Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Sierpień, Rusin i Pająk żegnają się z Lechią!!!

strona 1/1

23 listopada 2006, 19:44 / czwartek
Dziś podjęto decyzję o nie przdłużeniu wygasających kontraktów z Robertem Sierpińskim, Krzyśkiem Rusinkiem i Michałem Szczepińskim.

Całej trójce - za zdrowie pozostawione na boisku, za reprezentowanie biało-zielonych barw, za serce oddane naszemu klubowi - DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY!!!!!!!

Powodzonka w nowych klubach! Będziemy pamiętać waszą dobrą robotę, jaką wykonaliście przy Traugutta! Jeszcze raz dzięki!!!!!!!
23 listopada 2006, 19:51 / czwartek
wielkie dzieki dla TYCH Panów!!
23 listopada 2006, 19:57 / czwartek
Decyzje w sprawie Kazubowskiego oraz Króla podjęte zostaną na początku roku.
23 listopada 2006, 20:14 / czwartek
hłe ? nie przedłuzyli Rusinkowi ? ? ? ?

kujde, dobry chłopak jest, lata, robi wiatr, nie boi sie pojsc na przebój, zrobić przewage,
fakt ze jego skuteczność nie powalała na kolana,
ale . . .w moim odczuciu bardzo pozyteczny dla drużyny zawodnik,
zdecydowanie już go bardziej widziałbym w grze niż Buzałę

szkoda, ja tam bardzo żałuje że go przekreślono
omal w kazdej grze jeden z waleczniejszych, dynamiczniejszych piłkarzy, szybki, robił trochę przeciągu, przydatny zwłaszcza w końcówkach meczy na wymiane ciosów (atak za atak)

cóz, żałuję doprawdy,
Krzysztof . . . dziękuję za zdrowie zostawione dla Lechii
23 listopada 2006, 20:33 / czwartek
Tylko nie Rusinek!! Naprawdę szkoda. Ja ciągle w Niego wierze, że powróci do formy z wiosny 2005 no ale najwyraźniej Borek ma inną koncepcje i trzeba to uszanować.
Dzięki chłopaki za gre w LECHII.
23 listopada 2006, 21:27 / czwartek
Verde ma rację. Rusinek jest conajmniej równorzędnym (o ile nie lepszym) piłkarzem co Buzała. Po co więc trzymać kogoś z zewnątrz, skoro ma się wychowanka ???

Pożegnania Szczepińskiego należało się spodziewać. To jest zawodnik conajwyżej na III ligę, gdzie pewnie zakotwiczy. Wątpie, aby dostał się gdzieś do II- giej ligi.

Decyzji z Sierpińskim też za bardzo nie rozumiem. W II-giej lidze nie dostał szansy ani u Kaczmarka, ani u Borka. Jednak patrząc na cel jaki przyświeca rezerwom, myślę że powinno się go zostawić. Byłem na kilku meczech rezerw i moim zdaniem, taki zawodnik jest tam bardzo potrzebny, aby młodzi mieli się od kogo uczyć. Szczególnie, że dwóm zawodnikom, z których Lechia nie ma żadnych korzyści dano kolejne szanse (Król i Kazubowski).

Co najważniejsze, w Lechii zostają wszyscy piłkarze, którzy grali "pierwsze skrzypce". Pożegnania dotyczą piłkarzy, którzy jesienią byli głęboką rezerwą. Teraz czekamy na konkrety, kto wzmocni Biało- Zielonych, aby wiosną powalczyć o awans.
23 listopada 2006, 21:37 / czwartek
lepszym,
zresztą, bez oglądania się na Buzałę,
z Rusinka byłby jeszcze pożytek niezalznie od porównań do reszty kadry,
jestem nieco zdumiony taką decyzją
23 listopada 2006, 22:24 / czwartek
Szkoda Rusina. Duze podziekowania za to co zrobil. Za gola w Toruniu.
23 listopada 2006, 22:49 / czwartek
Szkoda Krzyska, myslalem ze z nim to umowe przedluza a co do szczepinskiego i sierpinskiego to sie zgadzam to nie sa zawodnicy ktorzy mogli by pomoc walczyc 1 lige a co do krola to bym mu juz tez podziekowal tyle szans co ma to nikt nie mial a kazubowski no coz niewiem moze jakas szansa mu sie nalezy zobaczymy na wiosne...
23 listopada 2006, 22:55 / czwartek
No ale z kazubowskim to odrazu powinni roziwazac umowe przecziesz ten grajek to sie nadaje ale na 4 lige do połchowa czy gdzies tam z gronnowskim moga sobie pokopac
23 listopada 2006, 22:57 / czwartek
Ja nadal wierze W Grzesia, że sie obudzi. Dla mnie najlepszym napastnikiem Lechii jest Królik. Zobaczycie mowie wam trza wierzyc !

Dziekujemy Panowie !

Buzała jest dla mnie lepszy niż Rusinek.
23 listopada 2006, 23:21 / czwartek
Rusinek jest lepszym zawodnikiem niż Buzała. Kwestia czasu kiedy on wyleci w końcu budujemy drużynę na 1. ligę.

Co do Roberta to szacunek dla niego odnośnik
24 listopada 2006, 00:23 / piątek
- Musimy zrobić zmiany w kadrze. Na pewno dojdą nowi piłkarze - mówi Tomasz Borkowski, trener Lechii.

- Krzysiek nie bardzo pasował mi do koncepcji, a do tego przy naszym systemie grania nie miałby raczej szans, aby pojawiać się na boisku. Nie było sensu się oszukiwać i lepiej, żeby miał czas na znalezienie nowego klubu. Podobnie jak Sierpiński i Szczepiński.

Być może kadra biało-zielonych uszczupli się jeszcze o trzech młodych graczy - Łukasza Pietronia, Rafała Lodę i Jakuba Kawę.

- Tutaj decyzja jeszcze nie zapadła. Szukamy rozwiązań. W lidze juniorów ci zawodnicy się nie rozwijają. Powinni grać i może dobrze byłoby ich wypożyczyć do trzeciej ligi. Bo definitywne sprzedanie tych zawodników nie wchodzi w grę. Wiosną liczę bardzo na innych naszych juniorów Marcina Pietrowskiego i Roberta Hirsza - powiedział szkoleniowiec biało-zielonych.
25 listopada 2006, 01:11 / sobota
Będziemy pamiętać. Dziękujemy za wszystko.
25 listopada 2006, 12:25 / sobota
Szkoda chłopaków, ale taka jets kolej zeczy w sporcie nie ma sentymentow. Sczegolnie szkoda Krzyska na którego liczyłem ze sie rozwinie. DZIEKI WAM CHłOAPKI ZA SERCE I ZDROWIE POZOSTAWIONE PRZY TRAGUTTA. SZACUNEK
25 listopada 2006, 12:58 / sobota
Dzieki chlopaki za gre w Lechii i zycze dobrej gry w innym klubie TYLKO LECHIA!!!
29 listopada 2006, 19:14 / środa
szkoda rusinka dostali wolna reke ale nie znaczy ze odejda
29 listopada 2006, 21:02 / środa
szkoda chłopaków, ale WIELKIE DZIĘKI za wszystko. Nigdy wam tego nie zapomnimy. Szkoda osłabiać zespól bo jest szansa na awans do OE.
30 listopada 2006, 16:25 / czwartek
Słyszeliście o Rusinku?? Jest nim zainteresowany Śląsk Wrocław, a on sam mówił, że chętnie przeszedłby do Wrocka. Fajnie, najpierw grał na Lechii, teraż dla Ślaska (daj Boże)...

Powodzenia w nowym klubie Krzysiek!!!
7 grudnia 2006, 19:13 / czwartek
Rusin jest testowany przez Śląsk Wrocław. Oby tam mu się powiodło!

Pozdro.
8 stycznia 2007, 16:35 / poniedziałek
Rusinek podpisał kontrakt ze Śląskiem!!
9 stycznia 2007, 12:03 / wtorek
Podobno Pająk podpisał kontrakt z liderem IV ligi Wierzycą Pelplin.Oby pomógł chłopakom w awansie do wyższej klasy
23 stycznia 2007, 17:40 / wtorek
Rozmowa ze skautem Lechii Gdańsk Robertem Sierpińskim

odnośnik

- Rozdział "ligowej" piłki już został zamknięty, ale za bardzo kocham futbol, żeby wieszać buty na kołku. Dlatego utrzymuję formę fizyczną i w razie kłopotów kadrowych będę do dyspozycji trenera V-ligowych rezerw Lechii. II czy V liga - to taka sama przyjemność gry w piłkę, a ja za żadne skarby nie chcę z niej rezygnować.
23 stycznia 2007, 17:51 / wtorek
Mysle ze decyzja Borka to skutek nowego trendu trenerskiego ktory zapanowal w europie jakies 2-3 lata temu,polegajacego na robieniu wstrzasu w druzynie odsuwajac z gry dobrego zawodnika aby zmusic reszte pilkarzy do wiekszego wysilku i dyscypliny.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024