2006, 16:57 / środa
A race będą?
:) Stocznia ! ! !
Też myśle że na Play Off sie sprężymy i dużo biało-zieonych wspomoże Stocznie ale i tak piątkowy meczy zapowiada sie interesująco i warto być.
25 października 2006, 17:05 / środa
na hali olivi nie można odpalać rac bo się wyłączy oświetlenie i włączy alarm bo tak jest zrobione.
25 października 2006, 17:57 / środa
aczy ktos wie czy moze a mecz lechijki kochnej w sobote bedzie juz stadion otwarty a co do meczu z tychami to uwazam ze trzeba dopingowac i przejechac sie na ten meczyk ja wlasnie tak zrobie STOCZNIA GOLA!!!!!!!!!!!!!!!!

POZDRO DLA WSZYSTKICH KTORZY KOCHAJA LECHIE<:">
26 października 2006, 10:08 / czwartek
Podbijam do gory bo jutro juz piatek:)
26 października 2006, 11:10 / czwartek
Smiglo a ja myslalem ze ty nadal w Londynie ale widze ze sie niezle bawisz to pozdrowienia z bialo-zielonej Irlandii i do zobaczenia na Lechii...
Dorman
26 października 2006, 13:16 / czwartek
Siema bracie! Jestem juz w kraju. Jak bedziesz w PL to daj znac.
26 października 2006, 22:35 / czwartek
Mam pytanie : Czy chcecie by Stoczniowiec zmienił barwy na Zielone ?
27 października 2006, 08:27 / piątek
To to jest możliwe? W sumie sam nie wiem, może lepiej nie mieszać piłki z hokejem i tak ja siedzę w szalu ukochanej Lechii , ale każdy wie, że jestm za Stocznią, niech tylko Lechia będzie biało-zielona - ot moje zdanie. Do zobaczyska dzisiaj i jutro :)
27 października 2006, 09:10 / piątek
Barwy Stoczni sa biało niebieskie tak samo jak Lechijki zielono białe , to jest cześc tradycji obu klubów i nie powinno sie tego zmieniać
27 października 2006, 10:17 / piątek
Jeśli sie nie myle to Leszkowi chodzi o to, że przed każdym ważniejszym meczem Stoczni pojawia sie nowy temat na forum. Ja się z tego ciesze, że w Gdańsku jest zdrowa sytuacja , że nie ma u nas tak chorej sytuacji jaka jest chociaż w Toruniu. Na ostatnim meczu żużlowym było dużo ludzi w biało-zielonych barwach i tak powinno być. Bo jak słysze, że ci kroją szaliki tym i się napinają 2 kluby z jednego miasta z różnych dyscyplin sportu to dla mnie bez sensu. Nie wyobrażam sobie, żeby np. Wybrzeże miało kose z Lechią, ale do tego napewno nigdy nie dojdzie i trzeba się z tego cieszyć.
27 października 2006, 14:12 / piątek
mam pytanko.dzieci w wieku 4 lat wchodza bezplatnie??
27 października 2006, 14:19 / piątek
Też mam pytanie, bo dawno nie byłem i nie pamiętam - można wnosić browary czy trzepią? :)
27 października 2006, 14:26 / piątek
Ile ten bilet kosztuje, 10 zł?
Bo na stoczniowiec.net jest napisane, że 15 / 12 zł

A więc ile tak naprawdę kosztuje? :)
27 października 2006, 15:00 / piątek
Bilety 10 zł :)
27 października 2006, 15:01 / piątek
Beson: bilet 10 zl
Viking: ja ostatnio wnioslem browce ,trzepia co prawda ale wyrywkowo nie wszystkich
27 października 2006, 15:15 / piątek
widze ze browce sa wazniejsze niz dzieci!!!!czy moze mi w koncu ktos napisac czy dzieci wchodza za darmo?!jak tak to do ilu lat??
27 października 2006, 15:50 / piątek
Sorry, ale nie ma oficjalnego komunikatu w tej sprawie, mysle, ze spokojnie wchodza za darmo do lat 5 wiec przyjdz z synem!!!

LeszekTV, ocb?
Stocznia jest bialo-niebieska...z domieszka barw Energi:)
27 października 2006, 16:03 / piątek
dzieki Smiglo za odpowiedz.a na przyszlosc to sie juz dowiedzialem w klubie ze wchodz gdzies tak do siedmiu lat(haha)pewnie wszystko zalezy jak wygladaja.jeszcze raz dzieki .z Bialo Zielonymi pozdrowieniami
31 października 2006, 11:35 / wtorek
Smiglo wyslij mi numer tel dormano@wp.pl to pogadamy pozdro
Dorman
9 marca 2007, 19:41 / piątek
jak widac nie tylko ostanie tygodnie wzbudziły nasze zainteresowanie hokejem :)

ale macze wazne przyciagaj nas tez na inne wydarzenia poza LG !!!

dzis bede ogladał do konca na TVP3 :) transmisje z meczu hokeja i trzymał kciuki za STOCZNĘ

ale za to niedziela bedzie Nasza !!!! w niedziele LECHIA bedzie się liczyła i wszyscy tam sie spotkamy !!

LG !!!
9 marca 2007, 20:46 / piątek
no nie jest najgorzej:) narazie 3:2 dla tychów.Zobaczymy co będzie dalej:>
9 marca 2007, 21:07 / piątek
stocznia przegrywa 2:6, druga tercja 8'
9 marca 2007, 21:24 / piątek
3:6 końcówka drugiej tercji
9 marca 2007, 21:58 / piątek
50 minuta, 3:8
9 marca 2007, 22:03 / piątek
3:8...
szkoda..

natomiast Podhale wygrało z craxą w rzutach karnych..

czyli Stocznia zagra z pasami o 3 miejsce:)
9 marca 2007, 22:42 / piątek
nie pasami tylko z żydami
9 marca 2007, 22:50 / piątek
Nie udało się, może za rok, mimo to gratki dla chłopaków za dostarczenie nam emocji.

PS. Bluzgać na Lechię podczas meczu Tychy-Stoczniowiec, to się nazywa "pełne kozactwo" ;-)
10 marca 2007, 09:19 / sobota
Mnie zastanawia czy kots załozy nowy wątek Stocznia - Cracovia czy zostaniemy tutej....
Kurde bedzie bardzo cięzko o medal ale mecze beda ciekawe :)

Pozdr
10 marca 2007, 10:09 / sobota
taaa bedzie stocznia-cracowia tyle ze mecz o 3 miejsce
10 marca 2007, 11:21 / sobota
To jest aż o 3 miejsce, tylko raz Stocznia w historii wywalczyła brąz więc teraz można powtórzyć sukces z przed 4 lat... pozatym kto się tego spodziewał jak w zeszłym sezonie dopiero w ostatnim meczu utrzymanie sobie załatwiliśmy a w tym w ostatnim meczu o finał przegraliśmy. W piatek może być ostatni mecz w tym sezonie(do 3 zwycięstw) Wiec myśle że warto i to bardzo się wybrać na Olivię.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.542