Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Stal /18.11.06, g. 12:00

strona 2/2

18 listopada 2006, 14:40 / sobota
BRAWO !!!

zima bedzie spokojniejsza, mam nadzieje ze bedą wzmocnienia i walka o I ligę
dzis cała druzyna walczyła - szczególne brawa za drugą połowę

LG !! :)
18 listopada 2006, 14:46 / sobota
Właśnie wruciłem z meczyka:) wynik bardzo dobry..co do dopingu hmm wsumie można powiedziec ze"jak zwykle" slabiutko nam to poszlo:( jesli niebedzie jakis radykalniejszych zmian to będzie zle:("mlyn" niezna starszych pieśni i CAŁY CZAS wałkujemy to samo a przeciez mamy tyle fajnych piosenek chocby"do boju budowlani"... niestety dzis tą piosenke znało bardzo niewiele ludzi...jednak selekcja w młynie to by była dobra rzecz:)
18 listopada 2006, 14:48 / sobota
Koniec sezonu bardzo udany.

Pierwsza połowa dobra, ale nie udało się nic wcisnąć.
Druga to nasz popis! Lewa strona chodziła jak w zegarku (Kosznik, Wojciech i Kalka). Wojciech rozegrał najlepszy mecz w sezonie (szkoda, że tak późno). Jego uwolnienie od przeciwnika i dośrodkowanie, po którym padła druga bramka, to po prostu mistrzostwo świata!
Na naszym stadionie jesteśmy nie do ugryzienia. Na wyjazdach jednak sporo tracimy. Ogólnie rudna jednak naprawdę dobra w naszym wykonaniu. Tak trzymać!
Ps. Nie pamiętam (może Tangens, albo Hydro przypomną), kiedy mieliśmy w drugiej lidze tak dobry bilans bramkowy (30:18)!
18 listopada 2006, 14:59 / sobota
doping nie byl rewelka,ale duzo lepszy niz ostatnio,wiec nie narzekajmy. Lechia w 2 polowie o wiele lepiej zagrala bo po pierwsze Borek ich pewnie zjebal w szatni, po drugie:Stal opadla z sil,cala 1 polowe grali pressingiem na calym boisku. Ogolnie fajne zakonczenie ,fajnej jesieni.
Na wiosne walka o pierwsza 3!!!
Do zobaczenia na wiosne Lechijko!!!
18 listopada 2006, 15:34 / sobota
Stal zagrała bardzo archaiczną piłkę. Ustawienie z 5 obrońcami (w tym jeden cofnięty) sprawdzało się 20 lat temu. Mecz zaczął się od pierwszej bramki. Szkoda tylko, że ta weszła dopiero w 2- giej połowie. Gdyby z 3 sytuacji w pierwszych 5 minutach weszła choć jedna, moglibyśmy dziś pobić rekord zwyciestwa (15-0 z Waplewem).
Lechia była od Stali conajmniej o 2 klasy lepsza, a 3-0 to najmniejszy wymiar kary.

Teraz trzeba solidnie przepracowac zimę- bo czerwiec 2007 musi być gorący ;-)))

CHCEMY AWANSU, LECHIJKO CHCEMY AWANSU !!!!!!!!!!
18 listopada 2006, 15:58 / sobota
a w przyszłym roku komunikat nastepny mecz O E kibice Lechii nie obejżą ze wzgledu na remont stadionu Bałtyku SSA Arka Gdynia
18 listopada 2006, 17:16 / sobota
A my ,3-0i po dobrym dopingu .Są przeslanki na 1-ą ligę
18 listopada 2006, 17:21 / sobota
Bardzo się cieszę że LECHIA wygrała.Bedzie spokojna przerwa zimowa ale bez 2-3 bardzo dobrych transferów to o barażach(choć bym chciał) nie mamy co myśleć.
Ja niestety na meczu być nie mogłem:((((((((((((((((((((((kontuzja)
PS:SLĄSK prowadzi 1:0:)
18 listopada 2006, 18:26 / sobota
bramka 1 mi sie strasznie podobala ;]
bramka 2 rowniez godna

dobry humorek na caly dzien dzieki takiej grze Lechii

w 1 polowie gra cetnarowicza ponizej krytyki nawiasem mowiac ;]
pawlak widac ze stracil kilogramy i nabral szybkosci

pozdro
18 listopada 2006, 19:06 / sobota
3:0 po niezłej grze. Brawo :)

PS: Polonia prowadzi 1:0 z hydro. Gola bezpośrednio (!) z roznego strzelił Citko.
18 listopada 2006, 19:23 / sobota
18 listopada 2006, 19:27 / sobota
Witam Braci nie chce zakladac nowego watku ale przeczytalem na trojmiasto.pl ze po meczu stracilismy zdobyte flagi nawet sledzie pisza ze WP z tego co wiem to ta nie zostala odebrana a co z innymi?Pozdro LG
18 listopada 2006, 19:46 / sobota
Pierwsza połowa kompletnie nie wyszła. Jakbyśmy poznawali przeciwnika. Dużo bezradności , widoczni dwaj zawodnicy: Szulo i Pęki. Widać było , że jak nasza cała druga linia i Piątek zostanie w Gdańsku i wszyscy przepracują dobrze zime , to możę być najlepsza 2 linia w II lidze. Do Cetnara mam pretensje o bieganie, bo w pierwszej polowie nie można było poznać , że to Cetnar. Druga Połowa zdecydowanie lepsza. To co grał nasz środek to jest czołówka II ligi. Kalka rajdów zrobił tyle , że przy 6 bodajże już zapomniałem liczyć. Cetnar był Cetnarem. Do 52 minuty meczu ataki Lechii wkońcu zakończone bramką po przepięknym zagraniu Szulika na pole karne i wspaniałym wykończeniu przez Kosznika. Potem akcja moim zdaniem nawet na miare Champions League. Wojciech dostaje piłe , zabiera sie prawą nogą na lewą noge i dośrodkowanie bajeczne i Cetnar nie gorzej piłke umieszcza w siatce. Można powiedzieć , że Wojciech przy tym podaniu zatrzymał gre pilotem i sobie obliczyl gdzie piłke zagrać , wznowił , zagrał i bramka. Wrzutka za bramkarza który moim zdaniem poza kilkoma interwencjami sie nie popisał. Stal to moim zdaniem najgorszy beniaminek który gra w lidze. Fajnie u nich grał ten zawodnik z nr 5 chyba Kusiak-Siusiak bo czytałem biuletyn, kiedy koleś mówił o składach. Cieszę się, że runda zakończona zwycięstwem 3:0. Przepracować dobrze zime i kupić kilku zawodników za niewielkie pieniądze i możemy nawet w baraże mierzyć , ponieważ doszły mnie słuchy, że Hydrofujara ma jakies problemy, a z Ruchu (nie z kiosku) ma odejść 3-4 ich zawodników czołowych czy 2 nie wiem. Mecz sie podobał w 2 połowie. Oprawa bardzo mnie sie podobała i tak dalej.

LECHIA GDAŃSK !
18 listopada 2006, 19:48 / sobota
Seagul czytaj dalej te swoje trójmiasto.pl i rób zamętu
18 listopada 2006, 20:28 / sobota
Ciekawa jest ta kopana! Ludziska oglądają meczyk z tej samej odległości i widzą zupełnie inne mecze. Może dlatego jest w niej tyle z "religii". Dla mnie Szulo w I połowie bezproduktywny. Plus za asystę. Wojciech napewno meczyk udany choć bez szału. W ogóle druga linia na tle tak "mocnego" przeciwnika zagrała wyjątkowo przeciętnie. Druga połowa zdecydowanie lepsza (wybiegana) gdzie rywal przysiadł po pierwszej bramce i wyglądał na spłakanego chłopca. Ogólnie nie narzekam choć pozytywy w meczu widzę zupełnie gdzie indziej:-)
Pozdro
18 listopada 2006, 20:30 / sobota
ryba nie robie zametu tylko chce poznac prawde!!
Jak milicja sie ponirzya do tego stopnia ze w pelnym rusztunku zabierala flagi to niedlu nie bedzie mozna chodzic po ulicy.
Precz z komuna niech te czasy juz nigdy nie wroca!!!
18 listopada 2006, 20:31 / sobota
policja w rękach śledzi

Byłem świadkiem jak policja w pełnym osprzęcie antyterror szukała flag i próbowała je odebrać.
A wiecie dlaczego?
stowarzyszenie kibiców z gdyni złożyło doniesienie o kradzieży władków północy.

Wstyd i pogarda.
przez 20 lat nic się u was nie zmieniło.
Honor to dla was abstrakcja.
Dla mnie jesteście zerem.

Pogarda

hmmmmmmmmmmmm
18 listopada 2006, 20:32 / sobota
seagul- zadzwoń pod 997, tam "przyjaciele" opowiedzą tobie o akcji ;-)))

Saned- czy Wojciech tobie płaci, czy kochasz go za darmo ????
Z nr 5 grał Mieczysław Ożóg- najstarszy zawodnik w II-giej lidze. Gra takiego emryta najlepiej świadczy o możliwościach Stali. Słabość, słabość, słabość !!!!!

Z takim przeciwnikiem, śmiało mogliśmy grać rezerwami Należy się cieszyć ze zwycięstwa, ale z takim przeciwnikiem inaczej byc nie mogło. Przypominam, że naszym trenerem nie jest już Kaczmarek i na takie drużyny wystawiamy 3 napastników, a nie jednego Króla ;-))) Mecz potraktujmy jak sparing. Dopiszmy 3 pkt, wypijmy browarka i czekajmy do wiosny.

I PRZYJDZIE WIOSNA, I LEPSZE CZASY,
POWRÓCI NASZA LECHIJKA W SZEREGI EXTRAKLASY !!!!!!
18 listopada 2006, 20:34 / sobota
aha oczywiscie tylko przenioslem ten cytat z Trojmiasto.pl
sam niczego niewiedzialem ;)
Pozdro z Emigracjii
1 liga,1 liga LECHIA GDANSK!!!
18 listopada 2006, 20:45 / sobota
Własnie odpoczywam po podróży z Gdańska :-). Mecz mógł sie podobać ale tylko w II połowie, poniewaz Lechia załapała wiatr w żagle i nie dała zadnych szans Stali.
Tutaj macie link do 3 fotek i filmiku z rzutu karnego.
odnośnik
18 listopada 2006, 21:02 / sobota
Słabsza pierwsza połowa i wyższość udawadniamy w drugiej. Zwycięstwo najważniejsze. Jeśli chodzi o miejsce to plan wykonany, choć miało być na koniec rundy 30 pkt. Wiosna bedzie ciekawa. Jeżeli w marcu wszystkie kolejki odbedą się w terminie w co jednak watpie to w pierwszych czterech kolejkach trzy razy gramy u siebie w tym bardzo istotne spotkanie z trzecią Jagiellonią do której tracimy 5 pkt. Strata do lidera 9 pkt. - to też nie jest nie do odrobienia (vide: sezon 2004/05). Układ spotkań dobry - 9 razy u siebie w tym z głównymi kandydatami do awansu. Szansa jest dlaczego nie mielibyśmy jej nie wykorzystać. Nie będzie presji na awans, ale grać będziemy w każdym meczu o zwycięstwo. Nikt nie ma prawa nakazać naszym odpuszczać dlatego, że nie jesteśmy organizacyjnie gotowi na ekstraklasę.
18 listopada 2006, 22:33 / sobota
Zeto, Psycholog ci płaci , czy kochasz go za darmo ?! Wez mnie nie wkurwiaj......
18 listopada 2006, 22:36 / sobota
Saned- nie strasz mnie ;-)))) Lepiej przykładaj się do treningów, abyś grał lepiej niż twój guru ;-)
19 listopada 2006, 00:15 / niedziela
dodam jedno: przy schodach ruchomych [dworzec pks] milicja dala popis po meczu
ustawili sie w dwoch stron na dole schodow - gotowych do spuszczenia wpierdol [ nie wiadomo komu bo nic sie nie dzialo - bo kibicow jeszcze wielu tam nie bylo po meczu]
nie zrozumiem tego nigdy - po chuj oni dzialaja w tak idiotyczny sposob?
przeciez to jest prowokacja, nic innego!

milicyjne metody i tyle

pozdro
19 listopada 2006, 12:55 / niedziela
No to niech sie teraz wypowie ktoś z Arki . Bez doniesienia raczej by policja nie interesowała sie tą flagą . Bo po odebraniu jej kibicom Lechii komu by ją przekazali ? Po za tym jak wiadomo po zatrzymaniu zwrócone zostały pozostałe flagi tj. Górnika , Zawiszy , Poloni itd. więc jak by policja polowała na zdobyte flagii / a nie tylko na flagę Arki / to by napewno tych flag nie oddała .

Jak to prawda że zgłosiliście na policję Arkowcy kradzież flagi WP to jesteście największymi frajerami . Przypadku zgłoszenia kradzieży flagi kibicowskiej nie było jeszcze w Polsce .
19 listopada 2006, 13:40 / niedziela
bez honoru , bez boiska
oto jest sledziowska tradycja
19 listopada 2006, 15:42 / niedziela
arka z policją , o kurwa , arka z policją ...
20 listopada 2006, 09:11 / poniedziałek
Milicja oddała WP po zeznaniu kibicow na komendzie dlatego mamy MY WP
20 listopada 2006, 11:42 / poniedziałek
Dark - gowno prawda
20 listopada 2006, 13:58 / poniedziałek
ze strony stali :

"Na ten mecz wybrała się 108 osobowa grupa kibiców STALI (w tym Raków i Resovia), jednak nie zostali oni wpuszczeni do Gdańska, gdyż klub nie zarezerwował wcześniej biletów - zostali zawróceni przed samym Gdańskiem."
20 listopada 2006, 14:12 / poniedziałek
Troche chamskie że jechali tylko po to aby się przejechać.Wina działaczy Stalówki.Co jak jest z tymi flagami w końcu???Teraz trzeba chodzć na hokej i wszytkich bardzo zachęcam!!!!!
LECHIA GDAŃSK LECHIA GDAŃSK!!!!!
20 listopada 2006, 15:18 / poniedziałek
Wina nie leży w działaczach Stalówki, a w jej kibicach. Klub normalnie zamówił bilety, ale kibice mieli je w dupie i pojechali bez. Mimo wszystko Lechia chciała ich wpuścić, ale obserwator zarządał listy z peselami. Dlatego wrócili do domu.
20 listopada 2006, 15:43 / poniedziałek
kierwonik Stali poprostu swoich kibicow wzial pod chuja i tyle, zanim sie zorientowali bylo juz za pozno, nauczka na przyszlosc.
21 listopada 2006, 20:16 / wtorek
Tomal napisał:
Nie pamiętam (może Tangens, albo Hydro przypomną), kiedy mieliśmy w drugiej lidze tak dobry bilans bramkowy (30:18)!

Jeśli chodzi o bramki w II lidze to na pewno sezon 1983/84. Nie pamiętam jak to się wtedy rozłozyło na poszczególne rundy (na pewno Hydro wkrótce sprecyzuje), ale 18 bramek Lechia straciła wówczas w całych rozgrywkach! A strzeliła 61, czyli dwa razy tyle co teraz jesienią. 31 bramek strzelił wtedy sam Jurek Kruszczyński. Druga w tabeli Olimpia Poznań strzeliła 38 bramek. Lechia awansowała do I ligi.
Natomiast punktowo rewelacyjny był sezon 1977/78. Wówczas Lechia zdobyła 50 punktów na 60 możliwych, wygrywając zdaje się całą wiosnę, z wyjątkiem zremisowanego wyjazdu z warszawską Gwardią. Nie wystarczyło to do awansu. Gwardziści zdobyli o 1 punkt więcej.

tg
21 listopada 2006, 20:40 / wtorek
Tgs- byl jeszcze w ostatnim wyjazdowym meczu na wiosne remis z Polonia W-wa, 0:0 , w Przegladzie Sportowym napisano "Lechia grala tak by PRZYPADKIEM bramki nie strzelic",pewnie dlatego ze awans Gwardii W-wa byl juz przesadzony, ten sezon utkwil mi szczegolnie w pamieci, poniewaz wlasnie oprocz meczu z Polonia mialem zaliczone wszystkie wyjazdy.
Pozdr.
no i bez pomocy Hydro sie nie obejdzie.
22 listopada 2006, 01:14 / środa
Witam !
Z przyjemnością odpowiem na zadany temat !
W rundzie jesiennej sezonu 1983/84 Lechia zajęła drugie miejsce ( o 1 pkt za Olimpią Poznań )
Dorobek Lechii był następujący 10 zwycięstw , 2 remisy 3 porazki ( z Odrą Wodzisław , Piastem Gliwice i Celulozą Kostrzyn )
Łącznie - punkty 22:8 bramki 29:6 ( 15 bramek Jurka Kruszczyńskiego )
Odnośnie sezonu 1977/78 to runda jesienna wyglądała podobnie
Punkty 22:8 bramki 18:8 ( najlepszy Kliszewicz 5 )
Dużo punktów straciliśmy na Traugutta co na wiosnę nie dało niestety nam awansu.Przykładowo jesienią ulegliśmy u siebie z warszawską Gwardią 1:2 , jak tez dwukrotnie bezbramkowo zremisowaliśmy (z Zagłębiem Wałbrzych i Olimpia Poznań )
Dorobek całego sezonu- 50 pkt. ( 22 zwycięstwa , 6 remisów i tylko 2 porazki ) bramki 42:13
Pozdrówki !
24 listopada 2006, 17:02 / piątek
Z tego wynika, ze bilans wiosny 1978 to 28 punktów na 30 możliwych, bramki 24-5. 13 zwycięstw dwa remisy. A ja musiałem wtedy bronić socjalistycznej ojczyzny. Kończę, bo zacznę brzydko pisac.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011