Gdańsk: sobota, 19 października 2019
FORUM
Podstrony:

Kto wykroił dziś Bytovię z 3 flag ?

strona 1/1

1

19 listopada 2006, 21:49 / niedziela
Dziś na meczu Bytovia-Murkan na stadion wpadła jakaś 30-to osobowa grupa . Obili Bytovię i zabrali im 3 flagi . Kto to był ?
19 listopada 2006, 22:19 / niedziela
Odpowiedz jest chyba oczywista
19 listopada 2006, 22:28 / niedziela
No nie taka oczywista . Mogła to być Arka ale mógł to być też Bałtyk+Pogoń Lębork .

Jak przeczytałem to co kibice Bytovi piszą na ich stronie to aż sie za głowę złapałem .

Oto przykład :

BRAWO DLA POLICJI. A mówi sie że nasza policja bytowska jest nieskuteczna, mieli tak szczelnie obstawiony stadion zewnątrz że wyłapali napastników jak kaczki, nomoże nie wszystkich, no może troche pomogli kibice, ale to zawsze sukces bo jednak ich odtransportowali na górkę, w każdym wypadku tak mi się wydaje. Ciekawi w tym wszystkim jak to się dalej potoczy ze strony policji o ile sie wógóle jakoś potoczy, czekamy na wyniki postępowania w tej sprawie.

WIEM ŻE TO PISAŁ PEWNIE JAKIŚ PIKNIK ALE CHYBA PIKNIKI NIE POMAGALI POLICJI ?
19 listopada 2006, 22:30 / niedziela
Juz pewne Arka
20 listopada 2006, 11:56 / poniedziałek
No tak... Arka tylko potrafi kroić flagi kibicom pokroju Bytovii...

Oczywiście nie chcę tu w jakikolwiek sposób obrażać kibiców naszego FC, ale jeśli śledzie są tacy "odważni", to dlaczego nie wpadli w sobotę po swoją zgubę na Traugutta? ;)
20 listopada 2006, 13:00 / poniedziałek
wymiane beda chcieli :P
20 listopada 2006, 13:06 / poniedziałek
X-x-X przecież ich prawa ręką chciała odbić w sobotę szmaty
20 listopada 2006, 16:55 / poniedziałek
Ale im się jakoś nie udało... ;)

Więc pojechali na Bytowie... <lol2>
20 listopada 2006, 19:40 / poniedziałek
jak dla mnie mega lipa.Jak mozna pomagac policji.Kurcze szkoda wielkaa wie ktos jakie flagi poszly???Bo mi sie 2 bardzo podobaly i mam nadzieje ze chociaz one zostaly w Bytowie.
20 listopada 2006, 19:49 / poniedziałek
20 listopada 2006, 20:13 / poniedziałek
Widzę że sledzie ośmieszają się z każdym dniem.
20 listopada 2006, 20:44 / poniedziałek
to dla nich godny przeciwnik!-)
20 listopada 2006, 21:46 / poniedziałek
Mam nadzieję,że wśród tych flag nie było tej Lechijnej..

Nie wydaje mi się,aby to było Arka z Gdyni.Raczej jakieś FC z regionu
23 listopada 2006, 15:44 / czwartek
prawda jest taka ze wbiegajac na boisko przez płoty krzyczeli ''Arka Gdynia'' i nikogo nie pobili jak tu ktos napisał. A ze byli to kibice Arki to tez moze o tym swiadczyc fakt ze zostały zatrzymane dwie osoby(jedna przez kibica a druga przez trenera) i obaj sa mieszkancami Gdynii. Jakie zabrali flagi?tego nie jestem pewien bo nie wiem za bardzo jakie były odzyskane. Według tego co mówia rozni ludzie to dwie flagi zostały odzyskane a dwie nie. Niestety w tym jest chyba takze flaga Lechii z herbem Bytovi po srodku. pozdro
23 listopada 2006, 16:06 / czwartek
Na meczu nie wisiały flagi Lechii Gdańsk a ta flaga o którą ci chodzi nadal jest w Bytowie. pozdro
23 listopada 2006, 16:21 / czwartek
Napoleoni jak zostały odzyskane ? Bo chyba kurwa nie zhańbicię sie tak że jak flagi odzyskała policja to wy je ywiesicie z powrotem !!!

Bo i tak już sobie narobiliście przypału współpracując z policją przy wyłapywaniu kibiców Arki . Na Lechii to jest nie dopomyslenia by pikniki wyłapywały jakiś kibiców i przekazywali ich policji .

Wy się lepiej zastanówcie co wy tam wyprawiacie w tym Bytowie .
23 listopada 2006, 20:00 / czwartek
diakomo i masz zamiar o tym dyskutowac na forum w internecie ?
rence
24 listopada 2006, 22:59 / piątek
Arka zawineła 3 flagi ale jedna została odzyskana przez kibiców podczas ucieczki arkowców!!! A co do 2 typów zawiniętych to 1 został dorwany przez trenera i służby porządkowe a drugi przez policje!!! A co do wypowiedzi niektórych to na ogół są to pikniki którzy chcą się popisac tak jak pismaki swoją wiedzą i urozmaicają swoje wypowiedzi na forach więc radził bym się tym zabardzo nie sugerowac!!!
Pozdro
25 listopada 2006, 19:10 / sobota
Co do flag Lechii zadna nie zostala skrojona

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.230