Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

KRADZIEZ

strona 1/1

6 listopada 2006, 00:12 / poniedziałek
Z SOBOTY NA NIEDZIELE NA ULICY WYPOCZYNKOWEJ KOLO BACOWKI ZOSTALO OKRADZIONE MOJE AUTO. OPROCZ RADIA, GLOSNIKOW, KURTKI A TAKZE PORYSOWANEGO LAKIERU I AMATORSKO WYCIAGNIETEJ SZYBY ZGINAL MI SZALIK .....ABG.... PILKARZYK LECHII WRAZ Z EMBLEMATEM SLASKA WROCŁAW TAKIM OKRAGLYM KTORY BYL PRZYCZEPIONY DO PILKARZYKA. JEZELI KTOS ZNA TYCH LUDZI LUB WIE KTO TO JEST TO PROSILBYM O ZWROT SZALIKA I PILKARZYKA Z EMBLEMATEM SLASKA WROCLAW. CI CO TO ZABRALI NIE SA KIBICAMI TYLKO SKOR...WYSYNAMI, W DUPIE TAM Z RADIEM I GLOSNIKAMI ALE TAKIE RZECZY POWINNI ZOSTAWIC W SAMOCHODZIE JEZELI CZULI SIE KIBICAMI GDANSKIEJ LECHII TO POWINNI WIEDZIEC ZE SWOICH SIE NIE KROI Z BARW!!!
6 listopada 2006, 01:13 / poniedziałek
kubus to ty
6 listopada 2006, 03:19 / poniedziałek
Nie trzeba chyba jakoś specjalnie długo myśleć, żeby wyczaić, że ci goście uważają się za kibiców. Na huj inaczej byłby im szalik i piłkarzyk. Co za kurwa pajace! To prawie tak pojebane, jak pranie innych lechistów, przed, po, czy w trakcie meczu. Moim zdaniem kulasy do połamania, a może lepiej łapki, (bo wtedy ktoś musiałby im wystawiać ptaki do siurdania i podcierać brudne dupska). Aha...! Nie jestem internetowym napinaczem i nie nalezę do pokolenia dzieci neostrady, napisałem tak po prostu będąc pod wrażeniem newsa.
6 listopada 2006, 08:41 / poniedziałek
Jeśli to Lechista (na to wskazuje) to mega hujówka.
6 listopada 2006, 08:48 / poniedziałek
Roody- to, że ktoś ukradł szalik, nie znaczy że jest kibicem !!!!!!!! Jest zwykłym złodziejem, i nic po za tym.

Z resztą wypowidzi się zgadzam. Uciąć łapy.
Dodatkowo załozyłbym tym delikwentom bluzki za napisem, za co te łapy są ucięte.
6 listopada 2006, 09:04 / poniedziałek
Przeciez nie ukradli tego szalika i figurki ,zeby zastawic te rzeczy w lombardzie.Albo przekazac na sprzedaz paserowi,badz wymienic na towar u dilera.Zapewne ten ktos bedzie teraz dumnie paradowal w szalu Wisly na meczach Lechijki.
6 listopada 2006, 09:30 / poniedziałek
trep K.D.V.- rozumiem, że jesteś w zmowie ze złodziejami, skoro wiesz jaki cel im przyświecał ?????

Przestańcie szufladkować, bo jesteście tacy sami, jak bajkopisarz pałucha, z gazety wybiórczej !!!!!!!
6 listopada 2006, 09:52 / poniedziałek
Bardzo mi przykro Zeto.Pomylka z twej strony. Nie mam z nimi nic wspolnego.Kradziez uwazam za najwieksze frajerstwo.AMEN.
6 listopada 2006, 11:41 / poniedziałek
trep K.D.V.- to jeżeli nie masz z tym nic wspólnego, to skąd wiesz, że to byli kibice Lechii ??? Skąd wiesz, co zrobią z łupami ????

Czyżby wrodzona inteligencja ???
6 listopada 2006, 11:53 / poniedziałek
Wyjscia sa dwa:
1-Wlamu dokonali kibice Arki.
2-Wlamu dokonali zlodzieje z Gdanska.Podejrzewam,ze moga byc kibicami Lechii. Skradziony szalik oraz figurka nie maja praktycznie zadnej wartosci finansowej,a co za tym idzie nie znajda zapewne nabywcow. No chyba ze zabrali to ze soba na pamiatke po wlamie.
Co do inteligencji to wystarczy zwykly "chlopski" rozum :)

PS.Zeto ja naprawde nie mam nic wspolnego ze zlodziejami :)))
6 listopada 2006, 12:27 / poniedziałek
trep K.D.V. wyjście jest tylko jedno- to byli złodzieje. Przypuszczeń może być wiecej.

1. Mogli to być słynący z brutalności kibice krakowskiej Garbarni, będący akurat na urlopie w Gdańsku. Przechodzili obok auta, zobaczyli piłkarzyka w barwach Śląska i postanowili mu wpierdolić.

2. Mogli to być zwykli złodzieje, a skradzone fanty zabrali dla swoich dzieci.

3. Mogli to być marynarze (chociażby z Turcji), których okręt właśnie zacumował w jedym z Trójmiejskich portów. Ponieważ w swoim kraju fanatycznie kibicują Besiktasowi, na widok wrogiej koszulki i piłkarzyka, odruchowo wybili szybę.

4. Mogli to być niezabardzo rozgarnięci funkcjonariusze dzielnicowej komendy milicji, chcący po męczocym szkoleniu nawdychać się troszkę jodu. Na widok chuligana w barwach Śląska, natychmiast przystąpili do działań operacyjnych i pałą wybili szybę w samochodzi. Chuligan został aresztowany, a barwy skonfiskowane ;-)

Jak widzisz mozliwości jest dużo więcej, niż myślałeś. A pisanie, że NAPEWNO są to kibice naszej Lechijki jest po prostu skurwysyństwem.
Następnym razem nie wiesz, nie pisz !!!!! A już napewno nie oczerniaj.
6 listopada 2006, 12:40 / poniedziałek
Nigdzie nie napisalem,ze byli to napewno kibice Lechii.Co to Twoich teorii,sa rowniez bardzo prawdopodobne :)W jednym sie zgadzamy.Zrobili to zlodzieje.A czy kibice? Byc moze kiedys sie wyjasni.Pozdro.
6 listopada 2006, 13:04 / poniedziałek
Dabek mi sie jednak zdaje ze byl to jakis sledz smierdzacy i twoj szalik niestety poszedl na dywanik! Co za paranoja!
6 listopada 2006, 14:03 / poniedziałek
zastanawia mnie tylko porysowany lakier..? Po co zlodziej mialby niszczyc samochod skoro nic z tegon nie bedzie mial ? ? Faktycznie moga to byc jakies przypadkowe sledzie, bardziej jest to prawdopodobne niz Lechisci.

ale tak jak ktos napisal wyzej jest wiele mozliwosci;]
6 listopada 2006, 14:19 / poniedziałek
trep K.D.V.:

"Przeciez nie ukradli tego szalika i figurki ,zeby zastawic te rzeczy w lombardzie.Albo przekazac na sprzedaz paserowi,badz wymienic na towar u dilera.Zapewne ten ktos bedzie teraz dumnie paradowal w szalu Wisly na meczach Lechijki."

"2-Wlamu dokonali zlodzieje z Gdanska.Podejrzewam,ze moga byc kibicami Lechii. Skradziony szalik oraz figurka nie maja praktycznie zadnej wartosci finansowej,a co za tym idzie nie znajda zapewne nabywcow. No chyba ze zabrali to ze soba na pamiatke po wlamie.
Co do inteligencji to wystarczy zwykly "chlopski" rozum :)"

"Nigdzie nie napisalem,ze byli to napewno kibice Lechii."

Coś chyba nie tak, z rozumieniem pisanego tekstu ;-))))
6 listopada 2006, 14:32 / poniedziałek
niewydaje mi sie żeby był to ktoś z gdyni... kto normalny jedzie prawie 30klocków żeby pierdolnąć radio i głośniki. pewnie były to chłopaczki z gdańska i albo sa tak niekumaci że sboe wzięli szalik bo niema/niemają albo na pamiątke.
SIC!!
6 listopada 2006, 17:25 / poniedziałek
kto wie gdzie sie szwedaja po weekendowych wieczorach..
6 listopada 2006, 18:53 / poniedziałek
Dąbek, Ty sobie chłopie lepiej przypomnij czy czasami nikomu za skórę nie zalazłeś :) może zająłeś miejsce parkingowe jakiemuś debilowi, albo (co gorsza) zbyt długo bawiłeś z dziewczyną (nie swoją), albo... itd. itp.
6 listopada 2006, 18:59 / poniedziałek
ArsenalFC, a kto normalny kradnie? Do tego takie pierdoły jak piłkarzyki czy koszulki.
6 listopada 2006, 19:11 / poniedziałek
Co wy pierdolicie! To przyjechali kibice Barcy i jebneli tą figurkę!:))))
6 listopada 2006, 20:18 / poniedziałek
Dla mnie sprawa jest jasna - hollsi Gedanii po raz kolejny dali znac o sobie...poszli w 200 karków najpierw do Kosciola a pózniej zabawic sie w ,,Playa del Jelitkowo,,. Wychodzac z knajpy wzieli odwet za wszystko co ich do tej pory w zyciu spotkało.

A tak na troche powazniej...skoro m.in. wzieli Wrocławianina w jasyr oraz skroili nasz szal - znaczy, ze te przedmioty maja duza wartosc. Zreszta dzisiejsze czasy sa mocno pojebane, nawet złodziej zatraca sie w swoim latami wyuczonym fachu, przeciez nawet za piątala krojone są niewinne, błądzące po parkach babcie.
6 listopada 2006, 23:20 / poniedziałek
Watpie zeby to byl ktos z gdyni, teraz w ruchu kibicowskim doszlo do tego ze jeden kroi drugiego z tej samej strony. Co do porysowanego lakieru to powiem ze to byli amatorzy ( pocieta uszczelka, czyms ostrym zachaczony bok i rysa gotowa ) Nie mam slow, co tu napisac o takich bezmozgowcach? Moze nie mial kasy na szalik, pilkarzyka oraz kolegow we wroclawiu od ktorych moglby jakas pamiatke dostac? Jezeli nie to teraz ma szalik nie byle jaki bo ABG i bedzie mogl sie kolegom pochwalic, pilkarzyka ktorego powiesi sobie w aucie i bedzie wielkim lansujacym sie kibicem, odznake o ktorej bedzie opowiadal historie typu " jak bylem we wrocku i bawilem sie ze Slaskiem ". Juz nic nie pisze bo brak slow.
7 listopada 2006, 22:28 / wtorek
UCIAC LAPSKA I JUZ! a Ty Zeto jak zwykle musisz sie do kogos przypierdolic i jak zwykle o nic :P

pozdrawiam
8 listopada 2006, 10:00 / środa
ArekLG- może dla ciebie bezpodstawne oskarżenia to nic. A ja nie chcę, aby ktoś na kibica chodzącego w szaliku Lechii patrzył jak na potencjalnego złodzieja czy bandytę.

Na szczęście to forum nie jest opiniotwórcze, ale podobne metody stosują dziennikarze "gazety wybiórczej", co w żadym przypadku nie pomaga naszej Lechijce. Dlatego my kibice Lechii, powinniśmy dbać o nasz wizerunek.
9 listopada 2006, 00:05 / czwartek
Zeto zgadzam sie z Toba, masz absolutna racje, z tym ze nikt doslownie nie napisal , ze to byli kibice Lechii,choc sam doskonale wiesz ze jest to bardzo prawdopodobne.
pozdrowka
9 listopada 2006, 09:20 / czwartek
CI CO TO ZABRALI NIE SA KIBICAMI TYLKO SKOR...WYSYNAMI, W DUPIE TAM Z RADIEM I GLOSNIKAMI ALE TAKIE RZECZY POWINNI ZOSTAWIC W SAMOCHODZIE JEZELI CZULI SIE KIBICAMI GDANSKIEJ LECHII TO POWINNI WIEDZIEC ZE SWOICH SIE NIE KROI Z BARW!!!

Nie trzeba chyba jakoś specjalnie długo myśleć, żeby wyczaić, że ci goście uważają się za kibiców. Na huj inaczej byłby im szalik i piłkarzyk.

Jeśli to Lechista (na to wskazuje) to mega hujówka.

Przeciez nie ukradli tego szalika i figurki ,zeby zastawic te rzeczy w lombardzie.Albo przekazac na sprzedaz paserowi,badz wymienic na towar u dilera.Zapewne ten ktos bedzie teraz dumnie paradowal w szalu Wisly na meczach Lechijki.

Wlamu dokonali zlodzieje z Gdanska.Podejrzewam,ze moga byc kibicami Lechii. Skradziony szalik oraz figurka nie maja praktycznie zadnej wartosci finansowej,a co za tym idzie nie znajda zapewne nabywcow.

kto normalny jedzie prawie 30klocków żeby pierdolnąć radio i głośniki. pewnie były to chłopaczki z gdańska i albo sa tak niekumaci że sboe wzięli szalik bo niema/niemają albo na pamiątke.

Watpie zeby to byl ktos z gdyni, teraz w ruchu kibicowskim doszlo do tego ze jeden kroi drugiego z tej samej strony.

ArekLG- dalej uważasz, że nikt dosłownie nie wskazał Lechistów ????
9 listopada 2006, 09:50 / czwartek
mogły być miliardy powodów, dla których ktokolwiek mógł ukraść pamiątki razem z radiem itd. mógł być "kibicem", mógł być kibicem "nieprzyjaciół", a mógł być też zwykłym penerem który ma nadzieje, że to spyli (szalik kosztuje 25 zeta zawsze to coś), bo np. w jego szkole masa małolatów jara się Lechią i na pewno ktoś kupi, równie dobrze mogły go te aksesoria wkurwić i je zabrał, żeby zniszczyć, albo mógł je zabrać żeby zniszczyć dla radości niszczenia, albo pozbawienia kogoś, własności z którą jest związany emocjonalnie, tylko po to żeby ją zabrać, a na koniec mógł je zabrać bez większego powodu tylko dlatego, że już był w aucie i brał wszystko co pod ręką...itd...itp...etc... to samo odnosi się porysowania

więc dyskusja na temat powodów jest moim zdaniem pomylona, chyba że ktoś wie kto to był i wie dlaczego to zrobił

proponuję - zamiast zgadywać i dywagować czy to może z Arki czy może z Lechii czy może z Bałtyku albo Gedanii i czy mu przyjmą w lombardzie czy będzie w tym paradował na Traugutta - powiedzieć głośno, że KAŻDY złodziej niezależnie od barw klubowych i tego co ukradł, to ŚMIEĆ i NIEUDACZNIK! kropka

pozdrawiam uczciwych Biało-Zielonych
9 listopada 2006, 18:42 / czwartek
..."To musiał być pijak i złodziej; bo każdy pijak to złodziej..."
9 listopada 2006, 21:23 / czwartek
Może wreszcie skończą się te durnowate " pozdrowienia do więzienia".
9 listopada 2006, 23:12 / czwartek
to już trochę inna sprawa, siedzieć można za wiele rzeczy... (nie to żebym był wielkim zwolennikiem łamania prawa z drugiej strony)
zresztą domyślam się (mogę się tylko domyślać, bo trochę za młody jestem żeby pamiętać) że tradycja tego okrzyku sięga czasów, gdy za kratki trafiali ludzie przyzwoitsi i uczciwsi od tych, którzy ich tam zamykali
10 listopada 2006, 13:26 / piątek
Tym bardziej jeśli jest to nawiązanie do tradycji , do czasów kiedy w Polsce byli więźniowie polityczni, to przekładanie tego hasła na złodzieji jest nadużyciem.
15 listopada 2006, 21:52 / środa
Mojemu znajomemu ukradziono wczoraj fiata seicento koloru bialego...jezeli ktos calkiem przypadkowo by cos wiedzial to bylbym wdzieczny za jakas wskazowke. Dzieki
15 listopada 2006, 21:56 / środa
czyzby znowu sei zaczynal sezon na samochody?
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022