Gdańsk: środa, 21 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Szkocja !!!!

strona 1/1

1

17 listopada 2006, 23:47 / piątek
Temat cieżki - cięzki temat - zmiana przyzwyczajeń - zmiana "tradycji".

Odkąd pamiętam na hasło "Szkocja" wszyscy rytmiczne - coraz szybiciej - "klaszczą", po to by na końcu - wydac z siebie okrzyk gwałconego ogra "oooooooooooooohhh".

#^rwa! Ile można... Odkąd chodzę na Lechię i pamiętam (będzie z 12 lat) tak było, ale Panowie.. no ja Was proszę...ile można...

Ok jeśli chodzi o genezę to zapewne wzieło sie to z stadionów zachodnich gdzie na samym końcu było westchnienie - "Scooooootland!" Ale to mało przypomina "okrzyk ogra. Czy nie można tego zmienić na najpiękniejsze westchnienie za najpiękniejszą nazwa Świata? "LEEEEEEECHIAAAAA" !!!!!!!!

Nieda się tego zmienić od razu - jak każde przyzwyczajenie - ale niech każdy sobie pod nosem po "szkocji" zapoda pod nosem "LLEEECHIAAAAA" - od razu będzie cudowniej.

Zarzucam pod rozwagę przed ostatnim meczem w tej rundzie - każdemu myślącemu kibicowi najukochańszej. (reszta baranów pójdzie za Wilkami :)) )
17 listopada 2006, 23:54 / piątek
Tu spid masz racje Lechiaaaa to by byl calkiem ciekawy efekt a moze jakos zmienic rytmike tez cos nowego sporbowac raz pelne rozklady ramion 2 razy do polowy i szybkie i tak w kolko
17 listopada 2006, 23:56 / piątek
Popieram spida, ale jak juz temat dopingu to chcialbym tez poruszyc inna kwestie(sorry za offtopic). A mianowicie:

Dlaczego nie spiewamy jednej z naszych najpiekniejszych piesni "Wczoraj obiecałaś mi napewno..." ?? Kto zna melodie, niech sobie wyobrazi, jak podchwycilby to caly stadion. Miazga! Wg. mnie nawet "O nasz..." wysiada :)
18 listopada 2006, 01:22 / sobota
Siemka Spid. Czy to już wiosna ? Widze na forum Twoją większą aktywność .Popieram Twój absolutnie słuszny post-ulat. LLLLECHIAAAAA
18 listopada 2006, 02:10 / sobota
nie wiem skąd się wzięło owe "ooh". jest beznadziejne. Czy to tradycja? Jakoś z lat 80 tego nie pamietam.
Może w zamian "Leeechia" na nutkę "Twieeeerdza Wroooocław"
18 listopada 2006, 07:33 / sobota
w Janikowie po szkocji wszyscy krzyczeli BKS !
18 listopada 2006, 09:03 / sobota
ja proponuję absolutne novum na skalę światową,
niech każdy na zakończenie "szkocji" krzyknie co mu się podoba :D))))))))))
wtedy nie będzie po staremu

a tak poważnie to wyjebałbym tą miarowa klaskaninę w pizdu jako zbyt nudną, monotonną, nie mającą zazwyczaj inc wspólnego z dynamiką wydarzeń na boisku
wpgóle wyjebałbym wszystko co nie koreluje z rozwojem sytuacj na boisku,
poszeł wybitnie w kierunku interakcji wojny na murawie i podkrętki płynącej z trybun

a same klask, klask, klask to . . . no flaki z olejem, zieeeeew
18 listopada 2006, 09:51 / sobota
zdecydowanie popieram autora tematu:) po szkocji moglo by byc "lechiiaaaaaa" albo tak jak w janikowie "bks bks bks" a co do " wczoraj obieciałas mi napewno..." ehh zajebista pieśń i wsumie nie taka trudna do nauczenia sie można by bylo sprubowac to dzis pociągnąc:)
18 listopada 2006, 09:54 / sobota
Skoro taki z Ciebie kozak że wsystko bys wyjebał to kandyduj na prezydenta :)))

A poważnie- to masz rację. Sytuacja na boisku zmienia się zbyt dynamicznie by pozwolic sobie na taką dlugą szkocję. W dodatku wykonaną 2 razy. Czasami bywa że Lechia ma prawie setkę a my stoimy bez emocji z łapami w górze i czekamy na znak.

Z drugiej strony szkoda rezuygnowac z czegoś co wychodzi zajebiście, a tak moim zdaniem jest na Traugutta przy udziele całego stadionu.

Kompromis- szybciej ją wykonac i odpowiednim momencie.
18 listopada 2006, 10:01 / sobota
A moze :) cos w tych stylach inni moga a my nie ?

odnośnik
18 listopada 2006, 10:24 / sobota
nie ma to tamto, największy kop jest gdy do dynamicznej akcji na murawie włączają się sektory przyległe di jej przebiegu,
zwłaszcza końcówka prostej i łuk pod zegarem, to jest TO . . . może dziś :)))))))))

przy monotonnej klaskaninie można zwyczajnie zasnąc, ja tam w tym nic zajebistego nie widzę
tym bardziej że jak napisałes . . .momentami aż sie prosi zeby dopingiem podkręcić naszych piłkarzy, bądfź wymóc presję na arbitrze, zdeprymopwać przeciwnika (niech i poprzez buczeine)
tymaczem: . . . .uwaga, uwaga . . . cisza . . uwaga zaraz damy "ognia" :D . . . cisza . . . . . .jeszcze trochę ciszy raz, klask . . . . cisza . . . . . raz, klask . . . . .cisza . . .. . . raz, klask . . . cisza . . . . zieeeeeeew
a mecz sobie biegnie obok sam sobie

o własnie, na koniec "szkocji" zamiast dotychczsowego yeeeeeeee, pasuje idealnie zieeeeeeeew
18 listopada 2006, 10:27 / sobota
zzz - z tym prezydentem, Ci powiem, czasem mi to chodzi po głowie :)))))))))))))
wszystko w końcu byłoby jak należy :D
18 listopada 2006, 10:53 / sobota
ULG- ruch na publice to podstawa. Kiedyś podczas "ooo nasz" albo "Najwapanialszy ..." młyn falował w pionie (jak na załączonym filku) i wyflądalo to zajebiscie.
18 listopada 2006, 10:59 / sobota
skoro już się na kimś wzorowac to może- odnośnik
18 listopada 2006, 11:01 / sobota
odnośnik
a u nas czegos takiego nie da sie zrobic?:)
18 listopada 2006, 11:55 / sobota
odnośnik - fani Panathinakosu są najlepsi, w ogóle Grecy i Turcy sa pod względem dopingowania bez dwóch zdań najlepsi, najbardziej żywiołowi.
18 listopada 2006, 13:42 / sobota
Do ULG, piszę te kilka słów z antypoów niemniej wierzę, że są one współbrzmiące z grecką przyśpiewką a zarazem bardzo proste. Pytanie czy się przyjmą.
Końcówkę trochę zmieniłem ale chodziło o to by słowa miały sens a nie były bezsensownym "ole"

Lechio, wygraj mecz!
Lechio, wygraj mecz!
Do ataku gdańska Lechio.
Lechio, wygraj mecz!

Pozdrawiam

Adamus
18 listopada 2006, 15:52 / sobota
Horto Magiko Panathinaikos - jak dla mnie bomba. teraz tylko w Gdańsku tak zrobić ;)
18 listopada 2006, 21:27 / sobota
Macie rację ze szkocją ale ja bym nie wyeliminował tego całkowicie z repertuaru bo nam to dobrze wychodzi ale krzyczał bym jak w Janikowie P. zapodał BKS BKS BKS po szkocji .... Jest też druga stara szkocja robiona tylko w młynie czyli szybsze klaskanie ale nie wiem :) Wiecie fajnie dopingują zespoł z zagranicy i zauważyłęm taką manię że zespoł z Ekstraklasy wprowadzają ich piosenki przerobione ale My mamy starsze swoje pieśni. Wczoraj obiecałaś mi napewno to jest zajebista pieśń:) I nie cche żadnego horto magiko bo to śpiewa i Widzew i Jaga i Wisłą próbowała. Ale mam tu trochę pretensje do Roberta bo nie zapodaje on a nie próbuje przynajmniej starszych pieśni a szkoda ..:( Bo widzielismy dizisaj na meczu jaki ubogi repertuar 5 piosenek na krzyż powtarzanych ciągle ...
18 listopada 2006, 21:29 / sobota
dzisiaj "szkocja" byla jakby szybsza ale i tak nie ominęła kilka spięc na boisku.
18 listopada 2006, 21:35 / sobota
No zzz masz rację była szybsza ale pamiętasz może Sado ??:) Jak on kręcił doping to szkocje fajnie robił bo w odpowiednim momencie. Pamietam jeszcze jak uczył Nas szkocji :):)
19 listopada 2006, 12:59 / niedziela
"Ale mam tu trochę pretensje do Roberta bo nie zapodaje on a nie próbuje przynajmniej starszych pieśni a szkoda ..:(" nie zgodzę się z Tobą Limak.

Doswiadczenie uczy, że stare kawałki wychodzą w młynie żałośnie. Jako tako (dopiero teraz) jest śpiewany Hymn. Jest to wynik osłuchania (śpiew stadionu i spiker w przerwach) pozostałe piesni to totalna porażka.
Nie wiem jakie sa tego przyczyny, mogę się tylko domyślać. Jest jak jest i na dzien dzisiejszy młyn niech śpiewa swoje nowe kawałki. Może w długie zimowe wieczory spłodzi sie coś nowego :)

Szkoda trochę starych pieśni, ale tu już jest rola starszych. Cos trza zrobic a jeśli nic się nie robi to przynajmniej nie czepiac się młynu, że nie śpiewa starych pieśni.
19 listopada 2006, 13:15 / niedziela
Co do dopingu to chyba najtrafniej ujął to Verde- "wyjebałbym wszystko co nie koreluje z rozwojem sytuacj na boisku, poszeł wybitnie w kierunku interakcji wojny na murawie i podkrętki płynącej z trybun"

Wszystko poszło w kierunku "trybunowych pokazówek". Ale to juz temat na szerszą dyskusje.
19 listopada 2006, 13:41 / niedziela
Jesli chodzi o doping to u nas najczesciej jest brak melodyjnych dlugich piosenek ktore stadion moglby podchwycic i spiewac przez minute 2, a nawet 3 nie mowie o jakims horto magico ale cos takiego podkreslajacego atmosfere i dlugiego oczywiscie LECHIA GDANSK jest niepodwazalne ale walkowanie co chwile MY kibice z gdanska albo cos w tym stylu juz nudzi a jesli spiewac hej lechia gol lub ole super lechia to tez przez dluzszy czas a nie przez 10 sekund mobilizacja musi byc

To jest moje odczucie trzeba cos zrobic z tym isc w kierunku pewnych dzialan nie wiem czy to dobry pomysl ale moze zamknac prosta na jakis mecz zeby wszyscy sie scisneli i podjac probe ulepszenia dopingu choc pozniej i tak znow sie rozsieje albo chociaz ten luk miedzy kryta a mlynek

Pozdrawiam
19 listopada 2006, 20:15 / niedziela
Ok zzz mozesz się nie zgodzić ale było kiedyś wałkowane to że młn nie reaguje na wydarzenia na boisku. Ale Robert raczej stoi tyłem i nie wszystko może okiełznać. Dobrze było jak P. stał z Robertem na Poloni Warszawa dwóhc młynarzy to już więcej pomysłó i lepszy przegląd. Ale słuchaj co do starszych pieśni. Po prostu młyn jest młodzieżowy ( nie móie że testem starszy bo też młodziezowy ) i tyle i nie wiem starsi nie przekazali im tych pieśni z tamtych lat. Ale powinni to nadrobić. A jak ....?? Hmmm w celu ulepszenia dopingu ja bym proponował jakieś spotkania i tam dyskusja o dopingu nauka pieśni itd. Nie wiem narazie to nie zanosi się na poprawę dopingu na Lechii. A pretensję trochę mam do Roberta bo słuchaj są mecze gdzie wiadomo że goscie nie przyjadą. A wtedy moglibyśmy się uczyć tych pieśni. A podejdziesz do Roberta i powiesz żeby spróbował coś starego to powie : nie umieją ... Ale kiedy się mają nauczyć ??
Inne ekipy rozwijają się w dopingu wprowadzają nowe pieśni a My stoimy w miejscu. Mamy tyle starszych pieśni i moglibyśmy naprawdę pwoolutku wprowadzać je nie mówiać już o wprowadzaniu nowych piesni. Bo jak kolega wyżej napisał nie mamy takiej pieśni co można by śpiewać i ciągnąć ją 5-10 minut a mogłą by podgrzewać atmosferę aż by się chciało śpiewać. Dzisiaj na meczu Podbeskidzie-Ruch doping był kapitalny jeśli ktoś oglądał !!
20 listopada 2006, 12:37 / poniedziałek
A inni potrafia wymyslec cos nowego , o to dowod odnośnik
Moze u nas da sie tez cos zrobic nowego, fajnego
Pozdrawiam Tylko Lechia
20 listopada 2006, 15:49 / poniedziałek
wymyslec sie da ale trzeba checi jednak u nas jest zle podejscie 3/4 nie spiewa bo uwaza ze to malolaty spiewaja
20 listopada 2006, 16:12 / poniedziałek
A ja osobiscie do repertuaru dodalbym piosenke zaslyszana w pociagu powrotnym z Bydgoszczy "W miescie starym jak swiat dzisiaj Lechijka gra" spiewana na nute piosenki z filmu "jak rozpetalem II WS".
21 listopada 2006, 22:12 / wtorek
Zobaczcie fajnie im wyszło..... może tak u Nas
odnośnik

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.218