Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Sparingi, przygotowania

strona 1/114

4 stycznia 2007, 18:49 / czwartek
Plan sparingów - 03-01-2007

Ustalony został harmonogram sparingów drużyny seniorów w trakcie okresu przygotowawczego do rundy wiosennej sezonu 2006/2007:

Przeciwnik: Termin: Miejsce:
Dyskobolia Grodzisk 27.01.07, 11.00 Grodzisk
Kaszubia Kościerzyna 31.01.07, 16.00 Gdańsk
Zawisza Bydgoszcz 03.02.07, 12.00 Bydgoszcz
Rodło Kwidzyn 07.02.07, 16.00 Gdańsk
Unia Janikowo 10.02.07, 16.00 Bydgoszcz
Cartusia Kartuzy 14.02.07, 16.00 Gdańsk
Motor Lublin 17.02.07, 12.00 Kołobrzeg
Kotwica Kołobrzeg 17.02.07, 13.40 Kołobrzeg
Górnik Zabrze 20.02.07, 11.00 Chorzów
GKS Katowice 20.02.07, 17.00 Chorzów
Cracovia Kraków 22.02.07, 16.30 Chorzów
Śląsk Wrocław 24.02.07, 11.45 Chorzów
GKS Jastrzębie 27.02.07, 16.45 Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 28.02.07, 11.00 Chorzów
Polonia Elbląg 03.03.07, 12.00 Elbląg
4 stycznia 2007, 19:32 / czwartek
Lechia-Kaszubia na AWFiS ??
4 stycznia 2007, 19:33 / czwartek
W sobotę 6 stycznia o godz. 13:30 na boisku Championa Żabianka odbędzie się sparing połączonych drużyn Lechii II i III z GKS Morena II.

To tak na marginesie :)
4 stycznia 2007, 20:18 / czwartek
Matko moja czy rezerwy takiego klubu jak LECHIA musza sie jeszce kopac w takim bagnie jak boisko czampiona ??? czy dla nich nie ma juz miejsca na sztucznej trawie na AWFie ??? czy brak pieniazkow
4 stycznia 2007, 22:02 / czwartek
Z moich informacji wynika, że będą to połączone zespoły Lechii II i III. Ale może to tylko Lechia III? Wtedy byoby to bardziej zrozumiałe.
5 stycznia 2007, 11:52 / piątek
Troche dziwne info . Rezerwy Lechii rozpoczeły juz przygotowania ?
5 stycznia 2007, 20:41 / piątek
Czyli jak dobrze wyczytałem, to na wycieczkę do elbląga się wybieramy....na wstępie.
5 stycznia 2007, 20:47 / piątek
Małe sprostowanie - sparing Lechii II/III jednak na Traugutta na Saharze o 13:30 :)
5 stycznia 2007, 21:54 / piątek
A czemu na AWFie nie grają ?? Lechia III powinna grać na sacharze..
5 stycznia 2007, 22:23 / piątek
To jest smieszne aby taki zespół jak Lechia miała rozgrywac sparingi na piaskownicy.Panowie nawet niektóre zespoły z b-klasy graja na awfie na sztucznej,-wstyd widac gdzie zarząd ma rezerwy
6 stycznia 2007, 00:34 / sobota
to wina miasta i klubu BO NIE MA BOISK........
6 stycznia 2007, 21:01 / sobota
Lechia II - Morena II 7:3
6 stycznia 2007, 21:47 / sobota
MIASTO NAJCHETNIEJ BY ZROBILO PLATNY PARKING NA "SACHARZE" ALBO JAKIS SUPERMARKET POSTAWILO...
13 stycznia 2007, 12:46 / sobota
Pierwsze bramki i pożegnania - 13-01-2007

Podczas drugiego z piątkowych treningów drużyny seniorów Lechii, odbyła się pierwsza w tym roku gra wewnętrzna. Na sztucznej płycie oliwskiej AWFiS padło sześć bramek. Cztery z nich dla drużyny "zielonych" uzyskał Piotr Cetnarowicz, a dla przeciwników grających w błękitnych znacznikach trafienia uzyskali Roland Kazubowski i Łukasz Kłos. Przy stanie 0:0 rzutu karnego, dzięki paradzie Mateusza Bąka, nie wykorzystał Sławomir Wojciechowski.

Po zajęciach sztab szkoleniowy podziękował dwóm testowanym zawodnikom. Nie będą kontynuować z biało-zielonymi dalszych przygotowań Damian Dudziński i Michał Małek.

lechia.pl
18 stycznia 2007, 18:48 / czwartek
19 stycznia 2007, 10:19 / piątek
Czy sa jakies plany wyjazowe kibicow na mecze w Chorzowie?
19 stycznia 2007, 10:29 / piątek
Moze rezerwy bedą miały jakis sparing ? to warto sie bedzie wybrać /
22 stycznia 2007, 21:13 / poniedziałek
Zła wiadomość dla trenerów i kibiców Lechii. Pierwszy bramkarz biało-zielonych, Mateusz Bąk, doznał kontuzji i opuścił już zgrupowanie w Cetniewie. Zawodnik wrócił do Gdańska, gdzie miał wykonane USG.

- To było w niedzielę wieczorem podczas wewnętrznego turnieju w hali. Zbyt agresywnie zaatakowałem Pawła Buzałę i się zderzyliśmy. Uderzyłem kolanem o parkiet - powiedział smutny Bąk.

- To dla nas fatalna wiadomość - przyznał Tomasz Borkowski, trener Lechii.

- Mam naderwane więzadła poboczne w kolanie - mówi Mateusz. - Teraz będę nosił stabilizator, za 2 tygodnie będę mógł pływać i wkładać więcej wysiłku, a za 4 tygodnie mam wrócić do normalnego treningu. Wiele jednak zależy od mojego organizmu, bo każdy reaguje inaczej. Nie wyobrażam sobie jednak, abym do ligi miał się nie wyleczyć. Będę miał jeszcze 2-3 tygodnie na pełne przygotowanie. Muszę teraz trzymać kciuki za śnieg w marcu.

- Czekamy jeszcze na dokładne rokowania. Nie wykluczam jednak, że będziemy chcieli pozyskać kolejnego bramkarza - zapowiedział Błażej Jenek, dyrektor Lechii.

Bąk to nie jedyny piłkarz, który z powodu kontuzji opuścił zgrupowanie. Wcześniej to samo spotkało Marcina Szulika i Karola Piątka. Do Cetniewa przyjechał za to na testy 20-letni napastnik Bałtyku Gdynia, Aleksander Peta.

- Zwolniło się miejsce, więc szkoda było je marnować. Będziemy przyglądać się Pecie do piątku. Albo wróci do Gdyni albo pojedzie z nami do Grodziska na pierwszy sparing z Dyskobolii - powiedział trener Borkowski.

Ciągle nie wyjaśniła się kwestia wykupienia z Cracovii Karola Piątka.

- Wciąż klub z Krakowa chce za dużo. Jesteśmy w stałym kontakcie z dyrektorem sportowym Cracovii Władysławem Łachem, ale do porozumienia jeszcze daleka droga - przyznał dyrektor Jenek.

źródło: NaszeMiasto.pl
23 stycznia 2007, 07:30 / wtorek
Niedobrze z Baczkiem :

odnośnik
23 stycznia 2007, 10:02 / wtorek
nie mam siły do niektórych ludzi czy wy nie chodziliscie do szkoly nie posiadacie inteligencji albo iloraz iq jest znikomy ? przeczytaj post wyzej chłopcze ... jak to mowia angole ? laugh out loud ?
24 stycznia 2007, 19:12 / środa
za trzy dni pierwszy sparing, a tymczasem... odnośnik
25 stycznia 2007, 19:16 / czwartek
O kurwa Mati to smutne . Wiemy jakie nadzieje miales na ta runde ( awans z ukochana Lechijka ) . Wiara czyni cuda . A z drugiej strony cos za duzo ostatnio tych kontuzji . Na biologie nie mamy wplywu . Dojdziesz do siebie i zawalczysz o bramke naszego Klubu . Jestesmy z Toba . Kolonia z Nottingham .A po za tym obron ta prace magisterska - masz czas .
25 stycznia 2007, 21:57 / czwartek
szkoda cos mamy pecha do tych kontuzji
27 stycznia 2007, 12:48 / sobota
Czy ktos moze wie jaki jest wynik Lechii z Groclinem ??
27 stycznia 2007, 13:09 / sobota
1-0 dla Grolinu

LECHIA DOBRZE ZAGRAŁA ALE MOGLO BYC LEPIEJ !
27 stycznia 2007, 13:13 / sobota
ciekawy jestem jak grali nowi tzn. Łożyński, Rogalski i Szałęga:)
27 stycznia 2007, 13:17 / sobota
Ciekawy jestem jakim skłądem grał Groclin i jak sie nasi pilkarze spisywali. Mam nadzieje ze niedlugo na stronie pojawi sie obszerna relacja.
27 stycznia 2007, 13:42 / sobota
Skład Dyskobolii:
Ptak - Mynar, Tupalski, Lacic (Bartkowiak), Lazarevski - Piechniak, Nowacki (Majewski), Goliński, Lato - Chinyama, Rocki
Skład Lechii:
Sobański - Brede, Trzebiński, Łożyński, Kosznik - Wiśniewski, Manuszewski, Rogalski, Szałęga, Kalkowski - Hirsz.

to sa składy jakimi zagraly druzyny. Jedyna bramke w meczu zdobyl Gołinski.

Moim zdaniem dobry wynik :) Tym bardziej ze my zagraliśmy nienajmocnijszym skladem a groclin wystawil praktycznie 1 sklad. Dobry prognostyk.
27 stycznia 2007, 14:03 / sobota
odnośnik

Zjecie Manuszewskiego i Chinyama
27 stycznia 2007, 14:22 / sobota
Zagrali także: Pietrowski, Kazubowski, Dziengielewicz, Kłos !!!
ciekawe czy Roland bedzie grał cześciej :)
Wiśnia i Cetnar chyba są pewni + jakiś zmiennik ciekawe kto bedzie trzecim strzelcem druzyny ( nie licze Brede ;) ) może Buzała lub jakaś nowa postać
obrona i pomoc chyba jest ok przecież są jeszcze Pawlak, Szulik, Wojciech
ważne by strzelać bramki a wtedy jest szansa dogonić liderów !!!

LG !!
28 stycznia 2007, 13:22 / niedziela
A my swoje LECHIA GDAŃSK , wiosna nasza.
28 stycznia 2007, 21:04 / niedziela
i to mi sie podoba bravo borek daje grac i odkurza mlodych wiadomo kazub raczej nie ma szans ale trzeba dawac grac mlodym!!!!
31 stycznia 2007, 17:00 / środa
Jak ktoś będzie miał dzisiejszy wynik i strzelców niech się podzieli tą informacją.
31 stycznia 2007, 18:14 / środa
wychodzilem 15 minut przed i bylo 3-1 dla naszych, dla gosci strzelil KAWA
31 stycznia 2007, 18:33 / środa
Jak wychodziłem było 3-1 dla naszych... Bramki strzelili po kolei dla naszych: Wiśniewski, Wojciechowski, Buzała
31 stycznia 2007, 20:44 / środa
Sparing jak to sparing, wielu emocji nie przyniósł. Mimo to warto na takie meczyki przychodzić. W pierwszej połowie Kaszubia zagrała na dużej "ambicji" i postawiła dość wysokie wymagania naszej drużynie. Mimo tego bylismy zespołem lepszym i zasluzenie schodziliśmy na przerwę prowadząc 2-1. Przed przerwą z nowych twarzy moglismy obejrzeć Maćka Rogalskiego i Jacka Dąbrowskiego. Ten pierwszy grając bardziej w środku pola zagrał poprawnie, pokazując kilka ciekawych akcji, natomiast o grze Dąbrowskiego cięzko cokolwiek powiedzieć. Grał bo grał. Druga połowa to praktycznie nowe zestawienie i dobra gra młodzieży. Szczególnie bardzo wyrózniająca sie była gra Pawła Buzały !!! Na boisku był wszędzie. Strzelał, podawał, dryblował, walczył w ataku jak i w obronie, po prostu super !!! Dla mnie man of the match !!!
Nie sposob było jeszcze nie zauwazyć nowej sylwetki "Wojciecha" !!! Panie i Panowie na tej podstawie mozna wysnuć tylko jeden wniosek. Atakujemy OE ;)
31 stycznia 2007, 20:47 / środa
za wczwsnie na wnioski narazie sa ciezkie przygotowania ok 1 marca bedzie mozna cos powiedziec niech nabiora swiezosci grajki
31 stycznia 2007, 21:26 / środa
Oczywiście mój optymizm nie bierze sie z dzisiejszej gry biało-zielonych lecz z faktu, ze jeśli taki piłkarz jak "Misiu", fizycznie wygląda tak, jak gdyby miał jutro rano ustanowić rekord Polski na 400m, a wieczorem jeszcze przebiec maraton, to chyba jest coś na rzeczy, czy nie?! ;)
31 stycznia 2007, 22:40 / środa
Ojjj dawno nie widziałem "Wojciecha" tak "wycieniowanego" widać ,że chce pokazac sie w tej rundzie wkońcu biegał aż miło było patrzeć.Czuje że to dopiero początek...dobrych jego wystepów.
Może reszta druzyny również przepracowała tak sumienie okres przygotowawczy i cel w tym sezonie to piąć sie w góre....
Hy Hy :)
31 stycznia 2007, 22:58 / środa
odnośnik

nadajniki GPS. Fajnie, przynajmniej Borek będzie miał dokładne wyniki każdego grajka
1 lutego 2007, 00:50 / czwartek
Z tym GPS to naprawde świetny pomysł!!!! Ciekawe kto zasponsorował taką zabawe :)))
1 lutego 2007, 08:06 / czwartek
ciekawy pomysł
2 lutego 2007, 09:42 / piątek
Zmiana planów sparingowych - 02-01-2007

W związku z decyzją podjętą przez zarząd Zawiszy Bydgoszcz S.A. o wycofaniu drużyny z rozgrywek II-ligowych, odwołany został sobotni sparing z dotychczasowym wiceliderem tabeli.

Biało-zieloni nie będą jednak w sobotę próżnować. Na boisku AWFiS rozegrane zostaną dwa mecze kontrolne z pomorskimi IV-ligowcami. O 12.30 rozpocznie się sparing z Bałtykiem Gdynia, natomiast o 14.30 naprzeciw gdańskiej Lechii wybiegną zawodnicy Wierzycy Pelplin.

lechia.pl
2 lutego 2007, 11:42 / piątek
i wszystko w temacie niema jak w sobote wpasc na live
2 lutego 2007, 19:06 / piątek
Ktoś wie gdzie dokładnie będą rozgrywane sparingi w Chorzowie??????
Czy na Ruchu czy na Slaskim???????
Przyjedzie ktoś z Gdańska dopingowac naszych????
3 lutego 2007, 14:47 / sobota
wygraliśmy z Bałtykiem 3-1 po 2 golach cetnara i jednej Pękiego. Najlepszy był chyba Robert Hirsz. Dużo biegał, kiwał podawał i strzelał! Aż Wojciech musial do niego krzyczeć:"Robert nie przeginaj!" Hirsza widziałem równo rok temu w sparingu też z Bałtykiem. Wtedy był zagubiony na boisku i nie wiedział wogóle jak i gdzie sie ustawić. Dzisiaj to juz ukształtowany grajek i chyba będzie sie łapał na pierwszy skład.
Wojciecha to prawie nie poznałem- tak schudł! Już nie da rady na niego krzyczeć "Misiu". Też był bardzo dobry. Wyróżnili sie jeszcze wyraźnie Pęki , Cetnar, Kłosik i momentami Szałęga. Wiśnia duże chęci ale też dużo strat i niedokładności.
A wogóle to przede wszystkim zimno!!!
3 lutego 2007, 15:12 / sobota
I jeszcze o dziwo Żuk dobrze grał na środku pomocy! A jeżeli grał Rogalski to chyba miał czapke niewidke!:):):)
3 lutego 2007, 15:23 / sobota
Dzisiejszy sparing z Bałtykim.Pierwsza połowa dominacja Lechii ale tylko jesli chodzi o posiadanie piłki bo akcji zrobili moze 5, pierwsza bramka ładnie rozklepana ,druga natomiast troche przypadkowa bo moim zdaniem to była wrzutka a nie strzał no ale liczy sie to co w bramce.Bałtyk pokazał kilka dobrych prostopadłych podan które robiły zamieszanie w szeregach obronnych.Druga połowa mnie zupełnie zaskoczył bo to Bałtyk wygladał jakby grał o klase wyżej Lechia sporadycznie wychodziła ze swojej połowy.2 bramki Cetnara jak dla mnie fakt ze skuteczny ale za mało ruchliwy stoi jak słup soli,nie wspomne o wojciechu co prawda nowa sylwetka to nie wszystko,moim zdaniem niepotrzebne kiwki zbyt duzo razy zwalniał akce.Dobry wystep Zuka Hirsza reszta przecietnie dosc dobrze ale tez bez rewelacji
3 lutego 2007, 16:32 / sobota
dwa sparingi wygrane po 3-1
3 lutego 2007, 16:44 / sobota
4-1
 
1 2 3 ..... 114
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.572