Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Hokej.Stocznia - Tychy 19.01.Przyjazd gosci!

strona 2/4

18 stycznia 2007, 17:26 / czwartek
Sopot tez jedzie :) taka samal ekipa jak na LECHIE :)
18 stycznia 2007, 20:52 / czwartek
to w końcu o której jest mecz??????
18 stycznia 2007, 21:30 / czwartek
Pruszcz Tez sie zamalduje:D:D
Ogulnie moze byc ciekawie
18 stycznia 2007, 21:32 / czwartek
o 18:00, cena biletu 10 zl. warto byc troche wczesniej, bo moga byc kolejki pod kasami, pozdro
18 stycznia 2007, 21:45 / czwartek
Najpóźniej to chyba 17.30 pod halą potem moze być już czasno i cięzko o bilet mi się wydaje.
18 stycznia 2007, 23:23 / czwartek
A to jest potwierdzone info że przyjezdnych 700?

Mam nadzieję że nie poszła tylko taka fama, bo warto by było się zmierzyć z taką grupą z Tych na głosy, możliwe że udałoby się stworzyć niezapomnianą atmosferę... Przeglądałem forum Tych i nie mogłem się nigdzie doczytać o liczbie osób na liście ani też o oficjalnej informacji o tym, że oddana będzie cała trybuna.

Może ktoś potwierdzić linkiem najlepiej?
18 stycznia 2007, 23:57 / czwartek
19 stycznia 2007, 08:03 / piątek
Rotnok zawsze goście dostają trybune B, a jak to jest mecz podwyższonego ryzyka to napewno mundurowi nie pozwolą na takie coś jak z Sanokiem.
To już dzisiaj, trzeba wygrać!
19 stycznia 2007, 11:22 / piątek
Wie ktoś może o której tychy mają planowany przyjazd do Gdańska ??
19 stycznia 2007, 11:36 / piątek
16.02 we Wrzeszczu
16.06 w Oliwie

juz nie moge sie doczekac...:-)
Wszyscy na Stocznie!!!
19 stycznia 2007, 12:25 / piątek
no wlasnie, jestem ciekaw gdzie bedą musieli wysiadac, czy we wrzeszczu czy w oliwie?
19 stycznia 2007, 12:59 / piątek
ale podobno przez warunki atmosferyczne ich pociąg ma niezle opóźnienie
19 stycznia 2007, 15:00 / piątek
Naprzód tyszanie ambicja dzisiaj wam każe grac na całego i walczyc do upadłego,bramki zdobywac i wszystkie mecze wygrywac.TYCHY-ZETKA-ŁKS.Cracovia Kraków
19 stycznia 2007, 15:16 / piątek
szmaciany75:

+ za akcje
- za sprzęt bo się komputerem posługujesz...
19 stycznia 2007, 20:56 / piątek
piekny mecz :) warto bylo byc :) !!!!!!!!!!!!!!!
19 stycznia 2007, 21:02 / piątek
mecz piekny.....
atrakcje poza meczowe takze....
krzesla poszly w ruch starcie dla nas.....pozniej biale kaski i po zawodach
19 stycznia 2007, 21:09 / piątek
Mysłałem że mimo wszystko będzie ligtowo na trybunach a tu pełen Hard Core .
19 stycznia 2007, 21:16 / piątek
właśnie oglądam retransmisję na itvp- leci teraz III tercja
niezła jazda
zaczęli z gks - pogonili ochroniarzy za bramką stoczni
szybki kontratak lechii - dosłownie pogonili gks pałami - hard jak za dawnych lat na turniejach halowych, poleciały krzesełka itp.
potem kaski i koniec "atrakcji"...

Pozdro z W-wy dla Kibiców Lechii:)
19 stycznia 2007, 21:34 / piątek
Zajebioza ! : )))

Wszyscy jesteśmy sfilmowani ... : /

Konkret wieczór !
19 stycznia 2007, 21:42 / piątek
Dobry mecz nie ma co, rozruszaliśmy trochę hokejową atmosferę ;)
19 stycznia 2007, 21:44 / piątek
wies na maxa,chodzcie sobie na swoje mecze pilkarskie ale nie przychodcie wiecej do Olivi,patologia ze wstyd,zenada...widac ze tylko potraficie robic zadyme....wiecej sie nie pokazujcie w olivi...
19 stycznia 2007, 21:47 / piątek
no i dostalismy zakaz chodzenia na Stocznie :( a szkoda bylem 1szy raz a bylo zaje.biscie ziomek moze jednak mozemy sie jeszcze pokazywac?
19 stycznia 2007, 21:50 / piątek
Spier**** do siebie na stadion,nie potrzebujemy waszej pomocy,a tym bardziej waszej obecnosci podaczas meczy hokejowych!!!!pier*** patologia z lechii!!!!
19 stycznia 2007, 21:53 / piątek
Ale pojechał...
19 stycznia 2007, 21:54 / piątek
kororal czy jakos tak....Gdyby nas tam nie było kompletnie byście się skompromitowali....

Akcja zdecydowanie dla Nas ....

Co ten spiker smęcił to paranoja;D
19 stycznia 2007, 21:56 / piątek
a co smęcił:)?

nie było mnie...a szkoda;/
19 stycznia 2007, 22:01 / piątek
'pamietajcie, wszyscy jestescie filmowani' , 'pamietajcie o historii tego miasta' , 'nie rzucajcie zadnych przedmiotow na lodowisko' ... pierdolil, az glowa bolała ;-)

Starcie jak najbardziej dla nas, konretna 15-minutowa awantura.. trzeba bylo sie ewakuowac, bo robili rozkminki z nagranych tasm, pozniej ganianke na miescie.

Kto nie byl, niech zaluje!
19 stycznia 2007, 22:02 / piątek
kolego ze Stoczniowca bez Lechi to raczej byscie slabo wyglodali na tle Tych i ich zgod:) cotu duzo mowic meczyk zajebisty starcie do przodu ladnie ladnie naprawde warto bylo isc
19 stycznia 2007, 22:05 / piątek
gdyby nie bylo lechii to by nie bylo zadnej rozruby,chodze juz na hokej pare ladnych lat i ni raz przyjezdzali kibole innych druzyn i jakos zawsze!!! byl spokuj...tylko po prostu dzis niewyzyci lechisic musieli sobie ulzyc...zenada...moze was to nie rusza,ale to nasz hala...jak chceci sobie rozpie*** to robcie to u siebie na stadionie!!!
19 stycznia 2007, 22:07 / piątek
Jakby nie było Lechii to byście stracili cały młynek ^.^
19 stycznia 2007, 22:07 / piątek
karolal spokojnie!!Ja nie popieram tego co zrobili kibice Lechii oraz Tych.Bo przez to możemy mieć nie złe kłopoty.Ale kibice pomyślą lub nie, jak odejmą nam(Stocznii) kilka punktów lub jakąś karę finansową.Tak samo było na Meczu z Pogonią Szczecin.Trudno stało sie!Meczyk fajny!!!Ważne zwycięstwo!!
Kibice niech przychodzą czemu nie ale muszą się zachowywać!!
PS;Wielu kibiców Stocznii chodzi na Lechie i na odwrót i niech tak zostanie:)
19 stycznia 2007, 22:13 / piątek
Chociaż z drugiej strony Lechia nie dopuściła Tych na nasz sektor!Trzeba napisać że wręcz uratowała nasz młyn i wogóle żeby ludzie mogli mecz oglądać!! Lechia wygrała bez apelacyjnie
19 stycznia 2007, 22:17 / piątek
No soory ale mówie to do kibiców Stocznii. Miło wam było słuchać bluzgi Na ŚWL. bo nam nie, tak samo jak na was czasem rzucali teksty. prawda jest taka że tytchy itp. przyjechały po to aby sie lać oraz na wyjebke barw. Jestem ciekawy czy byłbyś taki mądry na klawiaturze gdfybyć dostał kose w brzucha albo w łeb i stracił byś barwy. wasza ochrona by nie pomogła zatrzymać tychy. i powiniiście sie cieszyć że przybyła Lechia bo pobiliście rekord sprzedanych wejściówek od kilku lat. doping o ile wiem też był najlepszy.
19 stycznia 2007, 22:17 / piątek
zeby nie zadyma to by Stoczniowiec przegrał na 100%:D:D
19 stycznia 2007, 22:22 / piątek
Moze pokaza na tvp3 dziś 22-50
19 stycznia 2007, 22:23 / piątek
Chodze na Stocznie prawie na kazdy meczj ak rowniez czesto na Lechie. Cieszę się że mogliśmy wspólnie kibicować Stoczni. Piękne było "My wierzymy" na hali. Bardzo dobrze , że Lechiści wspomogli śmieszną ochronę (zarząd Stoczni powinien wystosować oficjalne podziękowanie), pogonili pedałów z Tych aż miło:). Czekamy teraz na play-off ;)
19 stycznia 2007, 22:24 / piątek
Dym i mecz konkretny. I dokladnie gdyby nie Lechijka to Stocznia by dostala wpierdol i na lodzie i poza.
19 stycznia 2007, 22:25 / piątek
karolal dziewczyno (domysliłem się ), nie denerwuj się !!! W Gdańsku juz tak jest, ze całe miasto jest jednością (czyli fajnie). Jesli jeden potrzebuje pomocy to drugi mu jej udziela. Niekiedy w trudnych momentach obecność Lechii jest niezbędna, a że chłopcy i dziewczynki znacząco róznią sie od siebie, to niekoniecznie muszą im podobać się te same zabawy. Mam nadzieje ze zrozumiesz, a jak nie to być może syn w przyszłosci Ci wytłumaczy. Tymczasem ucz się pilnie, bo z tą ortografią nie wróżę Ci powodzenia na maturze !!! Pozdrawiam
19 stycznia 2007, 22:33 / piątek
Aż wstyd, co tutaj niektórzy pierd... Brawo dla Lechistów, gdyby nie Wy, te tyskie szmaty i ich ziomy rozniosłyby hale w pył. Wiec kobiety i dzieci morde w kubeł, bo gdyby nie kontratak sił szybkiego reagowania, to niespiewalibyscie tak ;/
RKS & BKS!
19 stycznia 2007, 22:36 / piątek
piekna atmosfera, dzieki wszystkim Gdanskim kibicom za przybycie.
oby wiecej takich meczy!!!

no i Stocznia tez wygrala, jakby ktos nie widzial:)
19 stycznia 2007, 22:37 / piątek
Panowie ze Stoczniowca, potracilibyscie barwy, wylapali po mordach i wtedy by byl placz. A tak jestescie w plecy tylko o pare krzesełek i jedna drabine :D

Pzdr.
19 stycznia 2007, 22:42 / piątek
Witam,

Moje odczucie jest takie : Znakomita czesc z Nas jest kibicami kazdego sportu w wersji gdanskiej (BKS GKS RKS). Ale jestem tego zdania (najprawdopodobnije w wiekszosci z nas serca sa w najwiekszym stopniu biało zielone) ze jak idziemy na Stocznie to idziemy na mecz hokejowy. Juz nie chodzi mi konkretnie o ta akcje ale np o doping dal hokeistów! Biało- zielony doping wyszedł super ale czemu jak trzeba było krzykac cos o Stoczni to było głucho?

Jesli chodzi o aspekt poza sportowy to szkoda mi dziadków z ochrony. Osobiscie szcunek dla przyjezdnych z przyjazd i za głosny doping .

Super mecz, super emocje.
19 stycznia 2007, 22:55 / piątek
Racja racja dym był dobry. Mecz był wspaniał podnieśli się hokeiści i tak trzymać. Może to wygladało tak że przyjechali, rozpiżdzili i pojechali :) Ale racja Tychy przyjechał tylko podymić taka prawda. A gdyby nie Hool'si to by Tyszanie wtargneli na trybunę gdzie My wszyscy siedzieliśmy i nie było by miło dla Stoczniowców. Troche myslałęm ze mniej będzie "repertuaru Lechijnego", bo chyba rozumiem troche kiboli Stoczni że moga się czuć zawiedzeni lekko ale myślę że powinniśmy się trzymać razem wszyscy!!!!!!

BKS&RKS&GKS
19 stycznia 2007, 22:57 / piątek
Karolal twierdzisz,że gdyby nie Lechia to byłby spokój??? Twoim zdaniem ta ekipa się tak zorganizowała żeby tu przyjechać i pokrzyczeć tylko? Przyjechali tu z innym zamiarem .W innych okolicznościach byś wyleciał z własnej hali z hukiem.Szacunek dla biało-zielonej gwardii.
19 stycznia 2007, 23:03 / piątek
Bramki z meczu:odnośnik
Brawa dla Stoczni: grali mocno oslabieni bez Skutchana(najlepszy strzelec),Hulta,Smeji i Ryabenki a mimo to dali rade! Atmosfera na trybunach zajebista! "My wierzymy..." pare chwil po awanturze wyszlo ekstra!
19 stycznia 2007, 23:05 / piątek
Zgadzam się z większością Lechistów, którzy się tu wypowiadają. Taka organizacja Tyszan i ich zgód nie mogła zapowiadać spokojnego meczu. Cieszę się z solidaryzacji gdańskich kibiców, bo dzięki nam, Lechistom, a szczególnie dzięki pewnej grupie nie będzie pośmiewiska na całą Polskę. Taka jest prawda, że gdyby nie ludzie z biało-zielonymi barwami, to po pierwsze Stocznia skompromitowałaby się pod względem dopingu, ale też mogłoby się oberwać niewinnym i bezbronnym ludziom. Szkoda krzesełek i hali ale w zasadzie nic większego się nie stało, gorzej może być z konsekwencjami, oby nie w postaci ujemnych punktów dla biało-niebieskich.

Pozdro dla Biało-Zielonej rodziny.
19 stycznia 2007, 23:13 / piątek
ma ktos filmik z avantura??
19 stycznia 2007, 23:21 / piątek
dobra organizacja przyjezdnych dobra liczba akcja jak najbardziej na plus dla bialo zielonych i cale szczescie inaczej tyskie itd by sie przebieglo wokol hali i obili by troche stoczniowcow
19 stycznia 2007, 23:56 / piątek
LECHIA GDANSK .JAKBY NIE KIBICE LECHI TO CALA STOCZNIA BEZ PROBLEMU BY W MISKE DOSTALA WIEC ZAMKNIJCIE MORDY TYLKO LECHIA BKS!!!!!
20 stycznia 2007, 00:08 / sobota
My kibice Czarnych Słupsk dziekujemy Lechii za zaproszenie na mecz.Moglismy Wam pokazac,ze nie tylko mówimy o naszych biało-zielonych braciach lecz staniemy zawsze z kibicami Lechii ramie w ramie na zadymie bo jestesmy z jednej biało-zielonej rodziny!!!!!
Jak ktoś ma filmik z awantury prosze o link.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.512