Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Sportowiec Pomorza 2006

strona 1/1

11 grudnia 2006, 12:12 / poniedziałek
Jednym z kandydatów do tego tytułu jest Jacek Manuszewski.

Głosowanie internetowe odnośnik
11 grudnia 2006, 14:15 / poniedziałek
odnośnik

tu jest MANUSZEWSKI !
mozna głosowac kilka razy ! <ja głósowałem narazie 25 >
11 grudnia 2006, 16:33 / poniedziałek
W zeszłym roku wygrał śledź nie dajmy się teraz pokonać, ma ktoś ten program z którego śledzie korzystali w zeszłym roku?
11 grudnia 2006, 16:53 / poniedziałek
dla ludzi z samozaparciem i firefoxem :)

glosujesz, potem ctrl+shift+del, zaznaczasz opcje "ciasteczka", wyczysc prywatne dane, odswiezasz strone i mozna znowu glosowac. pzdr
11 grudnia 2006, 16:56 / poniedziałek
bym zapomnial... najlepiej w zakladce "narzedzia" / ""opcje" / "przywatnosc"/ ramka "prywatne dane" opcja "ustawienia" odznaczyc wszystko a zaznaczyc ciasteczka. tak najszybciej i bez strat historii, pzdr
11 grudnia 2006, 17:44 / poniedziałek
Tak naprawde ta liczba osób nie decyduje, w zeszłym roku była walka miedzy Wojciechowskim i Ławą a wygrał zupełnie kto inny(nawiasem mówiac nie wiem kto).
Plebiscyt ten jest organizowany przez Dziennik Bałtycki i portal Trójmiasto gdy podali wyniki w zeszłym roku musieli je jakos zweryfikowac na podstawie IP uzytkownika komputera , dlatego nie ma sensu głosowac po 30 razy skoro taki głos moze zostac zaliczony tylko jeden.
11 grudnia 2006, 17:46 / poniedziałek
zaglosowalem tyle ze moje ip zablokowali :) ale 1 ip 1 glos to bzdurna zasada, ja mam lanowskie ip, dziala na nim ze 100 osob... zreszta co za roznica, trzeba glosowac bo na razie sledzie uciekaja :P
15 grudnia 2006, 23:26 / piątek
pawka nie mieszaj są dwa głosowania jedno internetowe drugie za pośrednictwem smsów. Zeszłoroczne wyniki internetowe odnośnik

Na tą chwilę już dwóch śledzi wyprzeda Jacka
16 grudnia 2006, 00:54 / sobota
Niech se wyprzedzaja przeciez to ze Lechia jest lepsza od Arki wie glupi chlop, szkoda czasu na takie zabawy a kupon w dzienniku to i owszem wyslac mozna
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.406