Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Sparingi, przygotowania

strona 5/114

3 lipca 2007, 19:49 / wtorek
7-1 Lechia mistrzem Polski !

:)
3 lipca 2007, 19:49 / wtorek
7-1 Wiśnia z karnego
3 lipca 2007, 19:52 / wtorek
A jednak Brede
3 lipca 2007, 19:53 / wtorek
Jeeeeeeest !!!
Noooo wreszcie, pokazali tym bucom jak sie gra w pilke.
3 lipca 2007, 19:54 / wtorek
no szczęśliwie 1-7 bo już myślałem, że będzie jak w Turynie z Juve.

Ten sparing to kopalnia informacji o potencjale naszej ekipy, umiejętnościach indywidualnych zawodników i naszych realnych możliwościach piłkarskich. Miejmy nadzieję, że Borek potrafi wyciągnąć z tego wnioski na przyszłość
3 lipca 2007, 20:02 / wtorek
Proponuję nie przejmować się tym wynikiem, co Borek zapowiadał już przed meczem. W końcu pierwszy obóz to miała być praca nad siłą, więc wiadomo, że głowa chce, a nogi odmawiają posłuszeństwa.

Zobaczymy co będzie dalej, ale szkoda, że z Legią nie gramy tuż przed ligą, bo wtedy to rzeczywiście mogłaby być kopalnia informacji o Biało-Zielonych.
3 lipca 2007, 20:10 / wtorek
Spodziewalem sie wyniku 6:0 dla Legii. Jak widac nie duzo sie pomylilem :)
3 lipca 2007, 20:13 / wtorek
Zaraz chwilunia ,.Oglądamse zapis relaci na zywo z Legia net i czy ja dobrze widze czy u nas niebyło żadnych zmian???? to po co był ten test mecz?
3 lipca 2007, 20:14 / wtorek
Byly zmiany ale ci co robili relacje nieznali naszych zawodników więc niewiedzieli kto wchodzi a kto zchodzi.
3 lipca 2007, 20:18 / wtorek
Borek, Ty clownie daj spokój sobie z trenerką!!!! O ile wcześniej byłem za tym aby Borek został w klubie, tak teraz myślę, żeby się trzymał jak najdalej z dala, a najlepiej jakby trenował naszych rywali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

z biało-zielonymi pozdrowieniami
3 lipca 2007, 20:18 / wtorek
aha chyba ze tak ,ps o ile mi sie zdaje to Legia i Lechia są w na innych etapach przygotowań
my dopiero zaczynamy obóz oni kończą ,i najprawdopodobniej stąd ten wynik
3 lipca 2007, 20:23 / wtorek
Jak na razie Lechia miala tylko silowe teningi więc trudno żeby zagrali dobry mecz i to jeszcze z Legią.
Moim zdaniem mecze w tej fazie przygotowań są bezsensowne bo zawodnicy poprostu niemają sil biegać zale 90 minut.
To niejest wina Borka bo poprostu zawodnicy niebyli w stanie zagrać na 100% meczu.
3 lipca 2007, 20:37 / wtorek
Ja moze wypowiem sie jako fachowiec w tym temacie...

Wynik dla Nas bardzo dobry, my bylismy lepsi, na tym etapie przygotowan Legia powinna wygrac z nami z 12:1 a tu skucha - wymeczone zwyciestwo 7:1. Uwazam, ze w przyszlosc mozemy patrzec optymistycznie, wiecej wzmocnien Nam nie potrzeba, system 3-8-0-0 jak najbardziej sluszny. Moze i Legia strzelila Nam wiecej bramek - co sie tak naprawde w ogole nie liczy, tak mowia wszyscy trenerzy...ale za to Nasi stali prosciej pod prysznicami.

Uczymy sie z kazdym sezonem, z kazdym meczem, na przyszlosc trzeba te sparingi chyba inaczej organizowac...najpierw jakies mecze z rozbitym Championem Gdansk, ktory gra w 9 i wszyscy ich pilkarze sa zaraz po pracy w Stoczni albo po szkole po matematyce, pozniej trudniejsi Arsenal Chwaszczyno III sklad, a na koniec przygotowan meczyk z Legia, gdzie pociagna Nas gora 5:1 a nie kompromitujace 7:1.

Co teraz po tym meczu mysla nasze asy ? Jak oni sie teraz czuja ? Przeciez im jest przykro, ja nie wiem, ze Legia tego nie widziala, dlaczego nie grali na remis ?
3 lipca 2007, 20:44 / wtorek
Jak widać tylko Starszy Lechista zna się na piłce. Panowie, wynik a tym bardziej przebieg meczu napawa optymizmem. Kiedy zmęczonych zawodników Legii łapały już skurcze, Lechia dalej atakowała. Nie wiem czy ktoś zauważył, ale Legii sił starczyło tylko na 89 minut!!!!! Reszta meczu należała do nas. Szkoda tylko, że nie starczyło czasu, aby wygrać ten mecz.

;-)
3 lipca 2007, 20:45 / wtorek
Starszylechista,ale drugiej strony ,to może być przysłowiowy kubeł zimnej wody ,na łby niektórych ,i być może niektórzy zrozumieją ze nie sa gwiazdami ,tylko wyrobnikami ,co muszą zapierdalać w każdym meczu
3 lipca 2007, 20:53 / wtorek
Panowie, przyznam Wam rację w jednym - ten wynik na pewno nie wygląda dobrze... Ale tylko wizualnie, bo w porównajmy sobie Legię z Lechią. Legię, która od blisko miesiąca przygotowuje się do walki o europejskie puchary, ma nieporównywalnie lepszy skład, inne pieniądze i przede wszystkim - jest na innym etapie przygotowań.

My jesteśmy na obozie jeden dzień, gdzie trenujemy nad siłą, gramy zawodnikami, którzy znają się kilkadziesiąt godzin i przede wszystkim - występujemy przeciwko takiemu zespołowi jak Legia.

Wolę przegrywać 1:7 z Legią, niż wygrywać 12:0 z Orłem Trąbki Wielkie. Brawo piłkarze, macie blisko miesiąc na wypracowanie formy i zgranie - wierzę w Was i Borka! Mam nadzieję, że nadzieja nie tylko matką głupich, ale już w pierwszym meczu pokażemy kto rządzi w 3mieście.

Pozdro dla wszystkich popierdolonych. ;-)
3 lipca 2007, 21:47 / wtorek
No to się chlopcy spisali... I dlaczego tam jest Cetnarowicz w skladzie?? Myslalem ze odszedl z klubu... Smierdzi mi tu walką o unikniencie spadku w nadchodzacym sezonie. Tragedia!!! i niema co ich usprawiedliwiac. Brać się za robote piłkarzyki!
3 lipca 2007, 21:50 / wtorek
SPOKOJNIE TO DOPIERO PIERWSZY MECZ CHLOPAKI MUSZĄ ZGRAĆ SIE ZE SOBĄ I WTEDY ZACZNĄ POKAZYWAC KLASE W TYM SEZONIE EKSTRAKLASA BEDZIE NASZA !!
3 lipca 2007, 21:52 / wtorek
no to pięknie... mam nadzieje że to ZŁE MIŁEGO początek...
3 lipca 2007, 22:04 / wtorek
ale . . kto ma sie zgrywać z kim i w czym ? ?
tam nie ma kto robić gry,
niestety ale niektórzy kopacze wyżej kolan nie podskoczą

nie można całej winy za zakup i utrzymywanie miernot piłkarskich zwalać na ubogi budżet

jeśli taki Sobczak mimo udanego castingu jeszcze przed nim jest odstrzelony,
a z kapelusza wyjmuje się niechciany odrzut z mocno przeciętnej drużyny z białego

niech ktos mi w koncu powie, napisze czzy nasze akcje ofensywne ma konstruować Speichler ? Buzała ? Miklosik ? kto ma robić grę do przodu ? ? zespół ? ?
3 lipca 2007, 22:09 / wtorek
83' Złe zachowanie Jana Muchy. Słowak wybiegł z bramki, ale minął się z piłką. Na szczęście zawodnik Lechii mający przed sobą pustą bramkę posłał piłkę wysoko ponad bramką

..................................................
3 lipca 2007, 22:33 / wtorek
to był Buzała jak zawsze;-)I nawet jak to sie pojawilo to wiedzialem ze to buzi zmarnowal z dwoch metrow:-)
3 lipca 2007, 22:45 / wtorek
bien
3 lipca 2007, 22:09 / wtorek
83' Złe zachowanie Jana Muchy. Słowak wybiegł z bramki, ale minął się z piłką. Na szczęście zawodnik Lechii mający przed sobą pustą bramkę posłał piłkę wysoko ponad bramką

Jestem pewien że to Buzzi ;-)))))
3 lipca 2007, 23:09 / wtorek
Jesli to nie byl Buzala,to jestem sklonny stwierdzic,ze w tym sparingu
grala druzyna rugbistow !!!

A tak na powaznie,to nie bralbym sobie tego wyniku do serca.
Co nie oznacza,ze nie jestem wsciekly dokonanymi'' zakupami '' naszych wlodarzy !
Moje obawy transferowe,porownam po czterech meczach.Dwoch u siebie i dwoch
na wyjezdzie.

To,ze druzyna zaprzepascila awans podany na tacy,to znioslem z pokora ale to,ze
nasz zarzad zaprzepascil kilka perspektywicznych transwerow,to juz za duzo !!!
4 lipca 2007, 00:01 / środa
Zeto i reszta - mieliśmy rację.

W pierwszej połowie świetną szansę zmarnował Paweł Buzała, który z dwóch metrów nie trafił do pustej bramki. Kolejne szanse zmarnowali Maciej Rogalski, Jakub Kawa i Piotr Wiśniewski. Wierzę jednak, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej z naszą skutecznością - zakończył trener Borkowski.

;))
4 lipca 2007, 09:30 / środa
Parę uwag po obejrzonym spotkaniu z Legią :

1. Legia w składzie , w którym zagra w Pucharze Intertoto z Litwinami , nawet po przerwie minimalne korekty (korzym - Grzelak) nazwisko tego pierwszego piszę z małej z wiadomego powodu...........
2. Z nowych w Lechii bardzo dobre wrażenie sprawiał "Szpeja" - szukał gry - często przy piłce , Rygielski - drugi Pęki oraz Rybski - szybki , waleczny , niekonwencjonalny, jednak za szybko siadł fizycznie. .........Sierant - dno - do domu......
Co do nowego bramkarza to słaby występ - na dzisiaj Bączek bez konkurencji.....
3. Ze starej Lechii pochwalić należy przede wszystkim Rogala - szybki i zdeterminowany , naprawdę chciał ........
Co do bohaterów in minus to niestety Manu - wooooolnnnyyyyyy jak cholera.....i przede wszystkim Cetnar - nie mozemy opierać na nim koncepcji gry w ataku - dla mnie lepiej jakby odszedł........
4. TERAZ TO CO NAJWAZNIEJSZE - PóKI LECHIA MIAŁA SIłY CZYLI DO 30 MINUTY TOCZYłA WYRóWNANY POJEDYNEK - NIESTETY W NASZEJ DRUZYNIE (WśRóD NOWYCH RóWNIEż) WIDOCZNY JEST BRAK ZWYKłEJ FORMY FIZYCZNEJ........TRZEBA BIEGAć JEśLI NIE GRA SIE TECHNICZNIE I PIłKą JAK LEGIA........
5. W sumie pojedynek pokazał róznicę ale pamiętajcie , że Legia wobec Intertoto m usi już grac - my mamy na to trochę czasu do derbów ze złodziejami tylko co z tą zwykłą formą fizyczną .........czy i ona przyjdzie?!
4 lipca 2007, 09:37 / środa
mpiotr69 napisał: " . . . przede wszystkim Cetnar - nie mozemy opierać na nim koncepcji gry w ataku - dla mnie lepiej jakby odszedł........"

amen
4 lipca 2007, 11:12 / środa
Zdjęcia i filmik z meczu : odnośnik
4 lipca 2007, 12:49 / środa
Lechia - Rodło 5:3, 2 bramki Rogalskiego i chyba 3 Hirsza (2 na pewno), dla Rodła Kobus strzelił 2 bramki. Info z pierwszej ręki od Kiero :-)
4 lipca 2007, 13:40 / środa
mpiotr69 - ciekawe uwagi odnośnie nowych w Lechii. Szkoda tylko, że ledwo przyszli, a już dopadł ich lechijny wirus utraty kondycji. Czekam na efekty pracy tego człowieka ściągniętego z Zawiszy. Borek korzystał z jego usług już zimą/wiosną robiąc jakieś testy krwi i inne pojedyncze historie. Zatem obwąchiwali się Panowie wcześniej i współpraca powinna ruszyć. W II lidze bez kondycji można sobie nagwizdać.

A odnośnie starych - mam duży szacunek do Manuszewskiego, ale kalendarza jeszcze nikt nie oszukał. Swoje lata już ma i może być tylko wolniejszy...
Zgadzam się także co do Cetnara - nawet w dobrej formie jego sposób gry wywiera zbyt duże piętno na zespole. W przodzie wszystko musi być pod niego. Schemat, schemat, schemat. To nie jest dobry pomysł. Może jednak lepiej puścic go do Opola.

Hat trick Hirsza z Rodłem? Klękajcie narody :) Jak nie zobaczę (filmu) to nie uwierzę.
4 lipca 2007, 21:46 / środa
4 lipca 2007, 11:00 - Solec Kujawski
Lechia Gdańsk 5-2 Rodło Kwidzyn
Bramki dla Lechii: Maciej Rogalski (dwie), Robert Hirsz (dwie), Jakub Kawa
4 lipca 2007, 21:47 / środa
Pewne info?

Cieszy skutecznosc Rogala, zeby tak w czasie rundy strzelal!!
4 lipca 2007, 22:23 / środa
Czegos tu nie rozumiem !
Druzyna nasza jest na etapie przygotowan do sezonu,a juz po trzydziestu minutach
gry nie maja sily ?!
Zanim zregeneruja kondycje,to bedzie gdzies po piatej kolejce i znowu okaze sie,
ze sa malo wydolni fizycznie ?!
Do pierwszej kolejki zostaly trzy tygodnie i nie umiem sobie wyobrazic,
czy wystarczy czasu na zregenerowanie sil.
Nie wiem,moze wyslac chlopakow na wczasy na Majorke,czy cos w tym rodzaju.....
4 lipca 2007, 22:30 / środa
90 minut pl i sportowefakty.pl ,nejlepsze serwisy piłkarskie,na bierząco jest wszystko.
4 lipca 2007, 22:44 / środa
8 lipca 2007, 12:28 / niedziela
Kiedy mecz z Lechem??O ktorej godzinie??
8 lipca 2007, 12:35 / niedziela
Niejestem pewien ale chyba o 17.
8 lipca 2007, 12:41 / niedziela
Dziś tzn.08.07.2007 o godz. 17:30 w Szamotułach...
8 lipca 2007, 12:48 / niedziela
Dzieki bo nie wiedzialem o ktorej godzinie.
8 lipca 2007, 17:52 / niedziela
Podobno juz 1-0 w plecy z Lechem
8 lipca 2007, 17:54 / niedziela
Jak na razie Lech-Lechia 1:0 po golu Rengifo, ktory wykorzystal sytuacje sam na sam.Rengifo wyszedł na 20 metrze, po błędzie obrony Lechii i nie mógł nie pokonać Bąka.
8 lipca 2007, 17:54 / niedziela
odnośnik juz 0:2
8 lipca 2007, 17:57 / niedziela
2:0 16 minuta - po ewidentnym faulu na Reissie rzut karny, wykonywany - tu zaskoczenie - przez Reissa, oczywiście skutecznie, w prawy dolny róg bramki.
8 lipca 2007, 18:00 / niedziela
Widzów ponad 300 oraz piłkarze i trenerzy Wisły Płock.
8 lipca 2007, 18:00 / niedziela
Nie martwcie sie jeszce buzi strzeli hart-tricka;-)
8 lipca 2007, 18:02 / niedziela
Gdzie relacja ?
8 lipca 2007, 18:08 / niedziela
Gol dla Lechii, 2-1. Macie gdzieś szczegółową relację z opisami ?
8 lipca 2007, 18:12 / niedziela
Tutaj jekies skromne info co do przebiegu meczu.odnośnik
8 lipca 2007, 18:15 / niedziela
31. minuta - Cetnarowicz zmienia wynik na 2:1 po wymianie 2 podan. Kotor bez szans. Na trybunach szal radosci, bo Legia stracila bramke w Wilnie ;)
8 lipca 2007, 18:24 / niedziela
38 minuta - groźny strzał z dystansu lechisty.

40 minuta - Kotor interweniuje w polu karnym. Mamy małe opóźnienia, bo fale zbierają grzybiarze. Ale dajemy radę.

2 minuty do finiszu, groźna acz nieskuteczna akcja Murasia. Renifer udziela się zbyt mało, albo z opóźnieniem.

Ps.Relacja z meczu na poziomie "Trybuny ludu"...
1 ..... 3 4 5 6 7 ..... 114
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.670