Gdańsk: środa, 11 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Siatkarze wymiatają

strona 1/1

1

28 listopada 2006, 15:26 / wtorek
Śledzicie siatę pod nieobecność piłeczki? Pokonanie Ruskich to takie słodkie uczucie :)) Chociaż przy 0-2 miałem moment zwątpienia, o ja niewierny... Ósme zwycięstwo z rzędu robi wrażenie, a już rozwałka sowietów 3-2, kiedy się przegrywa 0-2 to po prostu wniebowstąpienie. Nieważne w co, ważne że wygrywamy :) Jakieś przewidywania na Serbię? Stawiam 3-1 dla nas. Z biało-zielonym pozdrowieniem.
28 listopada 2006, 15:55 / wtorek
Brawo Polska za super meczyk oby tak dalej i zloto bedzie jak banku
28 listopada 2006, 17:00 / wtorek
Jak to jest? Jak wygramy z Serbią i zajmiemy pierwsze miejsce w grupie to gramy z drugą drużyną grupy F (Brazylia), czy jest jakieś losowanie półfinałów?
28 listopada 2006, 18:32 / wtorek
Jak wygramy z Serbią to zajmiemy pierwsze miejsce w grupie i zagramy w półfinale z drugą drużyną z drugiej grupy. Nie jest powiedziane, że będzie to Brazylia (jutro będzie mecz Brazylia - Bułgaria, który o tym zdecyduje).
Najlepiej wpaść mimo wszystko na Bułgarię, chociaż nie przegrali jeszcze meczu wydają się zdecydowanie w naszym zasięgu. Brazylia jest mocna jak zawsze i nie widzę tego jakoś, choć kto wie...
Mamy w składzie kozaków: Wlazłego, Kadziewicza, Winiarskiego i świetnego w tym turnieju Zagumnego, którzy nie pękają przed nikim, więc trzeba mierzyć wysoko!
Dzisiaj emocje były kosmiczne i rzuciliśmy rusków na kolana!!!
Jutro mecz z Serbami w sumie bez takiego ciśnienia chyba. Ciekawe jak podejdziemy do niego...
28 listopada 2006, 19:48 / wtorek
No musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem :) Byłem dzis u klienta na serwisie i zamiast regulowac mu okna oglądalem Polaków !!! Akurat bylo 2:0 w plecy. Ale nasi napier....i :) To jest klasa!!!! Mam nadzieje ze nasza Lechijka bedzie takj walczyla na wiosne i OE nasza !!!!!! Pozdro dla kibiców i dla Ciebie Tomal :)
28 listopada 2006, 20:22 / wtorek
:-) Tak trzymaj Grzybek, naszych trzeba dopingować, a robota nie zając...;-)

Brazylia z Bułgarią jutro grają o 5.00, a nasz mecz zaczyna się dopiero o 7.00, także teoretycznie Polska i Serbia mogą kombinować na kogo chcą trafić w półfinale. Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Pozdr.
28 listopada 2006, 23:00 / wtorek
Zakladajac ze bułgaria wygra to bedzie nasz mecz z Serbami bedzie bardzo ciekawy ! Obie drużyny beda chciały .... przegrać :D
29 listopada 2006, 08:05 / środa
A jednak obie będą chciały wygrać! I bardzo dobrze. Tak powinno być. Sportowcy są od walczenia, a nie kalkulacji.
29 listopada 2006, 09:04 / środa
2-0 w setach :)) Ech, jak dobrze być Polakiem :))
29 listopada 2006, 09:25 / środa
... i 20-16 w 3 secie. Oni na prawde wymiatają:)))
Lozano, Benehaker- niech żyje Polska myśl trenerska :))
29 listopada 2006, 09:36 / środa
3-0 z mistrzami olimpijskimi! Jesteśmy jedyną niepokonaną drużyną, 8 meczów 3-0. Coś pięknego. Serbowie nie mieli nic do powiedzenia.
29 listopada 2006, 09:39 / środa
Brawo!
Forma jest i kolejny przeciwnik (Bułgaria) jak najbardziej do ogrania w półfinale.
Widać jaką pewność siebie dało naszym wczorajsze zwycięstwo z Rosją.
Ps. Wlazły to kocur straszny :-)
29 listopada 2006, 21:14 / środa
Z Bułgarią również sobie poradzimy. Byle dojść do finału z Brazylią, a wtedy ... ZŁOTO CZEKA
29 listopada 2006, 21:26 / środa
Trzeba w złoto wierzyć! Bułgarie musimy pokonać !
30 listopada 2006, 16:43 / czwartek
Już w niedziele POLSKA będzie mistrzem świata!!!!!
30 listopada 2006, 19:17 / czwartek
WYGRAMY WYGRAMY WYGRAMY. Moim zdaniem będzie finał; POLSKA -BRAZYLIA i będzie 3:2 dla nas !!!!
2 grudnia 2006, 08:57 / sobota
Mamy finał. Gratulacje! Jutro o 11:30 Polska - Brazylia!
2 grudnia 2006, 09:13 / sobota
:-)
2 grudnia 2006, 09:39 / sobota
Opłacało się wstawać o 6:30 na mega kacu:)
2 grudnia 2006, 09:53 / sobota
Coś pięknego :)) Były nerwy, ale jutro Polska-Brazylia o złoty medal. Aż się wierzyć nie chce. Żeby to jeszcze powtórzyć w nogę :)))
3 grudnia 2006, 11:36 / niedziela
Chłopaki jesteśmy z wami!!!
3 grudnia 2006, 12:34 / niedziela
18:8 ale nas odstawili
3 grudnia 2006, 13:47 / niedziela
CHWAŁA CHŁOPAKOM ZA TO OSIĄGNĘLI
3 grudnia 2006, 14:03 / niedziela
Dziękujemy za srebro!
Nasi w finale sparaliżowani totalnie. Tylko Bąkiewicz grał dobrze, ale to libero i do tego wymuszony!
Świderski - wiedziałem to już przed turniejem i wyszło to po raz kolejny, że chłop się nie sprawdza z najlepszymi. W ostatnich 4 meczach (najważniejszych i z najlepszymi zespołami) był najsłabszy w naszym zespole.....i tak jest od lat!
Koniecznie trzeba szukać kogoś, kto wskoczy za niego do szóstki.

Inna sprawa, że Brazylia zagrała rewelacyjnie i nie dała nam żadnych szans.:-(
3 grudnia 2006, 14:31 / niedziela
Dziekujemy Polacy
3 grudnia 2006, 14:45 / niedziela
Tego sie obawiałem. Nasi nie mieli w turnieju słabego dnia i bałem się że nastąpi to właśnie dzisiaj. Ale nie płaczmy - końcu mamy drugie miejsce na świecie.

Finał rozoczął się z opóźnieniem bo przedłużał się mecz o siódme, a piłce noznej podobno mecz o trzecie jest niepotrzebny, zbyt stresujący (!!!!!). Głupie żabojady, bo inaczej nazwać ich nie potarfię. Jak ktoś z tak durnym poglądem może w ogóle kręcić się koło sportu, a co dopiero zajmowac w nim decydujące stanowiska. Takie osoby powinny być przeganiane co najmniej na kilometr od stadionu, czy hali. Na pohybel idiotom! Gul. gul. gul.

A teraz juz tylko za srebro siatkarzy.
4 grudnia 2006, 09:04 / poniedziałek
Fakt, że organizacja była fatalna. Po Japońcach można było się spodziewać jednak czegoś lepszego. Np. mecz o 7 miejsce po meczu o 3-ie i 5-te, tuż przed finałem, albo wręczanie medali od złotego, nie wspominając o innych wtopach.

A finał? Przegraliśmy przed meczem - zgadzam się z tą opinią. Szkoda, bo np. 2-3 po walce to byłoby jednak coś innego. Ale nie ma co narzekać. I tak jest pięknie :))
5 grudnia 2006, 16:53 / wtorek
Ma ktos linka do mp3 "piesn o malym rycerzu" ??

Z gory dzieki
5 grudnia 2006, 20:54 / wtorek

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.245