Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Przegiecie paly

strona 1/1

19 listopada 2006, 11:12 / niedziela
Jak wszyscy wiedza podczas meczy przy zamknietych trybunach nasi kibice mimo wszystko pojawiali sie licznie za plotem stadionu. Jest to chwalebne i jak najbardziej w porzadku. Niestety drobne udogadniajace ogladanie spotkania "przerobki" dokonane za zegarem wplynely na to, ze wczoraj grupa okolo 20 "kibicow" sledzila mecz za friko z tamtego wlasnie miejsca. Mam kilka slow dla tych wlasnie aktywnych "kibicow". Jest to dla mnie pelne s.......syntwo. Zalujecie paru groszy ktore sa dla dobra naszego klubu? Jestescie dla mnie totalnym zerem.
19 listopada 2006, 12:38 / niedziela
Czy ty chodzisz na Lechie od miesiaca??

Oni zawsze tam stali i beda stali. Nie stac ich na bilet to niech kibicuja za plotem. To tez kibic
19 listopada 2006, 12:50 / niedziela
Lepiej jak ta patologią stoi za stadionem niż mieli być na nim .
19 listopada 2006, 12:59 / niedziela
diakomo chyba kolego przesadziłeś kibic to kibic czy biedny czy bogaty ich widać w tym dniu nie było stać na bilety.
19 listopada 2006, 13:16 / niedziela
Dokladnie nie stac ich moze na bilet wiec stoja tam tez maja dobro Lechii na sercu a stoi tez tam paru takich co maja na wino i sie taczaja pozniej bo nie sa w stanie ujsc na nogach a takich nam tu nie potrzeba
19 listopada 2006, 16:56 / niedziela
Bardzo demokratyczne podejscie T-mobile. "oni tam zawsze stali i beda stali bo nie stac ich na bilet". Taaa, za to stac ich na pare buteleczek piwka po meczu. Na Twoje pytanko odpowiadam, nie nie chodze na Lechie od miesiaca, chodze od 1977 roku. Mam nadzieje, ze odpowiedz Cie usatysfakcjonuje. Co sie tyczy kibicow za plotem to uwierz mi, ze niszczenie i brudzenie spodni gdy sie zapierdziela po lasku za zegarem kosztuje w gruncie rzeczy wiecej niz bilet na stadion. Mam nadzieje, ze rownie demokaratyczny jak do tych "kibicow" okradajacych klub jestes w stosunku do tych, ktorzy rzucali bananami. To przeciez ich banany i moga robic z nimi co chca nieprawda?
19 listopada 2006, 18:23 / niedziela
Snake Ty oczywiście z gory wiesz,że jak za free ogląda to musi być pijak i złodziej.Jak Ci to tak bardzo przeszkadza,to podejdz pod płot i im powiedz co o nich sądzisz.Bo ze nie maja internetu to raczej pewne.No chyba ze też im żal na neta bo wola na winiawy.I tak sobie uprosciles.Kogo stać na bilet jest ok,kto go nie kupił od razu z gory jest pijakiem i złodziejem.Ty chyba na jakiejs wyspie zyjesz we własnym świecie człowieku.Nie wiesz co to bieda,jak ludzie zyją z dnia na dzień,nie maja co do gara włozyć.No ale oczywiście sami sobie winni,na pewno tylko chleją winiawki i nie chce im sie robić.Kogo nie stać na bilet nie ma prawa być kibicem Lechii?Chyba troche przegięłeś.
19 listopada 2006, 20:01 / niedziela
d.g jesli nie masz nic sensownego do napisania to nie pisz. Po pierwsze gdzie napisalem, ze to zlodzieje? Dwa jesli chcesz to podesle Ci pare fotek tych delikwentow i uwazam, ze jesli stac kogos na markowe ciuchy to stac i dac kilka zl na bilet. Po drugie to przestan plakac nad losem tych co nie maja co do garnka wlozyc. Wiesz na to jest jedna rada ... trzeba isc do pracy. Trzeba sie zmobilizowac i chociaz szukac a nie plakac nad swoim losem. Gdy ktos tu kiedys wrzucil temat o posrednictwie pracy byla wielka huzia na niego. To taka nasza narodowa przywara, polozyc sie i czekac az pieniazki same do rak wpadna. Kolego wiesz ile w tej chwili w Gdansku potrzebnych jest rak do pracy? Tylko u nas to tak, za tysiaka nie pojde bo za malo, do Chwaszczyna nie dojade bo za daleko, przy wtryskarce nie stane bo za goraco a w sklepie tez nie bo przypalowo. Lepiej poplakac nad swoim losem. Wez sie opanuj i otworz oczy. Zdziwil bys sie jakich delikwentow i lewusow podsyla mi posredniak. Przychodza tylko po pieczateczke,ze nie ma dla nich miejsca. Kto chce ten pracuje. Taka jest prawda. Prawie zawsze.
19 listopada 2006, 20:25 / niedziela
Snake - no comments!!!
Tyle.
19 listopada 2006, 20:34 / niedziela
No nie dość ze pijaki to jeszcze nieroby:-)))co za patologia,ale na szczęście jesteś Ty:-)))
19 listopada 2006, 20:38 / niedziela
czy wszyscy internauci mają legalne XP itp , Snake zakładam, że jak większość korzystasz z wersji "beta" :) , żałujesz paru groszy dla "Bila Gejtsa".
19 listopada 2006, 21:49 / niedziela
Snake: Chyba jesteś już bardzo stary i musisz mieć chyba ze sto lat co najmniej skoro nie pamietasz jak sam byłeś młody!!! Jest rzeczą prawie niemożliwą że nie bywało jak miałeś kilkanaście lat że nie miałeś ani grosza przy dupie i nie miałeś na bilet na Lechuszke. Tylko że ty wtedy, w przeciwieństwie do tych za płotem, olewałeś mecz.
Mnie szczerze mówiąc taka sytuacja zdarzyła się ponad 30 lat temu dwukrotnit, że oglądałem meczyk zza płotu na Smoluchowskiego. I wcale się tego nie wstydze bo za wszelką cenę chciałem obejrzeć Lechię. I pewnikiem tak samo jest z tymi zza płotu. Ale dla ciebie to są pijacy a nie kibole lechii.
19 listopada 2006, 21:59 / niedziela
Zebys wiedzial Leszek, ze mam legalne oprogramowanie. Co to ma jednak wspolnego z okradaniem swego klubu to wiesz chyba tylko Ty i Twoja mala wyobraznia. Old Kiss jesli nie masz nic do komentowania to daruj sobie Twoje bzdety. D.G. Ty jestes wyjatkowym przypadkiem no coz a do Ciebie Zeusik powiem tak, doskonale pamietam jak bylem mlody. Gdy nie mialem pieniedzy zbieralem butelki odnosilem do skupu makulature ( tak sie kiedys robilo niestety) ale staralem sie nie okradac swego klubu. Jedno jest pewne, nie biadolilem nad swoim losem a samo nic mi w raczki nie wpadlo. Nad tym trzeba pracowac. Przyjacielu nie produkuj sie przyjmujac co jest dla mnie pewnikiem. I jeszcze jedno, jesli juz sie produkujesz to pisz prosze "Lechii" z duzej litery.
19 listopada 2006, 23:40 / niedziela
Snake dobrze pisze! A wy bronicie tych co za darmo ogladaja mecze ,twierdząc ,że są tacy których na to nie stać!To coś wam powiem- prowadzę sklep z alkoholem i jednym z moich stałych klientów jest pewien pan B. ktory naprawde dużo w siebie wlewa ("pospolity pijaczek") ,ale kiedy nadchodzi mecz to on w przeciwieństwie do nich przestaje "chlać i odkłada na bilet(zawsze ustuka z 20 pln na bilecik i troszkę chmielu)!Nic nie ma za darmo-skoro pan B. może pozbierać trochę złomu,puszek itp. to czemu im to do głowy nie przyjdzie!? Ano temu ,że pan B. Lechie nosi w sercu od ponad 30 lat, a oni mają ją w du...!I za to szanuje pana B.,zawsze podam mu dłoń i zawsze dam na "zeszyt",bo wiem ,że to człowiek honoru!Jeśli wiecie co to jest!
20 listopada 2006, 00:50 / poniedziałek
obaj macie po trochu racji. Aczkolwiek dla mnie liczy sie to ze taki zurek (sory za okreslenie) przyjdzie na mecz i chce ogladac nasza zlota 11. Fakt mogliby zamiast tego wina czy piwa kupic bilet, ale oni tego nie zrobia. Nie bronie ich ani nie potepiam, ale liczy sie to, ze sa obecni.

pozdrawiam
20 listopada 2006, 09:17 / poniedziałek
Snake,
co jeszcze widzią Twoje oczy? ? ?
Z takim skarbem to tylko do Gazety Wyborczej:-))
20 listopada 2006, 09:29 / poniedziałek
kolejna osoba, ktora stara sie zablysnac w internecie....
temat do kasacji
20 listopada 2006, 09:47 / poniedziałek
Oczywiście są przypadki, że ludzi na prawde nie stać na jedzenie, mieszkanie czy tym bardziej na bilet na mecz. W większości przypadków to jest wybór tych ludzi. Lepiej wziąć zapomoge, marudzić i siedzieć na dupie niż wykazać się własną inicjatywą. Kilka osób na pewno siedzi tam z cwaniactwa. Niektórzy z was nie mają nic do powiedzenia to nie piszczcie (żeby była jasność t-mobile, d.g., old kriss) Jak macie coś do przekazania to napiszcie więcej niż jedno zdanie, ciągłe narzekanie , jakieś porównywanie do gazety wyborczej (a co ma do tego gazeta, że w Polsce tyle lewusów) Zapytajcie ludzi, ktorzy mają okazje rekrutować pracowników, osoby często zaproszone często nie przychodzą na umówione spotkania, ludzie, którzy mają wykształcenie wyższe nie potrafią się wysłowić, pracownicy nie chcą się szkolić, uczyć. Na podstawie tego przypadku zahaczyłem o problem bardziej złożony. Ludzie, ktorzy pracują utrzymują tych siedzących w domu, utrzymujących się z rent (niesłusznie przyznanych). Trzeba im dać kopa w dupe, potrafią tylko latać do gopsów, mopsów i wyciągać łapy po cudze pieniadzę. Tacy ludzie najwięcej narzekają a w domu nie ma na podwórku komu zebrać gówna...
20 listopada 2006, 10:23 / poniedziałek
Nikt nie lansuje nierobów, lewusów, cwaniaków itp. Ale przy czym tu kibice za murem? Powodów ich stactwa może być tysiące? A problemy społeczne to już inna bajka i nie o tym był temat. Może Snake ma fryzurkę przylizaną żelem z prawej na lewą stronę więc od razu pewnie jest pedałem... przecież widziałem a to wystarczy reszta jest nie ważna!
Trochę powściągliwości zanim się o konkretnych ludziach wypowiadamy.
Z prostej. . .
20 listopada 2006, 11:13 / poniedziałek
wiesz co snake!!! Kiedys sobie pilem z kumplami wieczorem w "lozy dla biedakow" tam w lasku za plotem przed pojsciem do Cobe. Uwiez mi ze widok jest zajebisty, jak na Camp Nou...polecam Ci idz ogladac tam mecze.
20 listopada 2006, 15:05 / poniedziałek
Dla mnie T-Mobile to Ty mozesz sobie pic nawet na Kuala Lumpur albo Antarktydzie. Nic mi do tego. Jesli jednak stamtad ogladasz mecz bo zalujesz 10 zeta na bilet to powiedzialbym Ci kim dla mnie jestes ale nie chce tego robic bys nie pisal, ze napinam sie na necie. Za to wiele mi do tego, ze ci "nibykibice" okradaja swoj klub. Argumenty niektorych, ze kogos nie stac na bilet do mnie nie docieraja. Jest 17 ligowych meczy u siebie w roku co daje nam sume 170 Zl rocznie za bilety. To znow przeliczane na miesiace oznacza,ze co miesiac musimy odlozyc na wszystkie mecze Lechii 14,16 ZL. Niech mi nikt nie pieprzy bzdur, ze jest to niewykonalne.

Dyskusje na temat sytuacji spolecznej nie ja rozpoczalem ale dlugo moglbym ja prowadzic. Znam niestety sprawe od podszewki.

Tomek do kasacji to nadaje sie Twoj blyskotliwy wpis.
20 listopada 2006, 18:22 / poniedziałek
Powiedz mi chłopie co ci do tego kto gdzie oglada mecz. Jakby Lechaila 2 liga w tv i by ktos ogladal tylko w tv tez bys uwazal go za smiecia??

Powiem Ci jedno sam nim jestes sadzac tak o Lechistach. Jestes zwyklym prostym człowieczkiem.

I nie kompromituj sie
20 listopada 2006, 18:30 / poniedziałek
Jakby GRALI a nie to cos co mi wyszlo oczywiscie....

w glowie mam caly czas Lechie.
20 listopada 2006, 18:38 / poniedziałek
michalgdansk nie Ty bedziesz decydował co mam pisac.Ty oczywiście masz najwiecej do powiedzenia (napisania?),jesteś najbardziej w temacie i w ogole.
Masz na bilet to sie ciesz:-)sa jednak tacy co nie mają.Tak po prostu.Nie wnikam dokladnie z jakich przyczyn,bo nie bede oceniał człowieka tylko po wygladzie.
Życie mnie tego nauczyło a jestem pewien,ze trochę dluzej jestem na tym swiecie od Ciebie.I pamiętaj,że w życiu różnie bywa,raz na wozie raz pod.Nie mozna wszystkich mierzyć tą sama miarą.
20 listopada 2006, 19:17 / poniedziałek
michalgdansk - bez urazy ale wyglądasz na pismaka z Wyborczej! ! !
Nie sprawdzisz u źródła, nie dopytasz a już masz gotowca! A jak tekst jest za krótki to wtłoczysz rozdział nie na temat i jesteś szczęśliwy! A jak już kompletnie brakuje Ci pomysłu to strzelasz z klawiatury na wszystkie strony. Spokojnie ruscy nie idą! ! !
Tyle.
20 listopada 2006, 20:01 / poniedziałek
Widze T-Mobile, ze wchodzimy w strefe obrazania? Ok, Ok jak chcesz. Wiec dla mnie jestes w dupe jabana pijaca z menelami po krzakach wodke popierdolka dla ktorej wazniejsze jest wypic buteleczke denaturatu z ziomalami ale obejrzenie meczu za darmo niz kupienie biletu dla dobra Twojego klubu. Ciagnij sie pojebancu bo wiecej mojej odpowiedzi nie ujrzysz. Chcesz cos odemnie napisz do mnie na poczte. Jesli Cie urazilem to stwierdzam, ze zrobilem to z premedytacja i przekonaniem, ze jestes pojebanym, cwelowatym bezmozgiem. Kumawka?

Old Kriss jedenym strzelajacym z dupy jestes Ty. Nie masz nic do powiedzenia a panoszysz sie jak kurwa na bulwarze. Co wniosles do tej dyskusji dotychczas oprocz swoich bezsensownych wpisow?

D.G Twoj cytat:Życie mnie tego nauczyło a jestem pewien,ze trochę dluzej jestem na tym swiecie od Ciebie.I pamiętaj,że w życiu różnie bywa,raz na wozie raz pod.Nie mozna wszystkich mierzyć tą sama miarą.

ale nie mozna tez wszystkim wierzyc naiwniaku.
20 listopada 2006, 20:25 / poniedziałek
pojebało Was?
20 listopada 2006, 21:04 / poniedziałek
Snake jasne że nie można wszystkim wierzyć,toteż nie wierzę w ani jedno zdanie ktore napisałeś:-))) i moje wpisy w temacie kończę.Bez odbioru.
20 listopada 2006, 21:05 / poniedziałek
Snake "prawdziwy kibicu"... Nie wiem czy sie z Ciebie śmiać , czy płakać , może najlepiej poprostu płakać ze śmiechu... Dla mnie większym grzechem jest bezpodstawne obrażanie innych Lechistów , niż to że niektórzy oglądaja sobie mecz zza płotu... Jak Ci to tak przeszkadza , to stań sobie z nimi... Pewnie ze lepiej by bylo żeby każdy kupil bilet , ale być może dla niektorych jest to jedyna możliwosc obejrzenia meczu... Niektóre kluby mają stadion przy blokach , czy ludzi z dachów też trzeba powyrzucać?? A może zastawić parawanem ? :))
Ja place za bilet i jestem ok wobec klubu ,nie przeszkadza mi natomiast to jesli ktos z roznych powodow mecz oglada zza trybun... Są ważneijsze problemy...
Temat głupi i do kasacji , ośmiesza tylko to forum i NAS niestety..

Pozdrawiam normalnych
20 listopada 2006, 21:16 / poniedziałek
Snake ale się ośmieszyłeś.
Bez odbioru.
20 listopada 2006, 21:20 / poniedziałek
Snake .... no comment
20 listopada 2006, 21:46 / poniedziałek
A ja tam Snake rozumiem. Ci kibice zza plotu to jego dobzi ziomale.Niestety ostatnio poklucili sie miedzy soba.Poszlo o to ze nie chcieli dozucic Snakowi 50 groszy do wina. Wtedy chlopak sie wkurwil i postanowil wydac ziomow, mszczac sie na nich.To smutna historia bo od wielu wielu lat razem zza plotu pili sobie winko ogladajac mecze Lechijki a teraz ich drogi sie rozeszly. Szkoda ze jak zawsze poszlo o pieniadze.A tak sie przyjaznili...
21 listopada 2006, 00:07 / wtorek
oj chłopcy chłopcy,mylicie pojęcia!Kibice to ludzie pokroju pana B.,a oni co najwyżej mogą być piknikami(chociaż i to określenie jest chyba na wyrost)!Dziwię się wam ,że tego nie zauważacie,ale szanuje wasze zdanie!!Każdy myśli jak mu sie podoba!W końcu podobno jest demokracja!POZDRAWIAM!
21 listopada 2006, 15:45 / wtorek
Wow smoku ale sie wysililes. Blask Twojej inteligencji wprost mnie oslepil. Pozwol jednak, ze dam Ci dobra rade. Jak na drugi raz bedziesz mi chcial cos do(z)ucic albo sie kl(u)cic to popros jednak mamusie by wpierw ona dorzucila cos na Twoja edukacje. Moze jakies korki z polskiego albo cos w tym rodzaju?
21 listopada 2006, 15:49 / wtorek
Wow smoku ale sie wysililes. Blask Twej inteligencji wprost mnie oslepil. Zanim jednak dalej sie bedziesz produkowal pozwol, ze dam Ci dobra rade. Nastepnym razem gdy bedziesz chcial cos do(z)ucic albo sie kl(u)cic popros mamusie aby dorzucila cos dla Twej edukacji. Moze jekies korki z polskiego albo cos?
21 listopada 2006, 15:50 / wtorek
O to mają być Lechiści vel. Lechista ?? Z całm szacunkiem dla CIebie ale wyzywać kogoś na necie ?? To jest żałosne nie każdy ma takie zdanie jak Ty fajnie dyskusja się rozwinęłą na ten temat i ok ale świata nie zmienisz. Nie ośmieszaj sie lepiej !!
21 listopada 2006, 16:13 / wtorek
Snake po czesci zgodze sie z Toba ale niestety wkladasz wszystkich do jednej szuflady. W tym sezonie bylem na kazdym meczu Lechii (u siebie). na 1 z nich (z Kmita) mialem odlozona kase. niestety cos mi wypadlo i zostala mi zlotowka godzine rpzed meczem. I teraz masz wybor albo pojdziesz za plot zobaczyc swoja Lechie albo zostaniesz w domu i bedziesz czytac relacje w necie. ja wybralem pojsc ten jeden raz za plot i nie zaluje bo bramek wpadlo niewąsko:). i z tego powodu jestem pijakiem, nierobem, zlodziejem i wogole? zastanow sie troche czlowieku zanim kogos zaczniesz obrazac
21 listopada 2006, 19:12 / wtorek
Snake po pierwsze dziekuje za komplement, ciesze sie ze moja inteligencja cie oslepila.Az sie wzruszylem. Po drugie lepiej pilnuj swojej mamuski.A po trzecie ty zastanow sie lepiej zanim cos nastepnym razem napiszesz.Poczytaj sobie komentarze wygloszone po wyrazeniu twojej smiesznej opinii.Burakom mowimy-NIE.
22 listopada 2006, 12:45 / środa
Smoku ciesze sie, ze sie wzruszyles. To prawie tak samo jak ja po Twoim dysortograficznych wypocinach. Ten ostatni tekst dales do zatwierdzenia nauczycielowi polskiego? Czy poszedles za moja rada i poprosiles mamusie o pieniazki na korepetycje? Obojetnie jak by nie bylo gratuluje. Widze znaczna poprawe. Teraz popracuj tylko nad zastapieniem Twojego papieru toaletowego w glowie masa mozgowa i zblizysz sie intelektualnie to giekona dlugowlosego. Pozdrawiam
22 listopada 2006, 12:59 / środa
A najgorsze jest to na naszym forum, ze kazdy prawie temat konczy sie inwektywani i wycieczkami osobistymi. To troche bez sensu, nie uwazacie?
22 listopada 2006, 15:16 / środa
Snake rozumiem ze nie skonczyles podstawowki, stad te kompleksy jesli chodzi o szkole.Bo caly czas o tym piszesz.Zazdroscisz mi tylko wstyd ci sie przyznac.Ja mozg mam na miejscu a papieru uzywam do podcierania dupy.Ty moze inaczej.Trudno.Masz jakies problemy w domu?Mama cie kablem oklada czy co?Bo caly czas schodzisz na temat mamy.Moze chcesz o tym porozmawiac?
A w ogole jestes slepy czy glupi czy moze to i to ze nie widzisz ze zrobiles z siebie totalnego debila zakladajac ten watek?
22 listopada 2006, 16:07 / środa
Snake,taki z Ciebie polonista,a napisales GIEKON ? :)))
A czy ludzie kupujacy karnety tez okradaja klub ? No bo przeciez maja na nich jakis rabat w stosunku do ilosci meczow.I jeszcze na puchary wchodza za darmo :)))

pozdro...Giekon :)))
22 listopada 2006, 16:33 / środa
Trep nietrafiony argument. Jeżeli kupujesz na raty płacisz drożej czy taniej ? Przy zakupie karnetu klub otrzymuje na początku sezonu pieniądze. To tak jakby dać dziecku kieszonkowe ;) Gdyby codziennie dostawało po złotówce to na koniec miesiąca nic by nie kupiło, cała kasa byłaby wydana, gdyby wypłacic dziecku kieszonkowe za cały miesiąc można liczyć, że kupi coś konkretniejszego ;)
22 listopada 2006, 16:57 / środa
Ale kupujac karnet na cala runde wplacasz do kasy 64 pln , a kupujac pojedyncze bilety wplacasz 80 plnow + wplywy z meczy pucharowych :) Czyli ten co kupuje karnet,wplaca mniej - snake,nowa misja dla Ciebie :))

p.s. potraktujcie ten wpis jako zart.Nikogo nie mam zamiaru szykanowac ani obrazac.Tylko Lechia.
22 listopada 2006, 18:45 / środa
Snake: "Niestety drobne udogadniajace ogladanie spotkania "przerobki" dokonane za zegarem wplynely na to, ze wczoraj grupa okolo 20 "kibicow" sledzila mecz za friko z tamtego wlasnie miejsca. Mam kilka slow dla tych wlasnie aktywnych "kibicow". Jest to dla mnie pelne s.......syntwo. Zalujecie paru groszy ktore sa dla dobra naszego klubu? Jestescie dla mnie totalnym zerem."

Moim zdaniem to takie warcholstwo powywieszać lub - co lepiej - wlec za koniem po majdanie! Toż w markowych ciuchach łazi, francuskie wina żłopie i bażantem przegryza! A widok ma niesamowity, nie to co te uczciwe na prostej, czy krytej siedzące! Wiadomo, cwaniak.
Takie jest usytuowanie naszego stadionu, że nie tylko od cerkwi, ale i ze smolucha widać co nieco... Pamietam tych wszystkich ludzi w szlafrokach, ze szpitala... Mi to się podobało, że mogą popatrzeć na I lige.
Nieważne.
Snake, ważne, że piszesz o problemie kilkudziesięciu ludzi (dokładnie 20), a Twoja furia jest tak wielka...
Szkoda zdrowia.
Pozdrawiam
e
22 listopada 2006, 18:52 / środa
trep K.D.V.-
1. ludzie którzy kupili karnety, zapłacili również za mecz z Piastem i Łomżą.
2. Dają klubowi pewne wpływy, niezależnie od formy prezentowanej przez drużynę. Mało tego, gdyby Lechia sprzedała na rundę wiosenną 5 000 karnetów, miałaby niezły argument, dla potencjalnych sponsorów.

Snake- a co napiszesz o tych, co zamiast przyjść na stadion (chociażby trybunę leśną), wolą zabaczyć krótką migawkę na regionalnej trójce ???? Ci to dopiero okradają klub ;-))))
22 listopada 2006, 19:08 / środa
Zeto -zaplacili,ale jesli mnie pamiec nie myli maja miec znizke na karnet na nastepna runde...Snake sa kolejni,ktorzy unikaja placenia za mecze Lechii.A ci co sprawdzaja wyniki na necie badz ogladaja transmisje w TV powinni zostac wychlostani :)))) Pozdro.Smiechowy sie zrobil ten temat.
22 listopada 2006, 19:32 / środa
Snake...doszedlem do wniosku ze masz 11 lat no moze w porywach do 13.

Twoj poziom mnie zadziwia. No ale wszystko sie wynosi z domu.
22 listopada 2006, 21:20 / środa
Co do karnetów to racja że płaci się mniej. Ale na ogól ok. 80-90 % nabywców karnetów z różnych przyczyn i względów nie przychodzi na 1 czy 2 mecze w sezonie. Więc jakby oddają tą ulgę którą dostają przy kupnie.
A rzeczą najważniejszą jest że płacą z góry i to żywą gotówką!!! A to jest bezcenne dla każdej firmy.
A SNAKE to będzie dopiero biadolił za rok jak wejdziemy do OE. Na pewno będzie podwyżka i na pewno takich "podglądaczy" będzie pare razy więcej. Widać to chociażby po tym że na niektórych meczach w niższych ligach było więcej kiboli niż na niektórych meczach w II lidze. A dlaczego??? Bo bilety były za darmo i można było wnieść nawet krate piwka!!!!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.429