Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia - Unia Janikowo (11.03.2007, g.15.00)

strona 7/8

11 marca 2007, 21:53 / niedziela
Jakkolwiek kontrowersyjna postacia jest Jacek Kurski,to jednak stary lechista.
I też bylem zażenowany ale to moje czysto prywatne odczucie.A tak na marginesie czytajac niektore wpisy,to Bastionem Prawicy jesteśmy juz chyba tylko z nazwy.Żal....
11 marca 2007, 22:30 / niedziela
Ja tam nie lubię Kurskiego jak i całego PiSu za to co oni wyprawiają z tym krajem !!! Niech sobie gdzie indziej idzie szukać poparcia dla swoich moherowych pomysłów !!!
11 marca 2007, 22:34 / niedziela
Co do Jacka K. jako polityka to nie jest on moim idolem delikatnie mówiąc i sam na to zapracował ale jestem przekonany że jako kibicowi Lechii należy mu się szacunek.
11 marca 2007, 22:49 / niedziela
Kazdy pisze ze ludzi bedzie wiecej itp...
ale ja sie zastanawiam gdzie Ci ludzie sie pomieszcza?
juz byl niesamowity scisk a co dopiero z Jaga! i jak zamkna ten sektor buforowy co dzis otworzyli,chyba jeden sektor buforowy jeżeli dobrze spamietalem byl dzis dodatkowo dostepny niż zwykle:)
WIOSNA NASZAAAA !
11 marca 2007, 22:50 / niedziela
Bardzo mi sie podobala gra Gdanskiej Lechii. Bardzo dobrze grali i tu widac ze Lechia Powinna awansowac do I ligi

Daje odnosnik do jednej bramki

tutaj mozecie sciagnac sobie filmik( rzut karny na Lechii)

odnośnik
11 marca 2007, 23:01 / niedziela
Zwycięstwo, szczególnie tak wysokie napewno cieszy, ale pamiętajmy, że w pierwszym składzie grali tam Wilk z Mysiakiem!!! Dodajmy do tego ich bramkarza i mamy moim zdanie pewniaka do spadku. Z babą jagą będzie dużo ciężej. Oby z podobnym skutkiem.
11 marca 2007, 23:07 / niedziela
Okrzyki dla Kurskiego co najmniej żenujące. Nie od dziś wiadomo jaka jest polityka. Nie rozumiem dlaczego gwiżdze się na Kuskiego a przed tem klaszcze Adamowiczowi. Dla mnie obydwoje są po tej samej stronie barykady (stosunek do komuny) i siedzą w tym gównie (polityka) po uszy tak samo. No może jeden więcej a drugi miej nie chciałbym się licytować.
Za Kurskim przemawia jednak to, że od zawsze był Lechistą. Dla mnie to miażdząco dużo. Dlatego okrzyki pod Jego adresem (przy jednoczesnym poparciu dla A) to dla mnie żenada.
11 marca 2007, 23:09 / niedziela
Wg Jenka oraz piłkarzy Lechii jedną z drużyn która stanowi największe zagrożenie dla Lechii (za TVP3) stanowi Polonia ... Warszawa :))
11 marca 2007, 23:12 / niedziela
d.g.- Lechia jest bastionem prawicy a nie socjalistów i populistów z PiS-u. J.K. dostał dzis kopa i tyle. Zresztą jak rozumiem to wątek o piłkarskiej i sportowej stronie meczu z Janikowem więc wystaczy tego Kurskiego.
11 marca 2007, 23:14 / niedziela
dla mnie Kurski jest żenujący, każdy ma prawo mieć swoje poglądy to że ktoś ma inne nie jest dla mnie powodem do obrzucania gównem i totalnej agresji co jest stylem zachowania Kurskiego
11 marca 2007, 23:31 / niedziela
kongo : kurski i jego poglady sa conajmniej dziwne, inteligentny typ, zasluzony a robi z siebie szmate dla wladzy... no coz, jego wybor
11 marca 2007, 23:49 / niedziela
Ja sądziłem, może mylnie, że taka, a nie inna reakcja publiki na Kurskiego wynikała z tego, że kiedyś rzucił wyborcze hasło: "Lechia w I lidze".
Ale czytając teraz wpisy jestem bardzo zadziwiony.
Abstrahując już od mojego podejścia do tego człowieka. Takowe nie ma znaczenia w tym momencie.
11 marca 2007, 23:58 / niedziela
nie myslalem ze kiedykolwiek sprowadze siebie samego do tak niskiego poziomu ale zawsze musi byc ten 1-szy raz. a wiec po tak miazdzacym zwyciestwie gdzie jestes panie xawi na jakim meczu byles co widziales i kto na kogo bluzgal. jak wygladal nasz mlynek, jak "wasz", co to za napis na "waszej" fladze bo niedowidze,czemu przybylo "was" tak malo, myslalem ze bedziecie tak przy najmniej w 2-3 ale to chyba ochrona. prosze odpisz bo ciekawe jak teraz ma sie twoja niezrealizowana ambicja netudzielacza. wybaczcie Lechisci nie moglem sie powstrzymac. Z gory przepraszam.
12 marca 2007, 00:11 / poniedziałek
Nie rozumiem tych wszystkich wpisów na temat Kurskiego!!?? O ile wiem to temat wątku jest o meczu Lechii z Jajnikowem!!Jeżeli ktoś chce mowić o czymś innym(bądż o kimś)to niech założy inny wątek, na który będą wchodzili Ci, którzy chcą to czytać, a nie Ci, którzy muszą!!Pozdro
12 marca 2007, 00:21 / poniedziałek
Przecież kurski to kawał KUWRY!!!
Parę lat temu chciał przez LECHIĘ dostać się do sejmuO(w dzienniku pucował sie na syna na zdjęciu zeby dostać nasze głosy)-nagle po latach wieli kibic -przypomniał sobie.
TUSKOWI-swojemu koledze też LECHII- dopierdalał o dziadku a każdy wie jakie wiekszość z nas ma podejście np. do HESSA I DO HITLERA o czym swiadcza bardzo częste spiewy np. na żydów albo kto jest wzorem niezapominając o aferze bananowej albo u u u u u u u jak pojawia się murzyn na TRAUGUTTA
A poza tym cała prawie POLSKA śmieje się z tego debila
I jak by nie było ta KURWA kurski jest z pis-u jak nasz wspaniały prezydent a nam jak każdy wie bliżej jest raczej do PO

KURSKI CHUJ-WIELKI CWANIAK-NA WALNE LECHII PRZYCHODZI Z FOTOREPORTEREM ZEBY MU ZDJĘCIA ROBIŁ JAKI TO Z NIEGO LECHISTA-CHUJ MU W DUPĘ JAK LINIOWEMU
12 marca 2007, 00:59 / poniedziałek
zuraw23,
Kurski po latach odgrywa kibica? chyba nie wiesz o czym mówisz. wiele razy widziałem go na Traugutta i wiele razy widziałem go na wyjazdach, więc gadasz zwykłe bzdury. w dodatku Kurski od dawna jest posłem i nie potrzebuje Twojego głosu. nie namawia też na meczach nikogo do niczego.

mam również do Ciebie prośbę abyś sprawdził co oznacza słowo "większość", oraz "prawie cała Polska". w tekście "każdy wie jakie wiekszość z nas ma podejście np. do HESSA I DO HITLERA .... A poza tym cała prawie POLSKA śmieje się z tego debila" się po prostu ośmieszasz.

Tak w ogóle, to zastanawiająca jest ekstaza "prawie wszystkich na stadionie" po ogłoszeniu że Adamowicz przerwał urlop żeby na mecz wpaść (myślałem że jebnę ze śmiechu, co za poświęcenie), a Kurski za to że z Warszawy na mecze jeździ został zjebany jak pies.

Ludzie, zacznijcie trochę myśleć sami a nie tylko jak "prawie cała Polska".

PS. Nie jestem zwolennikiem Kurskiego, nie lubię jego stylu uprawiania polityki, ale dla Lechii i dla Polski zrobił więcej niż wielu z nas, więc miejmy trochę szacunku dla innych kibiców Lechii.
12 marca 2007, 01:18 / poniedziałek
hehe smieszni sa tutaj co poniektorzy
wiadomo kto jest u wladzy, temu sie obrywa

"kurski chuj" krzyczala garstka, ktos rzucil, reszta podchwycila, czy to dla szpanu czy z przekonan czy to z wlasnej glupoty, wszystko po trochu pewnie

a stawianie na jednej szali Kurskiego z Adamowiczem jest chyba troche nie na miejscu-mam tu na mysli watek kibicowski. Bo Kurski jest z Lechia od kilkunastu dobrych lat, gdzie jeszcze z polityka mial tyle wspolnego co ogladnal z rodzicami dziennik telewizyjny, moze ktos miec go w dupie jako polityka, ale jakis minimalny szacunek przez to ze jest Lechista z krwi i kosci mu sie nalezy, kto tego nie kuma mieszajac swoja anty pisowska i kwacza retoryke tutaj, to tylko o nim swiadczy. Klapki na oczach maja co poniektorzy i plytkie horyzonty.
Adamowicz jest na Lechii od kilku latek (tak od 4/5 ligi - jak czytam to forum to 50% wypowiadajacych sie tu, moze mu przybic piatke, ta sama zajawka tzw. moda na Lechie, ktora sie wytworzyla swego czasu. Nie krytukuje jej, bo kiedys kazdy zaczynal, choc mowie o tym z przekasem, gdyz mam na mysli pewne tory myslowe ktore sa dosyc czeste u kolesi ktorzy dostali hopla w tym okresie - i czasami ich czytajac nasuwa sie w glowie kilka spostrzezen...)
Ogolnie zobaczymy czy P.A bedzie widywany na Traugutta za kilka nastepnych latek, gdy "politycznie" nie bedzie nic juz mial do ugrania.
Flaga z jego podobizna wisi czasami, kazdy bardziej zorientowany sie domysla chyba dlaczego tak jest. Trzeba go wykorzystac, jego osobe jego stanowisko do maksimum dla Lechii (cos za cos, ile potencjalnych wyborcow ma co spojrza na niego przychychylniejszym okiem..). Jak zniknie i Lechia mu bedzie latac kolo chuja, dorysuje sie mu markerem hitlerowskiego wasa i powiesi za pamieci. Ale znajac zycie kto raz nawet nie z naturalnej koleji rzeczy zlapal hopla na Lechie, mniej czy bardziej bedzie przy niej trwac, dlatego daleki jestem tez od krytyki Pawala A.

pisalem tu glownie o watku kibicowskim, jesli chodzi o pomoc stricte finansowa/organizacyjna fakty przemawiaja za Adamowiczem i tyle. Kurski rzucal sloganami bez pokrycia, niedalo sie z wiekszej czy mniejszej jego winy, ale liczy sie odbicie praktyczne...a tu wynik mial kiepski.
12 marca 2007, 02:28 / poniedziałek
hmmm Zeto... wybacz ale nie preferuje twoich rozrywek i nie pije w czasie meczu... nie dosc ze menel to jeszcze moher ;]

tylko LG!
12 marca 2007, 07:24 / poniedziałek
Część stadiony odjebała kaszane na całego z bluzgami. Nic że mecz leci, nic że gra Lechia, ważne żeby dać popis buractwa i rzucać bluzgami, do tego na kogoś kto jest od lat fanem Lechii. Pomijam już fakt że ponoć jesteśmy bastionem prawicy... To czemu zgraja debili bluzgała?

Założe się że to byli kibice typu "nie mam co robić to pójde na Lechie popatrze, wstane do hymnu (nie zaśpiewam) ale jak kogoś trzeba będzie zbluzgać to zbluzgam, co tam mecz, trzeba poburaczyć".

Więc do tych paru buraków z łuku i prostej: rozjebaliście na kilka minut doping, bo młyn kilka razy zaczynał przyśpiewkę "Kto dzisiaj wygra" (co ciekawe w młynie nikt nie bluzgał, czyżby szło tu ku lepszemu?), ale po co dopingować Lechie, lepiej zrobić wieś, pokroju Janikowa...

Szkoda że nikt nie przeprowadził takiej akcji czystki jak kiedyś w młynie, może gdybyście dostali wpierdol jeden z drugim, to byście już więcej nie splamili honoru gdańskiej Lechii.
12 marca 2007, 08:27 / poniedziałek
Lukas typowe działanie dla komuchów, mamy demokracje i kazdy moze miec swoje poglady polityczne, słyszałes kiedys o czyms takim jak prualizm polityczny? Pis to pobozna lewica, wiec identyfikowania sie z ta partia jest sprzeczne z hasłem "bastion prawicy" :). Nie wiem skad te głosy , że ktoś podchwycił bluzgi na Kurskiego. Dla mnie to wyglądało bardzo spontanicznie, podniosła sie nawet część kibiców, których trudno zachecic do czynnnego dopingu. Waszych kilka wpisów nic nie zmieni. Wczoraj kibice dali wyraz swoim poglądom politycznym. Odnośnie meczu to dawno nie pamiętam tak wysokiego zwycięstwa Lechii.
12 marca 2007, 09:03 / poniedziałek
Marian ale ty DEBIL jesteś. Michał ostatnio tyle wygraliśmy z Kmitą Zabierzów. A pluralizm i demokracja, to po pierwsze wielopartyjność i swoboda poglądów. To pierwsze jeszcze funkcjonuje, z tym drugim wszyscy mamy problemy.
12 marca 2007, 09:35 / poniedziałek
zuraw23 - typowy przedstawiciel intelektualistów spod znaku PO, GW, SLD, TVN - Kurski to kawał kurwy. takie to argumenty nam serwują wykształciuchy i zwolennicy tolerancji dla odmiennych poglądów. brawo co za wyważona opinia.

gwiżdżącyh odsyłam do `Biało-zielonej Solidarności`. ciekawe ilu z bluzgających miało by odwagę wywiesic flagę nawoułującą do bojkotu wyborów w `85 roku?

jeśli chodzi o bardziej merytoryczne wpisy to macie racje jest bardzo źle i będzie jeszcze gorzej:
-Bezrobocie spada
-Produkcja rosnie
-Gospodarka kwitnie
-Inwestorzy wala drzwiami i oknami
-Ludzie się bogacą
-Czują się bezpieczniej
-Wziątek nie biorą
Ale najgorszy to ten Kurski szmaciarz, chce się pod Lechię podwiesić, sezonowiec jeden. nie to co my wierni wyznawcy Hessa i Hitlera.
Przecież to nam nasze państwowe zręby rozwali.
zuraw23 naszą nadzieją. On tę grę perfidną przejrzał na wskroś - Kurski z Kaczyńskimi po cichu komunizm budują.
12 marca 2007, 10:06 / poniedziałek
Ludzie!!!Nie robcie z tego sprawy politycznej!!!Nie placzcie nad biednym Jackiem Kurskim.To jest inteligentny czlowiek i dobrze wiedzial co robi stajac sie "bulterierem" PiSu.SAM JEST SOBIE WINNY!!!Nie krzyczala grupka kibicow,tylko caly stadion bez mala,gwizdy tez byly sowite.To jest zachowanie tlumu,ktore nie zawsze jest do konca racjonalne ale oddaje przynajmniej nastroje i na nic tu biadolenie.Niech biadoli lepiej pan posel Kurski,ze doprowadzil do sytuacji,ze jest traktowany w taki sposob na Lechii.To nie kibice sa winni tej sytuacji tylko ON!!!Swoja droga,dla uspokojenia naczelnych moherowcow tego forum,jesli Adamowicz da ciala to spotka go taka sama"kara" za jakis czas.Zapewniam Was!Aha i jeszcze argument ze ktos jest od wielu lat kibicem,a ktos dopiero od kilku jest dziecinny.Zostawmy juz polityke.Celem jest awans i tylko to sie liczy.Pax
12 marca 2007, 10:13 / poniedziałek
Meczyk fantastyczny, świetny Wiśnia, znakomity Centnar, konieczna zmiana bramkarza. Miklosik bardzo poprawnie, za wcześnie osądzać, ale chyba strzał w "dyszkę".

Co do kurew na Kurskiego, to srał was pies krzykacze. Miałem szczerą ochotę przykutasić jednemu obszczymurowi, cały mecz ledwo lipił przez swoje przepite oczęta, ożywił się dopiero na Kurskiego. Aż się zagotowałem. Mimo, że jesteście tak samo biało - zieloni jak ja, srał was pies...
12 marca 2007, 10:22 / poniedziałek
Hahaha, Saruman świetnie. Jak gość sypnie czasem kasą i jest popularny, to mu w dupsko wchodzimy, a jak tylko coś nam nie podpasuje (bo zawsze może się coś zdarzyć) to gościa zeszmacić, zwyzywać a najlepiej jeszcze gębę obić. To jest dopiero kaprawe podejście.
Nikt tu nad Kurskim nie płacze, tylko wkurwia mnie, że na stadionie Lechii jej kibice zeszmacają innego kibica Lechii. Miejmy trochę szacunku dla siebie samych, bo takie zachowania jak wczorajsze bardzo bliskie jest nawalance kibiców Jagielloni na własnym stadionie.
12 marca 2007, 10:33 / poniedziałek
A ja mam tylko dwa pytania. Jeśli Lechii nie uda się awansować w tym sezonie, czy na każdym meczu będziemy bluzgać Jenka i Turnowieckiego? Czy jeśli Lechia awansuje, a nie dostanie licencji za brak stadionu, dalej niektórzy będą wieszać szmate z Pawłem A.?
12 marca 2007, 10:56 / poniedziałek
Co do meczu:
1. dupa mi na krytej zmarzła - prosze o zamontowanie nawiewu ciepła na kryta bo nawet latem Alaska ;-)
2. meczyk niezły i dobrze, że z Unią gramy na dzien dobry, bo przynajmniej humory będa dopisywac,
3. Miklosik trafiony, choć dla mnie w pierwszej połowie nie trzymali z Cyganem odstepu od napastników/ka i była dziura.
4. Cetnar mógłby popracowac nad skutecznością,
odczepcie się od liniowego bo akurat siedziałem mniej więcej na wysokości i wszystkie sytuacje były trudne do oceny. Cetnar jest wolny i jedynym wyjściem jest gra na równi z obroncami, bo z uwagi na start do piłki nie może sobie pozwolić na taką grę jak np. Wisnia - pare razy go złapią na spalonym ale jak sie jeden spóźni to wychodzi na czystą.
5. Rogalski też mi zaimponił,
6. widac było przewagę Lechii w technice i szybkości,
7. Kosznik powinien po rajdzie z boku boiska wracać pod bramkę bo Manuszewski musi go asekurowac i się robi mała dziurka w środku boiska. Innym wyjściem byloby zchodzenie do środka obrony Cygana jak Manuszewski asekuruje bok.
8. Murawa tragos,
9. Sporo zawdzięczamy bramkarzowi przyjezdnych,
10. Z Jagą nie będzie tak fajowo.
11. Zawalenie bramki przez Sobańskiego to tak samo jego wina (złe wyjście) jak i obrony (bo kryli od bramki zamiast od piłki), ale nade wszystko brak komunikacji.

Odnosnie Kurskiego to siedziałem niedaleko i myslę, że odczuł nie tyle bluzgi na siebie, bo do tego winien być przyzwyczajony, ale bardziej chyba poprzednie brawa dla Pawła A. Nie trawię faceta ale wyzywanie go od ch.. to lekka przesada. To jest sranie do własnego wyra, bo od Kurskiego sporo na Pomorzu zależy. Kto tego nie widzi ten jest niezłym matołem. Kurski ma wpływ na obsadę stanowisk spółek skarbu panstwa, a zatem i wpływ na politykę finansową. A najwieksza firmą państwowa na Pomorzu jest jakby nie patrzeć LOTOS. Więc jak chcemy, żeby do Lechii przyszedł sponsor większy niż SAUR to może nie srajmy na Kurskiego.
Z drugiej strony jest politykiem cynicznym i koniunkturalnym, więc winien się liczyc z takim przyjęciem na trybunach.
12 marca 2007, 11:02 / poniedziałek
Alez ten Jacek szczesliwy.Ma tylu obroncow.Taki zacny czlowiek,a ci bezczelni "dziwni" kibice go tak zbesztali.Bo przeciez "prawdziwi" sie oburzaja.Tak dla waszej wiadomosci,to ja nie krzyczalem na Kurskiego,bo nie pozwala mi na to moje wychowanie,ale mam w nosie to ze kibicuje Lechii skoro jest swinia.Co do mojej logiki(bo ktos mial jakies watpliwosci) to proponuje jeszcze raz uwaznie przeczytac moj post ze zrozumieniem.Nie pisalem,ze tak powinno byc, tylko ze taka jest psychologia tlumu!Jak na Lechii wznoszono okrzyki "Precz z komuna" to wtedy bylo wszystko OK,ale jak dostalo sie Waszemu Jacusiowi to juz drzecie szaty!Nie warto.Nie piszcie juz prosze o tym ze to byla grupka itd...bo grupka to popiera tego pana o watpliwej moralnosci.Wasze zale sa mniej wiecej takie same jak zale ze zima jest za zimna,albo lato za gorace.Dostalo sie Jacusiowi i oby mu to na zdrowie wyszlo.Ciemny lud widocznie nie wszystko kupi.
12 marca 2007, 11:12 / poniedziałek
Saruman: ciemny lud wszystko kupi bo dlatego własnie jest ciemny. Co tez i widać na trybunach. Jestem ciekaw, czy jak Jacuś przyprowadzi do Lechii sponsora lub z kasy państwa załatwi fundusze na przebudowę tego syfu na Traugutta to będzie "chuj" czy też "król". Ciemnemu ludowi potrzeba chleba i igrzysk a Jacuś jest w tym wyspecjalizowany wiec poczekajmy jeszcze troche z ocenami.
Mi tez wychowanie nie pozwala na wyzywanie kogoś od najgorszych, choć swoje poglądy mam i Jackowi K. za wiele rzeczy te gwizdy sie należały.
12 marca 2007, 11:41 / poniedziałek
gratulacje dla KSZO czy zwyciestwo było w pakiecie z Rogalem a za tydzień Jaga oj bedzie sie działo wczoraj sie sprawdziło Kibiców tłum biletów brak stadion Lechii pęka w szwaach....................
12 marca 2007, 11:44 / poniedziałek
gratulacje dla KSZO czy zwyciestwo było w pakiecie z Rogalem a za tydzień Jaga oj bedzie sie działo wczoraj sie sprawdziło Kibiców tłum biletów brak stadion Lechii pęka w szwach....................
12 marca 2007, 12:15 / poniedziałek
Macie racje, PiS to lewica, na Lechie przychodzi się po to żeby bluzgać jej kibica, a cały stadion to kawałek łuku i prostej...

Byłem w młynie i jakoś niesłyszałem żeby ktokolwiek tam bluzgał. Oczywiście pojebanych ludzi było kilkunastu, na łuku i prostej. Co do tego że obić mordy tym co wyzywali Kurskiego - podtrzymuje. Trąci komuną? Na Lechii wszyscy jesteśmy jej kibicami, kibicujemy Lechii a nie wyzywamy jej kibica. Jak się nie podoba to zamknąć mordy, a nie rozpierdalać doping!! Przypomnę że przez to kilka minut było kichy.
12 marca 2007, 12:36 / poniedziałek
Moze jeszcze napiszesz kto ma przychodzic na mecz a kto nie?Boze...niektorym to sie w dupach poprzewracalo.Placzesz,ze nie mozna bluzgac na "kibica Lechii" ale w tym samym poscie sugerujesz zeby obic ryje innym Lechistom.Tylko za to ze mysla inaczej niz Ty.Zastanow sie...Jacek Kurski jest osoba publiczna i jako taki zostal w niedziele oceniony.Zostal oceniony w sposob jaki zwyklo sie stosowac na stadionach.Krotko i zwiezle i nie sadze zeby to mialo wiele wspolnego z jego kibicowaniem Lechii.Wierze ze chodzi na Lechie ze wzgledu na sympatie do klubu,a nie "zeby sie pokazac" w zwiazku z tym powiniem wziac sobie to do serca i na pewno sie nie obrazi na klub,a tym bardziej nie bedzie mu rzucal klod pod nogi.
12 marca 2007, 12:41 / poniedziałek
Lechistą jest ktoś kto przychodzi na stadion nie dla Lechii ale dla bluzgów na Kurskiego? To ja pierdole takich "Lechistów".
12 marca 2007, 12:45 / poniedziałek
No widzisz a ja pierdole Kurskiego!
Zostawmy juz ten temat.Im mniej polityki w sporcie tym lepiej.Taka jest moja opinia.Najwazniejszy jest teraz awans i to sie tylko liczy.
12 marca 2007, 12:52 / poniedziałek
Lukazs a ja pierdolę takich co innych braci po szalu by chcieli prać
12 marca 2007, 13:03 / poniedziałek
Ale jakich braci? Ludzie którzy przychodzą na mecz żeby bluzgać Kurskiego, rozpierdalają thm doping i w dupie mają Lechie to bracia po szalu?
12 marca 2007, 13:24 / poniedziałek
Kurski niech spada na drzewo. Nie popieram bluzgów przeciwko komukolwiek ale temu typowi co mi obiecał autostradę A1 i Lechię w I lidze, to się należało ;)
12 marca 2007, 13:39 / poniedziałek
Czy Kurski został zbluzgany za to , że kibicuje Lechii ? Został zwyzywany za swoją działalność, która nie dotyczy naszego klubu. Jest osobą publiczną więc musi się liczyć z krytyką, na stadionie niestety nie była ona konstruktywna. Kwestia wcale nie dotyczy kolegi po szalu a akurat przynależności partyjnej. Jedni gwizdali na Kurskiego inni na Adamowicza. NIe oszukujmy się , nikt się aż tak bardzo nie utożsami z kolegą po szalu. Lechia zbiera wielu kibiców, wśród nich są porządni ludzie, trafią się też złodzieje, zboczeńcy , pijacy, komuniści, moherki, liberałowie. Jakoś za specjalnie, niektrórych nie uważam za swoich kolegów :) Czytam, że wyzywanie kibica Lechii za działalność niedotyczącą klubu jest złe żeby za chwile się dowiedzieć ,że osoby wyzywające powinne być sprane po mordzie :)
12 marca 2007, 13:50 / poniedziałek
Po meczu Lechia - Unia Janikowo biało- zieloni zostali najskuteczniejszą drużyną na drugoligowym froncie. 35 bramek. Oby tak do końca
12 marca 2007, 13:58 / poniedziałek
nie byłem wczoraj na meczu (dość wyjątkowa sytuacja)
przykro to się czyta, jeśli faktycznie poleciało "Kurski chuj" to lipa po całości żenada,

ciekawe co za wynalazki to zapodały - reszta zapewne była "mądrością zbiegowiska"

krótko:
Adamowicz Lechistą nie jest ! ale trzeba mu przyznać że dużo dla Lechii zrobił - szacunek,
Kurski - jest Lechistą ! ! ! ! jednym z nas - dostrzegacie różnicę ? ? ?

gwizdy i bluzgi na czerwonych są nasza tradycją,
ale na Lechistę ? ? ? który z komuną kojarzony w żaden sposób być nie może ? ? ?
Kurski jest osobą być może kontrowersyjną ale z chujami na Lechii do niego musieli wyskoczyć jacyś wybitni niedorobieńcy

jebać komunę
12 marca 2007, 14:00 / poniedziałek
Brzydze sie polityka, ale jesli ktos przychodzi i bluzga innego smypatyka Lechii ze wzgledu na jego wykonywana prace, jakakolwiek by byla, to "liscie" uwazam za stosowne.
Ciekawi mnie rola spikera w tej sprawie...jesli Kurski zazyczl sobie przedstawienia publicznego, to owszem moze oczekiwac reakcji ludu, jesli natomiast byl to pomysl spikera, to uwazam to za zwykle swinstwo z jego strony.
12 marca 2007, 14:04 / poniedziałek
kurwa, nie byłem, nie widziałem, ale nie sądzę żeby z taką żenadą mógł wyskoczyć którykolwiek z wyrobionych kibiców Lechii

a skoro nie wiedzą co i jak to . . . może faktycznie przydałoby się wytłumaczyć w skuteczny sposób
12 marca 2007, 14:13 / poniedziałek
szczerze mowiac myslalem, ze to okrzyk "gorski" i ze nowy sponsor oszukal jakichs lokatorow <lol> widac nie uslyszalem spikera. zreszta mysle, ze nie ma co sie nad tym rozwodzic bo byl piekny mecz i z tego trzeba sie cieszyc. a kurski moze sluchac pochwal w radiu z morda ;) pzdr
12 marca 2007, 14:16 / poniedziałek
Verde, nie zgodzę się z Tobą. Bycie anty komunistą to jedno a politykowanie to druga sprawa. Kurski oprócz tego, że jest kibicem Lechii od wielu lat dla mnie on jako osoba ma wiecej minusów niż plusów. Fajnie ze chodiz na Lechie – ale dla mnie żałosne były pare ładnych lat temu plakaty wyborcze z wiadomym hasłem. Załosne jest to ze on jako Gdańszczanin wywołał aferę w sprawie pewnego dziadka, czy tez w sprawie pewnego pisarza. Załosne jest, że przez niego (dokladnie rpzez niego – on jako prawa ręka pewnej opcjii – mogl zalatwić) – straciliśmy gazport, budowa A1 sie przesuwa... A przecież choćby przy tych dwóch inwestycja pracowałaby masa LECHISTÓW - a tak to liczy się tylko POLITYKA! Sorry – ale jego osoba kojarzy mi się osobą którą przynosi nam wiecej złych niż dobrych korzysci. I dla mnie on jest CHUJEM! Za autostrade, za port gazowy, za plakaty Lechia w I lidze!, za GRASSA, za dziadka Tuska! I jeszcze jedno on jaka osoba publiczna powinnien sobie zdawac sprawe z tego że ktos moze go nie lubic. Zmienię zdanie jak w koncu oprócz chodzenia na mecze, i fotografowania się w końcu coś LECHII GDAŃSK załatwi – a może dużo dużo więcej (bo w tym momencie napewno jest jednym z 10 najważniejszych polityków w naszym KRAJU!). Pozdrawiam całą Biało-Zieloną BRAĆ!
12 marca 2007, 14:18 / poniedziałek
Soryy za błedy powyzej ale wczorajszy jestem...bardzo.:))
12 marca 2007, 14:19 / poniedziałek
Wokół mnie nikt normalny chujami nie rzucał, jedynie jacyś "kibice" sukcesu.

Dochodzi do paranoi, ale zaczynam tęsknić do VI, V i początków IV ligi. Kibice siedzieli na trybunach, a wynalazki w domciu z joystickiem w ręku ścigali sie na wirtualnych torach.

Pilsner wywołał spikera, który "skrobie" czasami na forum. Ciekawy'm opinii (odpowiedzi) wywołanego...

PS. Kurski ma swoje za skórą i nie jest moim idolem, ale Saruman, jeżeli nie widzisz róznicy pomiędzy okrzykami "precz z komuną", a chujami w stronę Kurskiego, to gdzie ja żyję, kto siada obok mnie na Traugutta ?!
12 marca 2007, 14:22 / poniedziałek
Dago: niestety ale Kurski Gdańszczaninem nie jest. Po wojnie przywlekli jego rodzinę w ramach zasiedlania tzw. ziem odzyskanych. Niewiele osób może o sobie mówic, że jest gdańszczaninem. Do tego nie wystarczy wpisanie adresu w dowodzie osobistym czy urodzenie się w Szpitalu na Klinicznej. Kurski g... dla Gdańska zrobił, a jeśli się z czymś identyfikuje to tylko z własnym dupskiem.
Ale nie powinno się w ten sposób go obrażać. Mozna gwizdać bo to wyraz dezaprobaty, ale "ch.." to już obraza a to co innego.
12 marca 2007, 14:36 / poniedziałek
Dago: niestety ale Kurski Gdańszczaninem nie jest. Po wojnie przywlekli jego rodzinę w ramach zasiedlania tzw. ziem odzyskanych.
----------------------------
A w glowce ci sie nie poprzewracalo?
W polowie moja rodzina pochodzi z ziem odzyskanych, a i nawet nie jestem urodzony w Gdansku...natomiast nie widze powodow zeby nie kopnac cie w dupe.
Kurwa, co tu sie dzieje?
12 marca 2007, 14:38 / poniedziałek
Dago - jasne, jasne, chuj bo nie ma gazportu, autostrady, my od 10 lat nie gramy w pierwszej lidze i inne Twoje zwidy-omamy

Ty także powinieneś sie liczyc że stadion Lechii to nie miejsce gdzie każdy ktokolwiek może wyładowywac swoje dowolne widzimisię czy to osobiste czy polityczne frustracje - zastanów się nad tym

skoro Ty cokolwiek uważasz (dobre Twoje prawo uważac sobie co tylko chcesz)
tyle że to NIE ŻADEN argument by robić żenadę, popelinę na trydunach Świętego Miejsca - i nie zdziw się jak Ci ktoś na to zwróci wkrótce uwagę - oby nie było podobnych okazji
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.724