Gdańsk: piątek, 14 grudnia 2018
FORUM
Podstrony:

Sparingi, przygotowania

strona 110/110

11 września 2018, 09:53 / wtorek
Internet to zło...
11 września 2018, 11:29 / wtorek
Zływilku napisałem tylko 2 słowa na drobny techniczny temat, a Ty zdążyłeś już litry żółci wylać jakby za oknem było -15, szef od 5 lat nie dał ci powyżki a Lechia miała w tabeli 16 miejsce bez widoków na poprawę.
Chłopie, ciesz się życiem !
11 września 2018, 14:55 / wtorek
Orient!
11 września 2018, 16:26 / wtorek
Mi to wygląda na kolejne wcielenie białoruskiego trola
11 września 2018, 17:38 / wtorek
Niemal na wszystkich portalach podają info, że dwóch zawodników Lechii po niedzielnym sparingu nieźle pobalowało i noc spędzili na izbie wytrzeźwień. Podobno chodzi o Lewandowskiego i Łukasika.
Jeśli to prawda to Stokowiec pewnie wyjebie ich z drużyny. O ile Lewandowski już dawno powinien być odstrzelony, to Łukasika trochę byłoby szkoda. No ale skoro sam się o to prosi....
11 września 2018, 17:42 / wtorek
Może Rudi da tylko po łapach im?
Chociaż Lewandowskiego to rzeczywiście bym wyjebał z drużyny skoro nikt go nawet za 1zł nie chce.
11 września 2018, 17:49 / wtorek
Jeżeli to faktycznie Ci dwaj i nie podpadli wcześniej, to kara finansowa powinna wystarczyć. Bo jeżeli teraz wywali się ich z drużyny, to wtedy chyba trzeba zebrać drewno, bo Peszkin powinien za swoje przewinienia spłonąć na stosie.
Inna sprawa, że jeżeli było to w czasie, gdy zawodnicy mieli urlop, to faktycznie może to być odreagowanie, niemniej znowu stawia to klub w złym świetle.
11 września 2018, 19:45 / wtorek
Mnie to zastanawia coś innego. Całość się ponoć wzięła z donosu w mediach społecznościowych. Ów donosiciel podał nazwiska piłkarzy, więc się interesuje. Może nawet przychodzi na mecze. I co sadzicie o takim ktosiu, który sra do własnego gniazda? Bo jak dla mnie to sprawę można było trochę inaczej ogarnąć.
11 września 2018, 19:46 / wtorek
Jak oni niby mieli wolne skoro Lewandowski sprokurował gola dla gości w sparingu w niedziele? Swoją drogą sporo ludzi na meczu, chciałoby się zobaczyć sparing i potencjalnych zmieników, a w meczu gra tak naprawdę 3 skład Lechii, gra polega tylko na przeszkadzaniu, to cud, że skończyło się 0:1, bo Karpaty mieli sporo sytuacji 100%, jedyny plus to Alomerovic, jak Kuciak będzie pauzował to nie powinno być źle.
11 września 2018, 22:25 / wtorek
Co z tego ze „donosiciel”? Prawda jest taka ze ktokolwiek by to nie był to jest podobno sportowcem a sport to jego zawód. Przykładowo spawacz/hydraulik/biurowiec itd ALE NIE SPORTOWIEC niech se po robocie chleje ile wlezie byle rano był trzeźwy. A sportowiec/ idol wielu młodych ma być jak święty a w przeciwnym razie nawet jakby był to Ronaldinho/Lewy itd to jak dla mnie pakować manatki i out. Za te pieniądze aby nie potrafić postawić proorytetow to dla mnie masakra
11 września 2018, 22:42 / wtorek
Panowie wbijcie to sobie do głowy. "NIE MA FUTBOLU BEZ ALKOHOLU"
11 września 2018, 23:35 / wtorek
„Donosiciel to zawsze donosiciel „ zawsze bedzie zerem i szmatą , niech idzie do źródła najpierw albo powie prosto w ryj. Dobranoc
12 września 2018, 08:10 / środa
Taka donosząca kurwa zawsze pozostanie kurwa. Jebać szpicli, szkoda ze nie można go dostać w zasięg strzału w ryj.
Swoją drogą, nie trafił się w Brzeżnie żaden z Kiboli, żeby pokazać chłopakom drogę do taksówki, skoro za bardzo się rozbawili? Nawet gdyby trzeba było użyć "perswazji" ręcznej, dzisiaj tego chłamu w mediach by nie było.
Kara od klubu ... jak najbardziej, za postawienie całej drużyny w złym świetle, tym bardziej ze mamy cale te pseudo-media przeciwko nam. Jak wyżej SHD napisał ... Sławka za całokształt trzeba by zastrzelić i dodatkowo zgrillować; finansowa wystarczy...
12 września 2018, 12:22 / środa
@Duch - Chodziło mi oczywiście o to, jak nazywają nasz polski Lwów kibice klubu, których sami zaprosiliśmy.
12 września 2018, 12:58 / środa
Ja pierdolę. Dajcie chłopakom trochę się pobawić, odreagować. Sami kurwa prokuratorzy dookoła ;)
12 września 2018, 14:55 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
12 września 2018, 15:08 / środa
A ja uważam może przeciwnie niż większość że takie zachowanie jest karygodne i powinno być potraktowane tak surowo jak dopuszcza to kontrakt. Przymykając oko na pijaństwo i brak profesjonalizmu zawodników zarabiających kolosalne pieniądze godzimy się na dziadostwo które panuje w klubie. Chlać to sobie mogą amatorzy a obowiązkiem zawodowca jest sportowy tryb życia i profesjonalizm. Tu jest Lechia i gra to powinna być dla tych ludzi zaszczytem a nie przerywnikiem między libacjami.
12 września 2018, 16:06 / środa
a był ktoś z Was przy tym czy jak baby plotkujecie? dla mnie facebooki czy nawet forum to nie miejsce na takie dyskusje. W życiu mało co bywa zero- jedynkowe , prawda zwykle leży pośrodku . Nikogo nie zabili, nikogo nie zgwałcili , wyjaśnić należy , ale bez niepotrzebnych jazd
12 września 2018, 16:29 / środa
No przeciez jak im napisali na tym pejsbuku czy tłiterze ze tak dokladnie bylo to musi byc prawda.Wszystko świetojebliwe i bez żadnej skazy.Skazać potepic i spalic na stosie.Pokolenie inernetowych zjebow...czasami juz cierpliwości nie starcza.Gdzie to sie uchowalo ze sklonnosciami do kapowania i srania we własne gniazdo?Takie patałachy kiedys na podwórku od malego miały przesrane i nikt im reki nie podawawał.Tak internet to zlo bo takiemu gamoniowi mozna tylko wirtualnego liscia sprzedać.A przydałby sie niejednemu klaps w realu na ogarnięcie...idzcie na komendę do lippmana i złóżcie zawiadomienie o przestępstwie.
12 września 2018, 19:25 / środa
Kapusiom szyszka w dupę. Ale z drugiej strony trzeba być naprawdę debilem żeby przepracować okres przygotowawczy złapać formę , wywalczyć pierwszy skład i spierdolić to wszystko przez taką głupotę.Jeszcze żeby to małolaty zaszalały to ok błędy młodości.Najbardziej szkoda Stokowca bo niby co ma teraz zrobić ? Mam nadzieję że skończy się tylko na pożądnej karze finansowej a nie tak jak z Marco .Powinni też moim zdaniem wydać jakieś oświadczenie przeprosić i wyrazić skruchę .
12 września 2018, 20:52 / środa
Łukasik tak wymiata w tym sezonie na środku że po każdym meczu sam bym mu litra gorzały postawił, a Lewandowskiemu drugiego na odchodnego.
12 września 2018, 23:15 / środa
niech rzuci kamieniem ten co nigdy nie był na izbie
13 września 2018, 00:55 / czwartek
A niby dlaczego nie miał prawa się napić, czy w kontrakcie ma całkowity zakaz spożywania ‰ ? Chlał za swoje, nikogo nie pobił, to w czym problem. Może o jeden kieliszek za daleko. Wystarczyło dowieźć gościa do domu i dać mu rachunek za usługę. Po co w ogóle jakieś izby wytrzeźwień jeszcze istnieją? Nigdzie w Europie takiego wynalazku nie ma.
13 września 2018, 01:32 / czwartek
Na dwoje babka wróżyła. Zresetowali się pozytwnie lub negatywnie. Nie ma co rozdzierać szat. I żeby był spokuj to o konsekwencjach zadecyduje trener w porozumieniu z radą. Alkoholizm to problem, 50 % kopaczy pije. Cała legła dżaga i kolejkosz nie wytrzeźwieli do dzisiaj. Mandziara to debil.
13 września 2018, 01:59 / czwartek
Za dobrze Lechii żre
Już Stanowskich , Szczęsnych bolą interwencje Kuciaka , 29 żółtych kartek , 3-miesięczna pauza Sławka...A tu nic...
Jak nie tak , to inaczej
Nie Nie bronię w żadnym wypadku zaistniałej sytuacji , i obu piłkarzy
Coeer
Masz rację To jest Lechia Tu się zapierdala
Ale tak po prawdzie Wskaż mi kogoś w tym piłkarskim swiadku , bez skazy , bez afer
Pamietam w końcu lat 80-tych
Przed derbami z Bałtykiem w gdyni , Maciek Kamiński , mój zreszta wtedy ulubiony nasz piłkarz , zajebał jakiemuś taksiarzowi O Mirku Pękali , Wojciech Łazarek zawsze mówił , że woli jego na kacu , niż paru trzezwych orłów...Przykłady można mnożyć
Dla mnie Finał tej sprawy powinien być jeden
W sobote walimy Wisłę 1-0
Bramka w 93 min po przewrotce Łukasika
Na powrocie , w akcie skruchy Daniel stawia całej drużynie dobre piwo
Prezes mendziara , w niedzielę udaje się osobiscie do Brzezna
Jako znak dobrej woli , rzuca z własnej kieszeni kasę , na remont automatów i w gratisie na zakup nowych pacynek
Amen
13 września 2018, 06:46 / czwartek
Właśnie to co piszecie, że każdy pije, że mieli prawo, że tak zawsze było itp. powoduje że nasza liga jest na poziomie luksemburga. Dużo się pisze że u nas leży szkolenie, że nie mamy baz treningowych. Gówno prawda. Jak ktoś chce i na pierwszym miejscu stawie karierę i profesjonalizm a nie alkohol czy inne pierdoły to może stać się gwiazdą światowego formatu nawet będąc wyszkolonym w Polsce. Oczywisty przykład to Lewandowski. Niestety na piłkarzy nie ma żadnej presji, jest przyzwolenie na pijaństwo i brak profesjonalizmu a potem narzekamy że nasza piłka klubowa jest taka słaba. Peszko w zeszłym sezonie jak pochlał to co potem robił na boisku? Co do Łukasika to wiem przynajmniej czemu po 15 minutach wygląda jakby przebiegł maraton.
13 września 2018, 09:03 / czwartek
Podpisuję się pod słowami cooer acz rozumiem absolutnie zdania,że wszyscy piją itp,każdy ma prawo postrzegać jak chce i nawet legitymizować nieprofesjonalne prowadzenie się tzw profesjonalistów.Ja patrże na to jak kolega cooer.
Mnie w tym wszystkim zdziwiło jeszcze jedno a dziwię się rzadko.
Otóż piszą różne mendia "pijani szarpali automaty z zabawkami"
No ludzie,wybili szybę w kiosku po fajki ,wdupili się do monopolowej biblioteki po poł litra ksiązki,stoczyli bój z automatem do gry no to brzmi normalnie w swoim nieprawym jednak wydźwięku ale "szarpali automaty z zabawkami" ???
Czyli jak rozumieć można wkooorwili się bo Im automat na kulki nie wydał pierścionka odpustowego łańcuszka z kuleczek czy miśka ???
Tu widzę problem bo dwa byki szarpią automata z kuleczkami dla 3 letnich dziewczynek.Ojj tu trzeba dużego psychologa.:)
13 września 2018, 10:22 / czwartek
tez byś się wkurwił jak wracasz do domu na cyku a obiecałeś dziecku zabawkę a maszyna wpierdoliła 5 zeta i nic nie dała ..no tylko ją roz....lic.. znam to uczucie z lat młodszych...a tak poważnie to z jednej strony zgadzam się z powyższymi stwierdzeniami a z drugiej nie do końca tzn. mam mieszane uczucia.. człowiek nie wielbłąd ..pić musi...
13 września 2018, 10:57 / czwartek
przestańcie rozkminiać. im szybciej wszystko ucichnie tym lepiej. Stokowiec wie co zrobić, a pierdolenie, że to, że tamto nie ma sensu.
13 września 2018, 11:05 / czwartek
Ja pierdziele walic te fejsbukowe pacynki pociągane przez Stanowskich i innych przydupasów Ległej,chłopaki wypili i już a zresztą poziom ligi nie zależy od tego czy ktoś wypije (w Angli też daja czadu) lecz od umiejetnosci zwlaszcza technicznych.Zresztą 1.5 promila to sa 4 wypite piwa .Pozdrawiam zacne grono AA
13 września 2018, 17:56 / czwartek
Jak raz na kwartał wypiją 4 piwa i będą mieli 1,5 promila to nie jest problem. Tylko niech nie odpierdalają maniany na mieście, ani niech nie zwierzają się przez telefon.
A tak z innej beczki to Łukasik i Lewandowski nie wyglądają na takich krewkich, jednak pewne symptomy zdradzają podczas meczu, ja zawsze myślałem, że Daniel po 10 min jest taki czerwony, bo ma taką genetykę....
13 września 2018, 23:03 / czwartek
Znaczy pierdolic pismakow za kopiuj I wklej z lewa I prawa a pejsbukow tym bardziej. Znaczy chemia w zespole jest na wesolo sie z lekka upili pytanie czy sami czy bylo ich wecej a oni mieli nie fart . Pojsc na flaszke I na wesolo.spedzic czas to nie grzech :)
13 września 2018, 23:12 / czwartek
a I, karawana idzie dalej, a psy niech szczekaja
18 września 2018, 19:09 / wtorek
Sorry za off top - może ktoś podać stronę, gdzie można oglądać mecze na żywo za free ? obecnie korzystam z płatnej wizja.tv, ale tam nie ma ligi mistrzów - polsat zrobił płatną wersję premium, dzięki za jakiegoś linka. Pzdr
18 września 2018, 22:27 / wtorek
Cyfra + się dogadała także LM na canal+ czyli na Wizja TV.
13 października 2018, 13:53 / sobota
Po 1 połowie w Starogardzie Gd Lechia prowadzi z KPS 1-0 po strzale Vitorii z 6 min.
Z perspektywy obecnego na stadionie-mecz nie jest absolutnie jednostronny.Grający ambitnie starogardzianie zmusili Kuciaka przynajmniej trzykrotnie do dużego wysiłku.
Dopisuje frekwencja i pogoda-ogólnie pozytywnie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010