Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Minuta Ciszy

strona 1/1

1

22 listopada 2006, 18:02 / środa
uczcijmy minutą ciszy górników którzy polegli w tej cięzkiej katastrofie i pomódlmy sie o Tych co walczą o życie

Panie Czuwaj Nad Nimi

[*] [*]
22 listopada 2006, 21:02 / środa
Uczcijmy pamięć górników i Jakuba Biskupa, który poległ w Odrze Wodzisław .

[*]
22 listopada 2006, 21:39 / środa
[*] [*] [*] Niech spoczywaja w spokoju...

Saned : W niektórych sytuacjach trzeba mieć wyczucie... Głupi żart z Biskupem w tym miejscu....
22 listopada 2006, 21:41 / środa
++++++++
Ojcze nasz...
22 listopada 2006, 23:19 / środa
Dajcie na luz, proszę. To jest forum Lechii Gdańsk, a nie kółko różańcowe.

A jeśli już tak jedziemy, to proponuje...

...uczcić minutą ciszy śmierć zmarłych w ostatnim czasie śmiercią naturalną ludzi starszych, ofiary wypadków drogowych, bezmyślnych mordów itp

ludzi, których rodziny nie mogą liczyć na extra-kasę od wspaniałomyślych polityków (podebraną z naszych kieszeni) w medialnym festynie tanich wzruszeń.

eh, górnicy... kiedyś oczko w głowie komuchów, rozpaskudzone relikty PRL'u, zawsze uprzywilejowani :/

Kopalnie są nierentowne, większość w fatalnym stanie, grozi większymi lub mniejszymi katastrofami, sprzęt jak z XIX wieku, a kopią na absurdalnych głębokościach, państwo topi kupę kasy na tym interesie, górnicy dostają wysokie odprawy, by później wracać do kopalń już jako pracownicy podnajętych spółek, wałki w zarządach... w kilku słowach - górnictwo to uciążliwy wrzód na i tak chorym i słabym państwie. Trzeba by było wpizdu polikwidować ten chłam przynajmniej w 50% albo powoli prawie całkowicie. Taniej już by było gaz ciągnąć, choćby z Afryki.

eh się rozpisałem, sorka :|
23 listopada 2006, 01:07 / czwartek
SANED
Dałeś dupy. Przeproś.
PS. Ja też lubię czarny humor, ale (chyba) przekroczyłeś wszelkie granice.
Bela... coś tam - nie p...dol
23 listopada 2006, 07:41 / czwartek
NIECH SPOCZYWAJĄ W SPOKOJU[*] [*] [*]

WIELKA TRAGEDIA !!!LICZYŁEM ŻE KTOŚ PRZEŻYJE ALE CÓŻ ZAPŁACILI TAK WIELKĄ CENĘ ABY ZAROBIĆ NA DOM I WYRZYWIĆ RODZINY

[*] [*] [*]
23 listopada 2006, 14:24 / czwartek
Przepraszam za złe zachowanie ....

Dzisiaj rano powiedzieli w radiu , że już nikogo nie znajdą ...

[*]

Bela nie pitol petów

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.218