Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Sparingi, przygotowania

strona 22/114

14 lipca 2010, 18:58 / środa
popatrz* mea culpa ;)

a jak chcesz prościej to Ci moge to rozpisać ...

1 pojawił sie news o meczu
2 pojawil sie news o zakupie biletów
3 pojawila sie informacja o zmianie godziny meczu
4 nie zmieniono newsa na temat zakupu biletow, lecz kto byl zapisany zostal poinformowany o zmianie
5 aktualnie jest przerwa po 1 połowie

...
14 lipca 2010, 19:00 / środa
i teraz takie trochę pytanie ironiczne, po co robisz taki szum na forum skoro i tak nie jesteś na meczu i info o biletach nie było ci do niczego potrzebne?
14 lipca 2010, 19:52 / środa
Jestem ciekawy w sumie czy Litwini faktycznie grają w 10, czy jak to jest w przypadku większości sparingów, przy czerwonej kartce jest po prostu zmiana zawodnika ukaranego czerwoną kartką na rezerwowego.

Pewnie tam też jest taka patelnia jak u nas i im się biegać nawet za piłką nie chce :))
14 lipca 2010, 19:52 / środa
0-0 ft

marketing ... żenada. żadnego live txt. Litwa to nie Korea płn gdzie nie ma internetu ....

wiem, wiem ... trzeba było pojechać ...

nie mogłem
14 lipca 2010, 19:54 / środa
Żalgiris - Lechia 0:0 - koniec meczu
14 lipca 2010, 20:29 / środa
bliźniak, jest tu tylu "mądrali" wśród "prawdziwych", że bez łachy taka transmisja powinna się odbyć. Jednak jak zawsze życie weryfikuje wszystko. Żenada !!!
14 lipca 2010, 20:30 / środa
miernej klasy nasi sparingpartnerzy ... zastanawiam się, dlaczego nie można było zorganizować jakichś mocniejszych ekip - Zagłębie zagrało np. z Unirea Urziceni, Jagiellonia z NK Zagrzeb, Bursasporem, Leicester City ... a my z ŁKS Łódź ...
14 lipca 2010, 20:33 / środa
płaczków ci u nas dostatek...
14 lipca 2010, 20:34 / środa
31 lipca zagramy z Villarrealem wiec o co chodzi?
14 lipca 2010, 20:35 / środa
ooo co do tego to się nie zgodzę. wole grać z mistrzem Litwy niż z Bursasporem C bezwzgędnie. sparing to musi przynosic korzyści treningowe a nie zabawiac tłumy...
14 lipca 2010, 20:39 / środa
Dokładnie. Arka przed rundą wiosenną grała i wygrywała spary z mocnymi drużynami i tylko fartem nie spadli...
14 lipca 2010, 21:34 / środa
Kosiarz: "z Bursasporem C"

przyczepię się, ale skład Bursasporu był niemal w całości podstawowy - bramkarz Yavuz Özkan, obrońcy- Ömer Erdogan, brahim Öztürk, pomocnicy Giani Stelian Kiriţă, Bekir Ozan Has, Volkan Şen, Ozan Ipek, napastnik Turgay Bahadir ...

wolę właśnie taki "Bursaspor C" - mistrza ligi tureckiej - z 8ma podstawowymi graczami, niż wicelidera litewskiej ekstraklasy (z całym dla nich szacunkiem) ...
14 lipca 2010, 21:47 / środa
odnośnik .No gratulacje !!! Zaczyna się . "kwiat" kibicowski Lechii pojechał zademonstrować swoją słuszność , jedyną prawdę objawioną - Lechia white power forever . Czekam oczywiście na doniesienia bezpośrednich obserwatorów tych wydarzeń bo wiadomo, że wyborcza lubi podkoloryzować . Ale dodatkowo teraz poproszę tych którzy nie reprezentowali "kwiata" a wyznają tę ideę o takie konkretne argumenty przeciwko "nie białym" w Lechii . Ale tak konkretnie - nie teksty "nie lubię czarnych" bo dla mnie to żaden argument . Dlaczego dobry piłkarz w Lechii to tylko biały . Czekam na rzeczowe wypowiedzi .
14 lipca 2010, 21:53 / środa
ribenbaum, przeszukaj sobie forum, gdzieś tam jest zakopany wątek o rasizmie, będziesz miał lekturę na całą noc, albo i dłużej.
A tak swoją szosą to po co wywołujesz ten temat po raz enty? Było to przerabiane wiele razy, nikt nikogo nie przekonał, za to bluzgów było co nie miara. Masz jakieś przesłanki, że teraz będzie inaczej? Świata nie zmienisz, a już na pewno nie poprzez internetowe forum, także podaruj sobie te drażliwe kwestie.

Heil Lechia!!
14 lipca 2010, 22:04 / środa
ribenbaum a sam nie umiesz ruszyć makówką ?
zgadnij kto to powiedział :
- Tam mam najlepsze znajomości, przez lata gry wyrobiłem sobie wiele kontaktów. Moi byli koledzy z boisk piłkarskich są trenerami lub menedżerami praktycznie na terenie całego byłego Związku Radzieckiego i nie tylko. Kiedy tylko chcę się czegoś dowiedzieć o zawodniku, wykonuję telefon i mam informacje z pierwszej ręki. Potem oczywiście muszę je zweryfikować. Wschód to piłkarska żyła złota. Tamtejsi zawodnicy sa ambitni, zdyscyplinowani, chcący podnosić swoje umiejętności. A przede wszystkim pasują do polskiej ligi mentalnie. Zatrudnianie piłkarzy z Ameryki Południowej czy Afryki to zawsze jest ryzyko. A na wschodzie Europy za naprawdę niewielkie pieniądze można znaleźć perełki.
14 lipca 2010, 22:16 / środa
niech ktoś przekopiuje link od ribenbauma, bo nie chcę się skalać przed Tisza Beaw czytaniem gadzinówek, a przynajmniej - nabijaniem ich kabzy

szalom
14 lipca 2010, 22:17 / środa
skrytożerco odpowiem tak : zadaję to pytanie bo może mnie coś oświeci ale tak naprawdę nie liczę na to . Ci którzy mienią się"kwiatem" kibicowskim nie uświadamiają sobie niestety oczywistych faktów : Lechia jest czołowym klubem Ekstraklasy w Polsce , w środku Europy w UE . Co prawda nasza liga to dno w porównaniu do wszystkich lig z krajów co najmniej rozwiniętych jak Polska ale jesteśmy tam gdzie jesteśmy . Tego typu akcje odbijają się w dwójnasób rykoszetem przeciwko Lechii - zła prasa ( jakkolwiek byśmy jej nie oceniali ) , zły PR to bezpośredni cios w marketing klubu = jego finanse . Jego finanse = możliwości sportowe ( niestety na tym poziomie kluczowe ) . Wszyscy członkowie "kwiata" myśli kibicowskiej Lechii już dawno zapomnieli ,że gdzie jesteśmy . Żądają urojonych , paranoicznych transferów na jakie nie stać wszystkich z wyjątkiem Wojciechowskiego ( o zgrozo pojawią się i tacy na tym forum którzy chcieliby żeby Kuchar był tak hojny i tak pojebany ) i czystości rasowej . Koledzy za rok ( i to niecały ) zagramy na stadionie będącym areną mistrzostw Europy . To już nie jest Siwiałka ani nawet Gliwice czy Białystok . Będziemy na ustach wszystkich i mamy wielką szansę aby to wykorzystać na swoją korzyść . W sensie finansowym dla klubu , sportowym i kibicowskim . Zachęćcie ludzi do przyjścia na stadion i darcia ryja za Lechie ! Przecież potencjał jest . Myślicie że wszyscy poza 4-5 tysiącami wiernych to tylko potencjalne pikniki ? Jesteście w błędzie. Jedno wiem na pewno - akcjami takimi jak w dzisiejszym meczu ( o ile się potwierdzą doniesienia GW ) zostajemy na poziomie meczów z Siwiałką i Leźnem . Psujecie totalnie te możliwości które przed nami stoją .Jak już nie możecie wytrzymać - Przecież są dużo bardziej dyskretne i inteligentne możliwości zademonstrowania niezadowolenia z transferu ..... .
14 lipca 2010, 22:20 / środa
Wez sie opanuj człowieku,ładnie masz najebane skoro na podstawie jednego zdania z gówna wyborczego wyciagasz tak daleko idace wnioski.
14 lipca 2010, 22:23 / środa
Druga sprawa od kiedy chodzisz na Lechie ribenbaum
14 lipca 2010, 22:26 / środa
do protokolant syj : swoja wypowiedzią tylko się kompromitujesz obnażając swój chory umysł . Nie wejde na strone wyborczej bo to skala moją czystość . muzułmańscy fanatycy religijni mają skąd brać przykład :)
14 lipca 2010, 22:26 / środa
ten koles za sam nick powinien być zbanowany-to pewnie jakis prowokator z Gowna Wyborczego:)
14 lipca 2010, 22:31 / środa
nie wyciągam daleko idących zdań i wniosków na podstawie "gówna wyborczego" ale na podstawie tego co napisali ( z zastrzeżeniem ,że czekam na prawdziwe relacje czego nie zauważyłeś ) oraz lektury forum . Pytanie o to od kiedy chodzę Lechię pozostawię bez komentarza bo świadczy tylko zakompleksieniu w tej kwestii osoby pytającej .
14 lipca 2010, 22:33 / środa
ribenbaum - jeśli ktoś z nas ma chory umysł, to bynajmniej nie ja... ANTYSEMITO

szalom

ps. a jeśli ktoś się kompromituje, to prędzej również nie ja, szczególnie wynika to z czytania ze zrozumieniem, ba, nie tyle ze zrozumieniem, co poprostu z widocznego braku pewnej, hm... 'lotności' :))) i ogólnego ogarnięcia, ale jak widać u wyżej wymienionego to nie pierwszyzna
14 lipca 2010, 22:34 / środa
Ciezka gadka z toba jest:) chyba sie mocno zbulwersowałes :)
BIALA SILA BIALY STAN BIALA DUMA KU KLUX KLAN!
a teraz wdech i wydech :)
14 lipca 2010, 22:35 / środa
ribenbaum nie dalej jak przed dwoma laty zarzad Partizana zakontraktował 4 graczy z Nigerii. Kibice żadnego z nich nie tylko że zwyzywali ale nie wpuścili do szatni. Jakoś nie słyszałem by Partizan przestał istniec, czy też by frekwencja na jego meczach podupadła. No ale co ja się znam
14 lipca 2010, 22:37 / środa
no może faktycznie nie załapałem ....
14 lipca 2010, 22:43 / środa
buziek : hej co tam ! Let's do it jak w Partizanie! Będzie niezły dym co nie ? Lubisz to !
ps. ciekawe skąd masz dane o frekwencji przed i po i gdzie jest teraz Partizan a gdzie chciałbyś widzieć Lechię za 2-3 lata ?
holy fan : widzisz stary ty nie rozumiesz prostych faktów i tak naprawdę masz Lechię w dupie
14 lipca 2010, 22:48 / środa
@protokolant_syj, prosze artykuł:

Spotkanie Żalgiris - Lechia było jednym z punktów obchodów 600-lecia bitwy pod Grunwaldem. Zawodnicy uczcili rocznicę słabym meczem i przyjacielskim remisem 0:0.

Rozgrywany w ogromnym upale mecz (grubo ponad 30 stopni) nie przyniósł emocji. Spotkanie toczyło się głównie w środku pola, a czystych podbramkowych sytuacji praktycznie nie było. W pierwszej połowie najciekawszym wydarzeniem była czerwona kartka dla jednego z piłkarzy Żalgirisu (za dwie żółte - obie po faulach). Po przerwie działo się jeszcze mniej.

- Zdaję sobie sprawę, że nie był to piękny mecz, ale dla nas każdy sprawdzian jest pożyteczny - mówił po meczu trener Lechii Tomasz Kafarski. - Z nowych zawodników najlepiej wypadł Deleu, to naprawdę może być znaczące wzmocnienie naszego zespołu - dodał szkoleniowiec. Niestety czarnoskóry piłkarz rodem z Brazylii przez niektórych kibiców Lechii (było ich w Wilnie ok. 250) został przyjęty w sposób mało cywilizowany. Do sprawy powrócimy w następnym wydaniu "Gazety".

Wciąż niepewna jest przyszłość Oleksandra Pyszczura. Ukraiński napastnik zaprezentował się w Wilnie bardzo przeciętnie i ma małe szanse, aby pozostać w Lechii. Chociaż trener Kafarski tuż po meczu wciąż nie wykluczał, że zabierze Pyszczura na obóz do Grodziska Wielkopolskiego i tam da mu kolejną szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności.

Piłkarze Lechii do Grodziska Wielkopolskiego udali się prosto z Wilna. Do zawodników, którzy zagrali z Żalgirisem, dołączą Rafał Janicki, Jakub Zejglić, Wojciech Pawłowski, Jakub Wójcicki oraz wracający po kontuzji Marcin Kaczmarek. Być może na testy dotrą też piłkarze z Nigerii i Armenii, a także Amerykanin Danny Szetela. Biało-zieloni w Grodzisku przebywać będą do 24 lipca i rozegrają tam cztery mecze sparingowe: 17 lipca z Olimpią Grudziądz (godz. 11) i Pogonią Szczecin (godz. 17), natomiast 21 lipca z Wartą Poznań (godz. 11) i Górnikiem Zabrze (godz. 16). Po powrocie do Gdańska lechistów czekają jeszcze dwa mecze z zagranicznymi rywalami, oba na stadionie przy Traugutta. Na przystawkę podopieczni trenera Kafarskiego zmierzą się z rosyjską Baltiką Kaliningrad (25 lipca, godz. 17). W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek ekstraklasy biało-zieloni podejmą hiszpański Villarreal (31 lipca).

Żalgiris Wilno - Lechia Gdańsk 0:0. Lechia: Kapsa (56. Małkowski) - Deleu, Kożans (46. Bąk), Wołąkiewicz, Andriuskevicius - Surma, Bajić (46. Lukjanovs), Nowak (59. Pietrowski) - Wiśniewski (67. Popielarz), Dawidowski (46. Buzała), Pyszczur (67. Szuprytowski).
14 lipca 2010, 22:53 / środa
Widzisz chłopaku i znów albo nadinterpretujesz albo zwyczajnie nie rozumiesz tekstu pisanego. Ty napisałeś "Jedno wiem na pewno - akcjami takimi jak w dzisiejszym meczu ( o ile się potwierdzą doniesienia GW ) zostajemy na poziomie meczów z Siwiałką i Leźnem" Zaś ja ci udowadniam że drużyna o niebo silniejsza nie tylko od Lechii ale i od każdego polskiego klubu. Partizan w ciągu ostatnich trzech sezonów zdobył 3 mistrzostwa Serbii i etatowo gra w LM. I tak właśnie w takim miejscu chciałbym widziec Lechię za 2-3 lata(jako mistrza Polski i uczestnika fazy grupowej LM). Dane o frekwencji są na stronie głównej Partizana wystarczy chciec by móc. No ale to wymaga większej pracy niż wypisywanie pseudointelektualnych wywodów o podstawach ekonomicznych klubu
14 lipca 2010, 22:55 / środa
*Zaś ja ci udowadniam że drużyna o niebo silniejsza nie tylko od Lechii ale i od każdego polskiego klubu miała o niebo poważniejsze ekscesy a nie odbiło się to na jej pozycji w żaden sposób
14 lipca 2010, 23:08 / środa
sparingi to zupełnie co innego niż liga. podniecanie się albo martwienie na zapas jest poprostu głupie. jeżeli ogarną jednego dobrego napastnika (albo dwóch) to poziom w porównaniu z poprzednim sezonem (rundą wiosenną) napewno wzrośnia.
14 lipca 2010, 23:20 / środa
buziek : i mam uwierzyć ,że Ty w przeciwieństwie do mnie sprawdziłeś te dane o frekwencji skoro to tak oczywiste ? - wystarczy odrobina wysiłku tak....? . Moje wypowiedzi nie są pseudointelektualne ale odnoszą się do tego to co tu i teraz w Gdańsku , W Lechii i w Polsce . Nie do klubu z Serbii .Gdybyś Ty chciał ruszyć mózgownicą to spojrzałbyś na to bardziej obiektywnie. Partizan Belgrad - jedyny istotny klub z państwa Serbii , części Bałkanów. Z innej kultury - to tzw. południowi słowianie , religii - to prawosławni , nacji itp. W latach 90-tych targany konfliktami zbrojnymi , wojnami które nawet w u nas potrafiły jednoczyć ludzi pod hasłem jakimśtam . Klub z kraju który słynie w ostatnich 15-20 latach z wychowania utalentowanych zawodników zasilających naprawdę nasilniejsze kluby Europy - Vidić , Kezman , Stankovic ( Man Utd. czy Milan a nie Borussie Dortmund czy Auxerre ) .
W ten sposób myślenia jak Ty mógłbym porównać Lechię do Los Angeles Galaxy albo do Gamba Osaka . Jeśli uważasz ,że Lechia ma takie takie same podstawy kibicowskie, społeczne , sportowe i finansowe jak Partizan to pozdrawiam . Zmierz się z moimi argumentami a nie przytaczaj przykładów z klubu 1000 km stąd.
14 lipca 2010, 23:45 / środa
W spotkaniu z Żalgirisem, które było piątym meczem kontrolnym biało-zielonych, wystąpiło dwóch nowych zawodników - lewy obrońca, 20-letni Litwin Vytautas Andriuskevicius, który podpisał kontrakt na trzy lata, oraz występujacy na prawej stronie defensywy sześć lat starszy Brazylijczyk Luiz Carlos Santos Deleu. Ten drugi związał się z Lechią dwuletnią umową.

"Brazylijczyk z powodzeniem może grać na obu bokach obrony. Nie dokonaliśmy może na razie zbyt wielu transferów, ale jestem zwolennikiem poprawiania jakości drużyny, a nie zwiększania liczby zawodników. Szukamy jeszcze pomocnika oraz napastnika" - dodał trener Lechii Tomasz Kafarski.

Bezpośrednio ze stolicy Litwy gdańszczanie polecą w czwartek rano do Poznania, skąd udadzą się do Grodziska Wielkopolskiego, gdzie przez 10 dni przebywać będą na drugim zgrupowaniu. Podczas tego obozu biało-zieloni zagrają z Pogonią Szczecin, Olimpią Grudziądz oraz Wartą Poznań. Wcześniej Lechia trenowała w Gutowie Małym, gdzie pokonała 2:0 ŁKS Łódź i 7:0 Wisłę Płock oraz wygrała 3:2 i przegrała 1:2 z GKS Bełchatów.
odnośnik
15 lipca 2010, 00:00 / czwartek
eh dajcie sobie po razie i spokój - dość tych prywatnych wojen wojenek;]
15 lipca 2010, 00:03 / czwartek
sorry za dublet, ale jest kilka zdjec na oficjalnej odnośnik - te nasze stroje adidasa troche przypominaja stroje legii z przeszłości:)
15 lipca 2010, 00:13 / czwartek
ribenbaum
14 lipca 2010, 22:17 / środa

Koledzy za rok ( i to niecały ) zagramy na stadionie będącym areną mistrzostw Europy . To już nie jest Siwiałka ani nawet Gliwice czy Białystok . Będziemy na ustach wszystkich i mamy wielką szansę aby to wykorzystać na swoją korzyść .
---------------------------------------
To jakas brednia.
Co niby arena mistrzostw ma wspolnego z kubem na niej grajacym?
Szczytem kretynizmu jest teza jaka lansujesz jakoby miejscowa publika stanowila wiekszosc.....moze i tak bylo w Afryce,niestety w obecnej formie dystrybucji na tym kontynencie szanse zdobycia biletu sa identyczne jak w kazdym mieszkaniu z internetem na terenie calego swiata.
Jesli 1% gdanszczan bedzie na kazdym meczu to bedzie sukces.

Moze wymienisz jakie kluby graja na arenach RPA i na czyich sa ustach?
Moze wymienisz jednym tchem jakie kluby rozgrywaja mecze po ME w Portugali?

Wiec na czyich ustach?
O jakich korzysciach dla klubu piszesz?

Miasto,region owszem.... ale klub?
Stuknij sie w pacynke.
15 lipca 2010, 00:20 / czwartek
czy ja muszę czytać na forum Mojej Lechijki słowo "szalom" do kurwy nędzy ??
Ps. szacun dla tych co byli w Wilnie ,
I nie "pierdolta" gdzie Lechia będzie za 2-3 lata , jakbyści sie nastawiali tylko na sezon 2011/12 ,oddanie BA do użytku,zapełnieniem BA po mistrzostwach itd itp, nie od razu Kraków zbudowano... a przytaczanie Śiwiałek ,czy innych Stegn niczemu nie służy tylko pokazuje jak dużą już drogę Lechia przeszła , ale co poniektórym mało i mało, stadion sie zapełni w latach 2013-15 też będzie dobrze, kto powiedział że kulminacja MA NASTAPIĆ w 2012 ?? pan A.K. ????? hahahah .... bo jak nie to w 80 min do domu wyjdziesz jeden z drugim ??

totalnie bez napinki, wiem że jest lato i sezon ogórkowy i każdy chce najlepiej dla LG :D
15 lipca 2010, 00:22 / czwartek
Mamy dwóch murzynków co widać na zdjęciach , Deleu i Surma :D
15 lipca 2010, 00:34 / czwartek
Pilsner jeśli mnie matma nie myli to 1% Gdańszczan który bedzie dla Ciebie sukcesem, przy populacji około 500tys, to wychodzi 5tys osób na mecz - chyba troche przesadzasz co:) jak Lechia bedzie w okolicach miejsc 3-6 w nastepnych dwóch sezonach, to myśle że można śmiało te 20-25 tys liczyc (zakładajac ze zarzad pójdzie droga że lepsze np 30tys ludzi po 10zł, niż 10 po 30zł).
Bedzie dobrze. Bo jak nie w Gdańsku to gdzie?
15 lipca 2010, 01:02 / czwartek
1% pojemnosci stadionu.
Wszak kolega o obiekcie i jakiejs mega szansie wspominal.
15 lipca 2010, 01:12 / czwartek
Jesli 1% gdanszczan bedzie na kazdym meczu to bedzie sukces.
----------
no to zle zrozumialem Twoje intencje, ale 1% obiektu to bedzie 4,4 tys ludzi - wiec wiecej juz chodzi na Twierdze29 :) moge czegos nie kumać bo jestem pod mocnym wplywem, wiec bez napinki :P
15 lipca 2010, 07:07 / czwartek
Tiesto: bilet na mecz Lechii na PGE za 10zł??? To marzenie ściętej głowy ;-) Będę się cieszył jak będą po 30 - 40zł...
15 lipca 2010, 08:44 / czwartek
Tiesto25
15 lipca 2010, 01:12 / czwartek
Jesli 1% gdanszczan bedzie na kazdym meczu to bedzie sukces.
----------
no to zle zrozumialem Twoje intencje, ale 1% obiektu to bedzie 4,4 tys ludzi - wiec wiecej juz chodzi na Twierdze29 :) moge czegos nie kumać bo jestem pod mocnym wplywem, wiec bez napinki :P
Chłopie idz do szkoły !!! 1 % z 44 000 to jest 440 a nie 4 tysiące :P
15 lipca 2010, 10:30 / czwartek
Chryste Panie , co to za bzdurne wyliczenia :D Dajcie se spokój z matematyką :D

Jak zarząd chce 30 tysięcy ludzi na meczach , to bilety muszą być właśnie po 10-20 zł , co i tak bedzie dawało te 300-600 tys zł do kasy co mecz :)
15 lipca 2010, 10:43 / czwartek
Wy wszyscy komentujący 1% z postu Pilsnera naprawdę jesteście tacy upośledzeni? Przecież Pilsner pisał o 1 % na meczach mistrzostw,które odbędą się na tym stadionie,a już tu jeden do tematu wpierdolił T29,że więcej ludzi przychodzi, następny obliczył ile to jest 1 % gdańszczan (jakby na Lechię chodzili sami gdańszczanie) , teraz jeszcze inny podał cenę biletów po dyszkę,żeby było elegancko. Najlepiej za darmo,a co kurwa, należy się i chuj.
Jak wół stoi w poście Pilsnera "co ma arena mistrzostw do drużyny na niej grającej..." tak kurwa to ciężko przekminić co autor miał na myśli ?
15 lipca 2010, 11:11 / czwartek
przez 10 ww. postów toczył się idiotyczny spór zapoczątkowany przez Pilsnera który nie skumał tego ,że arena mistrzostw europy to nasz przyszły stadion więc ma z nami wspólnego bardzo dużo . nigdzie nie napisałem że chodzi o frekwencję gdańszczan na meczach mistrzostw Europy tylko o frekwencję na meczach Lechii na stadionie ,który będzie areną zmagań o mistrzostwo Europy . No ale widać w ślad fanatyzmem rasowym idzie również upośledzenie intelektualne
15 lipca 2010, 12:21 / czwartek
Wiec wymien co ma wspolnego zatrudnienie brazylijczyka z blizej nieokreslona reakcja kibicow Lechii w Wilnie z ME...najlepiej dodaj jeszcze katastrofe pod Smolenskiem,holokaust i zbyt wysoki podatek VAT.
Wbij sobie do pacynki, ze ten stadion nie jest i nie bedzie wlasnoscia Lechii a tym bardziej UEFA, a jedynie oba podmioty beda go wynajmowac....jedni przez kilka meczy inni przez lata.
I tyle jest wspolnego.
Swoja droga faktycznie piszesz jak redaktorek z wyborczej.
15 lipca 2010, 12:30 / czwartek
"arena mistrzostw europy to nasz przyszły stadion "

Mecze z LZSami z Bełchatowa czy Bytomia beda rozgrywane przy Traugutta chyba ze uda sie ich w najblizszym sezonie spuścić z ligi.

Nieubłagalnie nadchodzi czas wojowników nigdy wiecej i wyborczej - ale tylko na forum :D
15 lipca 2010, 12:50 / czwartek
ribenbaum,piszesz o uposledzeniu umyslowym,a jak nazwac to,ze ludzi nazywasz bydlem ?
Pomysl troche facet,zanim zaczniesz pisac,cokolwiek.
15 lipca 2010, 13:01 / czwartek
a propos Partizana - slyszeliscie anegdotki o tym jak kibice Partizana zaprosili delegacje Hajduka i pokazali im groby serbskich kibicow (jebać muzułmanów!) zamordowanych przez Hajduka? kazali im oddac hold, na co Hajdukowcy powiedzieli 'no way' po czym zostali zgwalceni przez Partizana. To rozpoczelo lapanki i masowe gwalty. Historia zaslyszana od chorwackiego hazardzisty w kasynie, w ktorym mialem przyjemnosc wygrac srednia krajowa Bangladeszu.

wpis zostanie usuniety?
1 ..... 20 21 22 23 24 ..... 114
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.681