Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia - Unia Janikowo (11.03.2007, g.15.00)

strona 3/8

7 marca 2007, 15:53 / środa
Xavi w przeciwienstwie do ciebie nie dziele sie z bracmi z klubu mózgiem bo z tego co wiem to ty masz chyba 1/100 z mózgu przeciętnego czlowieka
7 marca 2007, 16:14 / środa
Wyjazd do Gdańska

Organizowany jest wyjazd kibiców na mecz XVIII kolejki o mistrzostwo II ligi pomiędzy Lechią Gdańsk i Unią Janikowo. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę, 11 marca 2007 roku w Gdańsku.

Zapisu na wyjazd można dokonać na stacji benzynowej przy ul. Przemysłowej, do czwartku – 8 marca 2007 r., do godz. 14:00. Przy zapisie konieczne będzie podanie numeru dowodu tożsamości. Koszt przejazdu – ok. 40zł (w zależności od ilości chętnych). W cenie tej nie jest zawarty koszt biletu wstępu na mecz.
No no i rólnicy przyjadą z widłomi:)
7 marca 2007, 16:24 / środa
"no i rólnicy przyjadą z widłomi:)" - myślę że trochę niepotrzebnie to napisałeś. To już syndrom napinki ;)

Kiedyś byłem zachywony poziomem forum Zagłębia Sosnowiec. Po meczu Lechii wątek miał u nich 6 stron i nie było ani jednego zniekształcenia nazwy czy choćby wrzuty na Lechię. Respekt dla rywala musi być :)

Osobiście bardzo się cieszę, że fani Unii zawitają do Gdańska. Jestem zdania, że na każdym meczu powinni być i kibice gości i gospodarzy. Pewnie dla piłkarza nie ma nic gorszego kiedy zdobędzie bramkę, a nie może okazać radości swoim kibicom, bo ich sektor świeci pustkami :)

P.S. Oczywiście dla Janikowa to żadna strata, bo w niedzielę i tak nic nie strzelą :)
7 marca 2007, 17:41 / środa
Witam!
Jestem tutaj nowy, i mam kilka pytan dla wszystkich ktorzy znają dobrze historie Lechii!!!
Pierwsze- kiedy Lechia ostatnio wygrała z Unią?
Drugie>Jaki był ostatni wynik meczu Lechii z Unią w Gdansku?
Prosze o podanie mi tych informacji, sa one mi niezbedne!!!
Pozdro!!!
7 marca 2007, 18:47 / środa
Harry !!

to pytanie zadasz w poniedziałek
a odp będą takie: wczoraj i 3-0 !!!!!!!

LECHIA GDAŃSK !!!!
7 marca 2007, 19:24 / środa
W Gdańsku ostatni raz było 2-0 dla Unii...
Lechia nigdy nie wygrała z Unią!!!
Pozdro
7 marca 2007, 19:34 / środa
No ja bym nie byl taki pewnien ze wygramy to spotaknie unia jest w dobrej formie bedzie dobry meczyk pewnei i jak kazdy kibic bialo-zielonych licze na zwyciestwo ale nei mzoemy ich slekceważyć
7 marca 2007, 20:49 / środa
Harry66 ja tez jestem tu nowy i się ciebie pytom:co to jest ta Unia??(Bytom?)
7 marca 2007, 21:16 / środa
Jesli nigdy nie wygrala, to po co sie tak prezycie!? Dajcie sobie na wstrzymanie do niedzieli!!!
Jesli Bóg Wam pozwoli to moze sie Wam uda i pekniecie z zachwytu!! Ale narazie to sportowo nie macie o czym wspominac, bo Lechia ma z Unia bardzo ujemny bilans! poprostu NIGDY nie bylo ich stac pokonac takiego zwyklego Janikowa!!!
7 marca 2007, 21:39 / środa
A tak w ogóle to o co ci kaman?Profesorem matematyki jesteś czy może myślenie optymistyczne ci przeszkadza?
7 marca 2007, 21:42 / środa
Harry jestes smieszny !!

ale zgodze sie z toba ze nie było nas na to stac !! bo LECHII nie stac na korupcje na dawanie w łape arbitrom, przypomnij sobie mecz w jajnikowie kiedy prowadzilismy ale wasz czarny kolega ( sedzia) sprawił ze wygraliscie

Lechia nie znizy sie do waszego poziomu i w niedziele nawet arbitrzy wam nie pomogą !!!!

a Lechię stać na wiele i o tym sie przekonasz w tej rundzie !!!

bez odbioru

LECHIA GDAŃSK !!
7 marca 2007, 21:43 / środa
O co chodzi!?
O odrobine pokory!
Nic wiecej!
7 marca 2007, 21:45 / środa
Wrzeszczanin- o czym Ty wspominasz!?
Moze wspomnisz zwiazek kazirodczy z Polonia!
A moze sado-macho Z Oli,pia Poznan!
Tak sie kupuje miejsce w lidze! Prosty przyklad!
7 marca 2007, 21:51 / środa
A co pokora ma do piłki nożnej?A co pokora ma do Lechii?Lechia zawsze wygrywa,nawet jak w gazecie piszą ,że przegrała ;)
7 marca 2007, 21:52 / środa
ty harry66: te zwiazki byly legalnie kupione i zameldowane w pzpn, a wasze kupione mecze byly lewe!
Wiec daj se na luz, w niedziele nie bedzie mozliwosci kupienia meczu, wiec wygra ten kto lepiej gra.
7 marca 2007, 21:55 / środa
Co pokora ma do Lechii!?
To przypomnij sobie jak lizali dupe Olimpii Poznan by miec 1 lige!
I to jest najwieksza porazka Lechii!
Nawet nie musza o tym gazety pisać!
JAGA nie kupuje! JAGA Wygrywa i zdobywa!!!
7 marca 2007, 21:58 / środa
werder masz racje!!!
Jestes juz w tym samym worze co hydrowydra!
A jesli Unia cos kupila to wal do prokuratora niech ich zamkna!
Bo wiem ze po Trojmiescie juz kraza wozy prokuratury z Wroclawia!
7 marca 2007, 21:59 / środa
hehe..to wreszcie szalik założyłeś ;)
to są stare tematy stary..
7 marca 2007, 22:01 / środa
Zawsze w nim chodze!
Wiesz, w niedziele bede na meczu w Gdansku!
Zobacze co pokaza Wasi pilkarze!
7 marca 2007, 22:03 / środa
Harry66 o czym ty wogóle gadasz???Jakieś kompleksiki masz???
Jesli jesteś tak zorientowany to byś się przynajmniej pofatygował i przestudiował teraźniejszą obecność Lechii w 2 lidze.Wszystko od podstaw!!!
I nie pierdol mi tu o jakiejś olimpii i Polonii której również jestem kibicem (tak jak Lechii).
A pozatym ty mówisz o pokorze???A co tam ciekawego w białymstoku?Idź pobij się z kolegami (z tego jesteście znani i śmieszni w całej Polsce).
7 marca 2007, 22:06 / środa
no to będziemy mieli na stadionie kibica w żółto-czerwonym szaliku...;)
7 marca 2007, 23:08 / środa
a gdzie bedzie siedział? :P
7 marca 2007, 23:10 / środa
Harry66 piszesz że jaga nigdy nie kupowała? To dlaczego w zeszłym sezonie sędzia po waszym meczu w Nowym Dworze miał rozjebany samochód? Myślisz że za uczciwe sędziowanie? A pamiętasz jak w zeszłym sezonie jaga "honorowo" potraktowała Polonię Bytom? Napinaj dalej :-)
8 marca 2007, 15:21 / czwartek
Jeszcze tego nam brakowało. Kolejny szaleniec.

P.s

chyba Gdańsk mylisz z Siedzibą Jagi, że ci tam kręcą z prokuratury.
8 marca 2007, 15:40 / czwartek
O nie najpierw xavi teraz ten ?? SKąd Wy się bierzecie ???:) Interesujcie się swoimi klubami a stan zweryfikuje boisko. I przestańcie tu pie.rdolić że to nei Wy zaczęliscie bo fuzja oraz inne tego typu rzeczy były 100% legalne !!!
8 marca 2007, 16:46 / czwartek
2 newsy z PS:

Marcin Klatt nie został zatwierdzony do gry w Unii J. Napastnik grał w tym sezonie już w Zawiszy S.A. i Legii Warszawa a regulamin nie pozwala w ciągu jednego sezonu grać w 3 różnych klubach. Sprawą zajmie się pezetpeen.

i

"Gazeta Współczesna" przeprowadziła wśród piłkarzy II ligi sondę "Kto awansuje do OE". Zdaniem zawodników promocję wywalczą Ruch i Jagiellonia. Oba kluby w klasyfikacji miały zdecydowaną przewagę nad Zagłębiem któremu przypadło miejsce w barażach. Sosnowiczanom po piętach deptała Lechia. W klasyfikacji znalazły się ponadto Polonia Bytom, Górnik Polkowice i Śląsk Wrocław.
8 marca 2007, 18:04 / czwartek
Jesli chodzi o fuzje , to przeprowadzaja je kluby ktore licza sie ze spadkiem z klubami ktore nie sa w stanie awansowac na boisku! Tak jak powielala juz to kilka razy np. Lechia! A jesli o historie i przekrety sprawdzcie ile razy Lechia zmieniala nazwe! Byl K.S. bylo F.C byl B.K.S i wiele innych,ze zabraklo literek w alfabecie! Teraz zwiecie sie O.S.P., Ochotnicza Straz Pozarna!? A z tego co mi wiadomo Jagi prokurator sie nie czepia! A jesli macie jakies kwity, to na prokurature! Biegusiem!!! W Gdyni juz był , teraz kolej na Gdansk!
Z powazaniem!
8 marca 2007, 18:11 / czwartek
Harry66- Ja nie mam do ciebie szacunku oraz poważania.Poprostu jestes żałosny. I co coś ci przeszkadza, że zmienialismy nazwy?? A co u wróżki byłeś sprawdzic czy u nas bedzie prokurator?? I dla twojej wiadomości idz sobie wyzywać Jage! Nie moge sie doczekać jak dostaniecie w dupe i bedziesz przepraszał za wszystko co powiedziałeś. Lechia Gdańsk obecnie sie nazywa Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego, a od zawsze i na zawsze dla mnie będzie Budowlany Klub Sportowy, a jak tobie sie coś nie podoba to spierdalaj na drzewo bo już i tak mnie wkurwiłeś i chyba wielu Lechistów.

Bez Poważania
8 marca 2007, 18:11 / czwartek
Koleś! Co ma piernik do wiatraka???Nazwe można sobie zmienić 10 razy dziennie to i tak niczego nie zmieni bo będą grać ci sami zawodnicy i będą przychodzić ci sami wierni kibice.
Gdańska też się nikt nie czepi bo nie ma i nie miał nigdy do tego powodu.
A ty lepiej idź na swoje forum i tam mądruj się kolegom którzy chcą ci napierdolić chociaż kibicują tej samej drużynie!

A tak wogóle na chuj wchodzisz na nasze forum?
8 marca 2007, 18:12 / czwartek
I o to chodzi!
Bez kumkania!
8 marca 2007, 18:17 / czwartek
Zmiana nazwy to poprostu ucieczka przed czyms np. podatki, długi, prokurator! To mowi samo za siebie!A jesli chodzi o zadymke u nas, to sluchajcie dokladnie, a nie tylko plotek! Nie wiecie kto z kim i dlaczego, to milczec!!
8 marca 2007, 18:20 / czwartek
Gdzie są moderatorzy forum???
Wypierdolcie tego gościa.Skurwysynu sam zamilcz!!! Pierdololony gnój się pulta a jak będzie trzeba przyjechać do Gdańska to już taki mądry nie będzie!!!
8 marca 2007, 18:28 / czwartek
Martinez moje Sloneczko, bo ci zylka strzeli!!! Nie napinaj sie tak! Prawda boli, co? Nie jestescie tacy krystalicznie czysci jak Wam sie wydaje! Zabraliscie druzyne z Poznania, tak samo jak Hydrowydra z Wloclawka! A tak niedawno ich szkalowaliscie, wyzywaliscie od zlodzieji!! Dziwne ze sie nie pamieta wlasnych przewinien!!!
8 marca 2007, 18:34 / czwartek
Harry66 napiszę krótko, wypierdalaj. Co do zmiany nazwy czy też innych spraw klubowych poczytaj se lepiej historię Jagi, nie zawsze to była Jaga (o zgarnięciu piłkarzy Włókniarza nie wspomnę) i nie pierdol skoro nie znasz histori prawdziwej Lechii. I jeszcze jedno słowa jakich używasz, np. "kumkania" świadczą o twoim gówniarskim charakterze. I pamiętaj to forum jest dla biało-zielonych.
A B.K.S. jest tylko biało-zielony.
8 marca 2007, 18:57 / czwartek
Wypierdolcie tego skurwysyna stad!
8 marca 2007, 19:17 / czwartek
Ciekawostka odnośnik fajnie jak by nie oddali :):)
8 marca 2007, 19:29 / czwartek
Harry66 a powiedz mi co ty kurwa wiesz o nas?! Wez z tąd wypierdalaj bo kurwa żal dupe sciska a "kumac" to kumaja żaby dla twojej wiadomosci debilu!
8 marca 2007, 19:33 / czwartek
To co oni w ogóle przyjadą? A ten ich ochroniarz z pałką bedzie walił w bęben czy co ? Ty harry zebysmy cie rozpoznali wez jak on tam mial xavi wez go w spacerowke jakas zarowiasta i odpal race tak w przerwie to was pozdrowimy chlopcy !!!
Pozdrowienia z Polski Północnej !!!!!!!!!!

TYLKO LECHIA !!!!!!!!
8 marca 2007, 19:51 / czwartek
Co sie dzieje, czyzbym trafil dokladnie w dziesiatke!? Sami sie nakrecacie, wiec pozwolilem sobie Wam pomoc!!! Na meczu bede, ale nie mylcie mnie z Janikowem! Hihi Bylem juz nie raz u Was i jakos szalu nie bylo! Moze znow bedzie Pasibrzuch!! Zastanawiam sie tylko czy ktorys z Was stanalby z Nim na solówke! Bo w Janikowie zachowaliscie sie jak ogórki! Trzeba go bylo zaprosic na sparing, na boczku! Ale nie,Wy tylko w stadzie jestescie gieroje!! A kumkaja , masz racje, zabki zwlaszcza te zielone!
8 marca 2007, 19:57 / czwartek
ty poter a do kibla czasami chodzisz od kompa czy tlko sledzisz fora klubowe ty a moze ty z pzpn-u jestes co?
8 marca 2007, 19:58 / czwartek
Ty Harry taki mądry jesteś ?? CIekawe czy Ty byś wyszedł. A nawet jakby ktoś wyszedł z Nim na solo to by go zgarnęli od razu wiec nie pier..... farmazonów !!!
Mówisz że byłeś u Nas trzeba było się ujawnić w takim razie !!! A jak móisz ze w stadzie jesteśmy gieroje ?? Bynajmniej Twoją Babe Jage bysmy zmietliw pył i tak będzie niedługo !!!!!!

Nie będzie Jagielloni, nie będzie nieczego..............

K. Kononowicz
8 marca 2007, 20:06 / czwartek
Sędziom spotkania będzie Piotr Aleksandrowicz (Radom).
8 marca 2007, 20:27 / czwartek
Harry jeśli chodzi o prokuraturę to z tego co wiem to waszym piłkarzą zarzuca się sprzedaż meczu barażowegoze śledziami
8 marca 2007, 20:29 / czwartek
A tutaj masz nazwy swojego klubu
Nazwy: protoplasta (1921) WKS 42 Pułk Piechoty Białystok -> (27.01.1932) Białostocki Klub Sportowy Jagiellonia [fuzja WKS 42 p.p. i KS Związku Młodzieży Wiejskiej] -> (1936) Wojskowy Klub Sportowy Jagiellonia -> (1937?) [rozwiązany] -> (12.10.1945) Jagiellonia Białystok [reaktywacja] -> (20.06.1946) Motor Białystok -> (1948) Klub Sportowy Wici Białystok [przejęcie sekcji piłki nożnej] -> (1949) Związkowiec Białystok -> (1951) Klub Sportowy Budowlani Białystok [przejęcie sekcji piłki nożnej] -> (1955) Miejski Klub Sportowy Budowlani Jagiellonia Białystok -> (1973) MKSB Jagiellonia Białystok [fuzja z Włókniarzem Białystok] -> (1999) Jagiellonia Wersal-Podlaski Białystok [fuzja z KP Wersal Podlaski Wasilków]
• Nazwy spółki: (05.08.1999) SSA Jagiellonia-Wersal Podlaski Białystok -> (04.02.2003) SSA Jagiellonia Białystok.
8 marca 2007, 20:58 / czwartek
chłopaki olecjei to dzeicko nostrady teraz pewnie liże burmistrzowi za dostęp do neta
8 marca 2007, 20:59 / czwartek
brudny_hary
pasibrzuch to twoj tata? ze go tak bronisz?
pozatym ja z tego co pamietam to on spierdalal pierwszy baklazan gruby hyhy.
a jak mowisz ze na Traugutta byles nie raz to nie widze przeszkod zebys sie ujawnil w niedziele i przelal swoje forumowe rozkminki w slowa skierowane do nas ( twarza w twarza hee )
tak wiec chopie siadaj ino na zubra, bierz pasibrzucha na siodlo ( ewentualnie na kolana ,jak juz lubicie. ) i wpadajcie ,czekamy

AveLechia!
8 marca 2007, 22:14 / czwartek
Harry66 jak juz mowisz o wyjsciu jeden na jednego to masz pole do popisu jak przyjedziesz(wszyscy wiemy ze do sytuacji jeden na jeden nie dojdzie a Ty znajdziesz powod ktorym sie wykrecisz)

co do ludzi na forum przestancie buraczyc...nie raz juz pisalem ze dajecie sie nakrecac jak malolaty...niech sobie taki Harry66 pisze co chce,wszyscy wiedza jak jest i nikt nie musi mu nic udowadniac...

ps.probojcie omijac chociaz podstawowe bledy ortograficzne...pisze sie sedzia a nie sedziom
8 marca 2007, 22:41 / czwartek
Panowie panowie.. z Lechii .. dajcie sobie spokoj ; )

Chłopak wszedł na forum nasze sobie zażartować , poszukać takich własnie godnych wrażen rozkminek bezsensownych a wy mu odpisujecie, na poważnie to odbieracie.
Dla mnie to jest czysty smiech ;D

Nie odpisujcie mu, gdyż w ogole na to nie zasluguje Pajacyk .
Zwykły napinacz netowy.

PS. Moderator zbanuj go .
8 marca 2007, 23:46 / czwartek
Harry jestes żenujący ... ciekawe czym takim uniosła się jaga krojąc Drwęce NML ?? Już nie pamietasz ?? Ty i wszyscy twojego pokroju jestescie beznadziejni ... szkoda gadac
9 marca 2007, 00:24 / piątek
Harry66 Witaj Tomasz 3ptk sa nasze Unia do boju!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025