Gdańsk: środa, 11 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Flaga reprezentacyjna Lechii

strona 1/1

1

17 listopada 2006, 15:02 / piątek
Flage reprezentacyjna Lechii wybrali kibice na stronie www.lechia.net. I do tej pory jest wszystko ok ale uwazam, ze umieszczenie w jej prawym dolnym rogu nazwy strony i jednoczesnie zbieranie na nia pieniedzy od kibicow jest tanim chwytem reklamowym. Wlasciciele lechii.net chca moim skromnym zdaniem bujnac sie na plecach kibicow i zrobic sobie reklame. Taka nazwa strony nie ma nic do szukania na fladze reprezentacji to raz a dwa jesli koniecznie chcecie sie zareklamowac to sami ja sfinansujcie panowie z www.lechia.net .Jakie Wy macie zdanie ?
17 listopada 2006, 15:10 / piątek
przepraszam, czy ty myslisz czasem ??
17 listopada 2006, 15:14 / piątek
a pomyślałeś, że znak www.lechia.net jest po to, żeby ktoś sobie tego nie używał bez pozwolenia ??? A flaga będzie szyta bez tego znaku.

Zanim zaczniesz cos pisać, najpierw sprawdź ;-))
17 listopada 2006, 15:15 / piątek
O tak kolego. Mysle. Jak widze czesciej nawet od Ciebie. Mysle, ze trzeba wpierw spytac kibicow czy taki napis umiescic, mysle ze jest on nie na miejscu na fladze reprezentacji i mysle ze jesli nie masz nic sensownego do napisania to idz grac dalej w warcaby i nie produkuj sie.
17 listopada 2006, 15:18 / piątek
Zanim cos napiszez Zeto to Ty najpierw sprawdz. Flaga ma byc szyta z tym znakiem.
17 listopada 2006, 15:22 / piątek
Snake niestety się mylisz, ten znak nie bedzie szyty.
17 listopada 2006, 15:27 / piątek
No coz jesli tak Piro to mea culpa ale mam tutaj kilka wpisow z lechii.net :

raczek Wysłany: Pon Lis 13, 2006 12:46
mashok- napis bedzie

dariob Wysłany: Pon Lis 13, 2006 9:35 pm
Co do adresu strony na fladze. Panowie po pierwsze ten adres będzie mały wręsz niezauważalny.
Po drugie skoro jest to flaga reprezentacyjna, to zapewne od czasu do czasu pojawi się poza granicami kraju na meczach repry. Zatem powinniśmy sie wszyscy cieszyć, że być może jakiś kibol z innego państwa trafi na naszą stronkę/forum, bo jego uwagę przyciągnie nasza flaga.

Byc moze jednak cos przeoczylem :)
17 listopada 2006, 16:01 / piątek
Zdanie calej redakcji www.lechia.net:

Cala akcje zorganizowal jeden z redaktorów lechia.net Dał pomysl, prowadzil to wszystko od poczatku do konca. Bez jego pomysłu i wsparcia naszego portalu flagi nie byłoby w ogóle. Od samego początku wszystkie projekty miały podpis lechia.net i takie działanie jest przyjęte, vide lechia.gda.pl, której adres pojawił sie na fladze "Wierni miastu i klubowi". Jeżeli w przyszłości ktoś będzie chciał poznać historię tej flagi, to dzięki napisowi będzie wiedział gdzie jej szukać. Zresztą redakcja lechia.net nie tylko organizuje całą akcję, ale też wpłaciła prawie połowę zebranej do tej pory kwoty. Poza tym portal lechia.net zamieszcza informacje dla kibiców Lechii i o kibicach Lechii, więc istnienie na takiej fladze raczej nie powinno nikomu przeszkadzać. Napis na fladze będzie. Komu się nie podoba nie musi wpłacać, poradzimy sobie.

Jeszcze dodam, bo zaraz ktos pewnie napisze ze jak wp.pl wplacila by 900zl to czy ich napis bysmy usmiecili. Odpowiedz brzmi oczywiscie nie, zeby nie bylo potem nie potrzebnych docinek.
17 listopada 2006, 16:04 / piątek
Snake zwracam honor, nie spodziewałem się tego :o
17 listopada 2006, 16:18 / piątek
Odpowiedz na zdanie calej redakcji www.lechia.net.

Moje prytwatne zdanie.

Po pierwsze nikt nie neguje waszego naprawde duzego wkladu w propagowanie sprawy "Lechia". Zrobiliscie i zrobicie napewno jeszcze bardzo wiele. To jedna sprawa. Druga to to, ze na fladze reprezentacji taki napis nie ma nic do szukania. Argument, ze daliscie prawie polowe dotychczasowo zebranej kwoty jakos do mnie nie przemawia. Jest was w redakcji tylu, ze nie daliscie pojedynczo ani zlotego wiecej niz pozostali wplacajacy. Wasze zdanie, ze napis bedzie czy to sie komu podoba czy nie pachnie prawie fochem. Wiem, nikt nie zmusza mnie albo nikogo innego do wplacania na flage, wiem rowniez ze poradzicie sobie sami ale ... nie nazywajcie w takim razie tej flagi Flaga Reprezentacyjna Lechii Gdansk lecz Flaga Reprezentacyjna Portalu Internetowego WWW.LECHIA.NET.

Koniec mojego zdania
17 listopada 2006, 17:24 / piątek
Snake jak dla mnie szukasz dziury w calym.
W ogole czemu nie zalozyles tego tematu na forum "net" tylko tu <szok>

Nie dales ani grosza na flage a zachowujesz sie jakbys to Ty mial ja wieszac.

A co do umieszczania adresu internetowego to na fladze Wierni M i K tez taki widnieje
i nie pisz mi, ze to flaga narodowa i nie wypada.

Wyrazilem tylko swoje zdanie i nie bede Ci odpisywal walcz dalej na necie :)
17 listopada 2006, 19:42 / piątek
popieram snake.

W takim razie niech tez bedzie na fladze nick autora projektu! W koncu to jego projekt

z tym napisem to jedno wielkie nieporozumienie nie powinno go byc
17 listopada 2006, 21:45 / piątek
nie znam ludzi z Lechia.net (no może poza dwoma)
jeśli chcą zrobić sobie fane reprezentacyjno-redakcyjną
to niech im, ich dobre prawo ! ! zrealizować, niech se sobie mają, niech se sobie wieszają, niech odpowiadają
tyle że to będzie Ich, redakcyjna flaga, nie moja

pytanie, czy realizacji projektu przyświecał cel fany redakcyjnej czy wszystkich Lechistów (to zdecydowanie nie to samo)
zależnie od tego z napisem bądź nie,

ps. chętnie zobacze wyjazdową fanę Lechia.net na wiosennych ligowych wyjazdach Lechii

ad ps gdzie jest . . . . ;-)
17 listopada 2006, 23:39 / piątek
Jestem na NIE.
Adresy stronek na fladze są zupełnie niepotrzebne (nawet na isteniejących - głupi pomysł) - od reklamowania stronek internetowych jest internet...
Od reklamowania kibiców Lechii - są kibice Lechii...
Ot cała filozofia.
17 listopada 2006, 23:46 / piątek
"nie znam ludzi z Lechia.net (no może poza dwoma)
jeśli chcą zrobić sobie fane reprezentacyjno-redakcyjną
to niech im, ich dobre prawo ! ! zrealizować, niech se sobie mają, niech se sobie wieszają, niech odpowiadają
tyle że to będzie Ich, redakcyjna flaga, nie moja"

Wez sie chwile zastanow co piszesz. Jaka flaga redakcyjna? Proponuje wejsc sobie na www.lechia.net i przeczytac tytul strony. Dla ułatwienia napisze: SERWIS KIBICÓW LECHII GDAŃSK, a nie "serwis redaktorów lechia.net". Chyba sie uwazasz za kibica Lechii? Co zlego jest w tym, zeby flaga reklamowała stronke, która należy do nas i jest o nas wszystkich?

btw.%;]
18 listopada 2006, 00:00 / sobota
Popieram Verde i Spida -nie powinno byc adresu strony internetowej na fladze
reprezentacyjnej i nie mowcie że wszystko jest ok bo niestety nie jest
Nie rozumiem po cholere ten adres psuje cały efekt tej flagi-takie jest moje zdanie
18 listopada 2006, 00:21 / sobota
Verde, Spid, Romano- rozumiem ze nie uznajecie flagi "Wierni Miastu i Klubowi"? Przeciez jest ona flaga redaktorow lechia.gda.pl, a nie kibicow Lechii.

Kazdy ma troche inne zdanie na ten temat, jak wiadomo, jestem z redakcji i trzymam bardziej nasza strone, choc nie ukrywam, ze napewno przedyskutujemy jeszcze umieszczanie tego adresu, gdyz budzi konrtowersje, mimo iz dla mnie nieuzasadnione (nikt do tej pory nie zalozyl tematu o fladze WMiK, widac nikomu nie przeszkadza?)

Narazie chyba najlepsza argumentacje podal Spid, sam tworca Lechia.net, przez co wogle zaczalem sie zastanawiac :)

Pozyjemy, zobaczymy, dla mnie to szukanie dziury w calym, ale jak juz pisalem temat przedyskutujemy raz jeszcze.

pzdr
18 listopada 2006, 00:26 / sobota
ja osobiscie wolalbym aby na fladze ktora ma reprezentowac wszystkich Biało-Zielonych takich przemycanek nie bylo
wolno mi ? ??

niech se nawet zrobia flage "Lechia.net on tour" i objezdzają z tym ligę,
jeśli znajdą się lujdzie ktorzy (nawet spoza redakcji) z takim dziwolągiem sklonni są identyfikowac się oraz wziąć na siebie odpowiedzialność ! ! ! za losy tej flagi to dobre ich prawo)

co innego jeśli na umieszczeniu logo reklamowego miałoby się zakończyć

Ci powiem (żadna nowina) obserwując "linię polityczną" strony L.net ja na ten przykład identyfikuję się z nią mało bardzo --- wolno mi ? ? ?

i moje samopoczucie bycia Lechistą wcale z tego powodu nie jest gorsze, banajmniej
jesli bedzie tam "Lechia.net" bede ja traktowal jako ich flage, nie az tak bardzo za swoja jak by bez napisu

Ty oczywiscie masz inne zdanie, ale . . . mnie nie chodzi o to by Cie przekonywac,,
napisałem jak ja to odbieram i tyle, Twego nie odmawiam ale . . pozostaję przy swoim, wyrobione zdanie mam

pozdrawiam
18 listopada 2006, 00:36 / sobota
Raczek-umieszczenie nazwy strony na fladze Wierni Miastu i Klubowi tez uwazam
za bład ale trudno ta flaga juz jest(zreszta jest bardzo dobra)tutaj jest jeszcze
czas aby nie robic takiego samego błedu
18 listopada 2006, 00:39 / sobota
verde, nie wiem czy do konca odpowiedziales na moje pytanie dotyczace flagi Wierni Miastu i Klubowi, ale chyba tak:
"ja osobiscie wolalbym aby na fladze ktora ma reprezentowac wszystkich Biało-Zielonych takich przemycanek nie bylo
wolno mi ? ??"

Jasne, ze Ci wolno. Rozumiem, ze jakbysmy stracili (pfu pfu) ta flage to bys powiedzial "a chuj tam, to nie Lechistow tylko redaktorow lechia.gda.pl" ?

Co do redakcji Lechia.net, znasz 2 na 5 osob tam dzialajacych (w tym fotograf np.), wiec chyba nie tak malo?

I uwierz mi, ze jakby naszym celem bylo zrobienie flagi reprezentacyjnej "lechia.net" to napis bylby przynajmniej 5 razy wiekszy.

pozdrawiam
18 listopada 2006, 00:51 / sobota
nie, nie powiedzialbym
na każdej wojnie są straty

ja nie jestem przeciwny temu napisowi o ile osoby zainteresowane taką reklamą będa z nią jezdziły i wezma za nią odpowiedzialnosc

jesli zas tylko caly pic ma sie ograniczyc do zamieszczenia logo i umycia rąk to chyba nie o to w tej calej "zabawie" chodzi to raz

a dwa . . .subiektywnie inny stosunek emocjonalny mam do Lechia.gda.pl oraz Lechia.net, dużo różny
tamta strona powstala w innych, szczegolnych, czasach, spelniala swoja wazna, wyjatkowa funkcje
Lechia.net jest . . . jaka jest
nie przymawiaj mi ze umylbym rece od nieszczescia jakie zes podal za przyklad,
ja po prostu z obiema (potencjalnie obiema nazwami) nazwami stronek identyfikuje sie w w bardzo rozniacy sie od siebie sposob

pzdr
18 listopada 2006, 01:12 / sobota
verde- w roku 2003 awansowalismy dopiero do IV ligi, wiec nie jest stworzona "ot tak". Byla przez jakis czas oficjalna strona Stowarzyszenia Bialo-Zieloni, a teraz przez jakis czas glownym informatorem Stowarzyszenia "Lechisci" (do ktorego masz rowniez negatywny stosunek z tego co moge wyczytac). Wiec jak widac, lechia.net oraz lechia.gda.pl maja inne zadania do spelnienia. Ta informuje glownie o wiadomosciach pilkarskich, tamta zas pisze wiecej o kibicach, wyjazdach oraz np. reklamuje nowe pamiatki. Mysle ze 2 znakomicie sie uzupelniaja.
18 listopada 2006, 01:29 / sobota
Flaga WMiK wisi tylko na Lechii i tylko my ją oglądamy, a adres strony jest bardzo dobrze wszystkim znany...

Nowa flaga wisieć ma w różnych zakątkach świata i cały świat ma na nią patrzeć - a co kogoś z Francji, Belgii, czy np. Szwecji obchodzi lechia.net? G... ;)

Prosta riposta, pzdr.
18 listopada 2006, 02:04 / sobota
też jestem na NIE jeśli chodzi o adres. Poza tym nie podobają mi się te fale, ale to rzecz gustu.
18 listopada 2006, 09:30 / sobota
W życiu bym nie pomyślał, że ktoś ma ochotę reklamować się na fladze reprezentacji !!!!!!!!!!

verde masz całkowitą rację. Niech redaktorzy "lechia.net" zrobią sobie flagę redakcyjną i niech wieszają ją na każdym swoim wyjeździe.
19 listopada 2006, 23:07 / niedziela
Witam.
Jestem autorem projektu i tez czuje jakies rozgoryczenie w zwiazku z dodaniem adresu serwisu na fladze. Osobiscie moje zdanie jest takie iz ja ten projekt wykonywalem dla wszystkich kibicow Lechii z mysla o nich a nie z mysla o serwisie lechia.net.Przeciez to kibice Lechii maja byc rozpoznawani po wywieszeniu takiej flagi a nie serwis internetowy. Na projekt glosowalo ponad 1000 internautow (zapewne wszyscy to kibice Lechii moze z jakimis wyjatkami) i oni chyba glosowali na projekt nie majac swiadomosci o takiej modyfikacji projektu bo podejrzewam ze spora czesc jak nie wiekszosc widzac cos takiego poprostu albo odpuscilaby glosowanie albo zaznaczylaby w ankiecie ze nie wybiera zadnej flagi.Proponuje przemyslec redakcji lechia.net to posuniecie bo jak widac wzbudza to kontrowersje wsrod kibicow a i mnie samemu ten pomysl nie bardzo sie spodobal choc nie ciaza na projekcie zadne prawa autorskie wiec zrobicie co uznacie za sluszne.
pozdrawiam
Malbork z Lechią
19 listopada 2006, 23:43 / niedziela
ja tez jestem przeciw napisowi!! jak lechia.net chce zrobić flage dla siebie, to niech robi sama projekt i nie pomoże tu wcale usprawiedliwienie, ze 200zł dali na flage
20 listopada 2006, 02:10 / poniedziałek
Zróbcie sobie tą flage z napisem lechia.net i powieście w domu nad łóżkiem, ale nie na stadionach świata prezentując biało-zieloną brać. Projekt ładny i nie potrzebne mu żadne adresy www.

Pzdr.
20 listopada 2006, 04:49 / poniedziałek
Ciekawy temat, na wstępie napisze że obie strony maja swoje racje, i z obiema po części się zgadzam. Dodam również, że jako jedna z osób odpowiedzialnych za forum Lechia.net powinienem popierać pomysł redaktorów, jednak nie jest tak do końca (zaraz pewnie ktoś mi wytknie kontakty z redakcją :) ).

Cyt: ”ps. chętnie zobacze wyjazdową fanę Lechia.net na wiosennych ligowych wyjazdach Lechici.”

Sprostuje że nie ma opcji aby jakakolwiek redakcja opiekowała się flagami, bo tak jak w przypadku WMIK. oraz innych naszych flag opiekować się nią będą odpowiednie osóby a nie jakakolwiek redakcja.

Cyt: "to niech im, ich dobre prawo ! ! zrealizować, niech se sobie mają, niech se sobie wieszają, niech odpowiadają
tyle że to będzie Ich, redakcyjna flaga, nie moja"

Od dawana chyba nie ma już opcji, że ktokolwiek nieuprawniony zrobił sobie Lechijna flage, śmiga z nia sobie po całej Polsce i wywiesza po świecie, bo to nie są czasy B klasy. O tym gdzie wisi flaga WMIK. jak wiecie nie decyduje redakcja, i tak samo będzie napewno w przypadku flag związanych z Lechia.net.

Pzdr.
20 listopada 2006, 12:00 / poniedziałek
Nie chodzi o to kto będzie się nią zajmował...

Chodzi o ten zajebany adres! Czy ci, którzy chcą go tam umieścić wkońcu to zrozumieją?! :/
20 listopada 2006, 12:10 / poniedziałek
W jakim celu ma być umieszczony adres strony internetowej na fledze reprezentacyjnej ? To ma być reklama ? Czy jest jakiś inny cel ?
20 listopada 2006, 12:22 / poniedziałek
Projekt jest ciekawy więc znika napis www. i po sprawie!
Każdy może czasem strzelić samobója ważne by nie miał ochoty na kolejnego!
Z prostej. .
20 listopada 2006, 14:22 / poniedziałek
Niektorych nie rozumiem, bo ich glownym powodem jest "nie i chuj". Do mnie ta argumentacja nie przemawia.

Co do reklamy... w pewnym stopniu, na pewno nasz serwis bedzie przez to zareklamowany. I rozuimiem, zebysmy na nim pisali o sprawach nie zwiazanych z Lechia. Jednak tam reklamujemy wlasnie Lechie. Dzieki niemu chcemy aby coraz wiecej ludzi chodzilo na mecze i to nie tylko te przy Traugutta (np. dzieki stronie przygotowanej na mecz w Bydgoszczy, kto widzial ten wie o co chodzi).

Jak pisalem, sprawe na pewno jeszcze raz poruszymy i zbierzemy wszystkie argumenty "za" i "przeciw". Kilka ich sie zbierze, ale te typu "nie lubie waszej strony" czy "Zróbcie sobie tą flage z napisem lechia.net i powieście w domu nad łóżkiem" chyba nie do konca. Jak juz pisalem, gdybysmy chcieli zrobic sobie flage Lechia.net to napis bylby 5-10razy wiekszy i nie bylaby to flaga reprezentacji.

pozdrawiam
20 listopada 2006, 14:56 / poniedziałek
Jako pomysłodawca całej akcji muszę chyba wtrącić swoje 5 groszy.
Od początku w moich zamierzeniach było, by finalną wersją flagi była ta, która się spodoba większości z Was (nas). W związku z czym zrobiliśmy ankietę, która oceniła wszystkie nadesłane projekty. Wygrał wiadomo który. Wielu z was głosowało, iż nie podoba im się żaden. Cóż wasze zdanie, ciężko przecież zadowolić wszystkich naraz. Lepszych projektów nikt nie zaproponował.

Gdy już została wybrana wersja ostateczna, w gronie redakcyjnym pomyśleliśmy, iż jako pomysłodawcy akcji możemy dopisać drobną czcionką adres portalu. Na wzór tego co właśnie wcześniej zrobiła redakcja lechia.gda.pl
I widzę, że powstała z tego afera (w sam raz na sezon ogórkowy). Zarzuca się nam wiele rzeczy. Spróbuję z lekka nas wybronić od tych zarzutów, cytując jeden z wcześniejeszych wpisów:

"Flaga WMiK wisi tylko na Lechii i tylko my ją oglądamy, a adres strony jest bardzo dobrze wszystkim znany...
Nowa flaga wisieć ma w różnych zakątkach świata i cały świat ma na nią patrzeć - a co kogoś z Francji, Belgii, czy np. Szwecji obchodzi lechia.net? G... ;)
Prosta riposta, pzdr."

Ten wpis mnie bardzo mocno zdziwł. Co kogoś z zagranicy obchodzi Lechia.net?? No właśnie może mało ale tylko dlatego, że niezbyt jesteśmy znani w Europie. Były przecież, jeszcze nie tak dawno czasy gdy próbowaliśmy zaistnieć w Europie - ale się skończyły. Teraz wiele ekip "dba" o swój międzynarodowy wizerunek. Czas skończyć z zaściankowością.
Dla mnie jest mało istotne jaki adres strony byłby na tej fladze lechia.gda.pl lechia.net czy inny. Ważne, że w dobie internetu taki adres w widocznym miejscu przyciąga uwagę ciekawskich. A to, że fana ta będzie wisiała na meczach poza granicami kraju, jest dodatkowym argumentem.
Reklama? Tak jak najbardziej bo przecież o to chodzi. Tylko widzę, że część z Was źle to rozumuje. Przecież nikomu z nas (redaktorów) nie zależy na reklamie portalu jako strony WWW. Logicznym jest że chodzi tu o reklamę Lechii, strony gdzie ciekawski, który mało wie co to Lechia, znajdzie sporo interesujących rzeczy.

A zatem podsumowując, jak wspominał powyżej Raczek - projekt jest jeszcze w fazie zbierania funduszy, więc jest czas na przemyślenie, rozważając wasze argumenty, sensowności umieszczenia na nim adresu portalu.
Bo przecież ta flaga ma reklamować Lechię a nie stronę lechia.net
20 listopada 2006, 15:38 / poniedziałek
DarioB, ok ok

wszystko sie mniej wiecej zgadza i kumam taki tok rozumowania jaki przedstawiles, tylko uwazam i mysle ze flaga, sama flaga jest na tyle swieta rzecza, nieskazitelna, ze niepowinno byc na niej moim zdaniem zadnych adresow internetowych(tym bardziej nickow, reklam/sponsorow bo to juz szczyt). Tak samo mnie kuje w oczy we fladze "Wierni Miastu" ten link lechia.gda.pl, zeby nie bylo. Przemyslcie to i nie powielajcie tego bledu.

Tak samo na fladze "Bialo-zieloni" zostanie wyciety herb/znaczek "Palmeiras", bo niby z jakiej paki on sie tam znajduje, ktos niepomyslal..

w watku tez zauwazylem jakis podzial na lechia.net i lechia.gda, wiadomo ze ta druga stronka dziala dluzej i przez to ma jakies wieksze zaslugi, ale mysle ze nie w tym rzecz i bezsensu stwarzac jakis sztuczny podzial, obie stronki sie swietnie uzupelniaja i dobrze, i chyba o to mialo chodzic. Maja one sluzyc Lechii w swoim zalozeniu, i niema co glowkowac.
20 listopada 2006, 16:51 / poniedziałek
Jezeli chodzi i ta flage to jest mala roznica jest to flaga NARODOWA a tamta to nasza klubowa wiec reklama portalu na niej jest jakos inaczej odebrana a to jest flaga GDANSK ktora bedzie wywieszana na meczach miedzypanstwowych wiec moze troche, ale zawsze to troche sie wylamuje ....

Dla mnie osobiscie umieszczenie tego napisu nie jest na miejscu gdyz zburzy on cale przeslanie jakie niesie ta flaga za soba to tak jak by na fladze polski zwyklej barwowce wywiesic logo firmy ktora ja uszyla...
20 listopada 2006, 21:46 / poniedziałek
Sprawa umieszczenia adresu redakcji na fladze została jeszcze raz przedyskutowana w gronie redakcyjnym. Jednym z założeń istnienia portalu www.lechia.net jest nie robienie niczego, co mogłoby dzielić kibiców Lechii, a jak widać po wpisach tu na forum napis wzbudzałby kontrowersje. Aby tego, uniknąć podjęliśmy decyzję nie umieszczania napisu na fladze. Mamy świadomość, że każda inicjatywa, nawet ta najlepsza spotyka się z krytyką, dlatego pierwsze negatywne opinie na ten temat nie zmieniły naszego stanowiska, przeważającym był głos autora projektu flagi - Kolby. Tak więc, osoby, które odniosły wrażenie, że nowa flaga kibiców Lechii nie będzie ich flagą mogą przyłączyć się do jej wykonania. Szczególnie zachęcamy tych najmocniejszych w palcach. Zapraszamy, oto numer konta...
50 1020 5558 1111 1583 9800 0044
Bartosz Raczyński
PKO Bank Polski
W temacie proszę wpisywać: Na flage / oraz swoją ksywę lub Imię i Nazwisko.

Pozdrawiamy, redakcja www.lechia.net

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.248