Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

zatrzymania działaczy cd...czas na Arkę

strona 2/7

25 listopada 2006, 11:32 / sobota
"Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem"
25 listopada 2006, 11:34 / sobota
Azzie - na necie to kozak...
25 listopada 2006, 12:12 / sobota
azzie: Lechia jest bez winy i spokojnie moze rzucic kamieniem...
25 listopada 2006, 13:38 / sobota
Azzie
ja Was nie rozumiem, pomocnik wójta siedzi a Wy się bawicie. Ty siedzisz na forum Lechii, a reszta władków połowy nocy organizuje gejowskie imprezy :) Nawiązuje do filmiku, który był na www.trójmasto.pl w którym ... widzieliście też :) ?
25 listopada 2006, 14:23 / sobota
Azzie nigdy nie kupiłem, nie sprzedałem, ani też nie wydrukowałem żadnego meczu. Chętnie trafie ciebie kamieniem, albo z płaskiej w twoją śledziową gębę. Myślisz że jesteś Jezusem, że go cytujesz broniąc pospolitego złodzieja???
25 listopada 2006, 21:06 / sobota
Łysy - takiś pewien?

Kontratak - o jakim złodzieju mówisz? Puki co w tej sprawie są PODEJRZANI, a nie SKAZANI więc zbastuj trochę. A jeżeli wydaje Ci się, że taki areszt daje pewność to przypomnij sobie sprawę Optimusa.
25 listopada 2006, 21:14 / sobota
Podobno ktoś okrutnie ujada po północy we Wrocku? ? ?
Gucwińscy wykluczyli czynny udział ich kojota w tym precederze:-))
25 listopada 2006, 21:29 / sobota
Pewnie to ujada jakiś "władca pół-nocy" :)
Jeśli kiedyś powróci zróbmy zrzute na pampersy...
25 listopada 2006, 21:37 / sobota
Kongo - mamy dalej tak zostawić? Dalej mamy pozwalać zeby sobie kupowali mecze? Odpuscić im ? Kary Finansowe dac ? Co to da ? Polska piłka sie wjebała w bagno z którego PZPN (główny winowajca) nie umie sobie poradzić!

Napisałeś, że kto by chciał iść na mecz ŁKS Łomża-Kmita. A kto by chciał iść na mecz, w którym jedni walką zasługują na zwyciestwo, sedzia im przeszkadza, a drudzy koperta przed meczem i dowidzenia. Pomyśl, że w takim mieście jak Łomża znalazł by sie sponsor np. z zagranicy, który widziałby, że w Polską piłke można zainwestować, że cos robią. Ja bardzo chce, aby prezesem PZPN-u został Zbigniew Boniek, bo takie zespoły jak Arka, czy Zagłębie Sosnowiec były by w IV lidze bez piłkarzy!

LECHIA GDAŃSK !
25 listopada 2006, 23:20 / sobota
azzie- niby milewski ma "sanki", ale kędzia chyba się przyznał. Pewnie za kilka dni, pewien wąs, będzie milewskiemu marszczył freda ;-))))
Przejżyj na oczy śledziuchu. Twoja "szparka" tonie. Nawet Noe nie pomoże ;-))
26 listopada 2006, 00:01 / niedziela
jak juz kiedys wspominalem,mieszkam w gdyni,wiec czy tego chce czy nie mam kilku znajomych sledzi,wiekszosc nie potrafi przyjac godnie tego ze ich klub kupil 2 lige,pierdola od rzeczy, a to ze nie ma dowodow, a to ze zawsze milewski byl bleee itp. jeden sledz na mnie zrobil wrazenie,stwierdzil ze on nawet na 3 lige na arke pojdzie jak bedzie trzeba...

azzie wez przyklad od kolegi i uderz sie w piers!!! (domyslam sie ze reprezentujesz tu szparke)
26 listopada 2006, 01:35 / niedziela
Wlasicielem Milanu jest silvo berlusconii i kara ten klub spotkala rownierz choc nie tak dratstyczna jak juve ale mimo wszytsko troche za lekka, nie sadze zeby pan Krauze tutaj az tak wiele pomogl bo Milan to Milan i w ich przypadku 10 punktow karnych to pestka a w przypadku arki te 10 puntkow w dzisiejszej sytuacji to byla by dla nich tragedia wiele pilkarzy moze byc tym zniechecona i odejsc chociaz w polskeij pilce wszystko jest mozliwe jesli karac juz to karac a nie puszczac podejrzanych za kaucja apropo jestem ciekaw na co ta kacuja idzie ? bo nigdy mnie to nie ciekawilo ??
26 listopada 2006, 07:37 / niedziela
a jak placisz kaucje za butelki to na co to idzie? jak oddasz to wiesz... a jak zbijesz??
26 listopada 2006, 08:38 / niedziela
Azzie albo jesteś głupi jak śledź, albo sprytnie próbujesz zamydlić sytuację. Raczej to pierwsze. Milewski to złodziej i oszust. Do tego, wszystkie oszustwa robił za nie swoje pieniądze. A wy rybacy jeszcze dawaliście mu mandat radnego. Na waszym miejscu, skoczyłbym z molo w orłowie. No ale honor to u was nieznane pojęcie.
26 listopada 2006, 13:16 / niedziela
Mola w Orłowie niema - jest tam mega rozpirducha, ale nic to, zapraszam do skorzystania z gościnnego mola w Brzeźnie :))
26 listopada 2006, 19:35 / niedziela
Saned: a gdzie napisałem że jestem za pozostawieniem sytuacji takiej jaka jest obecnie? Czyli: nieukaranie łapówkarzy?

Po prostu tylko zastanawiam się co powstanie w sytuacji gdy ukarane zostaną kluby w ilości zgodnej z moim przeczuciem co do ilości przekrętów.
26 listopada 2006, 19:39 / niedziela
a mnie jest szkoda siarki, nie będzie derbów cholera :)) (oczywiście w sytacji gdy PZPN umieści siarkę w III lidze tak jak powinien)
27 listopada 2006, 14:41 / poniedziałek
27 listopada 2006, 14:43 / poniedziałek
tak sie bawi tak sie bawi areczka!!!-)))
29 listopada 2006, 15:45 / środa
Koszulki wstydu piłkarzy Arki Gdynia
PAP /08:19

Piłkarze Arki Gdynia ostentacyjnie solidaryzują się z Jackiem M., zatrzymanym przez prokuraturę prezesem klubu.
Dla Arki to wielki wstyd. Jednak jeszcze bardziej kibice tego klubu powinni się wstydzić za swoich piłkarzy. Ci - wiedząc już, w co był zamieszany M. - wyszli na mecz Pucharu Ekstraklasy z Lechem Poznań w koszulkach z napisem "Jacek, jesteśmy z tobą".
29 listopada 2006, 17:44 / środa
idioci z tymi koszulkami,sami siebie osmieszaja...
29 listopada 2006, 20:40 / środa
Przeginacie... Oni wcale sie nie ośmieszają, tylko odkryli u siebie taki nowy talent. To jest nowa,wsiowa wersja Nostradamusa... Oni już teraz wiedzą, że za chwilę spotkają się z pomocnikiem wójta Jackiem M. we Wrocławiu i starają sie jemu to zakomunikować, bo on widocznie nie ma takich umiejętności... :)
29 listopada 2006, 20:52 / środa
u śledzi jak zawsze jest jeden wielki bajzel. A zachowanie ich prezesunia jest naprawdę skandaliczne. Ale teraz Jacek M. się nie wywinie i własnymi rękami pogrąży śledziki w gównie.
30 listopada 2006, 11:19 / czwartek
odnośnik
i wszystko jasne...
30 listopada 2006, 13:15 / czwartek
Nie ma to jak napinka - gdy jest "okazja"
i Wasze odwieczne kompleksy na pkt. Gdyni
Bananowy song .... tra la la lala la Wstyd !
1 grudnia 2006, 10:43 / piątek
trojmiasto.pl

"(...) piątkowy mecz w Pucharze Ekstraklasy. Jednak wydaje się, że o godzinie 19.00 przy ul. Olimpijskiej najważniejsza nie będzie gra żółto-niebieskich przeciwko Pogoni Szczecin, ale to co zdarzy się na trybunach w związku z aresztowaniem Jacka M., prezesa Arki.

Niemal od razu po zatrzymaniu M. w środowisku kibicowskim odezwały się głosy otuchy dla prezesa. Po jego aresztowaniu ta fala solidarności jeszcze bardziej się nasiliła. "Zaufanie do jego osoby" wyraziła Rada Nadzorcza, piłkarze na poniedziałkowy mecz w Poznaniu wyszli w koszulakch "Jacek, jesteśmy z Tobą", a w piątek fani gdyńskiego klubu mają zamanifestować swoje poparcie na trybunach przy ul. Olimpijskiej.

"Dzisiaj każdy, kto ma żółte serce i płynącą w żyłach niebieską krwe musi być z klubem, piłkarzami i działaczami." - to jedno z trzech haseł zdobiących afisz na piątkowy pojedynek. (...)"

proponuje niniejszym zakonczyc temat. nie warto juz wiecej gadac o takich postawach.

pozdr
1 grudnia 2006, 14:02 / piątek
Skoro chcą być z "działaczem", to niech jadą do Wrocławia i razem niech puszkują. Ale czego się spodziewać po idiotach, co zamiast krwi mają niebieski atrament, a zamiast serca pożółke majty?
4 grudnia 2006, 17:27 / poniedziałek
Śmieszy mnie to że (prawie)wszyscy kibice Arki są za prezesem.Ja nie jestem.Milewski to nie mój brat ani chwat, żeby dać sobie uciąć coś za jego niewinność. Jak spuszczą Arkę do niższej ligi to i tak będę chodzić na mecze.
Panowie żaden kibic Lechii czy Arki czy innej drużyny tak na prawdę nie ma wpływu na to co robią jej działacze.(jak jest inaczej to czemu w Gdańsku, jednym z większych miast Polski nie ma stadionu, oświetlenia, jest za to 2liga i obiecanki Adamowicza o Bursztynowej Arenie nie wspominając o braku sponsorów, czemu LOTOS z GDAŃSKA sponsoruje wszystkich tylko nie was).

Podsumuwując: w polsce piłka nożna nie jest dla kibica tylko dla.....?
No właśnie, niewiadomo kogo?
4 grudnia 2006, 17:57 / poniedziałek
Duży, podoba mi się twoj wpis bo brak w nim napinki mimo przynależnosci kibicowskiej.
Nie zgodzę się jednak z tym co napisałes o prezesach. Postawiłes "=" miadzy prezesami naszych klubów w zakresie kontaktu z kibicami. I tu się moim zdaniem mylisz. Mamy (Lechiści) o wiele większy wpływ na decyzje naszego prezesa niż wy swojego (mieliscie). Powiem dosadniej dla takiego milewskiego w Lechii nie byłoby żadnej tolerancji (pomijajac nawet aferę korupcyjną).
Mylisz tez dwie rożne sprawy. Co innego kontakt prezesa z kibicami a co innego pozyskiwanie sponsorów.
7 grudnia 2006, 22:35 / czwartek
odnośnik

Marcin Nowak, który prowadził dwa podejrzane mecze Arki Gdynia w sezonie 2004/2005, niespodziewanie porzucił pracę w Koszalińskim Związku Piłki Nożnej, zawiesił sędziowanie i zniknął - pisze "Dziennik".
Prawdopodobnie wyjechał z kraju, bo boi się, że będzie oskarżony o korupcję.

"Po zebraniu arbitrów w Warszawie, na którym poruszano sprawy korupcji w środowisku sędziowskim, wrócił do Koszalina poprosił o urlop bezpłatny i zrezygnował z prowadzenia meczów" - mówi Łukasz Bednarek, kierownik biura w Koszalińskim Związku Piłki Nożnej.
"Mamy informację, że z całą rodziną wyjechał z Polski" - dodaje Andrzej Strejlau, były szef sędziów.

Wrocławska prokuratura prowadząca śledztwo w sprawie korupcji w polskiej piłce nożnej postawiła 11 zarzutów prezesowi Arki Jackowi M. i byłemu kierownikowi tej drużyny Wiesławowi K.
8 grudnia 2006, 16:28 / piątek
KOLEJNE śLADY PRZEKRęTóW SZPARKI - śWIEżUTKIE:
Jagiellonia - Arka: podejrzenia i krętactwa
Czterech piłkarzy Jagiellonii Białystok mogło sprzedać dwa
barażowe mecze z drużyną Arki Gdynia. Tak uważali po meczach szefowie
Jagiellonii. Przekupstwem zajęła się prokuratura, ale nie znalazła na to
dowodów. Czy po aresztowaniu prezesa Arki nie warto wrócić do sprawy...
"Zatrzymanie prezesa Arki Gdynia? No tak, może to jest jakiś trop. Może i warto się zastanowić, czy do tego nie wrócić"
Zawiadomienie przyjęto od jednego z szefów klubu - mówi Adam Kozub, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Białymstoku. Wobec braku dowodów, sprawa została umorzona.
- Prokurator, który prowadził sprawę, jest zorientowany, że przed dwoma tygodniami aresztowano prezesa Arki Gdynia i gdyby doszukał się jakiś związków, na pewno wróciłby do niej. A tak decyzja o umorzeniu jest już prawomocna. Zapadła po dwóch miesiącach od zawiadomienia.
- Zatrzymanie prezesa Arki Gdynia? No tak, może to jest jakiś trop. Może i warto się zastanowić, czy do tego nie wrócić - zastanawia się Andrzej Bura, zastępca prokuratora okręgowego w Białymstoku.

Umorzyli, ale pilnują
Z zawiadomienia, które wpłynęło do prokuratury dzień po rewanżowym meczu z Arką, wynika, że do przekupstwa miało dojść między 10 a 18 czerwca 2006 roku. Jakie dowody miały władze klubu?

W zawiadomieniu napisano: "Piłkarze (...) mogli sprzedać oba mecze barażowe Jagiellonii z Arką Gdynia, których stawką był awans do pierwszej ligi (...). Za powyższym przemawiać miała zła gra zawodników. Ponadto związek ze sprawą może mieć Marek Pieniążek, dyrektor marketingu Jagiellonii, który utrzymywał przyjacielskie stosunki z trenerem Arki...”.

Wiemy, że nikt nie przesłuchiwał ani piłkarzy, ani Pieniążka. W dokumencie uzasadniającym umorzenie czytamy jednak: "Pomimo umorzenia powyższa sprawa w dalszym ciągu pozostawać będzie w zainteresowaniu organów ścigania i w przypadku pojawienia się nowych, istotnych dowodów zostanie zbadana jeszcze raz”.

- Śledztwo dotyczące korupcji w polskim futbolu jest ogromne. Badamy wiele wątków, więc trzeba byłoby sprawdzić i ten. Do białostockiej sprawy można wrócić w każdej chwili - mówi Lesław Karpnia, rzecznik Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.

Nic nie widzą?

- Nie mogę rozmawiać, bo obowiązuje mnie tajemnica śledztwa - jeden z szefów klubu przyjmuje nas w swoim gabinecie. Każe wyłączyć dyktafon. - Nie składałem zawiadomienia, byłem tylko przesłuchiwany przez prokuratora. Macie złe informacje, nie składałem zawiadomienia - powtarza kilka razy. Unosi się z krzesła, kiedy pokazujemy mu fragment postanowienia, w którym jest napisane, że to on zawiadomił prokuraturę. Potwierdza jedynie, że był przesłuchiwany, sprawa została umorzona.

- Pierwsze słyszę o czymś takim - Wojciech Strzałkowski, właściciel klubu, jest zaskoczony informacją o postępowaniu w prokuraturze. Chce wiedzieć, skąd mamy takie informacje. - Skoro umorzyli postępowanie, to wszystko jest w porządku, nie ma sprawy - ocenia.

Ale sprawa jest; wieczorem szefowie Jagiellonii przyznali się, że nie pogodzili się z porażką i podjęli decyzję o zaangażowaniu w to policji i prokuratury. Tym bardziej, że słyszeli o wielkich pieniądzach, jakimi gdyńszczanie mieli kusić piłkarzy.

- Wiecie, w jaki głupi sposób padały gole dla Arki? - mówi szef Jagi. - Aż trudno uwierzyć, że były przypadkowe.

Piłkarze: To śmieszne oskarżenia

Rozmawialiśmy wczoraj z piłkarzami, których nazwiska pojawiały się w rozmowach dotyczących pogłosek o sprzedanym meczu. Między innymi chodziło o Arkadiusza Kubika i Roberta Kolasę, którzy mieli swój udział przy straconych bramkach w meczu 15 czerwca, kiedy graliśmy pierwszy baraż.

- Nie dostałem żadnego wezwania, nikt do mnie nie dzwonił. Sprawa jest po prostu śmieszna - mówi Kubik.

Dla Kolasy to także nowa wiadomość. Przyznaje jednak, że w rozmowach z prezesami pojawiały się oskarżenia pod jego adresem. - Kilka razy powtarzałem im, że jestem gotów na konfrontacje z ludźmi z Arki. Nie boję się dochodzenia - opowiada Kolasa.

Zaskoczony jest też Marek Pieniążek. - Jeden z szefów był moim kolegą. Teraz nie podam mu ręki. - To doniesienie kojarzy mi się z konfidenckimi metodami z czasów stalinizmu.
12 grudnia 2006, 11:56 / wtorek
no to awans mamy blisko, szkoda tylko ze derby znowu nam uciekna sprzed nosa ;)

odnośnik
12 grudnia 2006, 15:00 / wtorek
no to wszystko jasne :) Panie Adamowicz, szykuj Pan kase na podgrzewaną murawę i oświetlenie
12 grudnia 2006, 15:19 / wtorek
Pierwsza szóstka 2 ligi bedzie dawać w tym sezonie awans do O E miejmy nadzieje ze Lechia wywalczy awans bez pomocy pzpn-u bardzo duża cześć zawodników zostanie na lodzie w przypadku zmiany ilości drużyn grających w OE I ZNÓW NIE BEDZIE DERBÓW
12 grudnia 2006, 18:05 / wtorek
Piłkarska centrala w związku z korupcją zdaje się przygotowywać do terapii wstrząsowej. Od nowego sezonu gruntownie może zostać zmieniona ligowa hierarchia, z cięciami w ekstraklasie i likwidacją II ligi włącznie! Wówczas zmiany dotkną zarówno Arkę Gdynia, jak i Lechię Gdańsk!

odnośnik
12 grudnia 2006, 18:19 / wtorek
K***A!!!!ZA CO MAMY BYĆ UKARANI JAKBYŚMY KUPOWALI TAK JAK arka TO NIECH NAS WYPIERDZIELOM DO J KLASY!!KTÓRY MECZ KUPILIŚMY(TO MIE ZASTANAWIA) BO CZEMU MAMY BYĆ KARANI ALBO TO TEN PALANT Z GAZETY COŚ SE WYMYŚLIŁ!!!!
12 grudnia 2006, 18:22 / wtorek
Spokojnie LG :) Temat o likwidacji 2 ligi jest mocno przesadzony, z resztą wydaje mi się, że jest to tylko spowodowane próbą odwrócenia uwagi wszystkich od "problemów" w PZPN wprowadzenie komisarza itp. A z objęciem sankcjami Lechii to się ten ww. serwis trochę pospieszył.... trzeba choćby przeczytać dokładnie treść wypowiedzi tego Pana z PZPN : " Też oceniam, że to będzie poważny problem. I nie wykluczam, że już w następnym sezonie w ekstraklasie zagra na przykład dziesięć drużyn, a w drugiej lidze żadna." Trzeba zwrócić uwagę np. na słowo "na przykład" z resztą łatwo się domyśleć o jakie pierwszo i drugoligowe drużyny chodzi...
12 grudnia 2006, 18:34 / wtorek
juz glowy niektorym zaparowaly:)
12 grudnia 2006, 19:18 / wtorek
Biało-zieloni ludzie, czytajcie z rozwagą! Gdzie tam jest napisane że ukarają Lechię, co? Raczej im chodzi tu o taki manewr, że jak ukarają ( zdegradują ) wiele drużyn w tym samym momencie to powstanie dziura w hierarchi ligowej i dlatego właśnie tak to opisują. Wyobrażacie sobie, że nagle 3 i 4 ligowe drużyny zagrają w 2 lidze? Nie bardzo, chociaż kto to wie? :-) Lechia to raczej awansuje w normalnych warunkach i na zdrowych zasadach, nieżeli przy zielonym stoliku. Mocno w to wierzę co nie raz podkreślałem. Bądzmy spokojni, będzie dobrze ziomki.

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K !!!
12 grudnia 2006, 19:21 / wtorek
Serwus- a gdzie wyczytałeś, że Lechia ma być ukarana ?????

Jeśliby już była 10- cio zespołowa I-sza liga, to grałby w niej drużyny przede wszystkim z dzisiejszej II- giej. Przecież wszyscy wiedzą, jakie kluby są umoczone w aferę. Wystarczy poczytać wywiad z młodym dziurowiczem i skojarzyć kilka faktów ;-)))

Przecież nieprzypadkowo na wczasy do Wrocławia pojechał dragan i milewski. Przecież nieprzypadkowo ptaszysko "zakochał" się w brazylijskich plażach. Tak samo jak nieprzypadkowo amica nagle "zakochała" się w lechu, a hydrobudowa w zawiszy.
Nie wiem, czy dziwi kogoś spadek formy płockiej wisły
Do tego dochodzą awanse lecha, zagłębia l. i cracovii dokładnie na tym samym patencie, jaki w poprzednim sezonie zastosowali prymitywy z północy.

W II-giej lidze swoje "delegacje" do Wrocławia wysłali już sosnowiec, polkowice, bydgoszcz i ostrowiec. A napewno nie jest to koniec.
13 grudnia 2006, 09:40 / środa
Już w styczniu na Miodowej pojawi sie prawdopodobnie komisarz a na koniec sezonu może zrobić sie mały kocioł i zawierucha z ligową tabelą. Chyba każdy z nas zastanawia sie które zespoły polecą z ligi. Po przemyśleniach wytypowalem nastepujące miasta:

Arka Gdynia
Wisła Płock
Zagłębie Lubin
Lech Poznan
Cracovia Kraków

ile zostaje w lidze ? mniej wiecej sie zgadza z ww artykulami..
13 grudnia 2006, 11:19 / środa
dyzio20- a gdzie pogoń- piotrcovia i górnik łeczna ??? A bełchatów ????

ŁKS też może mieć problemy za ptaszysko.

W II-giej skoro ktoś kupował, to jest też cała masa sprzedających. Wystarczy prześledzić wiosenne spadki formy niektórych zespołów z czołówki ;-))
13 grudnia 2006, 15:18 / środa
No i nasz wspaniały remis w Ostrowcu który spowodował że z Zawiszą graliśmy praktycznie o pietruszke.
13 grudnia 2006, 17:29 / środa
oranije2006- to, że z zawiszą graliśmy o pietruszkę, wcale nie jest zasługą remisu w ostrowcu, tylko punktów zdobytych wcześniej. Jak widać w obecnej rundzie, skład Lechii nie był taki zły, jak na niego narzekał "prawie trener". ;-)
22 grudnia 2006, 08:07 / piątek
O degradacji Arki Gdynia i Gónika Łęczna do drugiej ligi oraz odjęciu 20 punktów Zagłębiu Lubin ma zadecydować Wydział Dyscypliny PZPZN po zapoznaniu się z wynikami śledztwa dotyczącego korupcji w polskiej piłce - pisze "Dziennik".
- Jeśli to prawda to skandal - mówi Jan Tomaszewski. - Słyszałem, że zdecydowali, iż spada Łęczna i Arka, a wszystko po to żeby uratować Zagłębie. Co to ma być? Oszukują nawet w kwestii karania oszustów? Zagłębie jest pierwszym klubem, który jest do cna umoczony w korupcję - dodał.

- Przede wszystkim do 27 lutego obwiązuje abolicja. Wszyscy, którzy mają coś do powiedzenia w tej sprawie, mogą się do nas zgłaszać i nie będą stosowane żadne sankcje - zapewnił przewodniczący WD PZPN Krzysztof Malinowski.
PZPN dostaje informacje o wynikach śledztwa od prokuratury we Wrocławiu. - Dopiero jak złoży się nam to w całość, podejmiemy radykalne decyzje - powiedział zastępca Malinowskiego Jacek Kryszczuk.

Kryszczuk dodał, że jeśli w lutym dojdzie do degradacji jakiś klubów informacje o tym nie będą podawane do końca sezonu.

Więcej w "Dzienniku"
23 grudnia 2006, 11:09 / sobota
Prezes Arki spędzi święta w areszcie

odnośnik

Nigdy nie zostaniesz sam :) Beda ci wysylac paczki
9 stycznia 2007, 08:36 / wtorek
9 stycznia 2007, 09:50 / wtorek
To w sumie smutne, jakby śledzi rozwiązali. Kogo my będziemy wtedy nienawidzieć? ;)) A Klasa tak, rozwiązanie nie! :))
9 stycznia 2007, 10:09 / wtorek
Słusznie!!! Popieram :)
9 stycznia 2007, 10:18 / wtorek
Viking- nie bój nic. Przekrętarka ma pecha, bo milewski wyr.....ł kilku panów, którzy teraz rządzą ekstraklasą sa. Dlatego ich spotka największa kara, a listek i przyjaciele będę głośno krzyczeć, jacy to z nich reformatorzy. Przekrętarkę wyrzucą ze struktur zwizkau, tak jak to zrobili z Katowicami, a potem dadzą jej miejsce w IV lidze, gdzie grają jej rezerwy.

Najgorsze jest to, że nikt nie przypieprza się do amici wronki. Do klubu, od którego swoją działalność rozpoczął "fryzjer".
Czyżby tam działał czysto ??? A może "działacze" zapomnieli, że teraz ten klub gra pod nazwą kks lech poznań ssa ??????

Moim skromnym zdaniem, na miodowej nawet afery załatwia się za łapówki. Ukarają tych, których najprościej. Kluby z "prowincji". A potem wszystko niestety wróci do normy.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.428