Gdańsk: poniedziałek, 21 października 2019
FORUM
Podstrony:

Desant z Austrii- Brzęczek i Szamotulski

strona 1/1

1

17 grudnia 2006, 22:18 / niedziela
Jak podaje Vienna Sport pozyskaniem dwóch byłych reprezentantów Polski- Brzęczka i Szamotulskiego zainteresowana jest 2-ligowa gdańska Lechia. Mieliby oni przejść do gdańskiego klubu na zasadzie wolnego transferu w najbliższym oknie transferowym.
-Moja żona zawsze marzyła żeby mieszkać nad morzem, a mój kontrakt wygasa już niebawem. Oferta Lechii jest ciekawa i jestem w trakcie negocjacji z prezesem Błażejem Jenkiem. Do przenosin do Gdańska namawia mnie Grześ Szamotulski, który w Trójmieście czułby się jak w domu.

odnośnik
17 grudnia 2006, 22:32 / niedziela
Niby jaki zwiazek z tematem, ma ten link?
Blacha na leb,to jedyne rozwiazanie w Twoim wypadku.
17 grudnia 2006, 23:10 / niedziela
Pozyskanie Grzesia to jest w tej chwili rozwiazanie najgorsze z mozliwych ozanaczajace jedno BLOKADE ROZWOJU BACZKA bo taki bramkarz na lawce w 2 lidze siedziec nie bedzie
18 grudnia 2006, 07:42 / poniedziałek
ULG, przecież ten rtęciowy półmózg sobie beke kręci. Ten link, to opis jakiegoś meczu, a nie info o grajkach. ;-)
18 grudnia 2006, 07:45 / poniedziałek
P -ięknie.
K -....a.
P -ięknie. - pojechałeś z tematem i nawet trochę się przyłożyłeś:-))
18 grudnia 2006, 09:38 / poniedziałek
1. Kolego LECHIA sie nie pisze z małej litery nawet jak jest to przymiotnik !
2.Co jeszcze napiszesz ?? Pamietacie tamte tematy z jego udziałem ? To też był kit !
18 grudnia 2006, 10:23 / poniedziałek
55mamrtęć to młodszy brat 4monstery :) ani jedno naskrobane przez nich zdanie nie ma związku z rzeczywistością :) taki folklor Lechia.gda.pl :)

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010