Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Karol Piątek - Cracovia czy Lechia? Opinie, komentarze, etc.

strona 1/1

22 grudnia 2006, 10:05 / piątek
"Karol Piątek nie zagra już na boisku w Gdańsku. Wraca bowiem do Cracovii"

Dziękujemy za wszystko co zrobiłeś dla naszej Lechijki.

A tu jakby ktoś miał wątpliwości odnośnik
22 grudnia 2006, 10:07 / piątek
Tam są tylko przymiarki transferów, ale na nieoficjalnej stronie Cracovii podają, ze Karol wraca do Krakowa. A szkoda, bo wiele znaczył dla Lechii
22 grudnia 2006, 11:54 / piątek
Szkoda , będzie brak Piątka.
22 grudnia 2006, 12:56 / piątek
hm... nie wydaje mi sie żeby to wsyztsko bylo pewne. np Król - w jego sprawie ma decyzja zapasc dopiero w styczniu. Jeżeli chodzi o tych co przychodzą - to przecież chlopacy z rezerw byli tylko na sparingu pierwszym. Dalej sie nie udało. To co w takim razie robią w rubryce - przychodza?
22 grudnia 2006, 13:13 / piątek
jak widac pene transfery sa zaznaczone na czerwono nie ma co sie gotowac poczekajmy na decyzje zarzadu cracovii i wtedy Lechia napisze cos konkretnego nie ma co siac niepotrzbnych plot
22 grudnia 2006, 14:28 / piątek
Nie ma sie co podniecac Majewski powiedzial ze podejmie decyzje po nowym roku. Moim zdaniem temat do kasacji bo jakis malolat sie podniecil i robi zamet na foum. Jesli Karol odejdzie( mam nadzieje ze nie ) to wtedy bedzie temat by kazdy z nas mogl mu podziekowac, a poki co spekulowac mozna w temacie transfery na wiosne a nie robic bajzel ... mam racje? pewnie ze mam.
22 grudnia 2006, 16:14 / piątek
Administratorzy lechia.net zbytnio się nie wysilili w tym przypadku kopiując w większości PRZYMIARKI transferowe ze strony odnośnik

O że tak powiem niezbyt wielkiej wiarygodności tych "transferów" świadczy chociażby fakt błędnego podania imienia i nazwiska Mateusza Osewskiego z rezerw.
25 grudnia 2006, 12:12 / poniedziałek
odnośnik Karol Piątek zaznaczony jest już na CZERWONO, co oznacza pewny transfer z klub
:((((
25 grudnia 2006, 12:29 / poniedziałek
bzdura !!!

Damian Dudziński tez jest na czerwono w polkowicach do nas !! a przeciez nie podpisaliśmy z nim nic !!!

Piątka tak łatwo nie mozemy sie pozbyć !!

LG !!!
25 grudnia 2006, 12:41 / poniedziałek
A w części Lechia Gdańsk:

Przychodzą: Karol Piątek (O - Cracovia)

Nauczcie się wreszczie, że nie zawsze jeśli coś w internecie jest napisane oznacza że jest tak w rzeczywistości. Na wszystko musi być potwierdzenie. Jak będzie na papierze że odchodzi lub zostaje to wtedy można porozmawiać.
25 grudnia 2006, 12:47 / poniedziałek
Napisane jest że odchodzi, bo upłynął okres umowy na jaki był wypożyczony i formalnie wraca do Krakowa. Co bedzie dalej z Karolem to na razie znak zapytania dlatego figuruje i w części odchodzi i przychodzi.
4 stycznia 2007, 15:31 / czwartek
Występujący w minionym roku w barwach gdańskiej Lechii na zasadzie czasowego wypożyczenia Karol Piątek uzyskał ze strony Cracovii Kraków zgodę na odbycie badań wydolnościowych i rozpoczęcie treningów styczniowych z drużyną seniorów biało-zielonych. W międzyczasie prowadzone będą rozmowy między klubami w kwestii wypracowania warunków ewentualnego transferu.

źródło: lechia.pl
4 stycznia 2007, 20:21 / czwartek
odnośnik

Wywiad z Majewskim m.in o Karolu.
5 stycznia 2007, 11:37 / piątek
wiec skoro cracovia zdecydowala sie wyslac Karola do Gdanska na rozpoczecie przygotowan wiec smiem twierdzic ze Piatek u nas zostanie.W w/w wywiadzie z Majewskim trener powiedzil ze ma materialy o nim a mino to go wyslal.
8 stycznia 2007, 16:47 / poniedziałek
Piątek bliżej Lechii
8 stycznia 2007, 19:32 / poniedziałek
Jesli Majewski Go nie widzi to My go widzimy bardzo :) Po prostu Karol musi grac w Lechii bo ileź to razy Nam skórę ratował :)
19 stycznia 2007, 20:11 / piątek
wiadomo juz cos wiecej co z Karolem?
26 stycznia 2007, 11:02 / piątek
W efekcie przedłużających się negocjacji transferowych prowadzonych pomiędzy Lechią i Cracovią, Karol Piątek powrócił do krakowskiego I-ligowca, dołączając do treningów drużyny seniorów "Pasów".
Definitywnie status Piątka wyjaśni się przed wyjazdem krakowian na obóz do Turcji, kiedy to zawężona zostanie kadra pierwszej drużyny. Po wydaniu ostatecznej opinii o przydatności zawodnika przez trenera Stefana Majewskiego, kierownictwo Cracovii dopuszcza powrót do rozmów oraz możliwość zredukowanie oczekiwań finansowych wobec gdańskiej Lechii w przypadku woli przeprowadzenia transferu definitywnego.
lechia.pl
5 lutego 2007, 21:16 / poniedziałek
no i zostaje :) <jupi>
5 lutego 2007, 22:08 / poniedziałek
wiedzialem ze zostanie:) No to robi sie ciekawie:)
6 lutego 2007, 18:19 / wtorek
odnośnik
No to jak to właściwie jest z Karolem??
6 lutego 2007, 18:20 / wtorek
oj chyba nie zostanie
6 lutego 2007, 18:37 / wtorek
Chyba się za bardzo podpalił tym, że Lechia tak o niego walczyła. Ewidentnie chce sobie wymusić jak największą pensję.

Dla mnie, jeżeli teraz każdy zawodnik ma sobie tak "pogrywać", to "łaski bez".
6 lutego 2007, 19:16 / wtorek
no wpizzzdu Karol nie rób scen!! :/
6 lutego 2007, 19:17 / wtorek
Nie znam co prawda warunków finansowych, jakie Lechia zaproponowała Karolowi, ale nie sądzę że Piątek zarządał jakiegoś kosmicznego wynagrodzenia. Tylko dlatego, że jest się wychowankiem i ma się blisko do domu to za czapkę gruszek nikt nie będzie chciał u nas grać. Amtorka już się skończyła, teraz w grę wchodzą pieniądze i to coraz wyższe. Jak tego nie weźmiemy pod uwagę, to nieprędko znajdziemy się w Ekstraklasie...

Nadal mam nadzieję, że uda się jeszcze dogadać z Piątkiem, zanim jakiś inny drugoligiwiec zdecyduje się spełnić jego żądania i go wykupi z Cracovii.

Pozdrawiam.
6 lutego 2007, 19:54 / wtorek
- Karol zszedł z ceny, ale jeszcze za mało. Będziemy rozmawiać dalej - zapowiedział Błażej Jenek, dyrektor Lechii.

Widać zarząd twardo obstaje przy swoim.
6 lutego 2007, 22:33 / wtorek
Karol Karol Karol musi byc
6 lutego 2007, 22:34 / wtorek
oj krzyknol duzo naprawde duzo jak na nasze warunki
7 lutego 2007, 14:13 / środa
- Jestem bardzo średnio zadowolony z zaproponowanych mi warunków - przyznał Karol. - Mocno się waham jaką podjąć decyzję. Muszę się szybko zdecydować, bo nie mogę w nieskończoność czekać i nie wiedzieć na czym stoję. Więcej na razie powiedzieć nie mogę.

- Zaproponowaliśmy Piątkowi maksymalne warunki finansowe. Na miarę naszego budżetu i polityki finansowej. Nie możemy teraz tego zmieniać. Karol musi sobie zdać sprawę, że nie może być u nas "kominem" płacowym. Nowy kontrakt gwarantuje mu dynamikę zarobków w przypadku regularnej gry oraz klauzulę finansową w przypadku awansu do Orange Ekstraklasy. Czekamy na decyzję piłkarza, a musi podjąć ją szybko. Do dzisiaj bowiem Cracovia dała nam ostateczny termin na pisemne potwierdzenie umowy transferowej - powiedział Jenek.

naszemiasto.pl

Dzisiaj zatem powinno się wszystko rozstrzygnąć.
7 lutego 2007, 19:22 / środa
Decyzji póki co nie widać.
7 lutego 2007, 20:51 / środa
Niebardzo rozzumiem, po co Lechia tak bardzo walczyła o Piątka, skoro nie ustaliła z nim warunków kontraktu ????? Przecież nie od wczoraj było wiadomo, że po wykupieniu go z krakowii, trzeba będzie dać mu "sianko" za grę.

Moim zdaniem, lepiej było podpisać kontrakt z Jackiem Dąbrowskim, niż bić się o niezdecydowanego Piątka.
7 lutego 2007, 21:28 / środa
Tylko ze Dabrowski tez po prostu nas chcial wydymac(ogladalem sparing z Kaszubia i co by nie mowic nie dosc ze gral slabo,to jeszcze cwaniaczek zarzadal od razu decyzji co do podpisania kontraktu)

-Poza tym wystarczy spojrzec w metryki J.D juz grubo po trzydziestce Piatek sporo mlodszy

-Piatek zawodnik pasujacy do jednej ze strategii klubu czyli zawodnicy z regionu-J.Dabrowski-oczywiscie nie

-Dabrowski co prawda zdobyl kiedys majstra z Polonia ale kiedy to bylo?Przypomne ze z Polonia zdobyli wtedy mistrza tacy gracze jak Boldt,Dziewicki czy Zwirgzdauskas ktorzy gdzies paletaja sie po nizszych ligach.

Mysle ze caly rok 2006 pokazal ,ze Piatek to niezly grajek i bardzio przydatny dla naszej ekipy(dla mnie najlepszy zawodnik rundy jesiennej, nie schodzil ponizej pewnego poziomu).Wypada zakonczyc optymistycznie ,wierze w "inteligencje" Karola i mysle ze podpisze on kontrakt z Lechijka.
8 lutego 2007, 20:31 / czwartek
Warunki nowych kontraktów z gdańską Lechią ustalili dzisiaj Krzysztof Brede, Karol Piątek i Marcin Pietrowski. Jutro powinno nastąpić podpisanie stosownych umów.

Wytransferowany z Cracovii Piątek związał się z klubem na cztery lata, natomiast dwaj pozostali wychowankowie biało-zielonych uzgodnili trzyletnie zasady dalszej współpracy.

lechia.pl
8 lutego 2007, 20:32 / czwartek
PIĄTEK PIŁKARZEM LECHII NA NAJBLIŻSZE 4 LATA!!!
10 lutego 2007, 10:19 / sobota
Karol piątek w lechi podpisal 4 letni kontrakt z lechią !!!!!!!!!!!!!
Awans musi byc lechia do pierszej ligi lechia najlepsza jest !!!!!!!!
Marcin smolinski z legi prawdopodobni przeyjdzie tez ooooooooooooooiiiiiiii
10 lutego 2007, 11:21 / sobota
radcio- Lechii !!!!!!!!!!!!!!! ZAWSZE WIELKĄ LITERĄ I DWA I NA KOŃCU !!!!!!!!!

Nazwiska też piszemy wielką literą !!!!!!!!!!!!!!
10 lutego 2007, 11:35 / sobota
nie potrzebny nam smolinski jesli zdrowy szulo bedzie i wojciech odmlodzial i boki beda chodzily to jestem spokojny a gre nasza i czas na walke o awans
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.453