Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Sparingi, przygotowania

strona 25/114

21 lipca 2010, 22:47 / środa
a amica robi Polsce wstyd;/
21 lipca 2010, 23:02 / środa
udało sie jebańcom.. ale szkoda gadać-sparta wybije im lige mistrzów..
21 lipca 2010, 23:06 / środa
Boldi to nie temat o śmiesznej amice tylko o Lechii.
Nie wiem co mają "Sparingi, przygotowania" do kabaretu amici w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Idź popłacz na forum poznańskich słowików.
21 lipca 2010, 23:08 / środa
Ej No Kurde To Jest lekcja Polskiego Czy Forum Kibiców Lechii Gdańsk . ?
21 lipca 2010, 23:08 / środa
W pewnym sensie pasuje do tego tematu, bo poziom tego meczu to nawet nie byl poziom sparingu... już dzieciaki przed blokiem lepszą piłke nie raz pokazują... i to ma być Mistrz Polski? kpina...
21 lipca 2010, 23:11 / środa
LG-15 - A czemU wyraZ "lekcja" napisaleS Z maleJ? sorrY zA lamerskiE pytaniE, alE chcialbyM nauczyC siE tegO szyfrU pokemonoW?
21 lipca 2010, 23:22 / środa
tak woli scislosci.. juz wiem skad to podejrzenie co do boldiego. Zajebiste macie argumenty nie ma co:) ktos cos palnał, potem sie poprawił ale 15latki dalej w tym brna:)
z dedykacja dla czarnuchaWKS i t-t odnośnik (komentarze)
21 lipca 2010, 23:41 / środa
dziwne, że nick WGB zniknal i nagle Ty sie pojawiles :))
22 lipca 2010, 00:05 / czwartek
ja pieprze czy pisanie dużych liter na początku wyrazu to pismo pokemonowe stosowane przez dojrzewające dzieci ?
zamkną mnie za to czy co ?
ciebie powinni zamknąć za głupotę ale spoko .
z Biało-Zielonym Pozdrowieniem . !
22 lipca 2010, 00:12 / czwartek
ale bez przesady kurwa, każdy wyraz z dużej litery to wygląda dość "dziwacznie" ... to forum jest jakie jest, ale trzymajmy poziom przynajmniej jeśli chodzi o pisownie, a tak w ogóle to jest wątek o sparingach, a nie o jakichś pierdołach
22 lipca 2010, 00:42 / czwartek
Filozoficzne rozkminy postaci Boldiego.
22 lipca 2010, 08:15 / czwartek
Oto jak trenują pilkarze Lechi, ktorzy po pierwszej połowie zdychają w sparingu z Górnikiem. Brawo trenerze Kafarski, jestes takim samym idiotą jak cała banda polskich trenerow. Dobitnie pokazał to wczoraj Lech w Pucharze jak "swietnie" byl przygotowany na mecz. I to jest niestety bolączka polskich druzyn, zamiast treningu, "pieprzenie w stolek" za przeproszeniem, żeby sie przypadkiem zawodnicy nie przemeczyli. I oni chca zarabiac..hehe, niech lepiej wezma sie za łopate, potrzeba ludzi do budowy dróg a nie zgrywają gwiazdy jeden z drugim.
22 lipca 2010, 08:25 / czwartek
22 lipca 2010, 08:36 / czwartek
Problemem jest brak Wolakiewicza, bez niego strata 3-4 bramek w kazdym meczu gwarantowana. Krzysiu Bak gra ambitnie i sie stara ale robi za duzo bledow. Na boku jeszcze czasem moze sobie na to pozwolic i pozostana bez konsekwencji ale na srodku juz nie. Kozans jest lepszy ale jemu tez sie bledy zdarzaja. Mam nadzieje ze Janicki szybko dojrzeje pilkarsko i zacznie dostawac szanse zebysmy mieli dobra alternatywe na wypadek braku Huberta.

Co do murzynow to wiadomo ze sie beda starac, przyjechali tu po kase a nie na wakacje. Nalezy na tym etapie raczej oceniac ich umiejetnosci a w mniejszym stopniu ambicje panie trenerze.
22 lipca 2010, 11:00 / czwartek
Boldi/White Green Boldi/Tiesto25 - serdecznie Ci dziekuje za dedykacje, czuje sie wyrozniony. Niestety- czytalem to zanim mi zadedykowales. Niemniej dziekuje.
22 lipca 2010, 11:04 / czwartek
Ty naprawde jestes czlowieku ograniczony:) i to porządnie:) lat 14, zawód napinacz:) niewiem co Ci to daje wmawianie mi tożsamości :D
22 lipca 2010, 11:51 / czwartek
Tiesto - wpadłeś w gówno po same uszy i tak już pozostanie. Co byś nie napisał i tak będzie beka.

Zmień nick, pisz na temat, nie zakładaj bzdurnych wątków jak larsen, to może będą z Ciebie jeszcze ludzie... no i może nikt Ciebie nie rozkmini.
22 lipca 2010, 13:07 / czwartek
Marku tylko, że ten typ tak ma, a wystarczy, że na chwile się zagrzeje i już po tym jak pisze widać kim jest, albo raczej kim był w poprzednim wcieleniu na tym forum...
22 lipca 2010, 19:59 / czwartek
Jesli sprawi Ci to przyjemnosc i znikniesz z tego forum(ale nie powrocisz pod nowym nickiem) to z wielka przyjemnoscia przyznam Ci racje, ku Twojej radosci moge nawet napisac, ze mam 11 lat i ze na necie napinam sie od urodzenia.
23 lipca 2010, 14:51 / piątek
cześć

czy ktoś może mi powiedzieć gdzie gramy z Bałtijskiem? w Grodzisku czy u siebie w Gdańsku?
jeżeli w Gda to bilety jakieś obowiązują czy za free?

wiem że gdzieś o tym było ale ciemny jestem i nie mogę teraz znaleźć (nie mylić z czarny)

pozdro
23 lipca 2010, 14:54 / piątek
Gramy w Gdansku, wstep free.
23 lipca 2010, 14:54 / piątek
Na Traugutta i za free ;)
23 lipca 2010, 14:54 / piątek
Lechia Gdańsk rozegra towarzyskie spotkanie z Bałtiką Kaliningrad. Pojedynek zostanie rozegrany w niedzielę 25 lipca o godzinie 17 na stadionie przy ul. Traugutta 29.
23 lipca 2010, 15:06 / piątek
to bedzie dobry test zeby zobaczyc jak czarnoskorzy pilkarze radza sobie z presja ;)
24 lipca 2010, 10:59 / sobota
ok dzięki za info!

moim zdaniem czarne transfery mogą być, pod warunkiem, że będą 2x lepsi od naszych ;) np. taki Senna z Villareal.. ponoć przyjeżdża 31.07 na testy ;)
25 lipca 2010, 10:17 / niedziela
Z Baltika gramy w galerii z okazji końca wyprzedaży ;)
25 lipca 2010, 10:48 / niedziela
????? odnośnik ?????
25 lipca 2010, 11:25 / niedziela
patrzyłem jakie są ceny na inne sparingi, i na stronie tottenhamu na ich sparing z villarealem bilety są po 10£ dzieci, i 20-30£ reszta.
25 lipca 2010, 16:16 / niedziela
Ciekawe jak się dziś ten Áŕëňčęŕ zaprezentuje...
25 lipca 2010, 17:01 / niedziela
U buków kursy na Baltike ostro w dół, zobaczymy co z tego wyjdzie. Niech ktoś kto będzie na meczu napisze jak zaprezentowali się Deleu i Janicki
25 lipca 2010, 17:36 / niedziela
Deleu jest w Brazylii, a do prosby o relacje sie dolaczam.
25 lipca 2010, 17:44 / niedziela
Taka trochę ułomna relacja ze strony Dziennika Bałtyckiego
Wynika z niej że Kapsa już zdążył obronić karnego.
odnośnik
25 lipca 2010, 17:45 / niedziela
1-0
25 lipca 2010, 18:10 / niedziela
Bramkę zdobył wania, po strzale głowa. Strzelał z rzutu roznego Nowak. Ten Litwin na obronie to wg mnie strzał w 10:)
25 lipca 2010, 18:14 / niedziela
1-1 :/
25 lipca 2010, 18:55 / niedziela
wg. 90minut skończyło się 1:1.
25 lipca 2010, 19:00 / niedziela
ja pierd.. remis z 14 druzyna 2 ligi rosyjskiej. I liga pewna w tym roku i to z wielkim hukiem. Sparingi Lechii to jedna wielka żenada.
25 lipca 2010, 19:15 / niedziela
Sparungi to chuj, dopiero jak liga sie zacznie bedzie mozna ostatecznie zawyrokowac. Zimowe sparingi szly git a w lidze chujnia na wiosne, wiec odniesienie jest, ale znikome.
Testowany nigeryjczyk to taki kosznik2, no moze ciutke lepszy. Nasza mlodiez nienajgorzej, ale nie wiem czy sprawdza sie w ekstraklasie. Na + Dawid, Wisnia i Surmik. Buzala jak zawsze biegal, sie staral i wiele z tego nie wyniklo- jak to ktos z mojej lewej skomentowal: zmieniaja sie stroje, ale nie Buzala. Ogolnie mecz nieciekawy, ale klimatu stadionu brakowalo, a jeszcze piwko, slonce i zyc nie umierac.
25 lipca 2010, 19:19 / niedziela
Witam . Mam pytanie, odnośnie tego, jak wypadli, jak się zaprezentowali pod kontem oka kibica trzej zawodnicy . Chodzi mi o litewskiego obrońce Andriuškevičiusa , testowanego nigeryjczyka, który jako jedyny nie został odesłany do domu oraz brazylijczyka Deleu . Z góry dzięki za odpowiedź ; )
25 lipca 2010, 19:36 / niedziela
Najgorzej wypadł Deleu - pojechał do Brazylii załatwiać formalności.
Murzyn: chudy, mikry typ biegacza długodystansowca; zagubiony na boisku, technika przeciętna. Moim zdaniem nie odesłali od razu całej czwórki Nigeryjczyków, by nikt nie powiedział, że klub uległ presji kibiców -rasistów. Ten Colins to naprawdę żadne wzmocnienie.
Litwin: uważnie gra w obronie, dobrze gra głową, trochę jeszcze przestraszony. Pod koniec meczu zaczął włączać się odważnie w akcje ofensywne. Sądzę, że po kilku meczach o punkty będzie niezłym obrońcą jak na polskie warunki.
25 lipca 2010, 19:38 / niedziela
Deleu nie grał, Nigeryjczyk dno, Andriuskevicius całkiem całkiem
25 lipca 2010, 19:48 / niedziela
Nie ma co sie dziwic, ze Nigeryjczyk zagral marnie, wg. odnośnik to jego CV to troche bajkopisarstwo :)
25 lipca 2010, 19:48 / niedziela
nie za bardzo rozumiem do tej pory dlaczego Kafar rezygnuje z Mysony...czarnuch wraca do afryki (dzięki Bogu!), najlepiej zagrali szupryt i bajic. dawid dno, buzi jedna akcja na 45 minut. może i to grały rezerwy, i testowani ale wyglądało TRAGICZNIE. podst. problem to nie ma kto goli strzelać. no cóż, dziwić się potem że ruch czy jakiś inny zespół z polski ma problemy z kelnerami i piekarzami z malty...kiedy w końcu zarząd się ogarnie, i zacznie wydawać pieniądze na dobrych pilkarzy np. ze wschodu zamiast testować jakieś darmowe odpady z łotwy albo 5-to ligowych czarnuchów z buszu...
25 lipca 2010, 19:48 / niedziela
Lukjanovs co grał w pierwszej połowie to bajka .
inni też nie najgorzej jednak mogłoby być lepiej .
Karny sądze że z kapelusza był ale kit z tym .
Nigeryjczyk trochę przestraszony miał przebłyski ale niczym więcej nie zachwycił .
Andriuskiewicius uważnie w obronie nie popełniał za dużo błędów .
chciałbym podkreślić że Lechia testowała dziś jeszcze jednego o którym nie wspomniano .
był nim Michał Renusz który grał na lewej pomocy w drugiej połowie .
to on stracił przy bramce więc raczej myśle że za dalsze testy mu podziękują .
25 lipca 2010, 19:57 / niedziela
Jeśli ten cały Collins był najlepszy z całego czteropaku - to nie mam pytań. Jestem pewien, że nawet nie ma tych 186 cm, o których pisano. Totalna kompromitacja działaczy.

Hitem było testowanie słabiuśkiego Renusza, którego nie chcieli nawet I ligowcy.
25 lipca 2010, 19:59 / niedziela
buzi w drugiej połowie już czuł się jak gwiazda i rozdawał autografy pod płotem :))) co do meczu,generalnie słabo,z nowych na pewno łotysz na lewej obronie dobrze się zaprezentował,Janicki też chyba wszedł w drugiej połowie,ale za bardzo nie umiem ocenić jego gry. Ten Renusz już chyba wraca na Białoruś,podobnie sprawa ma się z nigeryjczykiem,z tym,że on obiera kurs na Afrykę. Jeżeli chodzi o samą grę to nie będę ich oceniać przed sezonem,mogą dostawać wpierdol od górnika,mogą remisować z jakimiś kelnerami z Rosji,ale w lidze mają być zwycięstwa i tylko to się liczy. Do zobaczenia za tydzień.
25 lipca 2010, 20:19 / niedziela
To co pokazała dziś Lechia to masakra.
Zaznaczyć trzeba, że graliśmy z 14 drużyną II ligi Rosyjskiej!
I nie chodzi o wynik ale o przygotowanie fizyczne.
Nawet cwaniak Dawid nie radził sobie z dużo silniejszymi Ruskami.
Oczywiście na 6 podań 5 salonych zaliczył.
Nie wiem kogo możemy zaskoczyć taką taktyką w lidze ale ciężko znaleść jakieś pozytywne aspekty po dzisiejszej grze.
Póki co Buzała spokojnie może wrócić do pierwszej jedenastki.
Gra takjak zawsze silniejsi nie przybyli.
Zobaczymy za tydzień
25 lipca 2010, 20:23 / niedziela
Ale trzeba muzinowi przyznać, że posłał dwie takie piły do Dawida których Nasi nie potrafia zagrywać. Co innego że obie Dawid spalił;)
25 lipca 2010, 20:46 / niedziela
Czy dzisiejszy mecz to była zasłona dymna przed ligą? Bo jak nie to będziemy mieli lanie w meczu z Ruchem. Ten Collins to podwójna pomyłka działaczy, zakładam że skoro wiedział że to dla niego mecz ostatniej szansy na karierę w Europie lub po prostu wyrwanie się z dżungli, to pewnie grał na 150% swoich możliwości. Z kontraktem będzie grał już na 50%. Niech spierdala na drzewo a zarząd z tymi testami i transferami też. Ktoś sobie zakpił z Lechii a zwłaszcza z zarządu a mości panowie łyknęli i jeszcze buty wypucowali. Wielcy kurwa włodarze robią sobie prywatny folwark, sposób na życie. Teraz stoimy po różnych stronach. Wy nie jesteście już kibicami, bo my żyjemy dla Lechii a wy żyjecie z Lechii. Szykuje się kolejny sezon z walką o nic lub utrzymanie. Po kilku meczach odwrócą się od was nawet poprawne pikniki i tęczowi obrońcy. Ostatnia wiosna to było dno, teraz szykujecie nam powtórkę tyle że już od początku.
25 lipca 2010, 21:09 / niedziela
a co niby, że ruch gra lepiej od nas tak? ahahah. oglądałeś jak grali z tymi amatorami z malty? wg mnie to ruch będzie się bujał z arką i polonią b. na ost. 3-ech miejscach. mimo, że dzisiejszy sparing był żenującym widowiskiem, to wciąż tylko sparing z ME, testowanymi i rezerwami. tak czy siak nie ma kto goli strzelać i to będzie największy problem w tym sezonie.
1 ..... 23 24 25 26 27 ..... 114
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021