Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia - Unia Janikowo (11.03.2007, g.15.00)

strona 2/8

28 lutego 2007, 19:19 / środa
Tak, bedzie. 7 marca przy Fashion House..:D

A co do meczu - szczerze - będzie bardzo ciężko.
28 lutego 2007, 20:44 / środa
Ej Xavi, nie właże na wasze foruym ( chyba myśle że ty wlazisz ) i z tąd moje pytanie :

Przyjedzie was wiecej niż 10+ ??
1 marca 2007, 17:32 / czwartek
mecz za 10 dni!
1 marca 2007, 21:04 / czwartek
Saned zobaczymy 10 dni Unia Do boju!!!
1 marca 2007, 21:53 / czwartek
Mam nadzieję Xavi ze zjawisz sie u nas na tym meczu!!!(he he) I wtedy "porozmawiamy" Weż ochroniarzy (he he) i całą waszą wiochę i nie wiem kogo tam jeszcze chcesz , bo obawiam sie ze mozemy was nie uslyszeć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 marca 2007, 22:43 / czwartek
Czesc a na Jagiellonie sie czykujecie jakos specjalnie??
1 marca 2007, 23:08 / czwartek
Panowie nie dajcie się prowokować, takiemu małolatowi jak xavi, nie odpisujcie na jego posty. A do ciebie xavi, jeżeli ten piłkarz jest dla ciebie ideałem, lub kolesie dali ci taką ksywkę, to musieliście ładnie z wiadra przyjebać. Ja dałbym ci ksywkę syn_pasibrzucha (czyt. efekt uboczny zażywania sterydów).
4 marca 2007, 00:52 / niedziela
sorry ale temat spada na 2 str:) juz niedlugo

TYLKO LECHIA!!!!
4 marca 2007, 17:48 / niedziela
takie tam bazgroły ;) ~~> odnośnik
4 marca 2007, 18:19 / niedziela
w niedziele spokojne 3-0 dla nas
4 marca 2007, 19:43 / niedziela
No, wypadałoby coś napisać nt. meczu, bo już za tydzień o tej porze, będzie wszystko wiadomo.

Na wstępie od razu chciałbym przestrzec przed hurra-optymizmem. Unia to już nie kompletne ogórki, przejęli sporą część Hydro i napewno tanio skóry nie sprzedadzą. Tacy zawodnicy jak Jacek, Bekas, Klatt, Tyc czy Szwed to raczej znane nazwiska i nie wolno lekceważyć drużyny z Janikowa. Lechia (poza meczem z Cracovią) wypadała w sparingach dość mizernie. Fantastycznie strzelał Cetnar, ale nie wiele dorzucali Wiśnia, czy Rogalski. W drugiej linii panować ma u nas Arek Miklosik, zaś zapewne Mariusz Pawlak zostanie przesunięty do defensywy.

Zmorą naszej drużyny są też kontuzje, w tym bardzo poważna utrata Mateusza Bąka. Sądze jednak, że przy naszej pomocy ogromy Unię i przystąpimy w dobrych nastrojach do meczu rundy (no, jest jeszcze Ruch i Śląsk) ale mecz z Jagiellonią zapowiada się fantastycznie.
4 marca 2007, 19:57 / niedziela
Boję się o wynik tego meczu...:(
Lechia jest praktycznie bez formy, a Unia ma nowych zajebistych pilkarzy. Najbardziej się obawiam Marcina Klatta...
4 marca 2007, 20:25 / niedziela
Nie ma co ukrywać,faktycznie unia,jak i jagiellonia poważnie sie wzmocniły,najpowżniej w 2 lidze.Ale to nie powód by się ich bać...W ubiegłym sezonie awansowały widzew i łks,a obie poległy na traugutta.A jesienią w tym sezonie jesteśmy jedyną drużyną niepokonaną u siebie!!!Nie kierujmy się sparingami,niech oni boją się nas a nie my ich!Oni mają bardzo dobrych piłkarzy,ale nie mają walczaków takich jak pęki,wojciech,kalka czy szulik,dlatego jestem optymistą,zarazem realistą.Na wyjazdach bywa różnie,ale w gdańsku "nasi" walczą za 3,i to do końca(kto był na meczu z sosnowcem coś o tym wie...)
4 marca 2007, 20:28 / niedziela
Nie bój się , to tylko strach !

Wygramy z qrwami napewno ;) Zobaczymy ilu chuliganów z janikowa do nas wpadnie :D
4 marca 2007, 20:46 / niedziela
Jonny widze troche Cie ponioslo zaliczajac do grona walczakow Wojciecha.
Co do Unii to powaznie sie wzmocnila, Jaga rowniez ale nalezy pamietac ze z Jagi odeszli: Sobolewski do Korony i Łatka chyba do Wisly.
4 marca 2007, 21:15 / niedziela
@tomek

hehe no troche dziwne, ale psychicznie to taki zawodnik jak on pali sie do gry ;]

musze uważac bo zeto znowu cos powie ;]
5 marca 2007, 15:08 / poniedziałek
Mozemy zaspiewac:
-Kto największą kurwą jest?
-Oczywiscie MLKS
5 marca 2007, 15:22 / poniedziałek
jakże celne thomasie trzynasty.
to na pewno będzie cios w samo serce dla piłkarzy unii.
5 marca 2007, 15:31 / poniedziałek
BURAKI z was i tyle !!! na Traugutta bedzie wasza klęska:D
5 marca 2007, 15:50 / poniedziałek
thomas13 & Xavi1 : wymieńcie się może adresami mailowymi - popiszecie sobie do woli, a nas uwolnicie od wątpliwej przyjemności jaką jest obcowanie z Wami :)
Sorry z OFT, ale czasami trudno sie powstrzymać .
Pozdrawiam
5 marca 2007, 15:51 / poniedziałek
Buraki to rosną u ciebie w wiosce ... i co cwaniaki przyjedziecie do Gdańska czy macie cykora ?
5 marca 2007, 16:24 / poniedziałek
Xavi jak ja widze twoje posty to mnie kurwa rzuca na plecy.. nie ze smiechu a z żalu..

P.S

Ul.Traugutta dla ciebie obszczymurze

@Moderatorzy

Sorry za Insult ale chłopak mnie tak wkurwia ze nie moge wytrzymać
5 marca 2007, 16:55 / poniedziałek
maćko Ty wez przepros thomasa trzynastego bo nasle na Ciebie kolegow i dostaniesz grabkami po glowie...blokujesz Jego rozwoj...zanim ktos sie zaczyna kozaczyc na ulicy najpierw musi zaliczyc napinke w necie
5 marca 2007, 17:57 / poniedziałek
myśle że mecz będzie na + oraz że odpisywanie na posty panów typu ksawi to dla nich woda na młyn a Wy dajecie sie prowokowac. Prosze...
5 marca 2007, 18:24 / poniedziałek
Chciałbym żeby mecz był na + ale mimo wszystko inauguracje rund nie zawsze wychodziły dobrze pomio czasem niezasilnych przeciwników... Więc tak czy inaczej emocje będą... I mam nadzieje 3 punkty też!
5 marca 2007, 19:09 / poniedziałek
ja się tam zastanawiam, gdzie my mamy teraz parking?? :)
5 marca 2007, 20:25 / poniedziałek
Thomas13 za kim ty ciolku jestes czyżby za Jajnikowem, wez moze sie połącz z Xavim . Klatt? mam do niego szaCUNEK ale sorki klatt to nie jest zaden piłkarz, jak dla mnie Klatt nie jest jakims rewelacyjnym napastnikiem . Owszem jest dobry ale w sparingach grał slabo, a czasy kiedy dobrze grał w Kujawiaku juz dawno mineły. Jakby był super to legia by sie go nie pozbyła Thomas ja sie go nie boje. UNII JANIKOWO NIE MOZNA SIE BAĆ. jEDZIEMY Z FRAJERAMI. TO ONI SIE NIECH BOJA ZWLASZCZA CETNARA WISNIE ROGALEWSKIEGO I KAZUBOWSKIEGO. Thomas smieszny jestes, co ty porownujesz sparingi do ligi. Sparingi sa po to zeby wypróbiwac nowych zawodnikow i sparwdzic rozne warianty gry. Wyniki to sprawa drugorzędna.
5 marca 2007, 20:36 / poniedziałek
Paweł23
Rogalskiego a nie Rogalewskiego
A My Swoje!!!!
5 marca 2007, 20:52 / poniedziałek
Adek dzieki fakt ale wtopa, mam nadzieje ze on tego nie czyta:)) Taki bład zeby nie było ze go nie znam:) A MY SWOJE LECHIA GDANSK.
5 marca 2007, 21:25 / poniedziałek
Pawel23 chłopie wyluzuj, po co te nerwy? Mówie, ze Unia sie bardzo wzmocnila, chyba najbardziej w II lidze, a jesli chodzi o Klatta to sporo o nim slyszalem, i myslalem ze nadal jest niezlym napastnikiem. Ale sorki ze musiales sie wkurwiac
LECHIA GDANSK
5 marca 2007, 21:58 / poniedziałek
ciekawe ilu bedzie z janikowa i moze bedzie pasibrzuch:)
5 marca 2007, 22:00 / poniedziałek
Nie masz za co przepraszać Thomas 13 , masz racje trzeba wyluzowac, nie potrzebnie sie tak cisnieniuję. Zdenerwowalo mie to ze wg. nie masz taką małą wiarę w Lechię i że boisz się każdego rywala i zawodnika , sledz na bieżaco niektóre wiadomosci o pilkarzach i drużynach . Ja sie nie Unii, boje sie tylko smierci:)
5 marca 2007, 22:03 / poniedziałek
Wg. mnie,i zdenerwowało mnie, sorki za bład
5 marca 2007, 22:12 / poniedziałek
fakt unia sie wzmocnila ale zeby wygrac u nas trzeba czegos wiecej nie wystarczy kupic kilka pilkarzykow z nazwiskami.Lechia bedzie gryzc trawe jak zawsze by wygrac moim zdaniem wygramy skromnie jakies 3:1:))a sparingami bym sie nie martwil wiadomo ze w tych meczach testowalo sie ustawienia pozycje itp poszczegolnych zawodnikow poza tym nikt nie gral na maksa zeby czasem nie zlapac kontuzji przed ruszeniem ligi.ALe w niedziele bedzie juz co innego......:)))))Lechijko tylko zwyciestwo!!!
5 marca 2007, 22:27 / poniedziałek
Nie był bym tego taki pewien... Za duży szpital u nas jest.No i spraingi nawet jeśli to było trenowanie ustawienia to mnie nie przekonały.
Będzie ostra walka.
5 marca 2007, 23:25 / poniedziałek
Ja uwazam ze to są urazy do rozbiegania nie ma jak narazie w tym zespole kontuzji jakichś poważnych. Co do Unii. Wzmocniła sie , ale nazwiska to nazwiska. Sparingi- jak powiedzial Pawel23 nie grali na maksa testowane bylo wszystko w sparingach a na treningach zupelnie co innego. Klatt w poruwnaniu do Cetnara bądź Wiśni jest słaby. Unia sie wzmocnila ale ja widze 2-3 zawodników w ich zespole którzy wiedzą jak sie gra w piłke. Trzeba wierzyć w zwycięstwo. Jesteśmy Lechia Gdańsk a nie Unia Jajnikowo ( ja wiem o tej miejscowosci od 3 lat ) a o Gdańsku wie każdy Polak chyba.

Co do Xaviego to sie dziwie ze ci taka ksywke dali. Powinni ci dac ksywke Ronald Siklic.

LECHIA GDAŃSK!
6 marca 2007, 08:59 / wtorek
Jakieś Jajniki wybierają się go Gdańska czy nie?
6 marca 2007, 13:19 / wtorek
chlopaki juz tylko kilka dni dzieli nas od zobaczenia naszej Lechijki w lidze, juz przebieram nogami :]
W niedziele wszyscy na Lechie!!!
6 marca 2007, 14:41 / wtorek
Xavi1 - szykujecie sie na wyjazd do Gdanska, popatrzec jak Lechia zgarnia 3 pkt?
6 marca 2007, 15:18 / wtorek
Za 5 dni o tej poże mam nadzieję ze już przynajmniej jedna bramkę bedziemy mieli na koncie! :-)
A cały wygramy według mnie 3:0!!!
6 marca 2007, 16:10 / wtorek
Jazda z jajnikami (2:0 wg mnie)....Pozdrowienia dla wszystkich Bialo-Zielonych !
6 marca 2007, 16:45 / wtorek
Mysle ze bedzie ciezko w chuj.....1 mecz sezonu 2 zjebana murawa 3 z tymi leszczami nigdy nam za dobrze nie szlo 4 sporo kontuzji w Lechii.........ale w lidze betonow i tak postawilem 2:0 dla Lechii :]
6 marca 2007, 21:05 / wtorek
jak to jest z naszym spikerem ? nadal ma to zawieszenie na dwa mecze ?
7 marca 2007, 01:29 / środa
A jednak pasibrzuch przybedzie na Traugutta :) odnośnik

Tak przy okazji ....... ciekawą trybunkę robia sobie wiesniaki....tylko po co?!
odnośnik
7 marca 2007, 09:16 / środa
Lechia jest zdecydowanym faworytem w tym meczu, chociaż moim zdaniem ciężko będzie wygrać. Z przodu mamy mocne działa, ale czy nasza obrona to solidny mur, mam już wątpliwości. Stawiam 3-2 dla Lechii, po meczu z ogromną przewagą i głupio straconymi bramkami.
7 marca 2007, 11:41 / środa
Kontratak to juz nie jest druzyna składajaca sie z trzecioligowych zawodników i raczej nie bedzie głupio straconych bramek 2-1 dla Unii pozdro
7 marca 2007, 12:00 / środa
Kszawi1 ty jajnikosodo, czytaj ze zrozumieniem!!!!! Lechia będzie miała przygniatającą przewagę, którą udokumentuje 3 bramki. A ponieważ obrona Lechii jest moim zdaniem słaba, to stracimy 2 głupie bramki. Twoja ónia gówno mnie obchodzi. Mam to gdzieś czy jesteście średniakami z III czy IV ligi.
7 marca 2007, 14:20 / środa
Uważam, że Lechia jak najbardziej powinna wygrać z unia jajnikowo 3:1, a mecz bedzie pod dyktando Lechii.

P.S
---------------------------------------------Cetna rowicz-------------------------------------

--------------------Wiśniewski-------------------- ------------Rogalski--------------------

--------------------Kalkowski------------Miklosik- --------------Szulik---------------------

------------Osłowski------------Brede------------- -----Manuszewski----------------Pęczak--

-------------------------------------------Sobańsk i---------------------------------------------
7 marca 2007, 14:55 / środa
Saned ty jak zawsze wiesz wszytko przed meczem :D
7 marca 2007, 15:18 / środa
Saned Osłowsk na 100% nie zagra (sam Borek mówi). Nie wiadomo też co z Pęczakiem, Fechnerem, Brede, Kosznikiem i Żukiem. Obstawiam, że Fechner na 100% się wykuruję a co do innych, to zobaczymy w niedzielę.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.492