Gdańsk: wtorek, 22 października 2019
FORUM
Podstrony:

Nowe odznaki Lechii

strona 1/1

1

14 listopada 2006, 13:26 / wtorek
Witam,jestem kibicem Lechii Gdańsk od zawsze,ubolewam jednak nad jedną kwestią, brak nowych odznak,brak zadnych działań w tym kierunku,i własnie informuje wszystkich ze własnie od dzisiaj w sklepiku Lechii pojawi sie nowa odznaka Lechii w cenie 10 pln,a wkrótce mam nadzieje ze przed mecze ze Stal stalowa Wola dwie inne,działam z własnej inicjatywy w porozumieniu z klubem,kazda złotówka włozona w wykonanie tych odznak pochodzi z mojej i mojego brata kieszeni. zachęcam do zakupu,zróbmy coś dla nas wszystich,czyz nie pieknie wygladac bedzie za jakis czas szal a w nim wpinki róznego rodzaju naszej Lechijki::))) informuje wszystkich ze dnia 25 listopada w hotelu rokko odbedzie sie giełda pamiatek sportowych nie tylko Lechii,jesli masz cos co chciałbys sprzedac,wymienic sie ,zapraszam wszystkich w imieniu swoim i klubu.
Odznaki,beda tez równierz do nabycia w allegro juz wkrotce to dla tych kibiców którzy sa sercem za lechią,ale nie zawsze moga byc na meczu i nabyć odznake ,,moj nick na allegro Leszek_bks1945..
A my swoje Lechia Gdańsk::))
16 listopada 2006, 09:33 / czwartek
co z tymi odznakami?,na allegro jeszcze ich nie dojrzałem
19 listopada 2006, 15:56 / niedziela
Własnie wystawiłem na allegro te odznaki. info dla Wasyl i innych
20 listopada 2006, 17:07 / poniedziałek
odznaka jest ok,tylko jedna uwaga, szkoda że na koszulce nie widać flagi zielono-biało-zielonej,tylko jest biała,ale to szczegół,ważne że ktoś coś robi w naszym kierunku,pozdrawiam
2 grudnia 2006, 00:21 / sobota
No niestety "wasyl" w polsce technologia wyprodukowania takiej odznaki działa nieco zacofanie,i nie było mozliwosci czysto technicznej wykonac flagi tak jak kazdy z nas by sobie zyczył czyli okazały herb.
7 grudnia 2006, 08:25 / czwartek
Kamil.. nie w tym sęk,chyba musisz zobaczyć tę koszulke,pozdrawiam

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.205